Keresés

Részletes keresés

TamZoli1 Creative Commons License 7 órája 0 0 168720

Nem jössz el a holnapi, nagyon fontos mérkőzésre? :) 

Előzmény: Peppo vagyok (168660)
van_Persil Creative Commons License 29 órája -17 0 168719

Nem a két tokin múlt, hogy ott lehetünk az olimpián, és akkor finoman fogalmaztam...

Előzmény: lunanoctis (168718)
lunanoctis Creative Commons License 29 órája 0 1 168718

"sz..házi németek"

 

Pár hete a DYN forgatott velük egy riportfilmet a Lipcse-Eisenach keletnémet örökrangadó köré építve, amit szintén ők fújtak. Érdekes volt, igen sokat meg lehetett belőle tudni a kézilabdabírók tevékenységéről, nagyon vastagon a kulisszák mögül.

 

Ők maguk is elég normális benyomást keltettek. Váratlan fordulatként Herr Schulze az első félidőben megsérült és tapinget kért, a második félidőre pedig már egy elegáns, térdig érő bandázs-csizmácskában jelent meg :)

Előzmény: van_Persil (168712)
van_Persil Creative Commons License 29 órája -17 0 168717

Azt lehet, hogy én is láttam...valami nagyon távoli, nagyon halvány emlék: nem ott volt, hogy a Metzingen már vezetett vagy 10 góllal a második félidö elejénés onnét sikerült kikapniuk?

Előzmény: Fradista Utazó (168716)
Fradista Utazó Creative Commons License 29 órája 0 0 168716

>Egyszer kell vezetni a meccsen, a lefújáskor :)

Még akkor se. :-) Van Persil is írt egy esetet, ill. emlékszem egy Metzingen - Thüringer HC bajnokira, a THC sosem vezetett, egy időntúli hetessel nyertek egy góllal. 

Előzmény: Isthy1 (168711)
van_Persil Creative Commons License 29 órája -18 0 168715

Mi Lipcsében anno megszívtuk, hogy a két rác cafka utólag jött rá arra, hogy vakok, mert nem látták a nagyórát, amint 60:00-ra vált, és egyben süketek is, mert "de hát megszólalt a duda!".

Ti viszont a micsoda jó oldalán voltatok ma, bár ez a két Kovelcsaljuknak láthatóan nem tetszett, de nem tehettek mást, ha egyszer megadták a gólt, akkor már nem vonhatták vissza a saját döntésüket, hiába szerették volna.

Előzmény: Veszpremi (168714)
Veszpremi Creative Commons License 30 órája 0 0 168714

Borsosné férje szerint (is) a gól a duda után ért a hálóba. Komoly eredmény ez nagyon!

van_Persil Creative Commons License 30 órája -18 0 168713

Ezt a Nikkelhansen Pekingben (vagy még Athénban?) anno megcsinálta a ruszkik ellen, ö mondjuk teljesen szabályos gólt lött, ráadásul ténylegesen és legálisan a dudaszó után, mivel idöntúli szabaddobásból lötte ki a hosszú felsöt...

Előzmény: Isthy1 (168711)
van_Persil Creative Commons License 30 órája -18 0 168712

Én nem tudom, hogy bírták a legnagyobb blfszokat játékvezetönek delegálni a ffi negyeddöntökre (a kérdés költöi, tudom, vígan és dalolva...). Tegnap a csaló nyugat-bolgárok (a macedó nép és nyelv mint olyan, nem létezik, mindkettö kizárólag a Titó kreálmánya, a nyelvüket a bolgár Bulgáriától legtávolabbi nyelvjárására alapoztatta a Bulgáriától ellopott nyugati részek népességénél), ma meg a Kovelcsaljuk-ikrek és a sz..házi németek.

Isthy1 Creative Commons License 30 órája 0 0 168711

Egyszer kell vezetni a meccsen, a lefújáskor :)

Csak az a probléma, hogy lesz még egy visszavágó idegenben.

Előzmény: Fradista Utazó (168710)
Fradista Utazó Creative Commons License 30 órája 0 0 168710

Amennyire jó hír, annyira hihetetlen. 

