Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

handmail másfél órája Creative Commons License 578713

Nem lehet mindenki jobbikos pártaktivista, bár lehet hogy jó Vona

Előzmény: M tiszteletes (578710)
handmail másfél órája Creative Commons License 578712

Régóta sejtem hogy Te is egy moderátor vagy aki a veled egyet nem értőket és hozzászólásokat törli. Csak nem vállalod föl, megbújva a tömegben csinálod.

Most megy a Dunán a katolikus félóra inkább azt nézd.

Előzmény: M tiszteletes (578711)
M tiszteletes másfél órája Creative Commons License 578711

ez nálam is 10/10!

Holnap tali a Sasnál!

Előzmény: gyorsan? (578681)
M tiszteletes másfél órája Creative Commons License 578710

polgári körös pártaktivista a lelkem

lehet a magyar nemzetből nyomja hivatás tudatból?

Előzmény: Taníts, mester (578691)
M tiszteletes másfél órája Creative Commons License 578709

és Ön is!

Előzmény: footmail (578704)
footmail másfél órája Creative Commons License 578708

és ha addigra lesz 20000 bérletes akkor mit csinálnak, sorsolnak hogy ki jöjjön be?

Előzmény: edenwolff (578705)
M tiszteletes másfél órája Creative Commons License 578707

Ön egy troll!

Előzmény: edenwolff (578705)
M tiszteletes másfél órája Creative Commons License 578706

kétszer is bebaszta!

BEZZEG A JÉGKORONG!!!!

Előzmény: peterszky (578697)
edenwolff két órája Creative Commons License 578705

Kivancsi vagyok luzerek, ha majd a csapat minden meccset 3-4-5 gollal,

parades jatekkal fogja megnyerni, akkor se fogjatok kivaltani a kartyat!

footmail két órája Creative Commons License 578704

úgy látom ez a ti szinvonalatok, értelem az nincs

Előzmény: giornalista (578703)
giornalista két órája Creative Commons License 578703

ostoba barom.

Előzmény: footmail (578701)
gyorsan? két órája Creative Commons License 578702

te ezért képes voltál egy másik reggel írni? de szar életed lehet b+ :)

x

Előzmény: footmail (578701)
footmail két órája Creative Commons License 578701

Igazán nem tudom, hogy te felfogod hogy mit csinálsz, idehozol egy levelet itt terjeszted és valószínű nem olvastad el, mert azt irod hogy nem harcolsz semmi és senki ellen csak a Fradi érdekeit nézed, 

a levél amit terjesztesz egyértelműen egy lázító jellegű levél ami igen sok kárt okoz a FRADINAK

sőt ha "értelmezően" olvasod  el a végén kiderül, hogy fenyegető jellegű is, ami még több kárt okoz a klubnak.

Ha ez a Te véleményedet is tükrözi! akkor??????

Előzmény: gyorsan? (578700)
gyorsan? két órája Creative Commons License 578700

Te semmi mást nem csinálsz, mint kötekszel, egyszerűen egy sötét bunkó vagy. Meg sem próbálom elmagyarázni, hogy ha maximálisan tudok azonosulni valamivel, és azt publikálom, akkor azt azért teszem mert az én véleményemet is tükrözi. De mindegy, reménytelen.

Megy az x.

Előzmény: handmail (578699)
handmail 3 órája Creative Commons License 578699

Egyetértünk ott a helyük, senki nem tiltotta meg nekik hogy bejöjjenek, - regisztráció, -  jegyvásárlás - belépés mint minden tisztességes embernek annak a többezernek, tízezernek akik járnak meccsre.

Nem tudom neked mit tanítottak és mikor, de ha ez maradt meg benned az a tanáraid csődje.

Ha valaki másnak a levelével irományával házal az az Ő érdekében cselekszik (harcol)

(ezt kellett volna megtanulnod)

Az rendben van hogy véleményt nyílvánítasz, de hol itt a Te véleményed.

Előzmény: gyorsan? (578698)
gyorsan? 3 órája Creative Commons License 578698

Az a szomorú, hogy még feltételezni sem tudod, hogy valaki magától egyetért valamivel és nem "felsőbb utasításokra" cselekszik. Bár, ha korábbi tanulmányaimat felidézem, rémlik, hogy ez azért lehet, mert te magad így cselekeszel, és ezt vetíted ki a másikra. Szomorú.

