Keresés

Részletes keresés

Leadfoot Creative Commons License 7 órája 0 0 45626

Előző években valóban 8 óra volt, de most én se találtam semmit a honlapon ezzel kapcsolatban.

Előzmény: block50 (45625)
block50 Creative Commons License 7 órája 0 0 45625

Most szombaton mikor lesz kapunyitás?

Nekem korábbi évekből 8 óra rémlik...

vaki Creative Commons License 8 órája 0 0 45624

Kár a Nagyvasért, főleg hogy idén a lengyelek se repülnek Ostravában :(  A Solo Türköt is szívesen néztem volna - de valljuk meg a nyári események után kevés esély volt rá, úgy hogy a légierő is nyakig benne volt...

Előzmény: Leadfoot (45618)
Ridley4Lev Creative Commons License 9 órája 0 0 45623

Ráadásul az egyidőben történő Ample Strike gyakorlatra mennek mind a két bombázóval.

Előzmény: Leadfoot (45622)
Leadfoot Creative Commons License 9 órája 0 0 45622

Én is nagyon a B-1-et szugerálom. :-)

Nagy csalódás lenne, ha a SIAF-os B-52 után pont Ostravába ne küldenének semmit az amcsik - oda, ahol 2005 óta mindig jelen voltak (a megszorításos 2013-at kivéve), és nem ritkán igen különleges típusokkal. Erre én kicsi esélyt látok (kopp-kopp).

Ja, és ugye Sanicole-ban is lesz Bone.

Előzmény: Mike|SJ| (45621)
Mike|SJ| Creative Commons License 10 órája 0 0 45621

A németek írtak konkrét típusokat asszem a hadsereg részéről előzetesen, szóval tuti ott még lesz mozgás. Spec partner lévén a légierő is kell küldjön vmit.

USAF részről egy B-1 megfelelne:)

Előzmény: AnDani (45620)
AnDani Creative Commons License 10 órája 0 0 45620

Nagy kár, mivel a lengyelek se visznek most Ostravába szólózni nagyvasat. A szlovákok lehet megvárták, míg leszáll a cseh Gripen Sliac-on és csak utána mondták le. :) Kész csoda, hogy eddig bírta Ostrava, hogy nem volt visszamondás. A SoloTürk a puccs óta érett, a Red Devils talán nem nagy hiány, de a MiG-29-esért nagy kár. Reméljük lesz még 1-2 jó visszaigazolás, amcsi zászló nagyon jó lenne már, ha megjelenne. Kíváncsi lennék, hogy a finnektől, vagy a dánoktól kell-e még számítani visszaigazolásra vajon? Egy dupla Hornet szóló sem lenne semmi. Remélem a németek még virítanak valamit, mert eddig a NAVY az, amely repülő alkalmatosságokat tervez küldeni majd.

Előzmény: Leadfoot (45618)
Ridley4Lev Creative Commons License 10 órája 0 0 45619
Előzmény: manitounickfree (45614)
Leadfoot Creative Commons License 10 órája 0 0 45618

A 29-es lemondása azért elég cumi.

Előzmény: Mike|SJ| (45616)
Ridley4Lev Creative Commons License 11 órája 0 0 45617

Szerintem a Gripenekkel repültek ma egyet...ismerős Mezőkövesd felett látta mind a két típust. Azt ugye hétvégén repülőnap, oda ki vannak a britek írva. 

Előzmény: manitounickfree (45614)
Mike|SJ| Creative Commons License 11 órája 0 0 45616

Meg a szlovák 29-est, meg a Red Devils-t

Előzmény: Leadfoot (45615)
Leadfoot Creative Commons License 12 órája 0 0 45615

Lemondták az ostravai Solo Türköt. Meglepődve mondjuk szerintem senki sincs.

manitounickfree Creative Commons License 15 órája 0 0 45614

ha jól láttam, már el is húztak

Előzmény: Ridley4Lev (45613)
Ridley4Lev Creative Commons License 15 órája 0 0 45613

Szlovákiában a "Slovak Hawk" gyakorlat van/volt szerintem abból a csoportból jöttek át...tavaly is azért voltak a repülőnapon, azzal ért véget a gyakorlat a britek részvételével. 

Előzmény: manitounickfree (45611)
glacibacsi Creative Commons License 16 órája 0 0 45612

Az egy teljesen normális sokadrendű közút. Nincs jogosultsághoz kötve a használata. Viszont ha nem akarsz arra kerülni, akkor csak kicsit korábban kell kelned és lezárás nélkül átkocsikázhatsz Szilácson. Én eddig mindig 7 óra körül érkeztem és akkor még simán át lehet hajtani a bázis előtti útszakaszon (is).