Előzmény: van_Persil (168708)
lunanoctis Creative Commons License 30 órája 0 0 168709

Na ez a végjáték vidám lett volna dán kommentárral :))) valószínűleg nem tudja az egységsugarú aalborgi játékos, hogy lett ilyen szoros a vége, pláne, hogyan sikerült elveszteniük...

Előzmény: lunanoctis (168707)
van_Persil Creative Commons License 1 napja -16 0 168708
Előzmény: Valkov60 (168706)
lunanoctis Creative Commons License 1 napja 0 0 168707

Csodálatosan játszik a Veszprém ma este. Ja, nem.

Valkov60 Creative Commons License 1 napja 0 0 168706

Most olvastam, hogy a klub közleményt adott ki,

a vizsgálatok után, nem olyan súlyos a sérülés, mint amire számítani lehetett, nincs szakadás.

Előzmény: Fradista Utazó (168692)
lunanoctis Creative Commons License 1 napja 0 0 168705

Pont erről beszéltünk egy ismerősömmel a hétvégén. Szponzori részről is biztosan lehet átrendeződés, Schleswig-Holstein fennállása során először fog csapatot adni a Bundesliga első osztályába, ami nagyon más nagyságrendű közönséget szólít meg, mint a kézilabda. A kivagyiság pedig nagy úr és a THW gyanúsan most a rosszabbik végére fog kerülni.

 

Bylik azt magyarázta tegnap a meccs után, hogy a védekezésük cserben hagyta a kapusokat. Mindezt úgy, hogy vannak kompetens védőik meg az egész csapat papíron jobb, mint a Montpellier.

Előzmény: Fradista Utazó (168696)
lunanoctis Creative Commons License 1 napja 0 0 168704

Huh... :(

Előzmény: van_Persil (168699)
videkiman Creative Commons License 1 napja 0 0 168703

Posztoktol függetlenül értettem a top10et, ami kb. a legszukebb elit. Gidsel, Remili, Sagosen, Mem, Landin, Gottfridson, meg hasonló arcok. Jelenleg sztem kanyarban nincs ilyen játékos Kielben. 

Előzmény: birka_zoli (168702)
birka_zoli Creative Commons License 1 napja 0 0 168702

Hát hol máshol értelmezed azt, hogy top játékos, ha nem a posztján? Sztem annak semmi értelme, h vki posztoktól függetlenül top kézilabdázó!

Előzmény: videkiman (168700)
Bamberg58 Creative Commons License 1 napja -11 2 168701

A párizsi olimpia férfi és női kézilabdatornájának játékvezetői:
BÍRÓ ÁDÁM–KISS OLIVÉR
Youcef Belkhiri–Sidali Hamidi (algériaiak)
Mariana Garcia–Maria Ines Paolantoni (argentinok)
Amar Konjicanin–Dino Konjicanin (bosnyákok)
Vaclav Horacek–Jiri Novotny (csehek)
Mads Hansen–Jesper Madsen (dánok)
Igancio Garcia–Andreu Marin (spanyolok)
Charlotte Bonaventura–Julie Bonaventura (franciák)
Robert Schulze–Tobias Tönnies (németek)
Tanja Kuttler–Maike Merz (németek)
Gjorgji Nacsevszki–Szlave Nikolov (északmacedónok)
Ivan Pavicsevics–Milos Raznatovics (montenegróiak)
Havard Kleven–Lars Jorum (norvégok)
Bojan Lah–David Sok (szlovénok)
Arthur Brunner–Morad Salah (svájciak)
Mirza Kurtagic–Mattias Wetterwik (svédek)

videkiman Creative Commons License 1 napja 0 0 168700

Johansson messze nem top10, max a posztján. Imre Bencet én nem féltem bárki legyen az edző, mondjuk a másik új jobbszelsojuket nem ismerem. :) 

Előzmény: birka_zoli (168698)
van_Persil Creative Commons License 1 napja -17 0 168699

Amilyen fájdalmai voltak, simán lehet, hogy annak is örülni fog, ha egyáltalán normálisan fog tudni járni, nem pedig a további pályafutásán gondolkodik. Egy sima keresztszalagszakadásnál legtöbbször sántikálva mennek le a játékosok, öt a földön ketten fogták le, olyan fájdalmak gyötörték.

