Keresés

Részletes keresés

_spyglass_ Creative Commons License most 0 0 615358

Valójában minden szava aranyat ér megint ennek a sajtótájékoztatónak.

Csak olyat mondjak az ellenfelemre, amit magamról is szívesen hallanék? Ezeknek tényleg ennyire elgurult a gyógyszer? Szerintem még a legelitebb golfversenyen is elmormolja a rajongó az ellenfél ütése előtt, hogy "Úgyis mellémegy, te fakezű."

Remélem a csapattal szemben is ez az elvárás, szeressük felebarátainkat, csak olyat tegyünk velük, amit mi is szívesen fogadnánk, úgyhogy engedjünk be 1-2 gólt, mert azt mi is szívesen lőnénk.

Igazából ez eszem megáll...

Redhot100 Creative Commons License 5 perce 0 0 615357

nem nagyon tudnak támadni. az mlsz a klubbok hatáskörébe utalta a dolgot, azt csinálnak kb. amit akarnak.

Előzmény: Szkentelen (615354)
ohyesss Creative Commons License 5 perce 0 1 615356

ez az ember megbolondult teljesen :( szerencsetlen Agnes asszony! szerintem inkabb elviselne 1000 hozongo ultrat minden nap a hazuk elott, mint ezzel a bolonddal egyutt elni.

alázógyík Creative Commons License 10 perce 0 1 615355

"Nézőszámban 5-600-as csökkenés volt az előzőhöz képest."

Új stadionnal, brutális médiakampánnyal, kupa aranyakkal, bajnoki ezüsttel.Rengeteg ajándék és 5Ft-os jeggyel, Szeccsel, Fidelitassal.

Gábor, ez nem semmi! Gratula....

Előzmény: webmestar (615353)
Szkentelen Creative Commons License 10 perce 0 0 615354

Ezzel azért lehetséges, hogy fognak minket támadni. Elég fura, hogy csak nálunk marad a kártya, meg minden egyéb, de ehhez képest én Fradistaként kimehetek a Vasas-Honvéd meccsre bárhova, de aki ide jön semlegesként, az nem...

Előzmény: Redhot100 (615348)
webmestar Creative Commons License 10 perce 0 1 615353

Nézőszámban 5-600-as csökkenés volt az előzőhöz képest.

Na, csak kimondta. Bár Orosz szerint azért még így is növekedés van :D

Előzmény: Bolyhos85 (615341)
Redhot100 Creative Commons License 10 perce 0 0 615352

nagyon szigorúak a sógorok, egy regisztrációval ( név, cím, születési idő és 20 másodperc ) annyi jegyet vettem amennyit és ahova akartam. és megköszönték a motozást

Előzmény: Aki bújt de én nem (615345)
_spyglass_ Creative Commons License 10 perce 0 0 615351

Illetve:

"A személyes érzelmeimről nem kívánok beszélni, de minden ilyesmi megerősíti, hogy továbbra is a Fradi elnöke legyek, mert ezzel a kultúrával szeretnék leszámolni."

Előzmény: Green Army (615344)
A másik határbíró Creative Commons License 15 perce 0 1 615350

Csak azt felejti el ez a közgazdasági zseni, hogy a kóla hidegebb a multiplexben, a sör meg olcsóbb a Lidlben.

Előzmény: Aki bújt de én nem (615332)
_spyglass_ Creative Commons License 15 perce 0 0 615349

Nyugaton a helyzet változatlan.

Redhot100 Creative Commons License 15 perce 0 0 615348

vagy a VIPbe

Előzmény: Szkentelen (615347)
Szkentelen Creative Commons License 15 perce 0 0 615347

Tehát pl. egy Fradi-Dvtk-ra egy Szpari szurkoló csak a vendégbe mehet???

Előzmény: Mabi (615333)
Aki bújt de én nem Creative Commons License 15 perce 0 1 615346

Próbálkozik pár "5 Ft-os" emberrel, de ez hosszú távon nem működik.

Előzmény: Csokivadász (615342)
Aki bújt de én nem Creative Commons License 20 perce 0 0 615345

"Máshol van arcfelismerő rendszer is például külföldön."

Tegnap Rapid meccsen sikerült kijátszanunk! 

Ez teljesen megőrült!