Előzmény: Bucynus (45597)
manitounickfree Creative Commons License 17 órája 0 0 45611

1 tornádó és 2 hawk érkezett kecskemétre

Ridley4Lev Creative Commons License 30 órája 0 0 45610

Hogy az ejések ne akadjanak fen.

Előzmény: Leadfoot (45609)
Leadfoot Creative Commons License 30 órája 0 0 45609

Már akartam kérdezni: mire való a rács a 17-es bal oldali fegyverfelfüggesztő pontjainál?

Előzmény: Nighthawk9 (45608)
Nighthawk9 Creative Commons License 1 napja 0 1 45608
Nighthawk9 Creative Commons License 1 napja 0 0 45607

Érkeznek a gépek Szliácsra.... a B-52-es már meg is érkezett.

http://www.siaf.sk/en/news/arrivals-siaf-2016.html

Mike|SJ| Creative Commons License 1 napja 0 0 45606

Az F-5 tényleg jó húzás, payerne-ben sem volt sok belőle.

Egész korrekt műsor, stati is jól néz ki.

Előzmény: Leadfoot (45605)
Leadfoot Creative Commons License 1 napja 0 0 45605

Látom, ébresztőnek megint betették legelőre az osztrák Typhoon-t. :-)

Örülök, hogy egy sima, szürke F-5 jön Svájcból, nem is tudom, láttam-e olyan élőben valaha.

Előzmény: Mike|SJ| (45603)
Leadfoot Creative Commons License 1 napja 0 0 45604

Ja nem, nincs bajom vele. :-) Csak úgy szokták, hogy valamelyik kötelék van a végén, hogy ne széledjenek szét a népek.

Ha a szombati nap lenne ilyen, azt hinném, hogy a cél pont a nézők fokozatos elmenetele (a Frecce meg a PdF után elmennek egy csomóan), de a Viggen-Orlik-PC-9 csak pénteken lesz.

Előzmény: Mike|SJ| (45603)
Mike|SJ| Creative Commons License 1 napja 0 0 45603

Mi a gond vele?:) egy full varasdi repnapnak megfelel:))

Azért még ott egy laza Viggen demo is:)

Az osztrák légierő blokk eléggé erős (3 képességbemutató+szólók)

Előzmény: Leadfoot (45600)
Leadfoot Creative Commons License 1 napja 0 0 45602

Tárgytalan, köszönöm a jelentkezőnek, és elnézést, hogy az elmúlt napokban pofátlanul toltam az arcotokba ezt a reklámot. :-)

Előzmény: Leadfoot (45601)
Leadfoot Creative Commons License 1 napja 0 0 45601

(Egy last minute helyünk még mindig van nemdrágán, ne tolongjatok! :-D)

Előzmény: Leadfoot (45600)
Leadfoot Creative Commons License 1 napja 0 0 45600

Zeltweg program. Elég WTF, hogy az utolsó órában Orlik, A109, PC-9 lesz a felhozatal.

Bucynus Creative Commons License 1 napja 0 0 45599

Kösz, megpróbáljuk arra. Néztem utcaképet, ismerős az a kereszteződés és legutoljára biztos túlmentem rajta egyenesen. Ilyen régen lettem volna, azt hittem 2 évet hagytam ki. :(

Előzmény: Leadfoot (45598)
Leadfoot Creative Commons License 1 napja 0 0 45598

Én annyit tudok mondani, hogy ez elmúlt 4 évben mindig nyitva állt a sárgával jelölt út. Szerintem nem tehetik meg, hogy a bázis mellett vezető főutat teljesen lezárják Zólyom és Beszterce között, egy kerülőutat biztosítani kell, és ez az.

Előzmény: Bucynus (45597)
Bucynus Creative Commons License 1 napja 0 0 45597

Sziasztok!

Egy kis pontosítást kérnék, mert régen voltam Szilácson és akkor még emlékeim szerint simán átjutottam az északi parkolóba lezárás nélkül.

Az lenne a kérdésem, hogy az itt sárgával jelölt megkerülő út biztosan használható-e az átjutáshoz.

Ha a szakasz leírását olvasom, biztos a fordítási pontatlanságok miatt nem egyértelmű nekem, hogy azt csak bizonyos jogosultsággal rendelkezők használhatják, vagy mindenki? Érdemes esetleg már előbb letérni a kerülő útra, vagy elkerülni az egész szakaszt másfelé, vagy mehetek bátran a lezárásig, majd simán jobbra a kerülő úton?

Olvastam az előttem írtakat ezzel kapcsolatban, de ott sem egyértelmű a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!