Keresés

Részletes keresés

Öregúr43 Creative Commons License 20 órája 0 0 18255

Ilyentájt Ráckevén minden pénteken van 8 - 1/2 2 -ig, és a beugró asszem 3500.

Előzmény: BAZS (18252)
tonyclifton9876 Creative Commons License 1 napja 0 0 18254

Szia!

Ráckevén akkor péntekenként 8 óra után az egész fürdő (medencék, szauna, büfé..stb) nudista?

Hány benti ill. kinti medence van?

Előzmény: thecourier (18236)
hajgez Creative Commons License 1 napja 0 0 18253

Sziasztok. Mi is hasonlóadotsági naturista pár vagyunk. Szoktunk Szegedre is járni. Valamikor mhetünk mehetnénk együtt is ha van kedvedetek hozzá?

Előzmény: tangamania (18188)

BAZS Creative Commons License 2 napja 0 1 18252

Nem teljesen az, mint tavaly nyárig volt. Most textiles lett és nem nudi. Számomra ez a legnagyobb veszteség. Kevesebb szeánsz van, de talán így is jut mindenkinek több felöntés. Belépőjegy 6000 Ft, de aki csak fürdőruhás esti fürdésre vágyik annak 4000 Ft.

Nagyon jó volna időközönként vagy akár rendszeresen hasonlót szervezni, de fürdőruhamentesen.  Nekem nagyon hiányzik. Budapesten nincs olyan gyógyfürdő, ahova mi textilmentesen fürdőzhessünk és szaunázhassunk. Vajon miért?

Egyedül csak a NaVKE rendezvényein van havi 1x naturista uszási lehetőség, pici szaunával. Ez nagyon kevés!

Előzmény: 28.42pár (18249)
tamasoccse Creative Commons License 4 napja 0 0 18251

Kösz, megtaláltam.

Horvát nudi helyek top 3 ( ahol kerítésen belül van apartman, lakók., sátor ) : Valalta, Ulika, Baska

A sorrend persze mindenkinek más. Neten minden fenn van.

Előzmény: 28.42pár (18249)
28.42pár Creative Commons License 6 napja 0 1 18250

Sziasztok!
Kicsit még korai, de mi már a nyaralást tervezgetjük. Horvátország a cél, akinek van ötlete jó naturista strandokról azt szívesen vesszük. Leginkább a kijelölt helyek érdekelnek minket!

Köszönjük előre is!

28.42pár Creative Commons License 6 napja 0 0 18249

Nekünk egy ismerősünk szólt, de kint volt a honlapon is Szent Lukács est címen.

Nem tudjuk, hogy lesz-e folytatás.

Előzmény: tamasoccse (18244)
melonen Creative Commons License 2018.01.08 0 1 18248

Mórahalom a szerb karácsonyi időszak miatt most vélhetően még teltházas egy darabig. Utána, mint minden más hely, időjárás és kedv függő, vagyis nem kiszámítható előre.

Előzmény: Törölt nick (18247)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.07 0 1 18247

Üdv!

A Mórahalmi fürdő textilmentes részlegébe látogattam el tegnap. Legnagyobb meglepetésemre csak egyetlen szabad szekrény maradt, mondta is a pénztáros hölgy, hogy megnézi, beférek-e egyáltalán. Pozitív változás ez a legutóbbi látogatásomhoz képest, amikor is rajtam kívül egy idősebb pár volt csupán a részlegen. Nagyjából 5 az 1-hez volt az arány a férfiak javára, de láttam családot, idősebb párokat, valamint fiatalabbakat is. Igencsak pezsgett az élet, a szaunákban is szinte mindig izzadt valaki. A pezsgőfürdőt most próbáltam ki először, de legközelebb ki sem jövök onnan, annyira kellemes a pezsgőztető rendszer. Akik számára nem jelent gondot az odajutás, azoknak mindenképpen ajánlom a helyet, számomra az eddigi legpozitívabb intézményesített keretek között zajló nudizási élmény volt a tegnapi. Persze, mint a legtöbb helyen, itt is jól látható közösség alakult már ki, a legtöbben beszélgettek, de legalábbis 3-4 fős csoportokban voltak, így solo pasiként nem volt olyan az élmény, mint lehetett volna, de mentségemre szóljon, nem is számítottam rá, hogy pár embernél többen fognak lézengeni.

