Keresés

Részletes keresés

Borisz XIX ker Creative Commons License 1 órája 0 0 17172

Most megyek a Omszki tóhoz ..kéne valami infó hogy hol lehet nudizni és hogy a karhatalom mennyi idő.m kőzt szokot cirkálni ...Meg hogy jön e valaki .....( hölgy ) kb ugy 09:00 indulok 10

😂😂😂 Kőnnyen meg lehet ismerni Rock and roll .....

joe 63 Creative Commons License 9 órája 0 0 17171

ha az e-mail címed publikussá tennéd, talán könnyebb lenne a szervezés!

Előzmény: alex168 (17160)
joc39 Creative Commons License 13 órája -1 0 17170

Nyéki nudira vasárnap délután ki csatlakozik hozzám Karcagról megyek bárki csatlakozhat hozzám

igr Creative Commons License 19 órája 0 0 17169

Sziasztok. A balaton északi partján keresnék nudista strandot, vagy olyan strandot, fürdőhelyet, ahol megtűrik a nudistákat is, de nem igazán találok. Hivatalos, és nemhivatalos is érdekelne. Persze ha van:)) (Akalit ismerem)

Kovacs72 Creative Commons License 22 órája 0 1 17168

Na ezt örömmel hallom, július végén megyünk nyaralni Berénybe...most még jobban várom :))...ja és nem a lengő teke miatt :))

Előzmény: Thaibor (17166)
Nudeboy Creative Commons License 22 órája 0 0 17167

Nudista strand.....lengő teke.....hát, nekem beugrott egy kép azonnal, de az ne a játék volt :-)

Thaibor Creative Commons License 1 napja 0 0 17166

Sziasztok

Nemrég értem haza a Balatonberényi Naturista strandról.

Fantasztikus volt az idő, a víz.

Nagyon közvetlen és jó emberek voltak ott.

Az éttermi büfét a Robi vette át (a stég felőli büfével együtt csinálja), és fantasztikus ételekkel várja a vendégeit. Mindenkinek csak ajánlani tudom a stranddal együtt.

Van ott sakk, lengő teke, strandröplabda, tollas, foci stb. pályák. Igazi jó kikapcsolódás helye, baráti társaságoknak, családoknak. Minden korosztály megtalálható.

alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17165

Amúgy Szegeden van hol nudizni?

Előzmény: alex168 (17164)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17164

Nem vetted el a kedvemet. Inkább segíts.

Előzmény: Bonfini67 (17161)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17163

Sajna igazad van. Pedig nekem mint hegymászónak túrázónak azt tanították hogy amit fel tudsz vinni a hegyre le is tudod hozni. Nos itt még az sincs. Nem sziklát krll mászni csak oda menni. Viszont taoasztalom a szemetet mindenhol. És ez nem Erdély.  Ettől függetlenül várom a segítőket. Lenne egy kb husz harminc méteres hely. Rajtunk áll.

Előzmény: Bonfini67 (17161)
Bonfini67 Creative Commons License 1 napja 0 0 17162

akali az az akarattya....nem?

Előzmény: Malomk (17159)
Bonfini67 Creative Commons License 1 napja -1 0 17161

Nem akarom elvenni a kedved de nálunk az út / kb 250 m / szélének a lekaszálásához se tudom rávenni a partra kocsival lejárókat, hogy ne karcolja az oldalát össze, ha megunom megcsinálom magam, így hülyék lennének a kis újjukat is mozdítani, megvárják és utána már nyugodtan mennek le a partra. Ennyit a közösségi szellemről ebben az országban, a szétdobált szemetet már meg se említem.....

Előzmény: alex168 (17160)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17160

Szeretném a Békés megyei Naturista egyesületet megakakítani.(BMNE) Jólenne ha megyeiek jelentkeznének. A kőrösoarton volna hely ahol kialakíthatjuk a magunk helyét törvényesen. Egyedül kevés vagyok.  Jelentkezzetek. 

Malomk Creative Commons License 1 napja 0 0 17159

Balatonakarattyán   úgy emlékszem volt nudista strand. Mi lett vele ? 

Tud valaki valami infót ? Vagy rosszul emlékezem.

alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17158

Balatonberényben is volt ilyen de ez nem jellemző ott. Egy nudista helyen ez nem illik hacsak nem direkt ilyen. Nos Gárdony veri a lécet.

Előzmény: alex168 (17157)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 1 17157

Ha este sötét van szerintem wbban semmi baj ha egy pár szexel. Nappal sem csak szerintem nem tartozik másra hacsak nem akarja hogy lássák vagy bekapcsolodjanak. Ez a Ti döntésetek. Amugy Gárdony két részre oszlik. Egy hetero egy meleg.

Előzmény: Z&Z (17154)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17156

Ja ha elküldeném a natur képeimet a világ bármely pontján felvettekről az mehet. Nos érdekes egy miderátorotok van. Nem küldök mert nem illendőegy naturistához. Annak meg van a maga helye.

Előzmény: alex168 (17155)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 1 17155

A moderátornak.

Anno engem sookkal kissebb álítólagos vétség miatt kizàrtak mivel mettem írni hogy keresek partnert aki velem nudizna egy adott helyen. Úgy látom szelektív a moderátor. Ffi falloszok női vagibák beleférnek.

Z&Z Creative Commons License 1 napja 0 0 17154

Tiszta sor. Értem, amit mondasz. De, én a gárdonyi helyszínről beszélek, nem tudom mennyire ismered, de ott sétáltunk párszor és hát illendő vagy sem, hát elég sokan művelték ott a dolgokat, igaz nem napközben, hanem amikor leszállt az este. Tudom, hogy ez nudista topic, de mások is írtak is ilyesmikről és a helyszín amiről beszélünk elvileg egy nem hivatalos nudista strand lenne. Mindenesetre köszönjük a választ.

