Keresés

Részletes keresés

notasinglefck Creative Commons License 2013.04.27 0 0 249

Sziasztok!
 Szépen lassan feltöltöm a teljes Republic diszkográfiát a Youtube-ra, iratkozzatok fel a csatornámra: http://www.youtube.com/user/NotASingleFck

ppiros Creative Commons License 2002.04.13 0 0 248
Hallo minden Republicosnak!

en Boszika vagyok, igen, aki az elso Topikot nyitota es Ferivel elkezdte a Tarsasag felepiteset.
Mint eszreveheto nem vagyok a tarsasagban, aminek okai megvannak.
Miklossal (Abella) jo kapcsolatban vagyok csak sajnos kint elek Svajcban. O sincs oda Feriert orult volna neki, ha en intezem a dolgot, de innen sajnos ez nekem nem megy.
Szoval Ferit egy szavazas alapjan siman le lehet valtani es hires zaszlo keszito tarsnonk,ha akar, lephet a helyebe, de eloszor nyaron.
Akkor tudunk talaln talalkozni augusztusban.

Csak a beleegyezese kell a tobbieknek es ha elvallalod kedves G. akkor minden ok.

Csaby_d Creative Commons License 2002.03.14 0 0 247
Hiú reményeim nincsenek. Jegy nélkül nem megyek a Körcsarnok közelébe, mert nem egyedül mennék...

Azért köszi...

Előzmény: szőlő (246)
szőlő Creative Commons License 2002.03.13 0 0 246
Írd meg emilembe a telszámod (mondjuk holnap délig, ha még aktuális), megkérdezem... de... nem akarok hiú reményt adni, csak lehetséges!
Azért, ha (nem kell sokat utazni és) odajössz a körcsarnokhoz, talán akad. Hajrá!!!
Előzmény: Csaby_d (245)
Csaby_d Creative Commons License 2002.03.13 0 0 245
Nincs véletlenül valakinek két szabad jegye a pénteki bulra? MEGVENNÉM!
fine Creative Commons License 2002.03.09 0 0 244
"Soha ne menj oda, ahol parancsra kell, hogy tapsolj..."

Hát a koncerten biztosan nem így lesz!

fine

szőlő Creative Commons License 2002.03.08 0 0 243
"örökre megtalálhatsz, örökre elveszíthetsz..."
de az biztos, hogy "ott leszünk, számíthatsz ránk, átmegyünk, tüzön és vizen át..." ;o))
Előzmény: fine (242)
fine Creative Commons License 2002.03.04 0 0 242
Passz, még soha nem vettem ülőjegyet koncertre... :o) Nincs idő ülni egy Republic koncerten!

"...Egyszer mindenki eljön, egyszer mindenki itt lesz..."

fine

Előzmény: szőlő (241)
szőlő Creative Commons License 2002.03.04 0 0 241
Megnézem alkalom adtán azt a topikot...:o)

Köszi, gondoltam az internetre... lehet, hogy az lesz.
Szerintetek, ha valaki ülőhelyet vesz, lemehet "dühöngeni"? Mert mi alapvetően olyasmit szeretnénk... :o)) => ebből pedig szerintem adódik a válasz: NAGYON VÁÁÁÁROM!!! :o))))

A Republicot pedig viszont kívánom. :o)

Előzmény: fine (240)
fine Creative Commons License 2002.03.04 0 0 240
Sziasztok!
Na végre valahára egy-két Republic rajongó! Kb. egy hete próbálom felpezsdíteni itt a fórumos létet, de valahogy eddig nem jött össze. Egy topic is van a 15-i koncertről! (Republic koncert - 2002. március 15. címen) Oda is látogassatok el!

Egyébként a jegyet én is a neten rendeltem, de nem tudom, hogy van-e még.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már nagyon várom a koncertet!

A Republic legyen veletek! :o)

4RESK Creative Commons License 2002.03.04 0 0 239
Rendelj interneten keresztül...(honlapon keresztül)
Előzmény: szőlő (238)
szőlő Creative Commons License 2002.03.03 0 0 238
Helló! ...ha még nézi valaki ezt a topikot...

Nem tudjátok, hogy mi a helyzet jegyfronton*? Van még egyáltalán? Ha igen, hol(Bp.-en) lehet még tuti kapni?
Jön valaki közületek?