Előzmény: lunanoctis (168695)
birka_zoli Creative Commons License 1 napja 0 0 168698

Hát azért Eric Johannson határesete a top10-nek. Remélem Imre Bence azért megtalálja majd ott a helyét, mert, ha bukik Jicha, bukik-e Szilágyi is? Vagy most Szilágyinak kell kirúgnia Jichát? És nem lesz-e olyan, hogy Bence 'csak' a Szilágyi miatt jöhetett? Érdekes lesz ez!

 

Előzmény: videkiman (168697)
videkiman Creative Commons License 1 napja 0 0 168697

Mifelénk a Kiel idei szereplése után egész biztosan repülne az edző. Jicha védelmében azért fel lehet hozni, hogy ez kb az utóbbi 20 év leggyengebb kieli kerete. Náluk azért megszoktuk, hogy posztoktol függetlenül szaladgál 2-3 top10 játékos, most kanyarban sincs ilyen klasszis.

Előzmény: lunanoctis (168694)
Fradista Utazó Creative Commons License 1 napja 0 0 168696

Az ugye világos, hogy a mostani kieli kapusok egy kategóriával Landin alatt vannak, de azért 39 gólt a THW nem minden héten kap. 

Az biztos, hogy nehéz időszak jön Kielben. A bajnokságban a 4. hely néz ki, a keret se lesz nagyon erős. Ráadásul a labdarúgó másodosztályban a Holstein Kiel az első helyen áll, 4 fordulóval a vége előtt 6 pont előnyük van az osztályozós helyen álló Fortuna Düsseldorffal szemben, szóval nagy valószínűséggel fejutnak az első osztályba. A futballcsapatnak már most is több nézője van, helyben is és tévében is, mint a kézilabdának, egy Bundesliga-szereplés a kézilabdát teljesen árnyékba tolhatja. 

Előzmény: lunanoctis (168694)
lunanoctis Creative Commons License 2 napja 0 0 168695

Akkor inkább nem nézem vissza a végjátékot... szegény gyerek, neki legalább az olimpiája nem megy el rajta, hiszen a válogatottja nem jutott ki.

Előzmény: van_Persil (168693)
lunanoctis Creative Commons License 2 napja -1 0 168694

Ici, ici, c'est Montpellier ! Ici, ici, c'est Montpellier ! Ici, ici, c'est Montpellier !

 

Oh mon dieu, micsoda meccs volt ez. Canayer a kispadon kb. hülyét csinált Jíchából, a kapuban meg osztálykülönbség volt a játékosok között. Összességében meg Dávid elkapta Góliátot, de úgy rendesen. (Más igét akaram írni ide először, bö betűvel kezdődik, aszra végződik...)

 

Ha jövö héten nem történik Kielben csoda, nem lennék meglepve, ha Imre Bence edzője nem Jícha lenne jövőre. Márpedig valami gyanúsan nem kerek, vágni lehetett az arroganciát a kispadon ülő játékosok arcán mínusz soknál is.

 

Bylik elpuffogtatott az EHFTV riporterének egy valag közhelyet, úgyhogy nem foglalkoznék vele. Desbonnet kijavította a riportert, hogy ez még nem a búcsúajándékuk volt Canayer felé, az igazi az lesz majd, ha tényleg eljutna Kölnbe. Megdöntötte az egy percre jutó "crazy"-k számát egy adott interjún belül, de most tényleg, mit mondjon egy ilyen mérkőzés után?

van_Persil Creative Commons License 2 napja -17 0 168693

Ott akár törhettek is dolgok. Egyszer is borzasztó volt látni, az a lábszár és comb nagyon nem természetes szöget zártak be, épp ezért nem szabadott volna ismételni, pláne nem ennyiszer. A Méhes meg a Csaszi mondták, hogy ahányszor csak elkezdték ismételni a jelenetet, ök inkább egymásra néztek, csak ne kelljen újra és újra látni.

Előzmény: Fradista Utazó (168692)
Fradista Utazó Creative Commons License 2 napja 0 1 168692

A srácnak, azt hiszem, mimnden szétmehetett a térdében, ami szét tud menni, meg tán az is, ami nem. 

Előzmény: van_Persil (168691)
van_Persil Creative Commons License 2 napja -17 0 168691

Hogy lehet a lengyel adásrendezö ennyire gyökér, hogy 8-szor mutatja ezt a borzasztó sérülést? De komolyan...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!