Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Gyönyörű petesejt 5 perce Creative Commons License 588363

Lemaradtunk. Egy tökös kiállásról.

Előzmény: Válts nicknevet.! (588362)
Válts nicknevet.! 5 perce Creative Commons License 588362

Ez most minek az apropóján? Lemaradtunk valamiről?

Előzmény: Gyönyörű petesejt (588352)
mediumangus 20 perce Creative Commons License 588361

Ez így van, ugyanakkor ez a demokrácia velejárója.

Előzmény: bigacsiga2003 (588359)
bigacsiga2003 30 perce Creative Commons License 588359

akkor szar az alkotmany es szar a jog.

Előzmény: Imiface (588358)
Imiface 30 perce Creative Commons License 588358

Sok esélyt én nem látok rá, egy jogász barátom, aki eléggé otthon van a rendvédelmi jogban (a doktoriját is ilyen témából írta, és summa cum laude végzett), azt mondta, hogy kevés esélyt lát arra, hogy diszkriminatívnak vagy alaptörvényellenesnek mondják ki a huligántörvényt. Hosszasan ecsetelte az indokait, eléggé megalapozottnak tűnt a véleménye nekem, laikusnak.

Előzmény: Green Army (588357)
Green Army 30 perce Creative Commons License 588357

ha sikerrel járnak, akkor az 1%-omra számíthatnak:)

Előzmény: Imiface (588353)
Imiface 30 perce Creative Commons License 588356

És egy próbát megér. Dolgozzon meg a pénzéért az államapparátus.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (588355)
Gyönyörű petesejt 45 perce Creative Commons License 588355

Soha ne becsüld le a nyilvánosság erejét.

Előzmény: mediumangus (588351)
Imiface 45 perce Creative Commons License 588354

Nem tudom, de nincs jobb ötletem.

Előzmény: mediumangus (588351)
Imiface 45 perce Creative Commons License 588353

Ezt írták a levélben 9 napja:

"Munkatársaim tájékoztattak, hogy egy FTC drukker ügyfelünk nevében beadunk hamarosan az Alkotmánybíróságnak egy beadványt, amiben támadjuk a törvényt. Hamarosan a honlapon is elérhető lesz a beadvány."

A TASZ kapacitásai végesek, gondolom eltart egy darabig, mire eljut odáig az ügy.

Mindenesetre én is hivatalos panasszal élek az ombusdman és az EBH felé, baj nem lehet belőle. Csak még mindig nem volt időm megfogalmazni a hivatalos levelet, de majd az ünnepek alatt rá fogok érni.

Előzmény: Green Army (588350)
Gyönyörű petesejt 45 perce Creative Commons License 588352

Ezúton szeretnék gratulálni BOROS BÁNK LEVENTÉNEK, hogy ilyen karakánul és férfiasan kiáll barátai mellett, akiknek a hátán mászva jutott a húsosfazék mellé.

Nyilatkozatával cáfolta azt az általános vélekedést, hogy a politológusok/politikusok nagy ívben szarnak mindenkire, és csak felhasználják az embereket, hiszen bátor kiállása a szurkolók oldalán még akár veszélybe is sodorhatja szépen ívelő politikai karrierjét.

Bánk számára azonban a kiállás barátai oldalán fontosabb, mint az a szaros havi párszázezer, amit a HM csorgat számára!

Köszönjük Bánk, valóban Te vagy a Fradi élő lelkiismerete!

mediumangus 45 perce Creative Commons License 588351

Volt olyan intézkedés az elmúlt 20 évebn, amikor a TASZ-nak helyt adtak egy ilyen kérdésben és ez jelentős változást hozott?

Előzmény: Imiface (588348)
Green Army 45 perce Creative Commons License 588350

konkrétan mikor? 

Előzmény: Imiface (588348)
Imiface 1,5 órája Creative Commons License 588348

"egy budos jogvedo szervezet, senki az egvilagon fel nem szolalna, hogy basszatok mar meg mi a kurva istent csinatlok ti itt??

tragedia az egesz."

Ezek szerint nem ment át az info, írtam pár napja, hogy a TASZ megtámadja a szurkolói törvényt az AB-nál, elsősorban a vénaszkenner miatt.

Előzmény: bigacsiga2003 (588339)
Fradír 1,5 órája Creative Commons License 588347

Óriási műsor volt amit előadtál, rég kacagtam ennyit, de most már tipli van.

Kösz, hogy benéztél!

Szia!

Előzmény: aijeih (588344)
Ellenpólus 1,5 órája Creative Commons License 588345

Ilyen csunyan, ilyen meltatlanul lebuktatni pajti :(

Előzmény: peterszky (588343)
aijeih 1,5 órája Creative Commons License 588344

csak az erős csúsztatásaid illusztrálására

2013. nov.10. Ftc - Haladás szkennelés nélkül a tábor teljes részvételével 6758 néző 0:3

2014-ben a FRADIARÉNÁBAN a tábor nélkül csak  "szkenneltek" 7118 néző 0:0

Összehasonlíthatod még a tavaly szeptemberi napsütéses időben rendezett dosza elleni meccset a most decemberi minuszos esőben rendezett libakupával de  van ennek értelme?

Azt hittem vagy annyira értelmes, hogy összehasonlítható adatokat írsz le és nem igyekszel embereket manipulálni.

Senki nem vitatja el hogy sokkal több nézőre számított mindenki és sokkal jobb játékra, mindkettő idővel meg fog jönni és remélem abból nem fogsz kimaradni!

Előzmény: Dobcsány. (588335)
peterszky 1,5 órája Creative Commons License 588343

Csaltál!

:)))

Előzmény: Ellenpólus (588340)
Ellenpólus 2 órája Creative Commons License 588342

Nem azert.