Akik rendszeresen járnak azoktól kérdezem, mennyire jellemző a teltház, melyek azok az időszakok, amikor ekkora az érdeklődés, továbbá van e valami közösségi oldal, ahol a mórahalmi és vonzáskörzetébe tartozó nudisták dumálhatnak? Mindenképpen tervezek a jövőben is kilátogatni, akár egyedül is, de azt sem tartom kizártnak, hogy becsatlakoznék másokhoz.

engem_is_erdekel Creative Commons License 2018.01.06 -1 0 18246

Sziasztok!

30 éves, egyedülálló férfi vagyok. Szeretném kipróbálni a nudista fürdőzést, azonban egyedül nincs kedvem elmenni egy ilyen helyre (se).

Lenne olyan, max. 40 éves hölgy, aki szintén szeretné kipróbálni, csak nincs kivel, vagy anyagi okokból nem teheti?

2018. Július 15. és 21. között mennék, és fizetnék teljes ellátást (bérelt üdülőház, étkezés, belépő).

Érdeklődni, jelentkezni e-mailben lehet a kr1szt14nk0vac5@gmail.com címen.

nebb Creative Commons License 2018.01.05 0 0 18245
tamasoccse Creative Commons License 2018.01.04 0 0 18244

Van erről az újraindulásról valahol bővebb infó ?

A fürdő oldalán semmit nem találtam.

Előzmény: 28.42pár (18242)
parosismerkedes69 Creative Commons License 2018.01.04 0 0 18243

Kipróbáltuk és továbbra is üzemel. Mind a kettőnknek nagyon tetszett, valószínű megyünk máskor is. :-)

A hideg miatt érdemes egy fürdőköntöst vinni annak, aki fázós, mert a felöltözéskor nagyon csípős tud lenni a levegő.

Előzmény: joco_68 (18225)
28.42pár Creative Commons License 2017.12.30 0 3 18242

Sziasztok!

Elmentünk, kipróbáltuk a Lukács fürdő újra induló textilmentes szaunaestjét. Vegyesek az érzéseink. A korábbiakkal szemben nem a teljes fürdő, csak a szaunavilág textilmentes.A hely mellett szól, hogy nagy, sok szauna van, óránként felöntések több szaunában, korlátozott létszámmal, így nincs nyomorgás bent.Az volt csak gáz, hogy mivel csak a szaunák textilmentesek a programok végén a zuhanyzás után mindenki öltözködésbe kezdett, mert a medencékbe csak fürdőruhában lehetett... Ráadásul voltak sokan, akik csak éjszakai fürdőzésre jöttek, ami textiles volt. Ez is okozott érdekes szitukat, mert azok, akik a naturista szaunához szoktak a program után lazán beálltak csupaszon a zuhany alá és a fürdőruha le-fel vételéből sem csináltak különösebb problémát, a textilesek meg csak lestek...Olyat is láttam, hogy egy nő a program után a lepedővel takarta a zuhanyfülkét, amíg a barátnője zuhanyzott, miközben mellettük a másik két fülkében férfiak és nők vegyesen,anyaszült meztelenül zuhanyoztak... Szóval érdekes volt.Nagyon bízunk benne, hogy a vezetőség mérlegel és legalább havi egy alkalommal textilmentessé teszi a programot.....

4750 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 18241

Lesz valahol olyan naturista fürdőhely vagy program ami szilveszter éjjel is nyitva lesz?

nudipár51 Creative Commons License 2017.12.29 0 0 18240

Sziasztok! Hajduszoboszló Béke Hotel ? Van még naturista szaunarész? Már nem látom a honlapjukon! Pedig holnap mennénk! :(

Bonifi Creative Commons License 2017.12.29 0 2 18239

Igen ez így működik, de legalább már megvan a lehetőség nem kell vizes gatyában ücsörögni. Voltak páran, nem túl sokan, de ha van rá lehetőség talán egyre többen fedezik fel és próbálják ki. Talán ezzel is csökkenhet a prűdség a magyarokban.

Előzmény: meztelen koma (18238)
meztelen koma Creative Commons License 2017.12.29 0 1 18238
Gondolom hogy Makón csak a szaunában lehet textil nélkül lenni,ha kijövünk a szaunából akkor gatya fel! Voltak ott akik éltek a meztelenség adta lehetőséggel? Szegeden az Aquapolis csendess welness részen is ki van írva hogy a "szaunákban textil mentesség megengedett,fürdő lepedő használata mellett!(ez mégis textil :))
Előzmény: Bonifi (18237)
Bonifi Creative Commons License 2017.12.27 0 3 18237

Örömmel tapasztaltam karácsonykor hogy a Makói Hagymatikum fürdő egyik udvari szaunája textilmentes lett, így már a Hagymatikum is felkerülhet a naturista listára. 

thecourier Creative Commons License 2017.12.24 -1 1 18236

Igen Ráckevén minden kulturált, de nem voltunk úgy ott hogy a kinti medencében ne szexelt volna legalább egy pár. Mi is nyomtuk már párszor. Egyszer volt olyan, hogy nyolc párból nyolcan keféltek, minket is bele értve. :) 

Egyedül álló faszikat elhajtják, vagy akkor nincs műsor, úgy hogy a kukkolók nem járnak jól.   