Előzmény: Bolyhos85 (615341)
Green Army Creative Commons License 20 perce 0 1 615344

10/10

kezdettől ez a a cél.

régiek le vannak sz..

Csokivadász Creative Commons License 20 perce 0 0 615343

amúgy nincs olyan sajtós, aki ismeri a tábor akaratát, és akkor úgy kérdezné meg, hogy azokba a témákba vágjon bele? 

Előzmény: Imiface (615334)
Csokivadász Creative Commons License 20 perce 0 1 615342

új embereket maximum akkor fog találni, ha real szintű csapatot épít, amire marhára kicsi az esély. 

Bolyhos85 Creative Commons License 30 perce 0 0 615341

Lesz-e bármi változás a Ferencvárosnál a szurkolói kártya terén?

- A Fradinál jó régóta van kártya, nem is mi léptünk erre az útra. Nem is akarunk lelépni róla, marad a kártya. Nekünk a mozgásterünket bővítette az MLSZ nyári döntése, nem kell például semleges szektort kijelölni. 42-45 ezer aktív kártyánk volt, most 65 ezer van kiadva. 65 ezernél kiderült, hogy soha nem volt semmilyen jogsértés, ami indokolttá tenné, hogy ezt eltöröljük. Ez egy műszaki újítás. Máshol van arcfelismerő rendszer is például külföldön. Ez egy indok, hogy cirkusz legyen a klubnál. Üzletileg is működik, sok cég állt mellénk. Nézőszámban 5-600-as csökkenés volt az előzőhöz képest. Ha elfogadjuk, hogy 3000-en vannak távol a kártya és szkenner miatt, akkor valahonnan szereztünk 2500 új drukkert. Idén is ez a célunk, hogy növeljük. Amiket mi várunk: csak olyanokat mondj az ellenfeledre, amit magadról is szívesen hallanál. Ne legyél kirekesztő, és politikai deklaráció sem legyen a stadionban, ettől politikusként én is távol állok. Ne verekedj, ne legyél obszcén. Ha valaki olyan, hogy nem akarjuk befogadni ezek miatt a stadionba, azt ki fogjuk zárni. Az idő eldönti, hogy ez jó döntés-e. Nem tudok olyan szponzort a Fradinál, aki mondjuk örült volna egy Csatáry-molinónak.

A 3000 emberről akkor lemondtak?
- Senkiről nem mondtunk le, csak 15 emberről, akiket kitiltottunk.

Hogy élte meg a házánál szervezett tüntetést?
- A személyes érzéseimről nem beszélnék, az magánügy. De ezek megerősítenek, még több ilyen lesz, annál eltökéltebb vagyok a döntéseink terén. Ennél mi durvább lehet? Megölnek? Nem fogadtam testőröket, a családomat is arra kértem, éljék az eddigi életüket.

Mivel lenne elégedett 2-3 éven belül?
- Idén nem bajnokok szeretnénk lenni, hanem azok akarunk lenni. Nemzetközi téren voltak céljaink, a csoportkör elérhetően tűnik egy magyar csapatnak az Európa Ligában, ez tűnik a maximumnak jelenleg. Sajnos a két mérkőzés nagy csalódás volt, mi is keressük az okát annak, miért alakult így. Egyénileg jobbak vagyunk, mégis ki tudtunk kapni, ennek meg kell találnia az okát. Ez volt az első év a regnálásom során, amikor csökkent a nézőszámunk. Biztos vagyok abban egyébként, hogy be fogunk jutni a csoportkörbe a következő években.

Miért nem engedtek be érvényes jeggyel magyar drukkereket a meccsre?
- Volt erről egy cikk az origón, amelyben benne volt az UEFA állásfoglalása. Abban minden benne van. Nem mi döntöttünk erről.

Mateos távozása hivatalos?
- Nem, mert őt akkor lehet csak leigazolni, ha kifizetik az érte járó összeget. Hiába jelentette be az Orlando, ő még mi a játékosunk. Ő azzal állt elő, hogy nem tud megfelelően játszani az Európa Liga-meccseken, pedig ő a társunk volt. Thomas Doll ezután kidobta a keretből, ez helyes döntés volt. Ha nem fizetik ki az árát, akkor visszajön és egyedül fog edzeni. Szerintem ezzel is meg kell mutatni, hogy a Fradival senki ne packázzon.