*a Márc. 15.-ei Körcsarnokos koncertre gondolok.

MÁS: Láttátok Cipőt a szavazásos plakátok egyikének közepén? Én a napokban láttam. Mondjuk igaz nem pont a szavazás, hanem inkább a zene és a koncertek hangulata jutott eszembe... és így én abszolút pozitívan értékelem. :o))) (...meg persze megyek szavazni, plakát ide, vagy oda... de pszt... ;o))

(tudom, ill. gondolom, hogy a honlapon lévő fórumok egyikén biztos van erről, ezekről is szó, de nincs időm azt végigböngészni, ide meg azért be-bejárok. És szívesen látnálak titeket újra cseverészni itt.)

Köszönöm előre is a válaszokat és minden jót (főleg Republicot! ;o)) )
szőlő

szőlő Creative Commons License 2001.12.31 0 0 237
BOLDOG ÚJ ÉVET, SOK-SOK REPUBLIC NÓTÁT/DALT, KELLEMES SZILVESZTEREZÉST és akik Kaposváron ünnepelnek: JÓ KONCERTEZÉST MINDENKINEK!!!

szö.-cske

szőlő Creative Commons License 2001.12.16 0 0 236
:o)) Köszi... remélem...
De haaaa nem... jövőre?... ;o))
Előzmény: Revenimus (235)
Revenimus Creative Commons License 2001.12.14 0 0 235
:-) Hát, koncert ebben az évben már nem sok lesz, legalábbis a honlap szerint. Van a 14.-e Sopron és a 31.-e Kaposvár. Namost én személy szerint egyiken sem leszek ott asszem, de azért sok szerencsét, valaki csak megy. ;-)
Előzmény: szőlő (234)
szőlő Creative Commons License 2001.12.08 0 0 234
Emberek!
Megy valaki valahova koncertezni, ahova hozzá lehetne "csapódni"?

szőlőcske, akinek koncerthiánya van!

Revenimus Creative Commons License 2001.11.07 0 0 233
Már háromszor láttam a "Távolban egy fehér vitorla" klipjét a Vivapluszon. Nézzétek ti is. :-)
Ez volt a reklám helye.
Revenimus Creative Commons License 2001.10.18 0 0 232
Aha. És? :-) Úgy is mondhatnám: So what?
Előzmény: pukkméker (231)
pukkméker Creative Commons License 2001.10.18 0 0 231
Na, a Mammut-megnyitón az egész banda plusz a hozzájuk tartozó társaság olyan részeg volt, hogy már azt vártam, melyik bukik a közönség nyaka közé. Ráadásul a Cipő mikor nekikezdett a bebangulásaiba magába, a Boros Csaba meg a másik gitáros állandóan cikizték, összenéztek, stb. Pedig részegen ők se nagyon voltak különbek, na mindegy. Két nappal később a Kaiser-sörfesztiválon a Felvonulási téren újra felléptek, Boros Csaba szöszke fia ismét szerepelt. A koncert egy része egybeesett a tűzijátékkal és Merlini szabadulóművész attrakciójával a jégtömbbel.
szőlő Creative Commons License 2001.10.16 0 0 230
Tényleg jó lenne!...
Előzmény: Csaby_d (229)
Csaby_d Creative Commons License 2001.10.15 0 0 229
Somogyország nekem messze van, de ha most 23.-án (vagy környékén) Pesten (vagy környékén)ünnepelnének, arra kimennék...
Revenimus Creative Commons License 2001.10.03 0 0 228
Huh, nagy a forgalom itt hölgyeim és uraim. :-) Cirka 4 hónap alatt nulla hozzászólás. :-)
Nembaj, ritkán beszélünk, de akkor minőséget nyújtunk, nem? :-) Nah, ma megjelenik az új album ugyebár, ha minden jól megy. Ebből az alkalomból élesztem fel újra ezt a topikot ámen.
Azt képzeljétek el, hogy voltam a Mammut 2 megnyitón rendezett koncerten és ki...ott király volt szerintem. Juventutis és Somogy tánc1üttes, ahogy kell. A koncert fénypontjai közé tartozik:

hogy Boros Csaba "megfogta a C-t", a drámai hatás kedvéért;

hogy Boros Csaba Levi's 505-öst akart venni a Mammutban, de már nem lehetett;

hogy élőben láthattuk Boros Csaba fiát, amint megvillantotta zeneművészetét a kiéhezett közönségnek;

hogy hivatalosan is bejelentették, a kaposvári szilveszteri koncertet, amin nem ártana jó nagy számban megjelenni.