Előzmény: par_25 (18229)
hajgez Creative Commons License 2017.12.22 0 0 18235

Te csináltad az  oldalt?

Előzmény: néró2012 (18234)
néró2012 Creative Commons License 2017.12.21 0 1 18234

Üdv !    Láttam egy kezdeményezést a facebook.-on. Új helyeket lehetne felfedezni ha mindenki megosztaná a saját tapasztalatát.

https://www.facebook.com/groups/873144152835943/?ref=aymt_homepage_panel

holalé2 Creative Commons License 2017.12.21 0 2 18233

Valalta nagy tuti hely a gyereknek, nekem 3 kicsi van (3, 6, 8).

Homokos tengerpart, ugráló játékok a tengerben, csúszda, medencék. Nekem a kicsi az ölembe ülve simán lecsúszik, a nagyok már egyedül is nyomatják, imádja pedig csak 2 és fél éves volt nyáron, de tavaly 1 és fél évesen is szívesen csúszott az ölemben, az ugrálóhoz úgy szoktunk beúszni, hogy a hátamra fekszik, és 20 másodperc alatt odaúszunk, persze azért karúszó van rajta.

medencét is élvezik, 4 csillagos szuper hely.

Koversadán régen voltam, az szerintem természetközeli, de nem ennyire felszerelt.

Előzmény: Diacsillag (18228)
movi67 Creative Commons License 2017.12.20 0 0 18232

Szia !

Mi Ada Bojana-ra szoktunk járni . Lent van Albániánál .

Előzmény: pisti.75 (18230)
Extrapár Creative Commons License 2017.12.20 0 0 18231

Szia. Én tudok Neked mesélni, mindkét helyen nyaraltunk már.

Keress privát mailon vagy skype-on.

Előzmény: Diacsillag (18228)
pisti.75 Creative Commons License 2017.12.19 0 0 18230

Montenegróba készülünk 2018-ban , Canjt néztük ki . Valaki járt már arra ??? tud naturista helyet ??

par_25 Creative Commons License 2017.12.18 0 0 18229

A wellnes rész teljesen nudi, van egy masik fele meleg élmény medencével úszó medencével es egy gyerek pancsoloal az 22 ora utan nudi de elotte is beenged a kapu es at szallingoznak a nudisok. Valamint van egy kinti gyogymedence amihez ki   

kell menni az épületből -ra van irva az ajtóra hogy kijárat a kinti medencehez- a sotet kinti élmény furdos amugy leeresztett medencék között hosszas sétával ha nem tévedsz el egyszercsak megtalálod a kinti medencét. Itt időnként előfordul egy kis erotika.

Előzmény: sv650 k4 (18226)
Diacsillag Creative Commons License 2017.12.18 0 1 18228

Sziasztok! Tervezzük, hogy 2 kisgyermekkel (2 éves és 5 éves) jövőre ellátogatunk Horvátországban naturista központba. A Valalta, vagy a Koversada központot néztük . Valakinek van tapasztalata valamelyik hellyel kapcsolatosan? Melyiket ajánljátok? Vannak itt gyermekes családok, akik tervezik jövőnyárra valamelyik látogatását? Ha igen, akkor mikor? Köszönjük előre is a válaszokat!

28.42pár Creative Commons License 2017.12.17 0 1 18227

Szia!

A szaunákat mindenki úgy használja, ahogy neki tetszik,de leginkább ülnek a lepedőkön....

A szauna melletti medence végig, a többi 22:00 után textilmentes. A nemek aránya változó, mikor mi voltunk nem volt nyomasztó ffi többség.

Előzmény: sv650 k4 (18226)
sv650 k4 Creative Commons License 2017.12.16 0 0 18226

Sziasztok. Valakinek tapasztalat a ráckevei Aqua-Land pénteki szauna estről? Lepedőben vagy a nélkül használják a szaunát, a szünetekben a pihenő és a medencék fürdőruhásak vagy szintén naturisták? A nemek aránya? (Tegnap voltunk a párommal a V8-ban, ott kb négy az egyhez volt az arány, természetesen a férfiak javára. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat.) Minden infót köszönök.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!