Előzmény: alex168 (17153)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17153

Nyílvánosan nem iilendő Viszont fotozni sem. Igaz ma olyan technika van hogy észre se veszed. Igaz ha felhasználják az büncselekmény. Amugy ez nem társkeresö meg nem szexről szól.Rrra van más hely.

Előzmény: Z&Z (17152)
Z&Z Creative Commons License 1 napja 0 0 17152

Mi voltunk már lent, szoktunk rendszeresen menni. De, pár vagyunk. Nem is ezért írunk, de egy kérdést, ha megengedsz, más is felelhet rá:

A gárdonyi nudin nudizás vagy public sex esetén mennyire kell tartani attól, hogy akaratlanul lesifotósokba/lesivideósokba futunk bele? A public sex az okés, ha néznek offline, valós időben, technikai eszközök nélkül az elmegy, akár okés is lehet, de a rögzítést azt biztosan kerülnénk. Illetve, mennyire zavarja az ott lévő public sexelőket, ha egy pár elsétál arra és nézelődik?

Köszönjük.

Előzmény: Natural001 (17131)
esspí Creative Commons License 1 napja 0 0 17151

Részint megértem félelmedet ,de... A Délegyen önfeledten fürdőző naturista ismerőseitektől erőst elvárható,hogy nem mesélik el közös,nem naturista ismerőseiteknek ,hogyXY-ék fújjszégyentelen meztelenül fürdőző nudisták,saját szemünkkel láttuk őket a nudista strandon !  A diszkréció ugyanolyan alapvető elvárás,mint a tolerancia.   Valamint-Én épp úgy nem szégyellem senki előtt naturista nézeteimet,mint ahogy nem szégyellem a testem. De ami mindennél fontosabb :  Csak akkor menjetek az Oázisba,ha boldogsággal tölt el a gondolat,hogy meztelenek lehettek meztelen emberek közt!   Nagyon szép napot nektek !     esspí

Előzmény: Volf Feri (17148)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 1 17150

A másik. Az hogy valaki túlsulyos az egy nudista helyen senkit nem érdekel. Ez nem erről szól. Az ehyik kövér a másik gebe az egyik fiatalba mádik öreg. Ki milyen. Viszont nem ez a lényeg. Én voltam berényben ahol egy magasrangúfönökömmel találkoztam. Ott viszont egyenrangúak voltunk egy szál semmiben.

Előzmény: alex168 (17149)
alex168 Creative Commons License 1 napja 0 0 17149

Nos ha ott találkozol ismerössel az nem fogja reklámozni.  Legalábbis egy tényleges naturista/nudista biztos, hogy nem. Mint pedagógusnak bízni kellene. Amúgy ha kiderül akkor sincs baj szerintem. Én békés megyei vagyok. Nos itt is nagyon prűdek az emberek. Nincs is naturista hely. Igaz én a körös mentén találtam egy nagyon jóhelyet ahol senki nem lát. Csak hát magamban unalmas kissé. A nejem meg nem akarja. Én amúgy nem titkolom ezt és még nem köveztek meg érte.

Előzmény: Volf Feri (17148)
Volf Feri Creative Commons License 1 napja 0 0 17148

Tisztelt esspi! Nem azt írtam hogy találkoztunk ismerősökkel, csak láttuk őket. (azonnal távoztunk) Mi egy kis faluban élünk, ahol az emberek prűdek. A gyerekeink megbecsült pozíciókat töltenek be. (pedagógus, iskolaigazgató, óvónő stb.) Nekik nem mindegy hogy ha a faluba elkezdődik a szóbeszéd, mint ahogy a fent említettekről. Ez van sajnos.

Előzmény: esspí (17147)
esspí Creative Commons License 1 napja 0 0 17147

Ez nekem zavaros. Ha az Oázisban ismerősöket láttatok,akik előtt nem szeretnétek felfedni eme szokástokat,akkor hogyan? Ők nem láttak? Elbújtatok a bokor mögé ? És vajon naturista ismerősötök mit gondol majd rólatok,ha megtudja,hogy ti is ? Valamint : nagy szeretettel várjuk túlsúlyos sógornődet is !!!  

Előzmény: Volf Feri (17146)
Volf Feri Creative Commons License 1 napja 0 0 17146

Tisztelt 28.42 pár, jártunk már ott, nagyon sok olyan ismerőst láttunk, akik előtt nem szeretnénk felfedni eme szokásunkat, a másik dolog amiért nem hivatalos elbújós helyet keresünk az, hogy a túlsúlyos sógornőm is szeretne pucéran napozni,és néha megmártózni. Otthoni körülmények erre sajnos nem alkalmasak.

Előzmény: 28.42pár (17142)
28.42pár Creative Commons License 2 napja 0 0 17145

mire gondolsz?

Előzmény: esspí (17144)
esspí Creative Commons License 2 napja 0 0 17144

Most egy kicsit elbizonytalanodtam...Lehet,hogy nem tudok olvasni a sorok között?  

Előzmény: 28.42pár (17135)
esspí Creative Commons License 2 napja 0 2 17143

Én mindíg találkozom párokkal,családokkal,. valamint magányos farkasokkal. Javarészt én is magányos farkas vagyok,munkám miatt keletre száműzve gyakran járok ki egyedül. De találkoztam elvált férfiakkal,vagy olyan sorsüldözöttel,kinek felesége nem szeret nudizni. Láss csodát ,egyikünk sem buzi !

Előzmény: Pronek (17130)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!