Ennyit erről, írjatok most már ti is szavakat egymás után ide a topikba bele jól.

szőlő Creative Commons License 2001.06.08 0 0 227
Köszi, hogy beraktad. :o)
Előzmény: Revenimus (226)
Revenimus Creative Commons License 2001.06.07 0 0 226
Az említett sztár-chat logfájl-ja:
Sorry a spamért, remélem nem moderáltok ki.
Vendégünk a Republic

14:02 [RTL Klub Online] Sziasztok! Megérkezett hozzánk Boros Csaba a Republicból! Kérdezzetek Tőle bátran az elkövetkezendő egy órában! Jó szórakozást!
14:03 [RTL Klub Online] Revenimus: Pontosan milyen szöveg szerepel az IGEN c. albumotok borítójának belső részén? Próbáltam a tükrös módszert, de nem nagyon vezetett eredményre. :-)
14:04 [Republic] A kérdés nagyon jó, ugyanis így fejből én sem tudom. De ígérem, hazamegyek és megnézem.
14:04 [RTL Klub Online] Nikike: Szia Csaba! Mesélsz a családodról?
14:05 [Republic] Szia! Mesélhetek... Az egészről? Egy feleségem van, Szilvi. Két fiam, akik ikrek. Pont egy hét múlva lesznek hat évesek. Ákosnak hívják az egyiket, a másikat Bálintnak.
14:05 [RTL Klub Online] Naki: Sziasztok! Nem azért, mintha nem volnék nagy rajongótok, de Ti még nem unjátok ezt a Republicos történetet?...
14:07 [Republic] Ez egy kicsit több, mint Republicos történet ez az egész... És nagyon nem unjuk, sőt, bátran állíthatom, hogy - mivel próbáról jövök, az új albumunkat próbáljuk - ez nem csak számomra, de a közönség számára is egyre jobb lesz és egyre családiasabbá válik. Ha unnánk ezt a történetet, nagyon sok ezer ember szomorítanánk el ezzel, tehát a válaszom egyértelműen: nem.
14:07 [Smonca Anna] Szia Csabesz! Milyen fesztiválokon léptek fela nyáron? Jól tudom, hogy lesztek az EFOTT-on?
14:08 [Nagy Eszter] Sziasztok!
14:08 [Republic] Jól tudod, július 21-én Verőcemaroson leszünk, de egyébként, ha jól látom itt a papíron, augusztus 2. Sziget, augusztus 20. hétfő, Debrecen - virágkarnevál. Remélem, ennyi fesztivál elég.
14:08 [Eller Péter] Sziasztok! Nem terveztek idén koncertet Győrben v. Mosonmagyaróváron?
14:10 [Republic] Szia Péter! Fáj a szívem - én győri vagyok - idén nem játszunk a győri zenei nyár keretében, de keresek valami Győr közeli programot: június 23-án Tatabányán játszunk, július huszadikán, pénteken Veszprémben.
14:10 [Pötör Róbert] Csaba, az imént mondtad, hogy az új album próbájáról jössz. Esetleg mondanál róla 1-2 szót. Például egy dalcímet..., ilyesmi. :-)
14:12 [Republic] Van olyan dalcím, hogy 'Távolban egy fehér vitorla', olyan is, hogy 'Hajrá kísértet', 'Hangyadal'. Öt számot írt belőle Cipő, négyet Tóth Zoli, hármat én, egyet Tamás. A próbák alapján nagyon jó lemezre számíthatnak, nemsokára egy-két dalt már koncerten is játszani fogunk.
14:13 [Smonca Anna] Az EFOTT-on lesz valami plussz meglepetésetek. Szimfónikusok, vagy s
14:14 [Republic] A nyár alatt kilenc koncerten vesznek részt velünk, többek között az EFOTT-on is. Igyekszünk...
14:14 [Nagy Eszter] Tényleg te vagy az?Látlak, de nem hiszem el!
14:14 [Republic] Eszter, én vagyok.
14:14 [Nika] Meglep, hogy számítógép közelben látlak...
14:15 [Republic] Engem is :-)
14:15 [Almaa] Szia! A többiek miért nem jöttek?