Azon keresztul lopjak vissza a penzt.

Előzmény: bigacsiga2003 (588341)
bigacsiga2003 2 órája Creative Commons License 588341

a biztonsagi resznel at akartam huzni h szurkolok biztonsagaaert. a szeku nem a szurkolok vagy a jatekosok biztonsagaert van hanem kubatov es felszopoi biztonsagaert. ezert vannak 2x annyian mint valaha.

Előzmény: bigacsiga2003 (588339)
Ellenpólus 2 órája Creative Commons License 588340

Nem, en nem!

Előzmény: Dobcsány. (588338)
bigacsiga2003 2 órája Creative Commons License 588339

hagyjuk a libakupas nezoszamokat, az mindig is az volt 2-3 eve se ment volna senki ki a dozsa ellen libafosra. nalam igy nezne ki a kubatov lista:

Kubatov elnoksege alatt:

- gyakorlatilag megszunt az idegenbeli Fradi tabor. Allandoan jellemzo 1000 fos buzditas helyett, 100 fo sincs. Ez meglatszik az idegenbeli eredmenyunkon is. 90%-a az idegenbeli nezoknek gyakorlatilag eltunt. ez a legnagyobb tragedia szerintem.

- semmifele erdemi novekedest nem tud felmutatni az uj stadion nezoszamaban. folyamatosan esik a nezoszam

- pofatlanul draga jegyar, pofatlanul draga bufe

- kibaszottul megnovekedett biztonsagi koltsegek (venaszkenner + soha nem latott mennyisegu szekuriti biztositja a szurkolok kubatov es felszopoi biztonsagat) 

- komedia illo elnokvalasztas, az eszak koreai diktator is jobban ad a latszatra

- k szar csapat, k szar szakosztalyok k szar csapatai

- es mindez leontve kurva massziv propgandaval, agressziv marketinggel - mind a mi penzunkbol.

az egesz ev legszomorubb tanulsaga szamomra az, hogy mennyire senki nem all ki ez az egesz undormany ellen. hogy itt ezen a szaros forumon porgunk, es olyan osi ellensegek mint az index meg reteklub all csak bele nagyneha kicsit a temaba.

de egy budos mukkot nem szol egy legendank sem, az FTC Barati Kor cinkosan nema, megkapjak a pogacsat, az ulloi129 ugyanigy. A nagy nemzeti kereszteny orszagban a nagy nemzeti kereszteny ellanallo Fradinal bescannelik az embereket es egy budos szaros kereszteny csoport, egy budos jogvedo szervezet, senki az egvilagon fel nem szolalna, hogy basszatok mar meg mi a kurva istent csinatlok ti itt??

tragedia az egesz.

Dobcsány. 2 órája Creative Commons License 588338

a sakkszakosztály megalakítását és 3 új sakkóra beszerzését is kihagytam ebből a sikertörténetből

nemhiába választották meg újabb 4 évre elnök urunkat

Előzmény: webmestar (588337)
webmestar 2 órája Creative Commons License 588337

Ne felejtsd ki kubi legnagyobb sikerét elnökként, Bácsi VB címét. Ezt csak neki köszönhetjük, az interjúban is többször említette.

webmestar 2 órája Creative Commons License 588336

"Minden meccsen kinn vannak, provokálnak, skandálnak, a környezetük veszi a lapot, így még hangosabb az egész, a bünti meg jön."

Az igen :D :D mekkora balfasz vagy :D

az "új capo" is szokta nyomatni a fasszopó lilák dalokat, biztos ő a beépített ember :D :D :D

Előzmény: Nem csak foci van... (588323)
Dobcsány. 2 órája Creative Commons License 588335

sorolom Kubatov sikereit

parádés továbbjutás a máltai 7. helyezett Sliema Wanderers ellen

Fradi Haladás 0:0 32 lövésből 2 kaput eltaláló lövés

csúcsokat döntögető nézőszám

Honvéd: Fradi 300 néző

Fradi Dózsa 400 néző

Dózsa Fradi 300 néző

nézhető játék

szurkolói ankétok hosszú sora

beleálltunk a közvetítési pénzekért folytatott harcba az MLSz-el

tapadunk az első helyezettre

csak -13 pont a hátrány

tömött lelátók

Fradi Pápa 3467 néző

akárhogy is trollkodsz itt, jövőre én sem veszek bérletet, ott dögöljön meg a Kubatovi klubmodell

Előzmény: aijeih (588329)
bigacsiga2003 2 órája Creative Commons License 588334

pontosan. ugyanez az arc volt egyebkent aki vastag betuzott meg harom honapja h szkennelt gecik. komolytalan.

Előzmény: Válts nicknevet.! (588331)
aijeih 2 órája Creative Commons License 588333

Azok vagytok!(mármint birkák)

Ti még nem vettétek észre hogy ti vagytok a legnagyobb felszopók, csak egyesek még nem tudják hogy kinek szopnak fel, de a többség(vagy kisebbség) igen.

Előzmény: Válts nicknevet.! (588331)
aijeih 2 órája Creative Commons License 588332

Melyik felől éppen nem, melyik felől éppen igen? 

Előzmény: Fatboy Slim (588330)
Válts nicknevet.! 2 órája Creative Commons License 588331

Ha a topiktalin születne egy döntés, hogy egy napig, poén szinten mindenki "felszopó" lesz a hozzászólásaiban, kubatov lesz a jófiú, oroszék mindent jól csinálnak, minden jó irányba tart, az ultrák és szimpatizánsaik a hülyék stb., akkor vajon mi lenne ezekkel a fikanickekkel? Gondolom egyből átkapcsolna és hangosan sikítana hogy kubatov takarodjon és milyen birkák vagyunk... :D