Nem nagyon kívánok veled a továbbiakban beszélgetni, de így zárásként annyit, hogy én nem harcolok semmi ellen, senki érdekében nem cselekszem, viszont mindíg is fogok véleményt nyilvánítani azokban a dolgokban amik számomra fontosak és érdekelnek. a Fradi ilyen. Nagyon fontos. És a mostani szituáció baromi nem jó a Clubnak, ezért változtatni kell. És ha tetszik, ha nem, a csoportok is a Fradi család része, nekik is a stadionban a helyük. Együtt mindannyian a Fradiért. Ennyi és nem több.

Előzmény: handmail (578696)
peterszky 3 órája Creative Commons License 578697
KOCKA!
handmail 3 órája Creative Commons License 578696

Te tudod ki ellen és mi ellen harcolsz, és miért, kinek az érdekében Vagy ezt nem mondták meg neked, csak a feladatot adták meg????

Egyébként lehet hogy egymás mellett ülünk a meccsekken ill. állunk az idegenbelieken.

Előzmény: gyorsan? (578695)
gyorsan? 3 órája Creative Commons License 578695

hja, értem. ezek szerint csak sima előítéletek, a fejecskédben lévő dolgok alapján most jól megmondtad nekem. 

Képzeld, én regeltem. Most is kijárok minden meccsre, történetesen az oldallelátóra. És igen, ettől független tudok azonosulni a levéllel, hasonlóképpen érzek magam is. Ezért is tettem ki ide a levelet. Mi ezzel a probléma? Veled van a probléma.

Előzmény: handmail (578692)
handmail 3 órája Creative Commons License 578694

És a primitívségetek teteje, hogy ha nincs megfelelő észérvetek, akkor azt mondjátok te egy troll vagy, a Kubatov embere, bértollnok stb stb.

Ha kicsi ész szorult volna belétek akkor csak normális tényszerű igaz dolgokat írnátok le, vagy lehetőleg semmit.

handmail 3 órája Creative Commons License 578693

A pici "agyhelyetti" valamitekkel nehéz felfogni hogy van ember aki normálisan gondolkodik a tényeket tényekként kezeli.

handmail 4 órája Creative Commons License 578692

Gondolom ha idehozol és terjesztesz egy ilyen levelet a derbi előestéjén akkor azonosulsz is vele.

És e levél a "szívhezszoló" beszúrásokon kívül alapvetően a "meccsrenemjárók" érdekeit harcát szolgálják.

Tehát a Postás? 

Előzmény: gyorsan? (578690)
Taníts, mester 4 órája Creative Commons License 578691

Ezt ilyenkor még a klubházból kell csinálni, vagy otthoni munkavégzés?

Előzmény: handmail (578686)
gyorsan? 4 órája Creative Commons License 578690

már ne haragudj, de nem értem miért írsz nekem ilyeneket, hogy igyekeztek manipulálni, meg különbek vagytok, ti erőszakhoz forduljatok? Hogy érted hogy ti? Miért használsz többesszámot. Én és még még ki?

Előzmény: handmail (578685)
OldStyle 4 órája Creative Commons License 578689

Ha jól látom elfogytak az érveid.

Előzmény: handmail (578686)
handmail 4 órája Creative Commons License 578688

Te is FIAM IRED (Brutus)

Előzmény: irednek (578687)
irednek 4 órája Creative Commons License 578687

megmondóemberek, megmondóemberek mindenhol...

handmail 4 órája Creative Commons License 578686

Te is nagyon jól tudod hogy hülyeségeket írtál le. Nem tudsz különbséget tenni fekete és fehér között. Ha úgy érzed hogy igazad van tegyél feljelentést személyes adataid jogtalan használata miatt. Jót fognak röhögni rajtad.

Tudod inkább megnézem a Puskás meccset bár az elmúlt néhány évtizedben csak Fradimeccset néztem.

Előzmény: Old Style (578680)
handmail 4 órája Creative Commons License 578685

Talán ez az iromány sem véletlenül készült el pont ma és került fel pont ma néhány fórumra - véletlenül nem szándékosan.

Miért gondoljátok hogy egy fikarcnyival is különbek vagytok a kiválasztott ellenségeitektől.

Ugyanúgy igyekeztek manipulálni, hazudni (bocs csúsztatni) mint más és minden eszközt használni alapvetően normális emberek befolyásolására megfélemlítésére mint a másik fél. Csak nehogy ti az erőszakhoz forduljatok, amire ugye azért volt már néhány példa. 

A másik határbíró 4 órája Creative Commons License 578684

Válasz: Ön egy troll.

Lehet Q lelkére beszélni, akkor sem tehet másként. Ő csak parancsot teljesít, visszaút számára nincs.