14:15 [Republic] Mert még próbálnak egyrészt, másrészt ebbe a kis kamerába egyszerre csak egy ember fér bele. Én húztam a legrövidebbet.
14:15 [Smonca Anna] Szimfónikusok vagy Somogy táncegyüttes?Vagy valami más?
14:16 [Republic] Az EFOTT-on, reméljük, mindkettő.
14:17 [predatorx] Mennyi egy fecske maximális repülősebessége?
14:17 [Republic] Attól függ, hogy tökös vagy töketlen. :-))))
14:17 [Almaa] Kicsi a kamera, de látja az egész világ:) Amúgy milyen kapcsolatban állsz a Net-el?
14:18 [Republic] Barátkozunk. Hideg téli estékre vásárolok magamnak egy gépet. Apám megelőzött, 62 éves, neki már van.
14:18 [Pötör Róbert] Cipő macskáinak találtatok gazdát? :-)
14:19 [Republic] Igen, igen. Mind a három szerető gazdira talált.
14:19 [Pötör Róbert] :-) Ha már filmeknél vagyunk: Csaba, mi a kedvenc filmed?
14:19 [Republic] A Sherlock Holmes-sorozat
14:19 [Almaa] Egy kicsit körbeforgatnád a kamerát!
14:20 [Republic] Most figyelj!
14:20 [Oláh Attila] Szia Csaba! Hoppá-Hoppá! Az új lemez nyár végén vagy inkább őszre várható?
14:20 [Almaa] Király!!! Köszike!
14:21 [Republic] Szeptember végére várható az új lemez. Még munkacíme van, több javaslat is adódott. Cipő a Hajrá kísértet-et javasolta, én azt mondtam, 'Emberek, irány a Gát'-ot.
14:21 [predatorx] Ki a kedvenc magyar és külföldi basszusgitárosod?
14:24 [Republic] Magyar Frenreisz Károly. Borotválkoztam, és a fiam, Bálint mellettem állt. Egy Skorpió lemezt hallgattunk, az Ünnepnap-ot, amin eszelősen szól a Karcsi gitárja. Erre mondtam Bálintnak, hogy - vigyázz, nagyképűség következik - két ember van az országban, akinek így szól a gitárja. Az egyik a Frenreisz Karcsi, a másik meg apád. De a Karcsi már nem játszik.
14:24 [Almaa] Szűrítek a kérdéseke, vagy online? Mert elég gyengus a rendszer.
14:25 [RTL Klub Online] Online szerkesztő: Sokan vagytok, muszály!!!! :)))
14:25 [Tó Tamás] Magyarország legnagobb gitárosa szamuráj formátumban, hogy bíros a sógun mosolyú Abellát?
14:25 [RTL Klub Online] Vicc volt az elipszilon! :))
14:26 [Republic] Nagyon szeretem. (Másfél méterre ül tőlem.) Egyébként még a fogorvosunk is ugyanaz.
14:26 [Nika] Csaba, jó lenne, ha egy picit komolyabban vennétek az internetet...
14:27 [Republic] Hogy kellene komolyabban venni? Át tudnánk állnia flash-re, de azt az iskolások nem tudják venni.
14:27 [KKata] CSABA! MIÉRT PONT A SÁRGA RÓZSA CÍMŰ SZÁM HALLHATÓ A KONCERTEK ELEJÉN?
14:28 [Republic] Ha eljössz egy koncertre, személyesen helyben el fogjuk mondani neked. Ez egy olyan generációs üzenet, amit mi szeretnénk tovább adni a fiatalabb generációnak. Reméljük, meg fogják érteni az üzenetet.
14:28 [Nika] Nem a flashre gondolok, hanem arra, hogy kevés az információ a koncertekről
14:29 [Republic] Otthon nincs hálóm, de most jól érzem magam itt, mint egy gyermek, felfedeztem a netet.
14:29 [KKata] JÚN. 22-ÉN KESZTHELYEN KAPOK VÁLASZT? :)))
14:30 [Republic] Sajnos az a koncert elmaradt, mert Tiszakécskére költözött a Strandlabda-bajnokság.
14:30 [Pötör Róbert] Csaba védelmében: a koncertekről szerintem korrekt információ van az együttes honlapján.
14:30 [Republic] Na ugye!!
14:30 [Almaa] KIrály, nem?
14:30 [Nika] Csaba, az a Stage Passban megjelent cikk elég siralmas képet festett Rólad internetből kifolyólag...
