Keresés

Részletes keresés

rich.mond Creative Commons License 2 perce 0 0 620038

Fenn is akadt a szemem, amikor anno meghallottam, hogy van egy film, amelyben Brad Pitt cigányvajdát játszik. Ránézésre nem az a kiköpött Sztojka Ronáldó.

Előzmény: Imiface (620036)
Horrible__Cunt Creative Commons License 15 perce 0 0 620037

off,

a britek romani-nak vagy romani gypsynek hívják akit a magyarok cigánynak hívnak

Előzmény: Imiface (620036)
Imiface Creative Commons License 30 perce 0 0 620036

"Az angliai gypsyk túlnyomó többsége egyébként hivatalosan is "nomad white Irish""

Pontosan. A Blöff című film szinkronjában is cigánynak fordították a gypsyket, pedig Brad Pitt és a haverjai lakókocsikban lakó írek voltak, tehát a mi fogalmaink szerint nem cigányok. Csaká hát a fordítónak fingja nem volt az egészről.

Előzmény: rich.mond (620035)
rich.mond Creative Commons License 45 perce 0 0 620035

OFF

A gypsy jelentése alapvetően "egyiptomit" jelent, mivel korábban azt hitték a cigányokról, hogy Egyiptomból jöttek (lásd a Victor Hugo Párizsi Notre Dame könyvét, ahol a sikátorok cigányainak vezetőjét hivatalosan "Egyiptom hercegeként" szólították). Az angliai gypsyk túlnyomó többsége egyébként hivatalosan is "nomad white Irish"

ON

Előzmény: Kaptál kérdőívet? (620032)
Kaptál kérdőívet? Creative Commons License 1,5 órája 0 1 620034

Mekkora lenne, felvidéki magyarok folyékony szlovák tudással tolnák a zárt kapukat a szlovákokra. :D

Előzmény: Dr.W.Gy. (620033)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 1,5 órája 0 0 620033

Hogy lehet bekerulni ebbe a FARE besugo csoportba? Szeretnek uefa penzen meccsre jarni es pl. egy szlovak-lengyel meccsen figyelni lelkesen es elfogulatlanul. Vagy egy eszakir netan ukran meccsen

Előzmény: Fradi sikerpropaganda (620031)
Kaptál kérdőívet? Creative Commons License 1,5 órája 0 0 620032

A cigányozás nagyon érdekes dolog. Angliában a cigányok nem egy népcsoport, hanem egy viselkedésforma, hogy vidéken vándorló népek szekéren mászkálnak az országban erre-arra. Tehát ha egy 100% fehér, keresztény ember elmegy vándornak Angliába, ő ugyanúgy cigány, mint Kanalas Rómeó. Másrészt a cigány szó (persze magyar formája, az angol gipsy nem tudom, honnan származik, bár a jelentésben az van) a bizánci atziganosból származik, aminek jelentése törvényt nem tisztelő. Tehát a népcsoport onnan kapta a nevét, hogy egy viselkedést ragasztottak rájuk - valószínű olyan viselkedést, ami illik rájuk. Pl. az olaszok azért voltak digók, mert a digózás egy ige, és aki nem értette a nyelvüket az úgy értette, mintha digódigódigódigó féle szavakat használnának, így jött a digó, mint a kakukkmadárra a kakukk, vagy a bárányra a beeeeeee. Mindezek hátterében felettébb különös, hogy bizonyos cigány csoportok jobban szeretik, ha a cigányt használják inkább rájuk, mint a romát, ami mellesleg a saját nyelvükön embert jelent, tehát magukat embernek nézik... teljes identitászavar.

Előzmény: Fradi sikerpropaganda (620031)
Fradi sikerpropaganda Creative Commons License 2 órája 0 2 620031

A C-közép újabb fantasztikus tényfeltáró cikke a magyar-román utáni büntetés hátteréről

http://ckozep.hu/az-uefa-nyilvanossagra-hozta-a-roman-magyar-buntetes-hattere/

Kaptál kérdőívet? Creative Commons License 2 órája 0 0 620030

A dokumentum szerint az ellenőr látta a zászlókat, majd rákérdezett a horvát rendezőnél, hogy te is látod? Ő megerősítette, hogy ő is látja. Ez fel lett írva.

Előzmény: Aki bújt de én nem (620029)
Aki bújt de én nem Creative Commons License 2 órája 0 0 620029
Én úgy emlékszem, hogy nem az UEFA mindent/semmit látó ellenőre vette észre, hanem a simonvizestál központ egyik éber és mindig elfogulatlan aktivistája tett bejelentést az uefánál. Ők persze azonnal vizsgálni kezdték az "ügyet".
Előzmény: Kaptál kérdőívet? (619997)
webmestar Creative Commons License 4 órája 0 1 620028

az utolsó bekezdésről az Eurotrip jelenete ugrott be egyből

"Heinrich, bitte hör auf!" - "Ja, Papa!"

de ez már nagyon off :)

Előzmény: Kaptál kérdőívet? (620024)
a bdsrstnt Creative Commons License 4 órája 0 0 620027

Általában a Franciáktól jó nem származik. Nem passzióból Nyalják, a Románok a seggüket...

Előzmény: cadaveres (620014)
Templomos Zoli Creative Commons License 4 órája 0 0 620026

Hát nem tudom. A horvát dolgot tényleg sántít. A derék skrabót azt ordította a mikrofonba ugyanis, hogy "Za Dom(A Hazáért)".  A tömeg "Spremni (Felkészülve)"  A fent mondat a Horvát Védelmi Erők jelmondata IS volt a 1991/92-es háborúban. A horvátok nagy része ehhez a dologhoz kötődik és nem az usztasághoz.