Politika mentes Fradit! Creative Commons License 30 perce 0 0 615340

Majd Almasiné Huber Szilvia megszorongatja pár kérdéssel.  

Előzmény: Imiface (615334)
Fradi sikerpropaganda Creative Commons License 30 perce 0 0 615339

Volly Gyuri előtte persze megszűri a kérdéseket 

Előzmény: Mabi (615331)
Válts nicknevet.! Creative Commons License 30 perce 0 1 615338

„A klub nem fog visszahátrálni ebből a történetből.”

Inkább megöli a Fradit, csak hogy neki legyen igaza.

Válts nicknevet.! Creative Commons License 30 perce 0 1 615337

a legutóbbi kérdés arra irányult, hogy a Fradi tiltatta-e ki a magyar szurkolókat a szarajevói meccsről. Kubatov szerint ebben a témában az Origo.hu cikke az irányadó, vagyis az az igazság, ami abban olvasható.

Majd ők megmondják, hogy mit kell hinnünk, mit kell igazságként elfogadnunk. Megáll az eszem.

Imiface Creative Commons License 30 perce 0 1 615336

Ó, és előkerült a horogkeresztes zászló és a 3 és fél évig tartó tárgyalás is. Sok újdonság nincs.

alázógyík Creative Commons License 30 perce 0 0 615335

Ahogy olvasom, ez tényleg megbolondult. Le akar számolni a gyilkos fanatikusokkal....

Imiface Creative Commons License 30 perce 0 1 615334

Hát igen. Viszont az összefoglaló szerint kérdéseket is tesznek fel neki az ultrákról. Szóval nem értem. Mindegy.

Ez a szokásos akkor is mi vagyunk a jók és a kemények témájú sajtótájékoztató lesz. Remélem lesz egy-két tökös sajtós, aki kemény kérdéseket is feltesz neki.

Előzmény: Mabi (615331)
Mabi Creative Commons License 30 perce 0 0 615333

Gondolom a kötelező kártya eltörléséről mondta, mert így már nem kell fenntartani semleges szektort, és nem eshet meg az a skandallum, hogy nem kívánt Ferencváros-szurkolók lépjenek be a stadionba.

Előzmény: Szkentelen (615330)
Aki bújt de én nem Creative Commons License 30 perce 0 2 615332

"Ami a nézőszámot illeti, továbbra is új embereket kell megnyerni a futballért, akik elfogadják az FTC által támasztott feltételrendszert, ami nem túlságosan rigorózus."

A kurva anyádat!

Mabi Creative Commons License 30 perce 0 1 615331

Mit nem értesz? Elmondja a frankót a vasárnapi tüntetésről, de kérdezni csak a sporttal, a Ferencvárossal és a csapattal kapcsolatban lehet. Nehogy már valaki esetleg kellemetlen, kínos kérdéseket tegyen fel.

Előzmény: Imiface (615328)
Szkentelen Creative Commons License 30 perce 0 0 615330

Ezt csak én nem értem?

"A mozgásterüket bővítette, hiszen például nem kell semleges szektor."

alázógyík Creative Commons License 45 perce 0 1 615329

Hogy megmondtam :

"13.19: az elnök emlékeztetett rá, hogy hat éve van szurkolói kártya a klubnál, még az előző vezetés lépett erre az útra, és a jelenlegi vezetést nem is akar lelépni róla, tehát a kártya marad. A mozgásterüket bővítette, hiszen például nem kell semleges szektor. Korábban 42-45 ezer aktív kártya volt, most 64-65 ezer van kiadva. A vénaszkennerrel kapcsolatban semmiféle olyan jogsértés nem történt, ami indokolttá tenné, hogy eltöröljék. Ez csupán egy műszaki újítás a szurkolók beengedéséhez. Bizonyos szurkolók részéről ez csak egy indok, hogy cirkusz legyen a klub körül. A kártya jól működik, üzletileg is."

Minden szép és jó, 40 néző Szarajevoban, 4000 az idény nyitón. Ettől jobban soha se menjen....

De persze hogy üzletileg is jó, hisz 700 mez ment el a derbin...

Előzmény: alázógyík (615325)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!