14:31 [Republic] Reális. A gyengéinket is el kell ismerni. Bocs.
14:31 [predatorx] Egész jó zenekar lennétek, ha nem a Cipő lenne elől. Az egy tragédia amit színpadi mozgás gyanánt végez. A hangja meg... hagyjuk. Amúgy jó számokat ír, lehetne ő a zongorista,és valami fiatal énekelne
14:31 [Republic] Nahát!
14:31 [Nika] Robi, ami kint van információ, az korrekt, csak mondjuk a Gárdonynál az szerepel, hogy "valószínűleg ingyenes", ez nem infó
14:32 [Republic] Ez az ISM által szervezett sportsziget, mi sem tudunk többet. Feltételezzük, hogy ingyenes, ha nem, akkor bocsánat.
14:32 [Almaa] CIPŐ KIRÁLY!
14:32 [Pötör Róbert] Igazak-e a pletykák miszerint a dalszövegek egy részét Bródival egyeztetitek? Jómagam ezt nem hiszem, de nyilván te erről többet tudsz...
14:33 [Republic] Nem. A dalszövegeket egymással szoktuk egyeztetni. Tóth Zoli a saját dalaira megírja a szövegeket, Cipő ugyancsak, valamint Tamás és az én dalaimra is Cipő írja a szövegeket. Egyeztetni nem szoktunk Bródyval, ellenben gratulálni szokott.
14:33 [Eller Péter] a juli 7.-i Dunakiliti koncert önálló koncert v. valami rendezvény keretén belül lesz?
14:34 [Republic] Vízifesztivál. Ez is egy fesztivál, tessék.
14:34 [Oláh Attila] A Republic Ki mit tud gyakran elmarad a koncerteken. miért?
14:35 [Republic] Mivel már mindannyian megnyertük a Ki mit tudot, nem kell, hogy még egyszer elinduljunk rajta. Most egy kicsit pihentetjük, de lehetséges, hogy talán jövőre újra elővesszük.
14:35 [Nika] Az új lemezen Zolika fogja énekelni a dalt, ami az újpesti koncerten elhangzott?
14:36 [Republic] Együtt éneklik Cipővel.
14:36 [Békefi Attila] Jó volt a pécsi koncertetek.
14:36 [Republic] Köszönjük. Ha hasonlót szeretnél hallani, szombaton Pécsett találkozunk a főtéren.
14:36 [Nika] Miért nem mentek Kapolcsra?
14:37 [Republic] Semelyik nagyobb zenekar nem tud elmenni Kapolcsra a technikai költségek miatt.
14:37 [Békefi Attila] Nem tudtok egy címet ahonnan le lehet tölteni a zenéiteket?
14:39 [Republic] Például Violin hangszerbolt, Vörösmarty téri zeneszalon - és különböző bevásárló-központok, ahol CD-t és kazettát lehet vásárolni. Töltse fel ön is kosarát - a csülök, a karalábé mellé. A honlapon egyébként harminc másodperces ízelítők vannak.
14:39 [Nika] Online szerkesztő: azok a kérdések, amik nem jelennek meg, azért eljutnak majd a Csabához?
14:39 [RTL Klub Online] Online szerkesztő: Kedves Nika nyugi! Mindent megkap! :))))
14:39 [Egyed Mihály] A regattán nagyon tetszettetek! Egyetemi rendezvényeken lesztek még az EFOTT-on kívül?
14:41 [Republic] Az egyetemi és főiskolai koncertek őszre vannak tervezve, később megjelenik a honlapon. Ősszes Dunaújváros, SOTE pld.
14:41 [predatorx] Amúgy nem biztos, hogy jó az, ha egy basszusgitár úgy szól, mint a Frenreiszé, jut eszembe...
14:41 [Republic] Ősszes egyenlő ősszel
14:41 [Almaa] További sok sikert! NAGYON KORREKT A ZENÉTEK! Szia!
14:41 [Republic] Te hogy szereted? Mert van, aki forrón...
14:42 [Republic] Rövid, tömör, velős: köszönöm
14:42 [Nika] Attila, a honlapon szerepel egyébként a "Nem volt még soha így" eredeti változata is - Zolika előadásában.
14:43 [predatorx] Figyejjé, addig nem állok veled szóba, amíg nem mondod meg, ki a kedvenc külföldi basszusgitárosod! :)