Amúgy a Magyar Honvédség is fasziszta ezek szerint. Történetesen ugyanis használja ezt a jelszót.  :)

Előzmény: solozo (620023)
solozo Creative Commons License 4 órája 0 0 620025

A kézmozdulatunk "nácivá nyilvánítása" az uefa idióta baromsága, nevetséges.

Előzmény: Kaptál kérdőívet? (620024)
Kaptál kérdőívet? Creative Commons License 4 órája 0 0 620024

Tény, hogy nem feleltethető meg egymásnak a kettő, de egy kézmozdulat sokkal természetesebb, és bármibe belemagyarázható, ami nem is az, mint egy nyomdából kikerült címke/zászló/kép.

http://444.hu/2015/09/02/a-gyerekzsurok-nagy-sztarja-lehet-a-horogkereszt/

Előzmény: solozo (620023)
solozo Creative Commons License 4 órája 0 1 620023

Ölég gyenge hasonlat... A szvasztika, persze, aki magára tetováltatja, pólóra nyomtatja, zászlón lengeti, mind az óind kultúra nagy barátja... Pffff :-) Ez legalább olyan gyenge duma, mint azé a hülye horváté, aki az usztasa köszöntést beleüvöltötte a mikrofonba, aztán meg „kikutatták", hogy egyszer Zrínyi Miklós és Frangepán egy szép nyári reggelen így köszöntek egymásnak, ergo, nincs ebben semmi fasiszta... :-)

Előzmény: A gibicnek kuss! (620009)
Dobcsány. Creative Commons License 6 órája 0 1 620022

az extra erőfeszítést ők a szkennerben élik meg

Előzmény: zarathustra (620020)
Fatboy Slim Creative Commons License 6 órája 0 0 620021

Én az MTK helyében új almanachot adnék "frissített" alapítási évszámmal. mondjuk 1889

Előzmény: Alternative Thor (620017)
zarathustra Creative Commons License 6 órája 0 0 620020

Ha jól értem, utalnak rá, hogy a köztes időben enyhítő körülmény lehetett volna, ha a tetteseket -akik a drapikat kirakták- előkerítik:

"However, any extra effort on the part of the club to combat violence in stadiums must be
encouraged. In this case, any legal action taken by the club against the troublemakers will be
taken into account when it comes to determining the level of the sanction."

Előzmény: Kaptál kérdőívet? (619994)
good old rebel Creative Commons License 6 órája 0 0 620019

Arra gondoltam mikor eszembe jutott. De akár lehetne idézni a szurkolói kódex 88 sorát. 

:-) 

Előzmény: Templomos Zoli (620018)
Templomos Zoli Creative Commons License 6 órája 0 0 620018

Erről a diók tudnának mesélni. Lásd a Sturm und Drang drapijuk történetét. :D

Előzmény: good old rebel (620015)
Alternative Thor Creative Commons License 6 órája 0 0 620017

Az MTK 1888-as zászlaja szerintem még nagyobb poén.

Előzmény: cadaveres (620014)
good old rebel Creative Commons License 6 órája 0 1 620016

Vagy azt hogy 1888-ból 88 nem tizenhárom! 

Trollolo

good old rebel Creative Commons License 6 órája 0 1 620015

Ki kellene írni díszes gótikus jellegű betűkkel hogy: a német nyelv használata nem heilhitlerezés! Mindezt németül. Kíváncsi vagyok a gyökér ellenőr belefutna e :-D Biztos sírnának egy darabig amíg rájönnének. Csak a betűstílus és a heil hitler lebegne előttük. 

cadaveres Creative Commons License 6 órája 0 1 620014

Hózentróger nagyon bajoros, én nem kockáztatnék :) 

Amúgy mit várunk az mlsztől, ha az uefa is ilyen idióták gyülekezete?

Nálam még mindig az viszi a pálmát, mikor mlsz megbüntette a diókat a sturm und drang drapiért. Tökéletesen jellemzi az egészet, ami német, az tuti, hogy kirekesztő/náci/stb.

A gibicnek kuss! Creative Commons License 7 órája 0 0 620013

Köszönöm.

Előzmény: Kaptál kérdőívet? (620012)
Kaptál kérdőívet? Creative Commons License 7 órája 0 1 620012

Előzmény: A gibicnek kuss! (620010)
Kaptál kérdőívet? Creative Commons License 7 órája 0 0 620011

Mindenki náci, aki a német nyelvet használja. (Valószínű ezért fogadják be a szíreket, 100 év múlva az arab lesz a hivatalos.)

Amúgy nem kell ilyen messzire menni, nálunk ugyanez van a csendőrséggel. A csendőrség gonosz fasiszta volt, akiket gyűlölni kell. Igaz, hogy 1882-ben alakult, amikor Horthy 14 éves suhanc volt, Hitler pedig még meg sem született, de mindenképpen el kellett ítélni 1945 után a csendőrséget, és azóta is tilos róluk beszélni. Igaza van Dr.W.Gy.-nek, tényleg nem kell nekünk a nemzetközi bohóckodás, elég nekünk az MLSZ írásbeli figyelmeztetése a mennyeiben holmi zárt kapus holland meccs helyett.

A gibicnek kuss! Creative Commons License 7 órája 0 0 620010

link?

Előzmény: Kaptál kérdőívet? (620001)
A gibicnek kuss! Creative Commons License 7 órája 0 0 620009

A szvasztika is egy ősi szimbólum, amit Hitler saját céljaira használt. Oszt jól belénk lett sulykolva, hogy az rossz.

Ennyi erővel mindenki náci, aki övet hord. Mert Hitlernek is volt öve. Sőt! Milyen peckesen kapaszkodott belé... Hordjon mindenki hózentrógert! :)

Előzmény: Kaptál kérdőívet? (620008)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!