14:44 [Republic] Paul McCartney és Bill Wyman
14:44 [Oláh Attila] Az Ahová megyek számon kívül készült még klip a Só és cukor lemezről?
14:45 [Republic] Készült, de bezúztuk. Jövő héten készül egy új változat a lemez első daláról.
14:45 [predatorx] Naazé.
14:45 [Egyed Mihály] Remélem a legnagyobb bulit sikerül összehoznotok Veőcemaroson az EFOTT utolsó napján! Mindenkinek üzenem: ott a helye!!!
14:46 [Republic] Ok, köszi, én is
14:46 [ancsa] Visszatérve az egyetemi, főiskolai koncertekre tök jó lenne, ha ezek egy helyen megjelennének, mondjuk az EFOTT oldal a fesztivál után is tovább élne. Oda is eljönnétek csetelni?
14:46 [Republic] Persze, szívesen.
14:46 [Nika] Csaba, túl korrektek a válaszaid... Ki súg? Abella?
14:47 [Republic] Nem. A titkárnőm.
14:47 [predatorx] Mia véleményed a Csisztu-botrányról? Ha veled történne ilyen - bár valószínű kevesebb embert érdekelne - hogy reagálnál?
14:49 [Republic] Én ugyan nem láttam, de feltételezem, hogy Zsuzsa jól néz ki ruha nélkül. Ha én így néznék ki, büszke lennék magamra. Egyébként, gondolom, otthon mindenki ugyanígy csinálja. Aki meg nem, arról sajnos én nem tehetek. Plusz: ha tetszem, akkor nézegesenek. De persze valószínűleg egy nő nem így éli meg. Úgyhogy az, hogy felfedték, innen undorító.
14:49 [Nika] Jó lenne, ha a saját honlapotokon is össze lehetne hozni egy chat-bulit - ahol mindannyian ott vagytok...
14:50 [Republic] Szeptemberben, a lemez megjelenésekor itt fogunk ücsörögni zenekarostól. Egyébként jobban szeretek élőszóban beszélgetni.
14:50 [predatorx] A zenekar összes tagja a zenélésből él? Vagy valamelyikőtök mást is csinál a Republic mellett?
14:51 [Republic] Igen, ebből élünk. De hétvégén kis kőműves munkákat is vállalok.
14:51 [Egyed Mihály] De az Abella is válszoljon, mert szeretnénk megismerni a stílusát!
14:51 [Republic] Bár ez nem igaz
14:51 [predatorx] Háhá. Humorherold.
14:51 [Republic] Abella: munkakörileg rosssz.
14:51 [Republic] Túl szigorú
14:52 [RTL Klub Online] Cipőtől kérdeztem volna: A dalok szövegeit "érzésből" írod, tehát spontán jönnek a dalszövegek belőled vagy pedig tervezetten, tehát előre kitalálod, hogy valamiről most dalt írsz és abból lesz a dalszöveg?
14:52 [Republic] Egész biztos, hogy spontán írja.
14:52 [Nika] "Élőben" azért picit nehezebb Veletek beszélgetni...
14:53 [Nika] Nem, Abella egyszerűen lenézi a rajongótáborotokat.
14:53 [Republic] Miért, nincs szád?
14:53 [Republic] Ez nem igaz. Csak nem ismeritek a stílusát.
14:53 [RTL Klub Online] Nikike: Szeretnél még gyerekeket?
14:54 [Republic] Nem. Niki, neked van?
14:54 [Egyed Mihály] Ez nem igaz, Abella jó Csóka, csak meg kell szokni a szigorát!
14:54 [predatorx] Nem gáz, hogy ebből éltek elvileg, de még mindig kell egy menedzser, aki ügyeskedik mögöttetek? Nincs még elég tapasztalatotok, hogy ti csináljátok?
14:55 [Republic] Mi zenészek vagyunk alapjában véve. Ez a dolognak a szebbik oldala. A másik fele, ami legalább ilyen nehéz munka, a napi kapcsolatok megteremtése, a koncertek leszervezése, a szponzorokkal, támogatókkal a lemezkiadókkal való tárgyalás - ha ezt az "ügyeskedést" nekünk kellene végezni, akkor ti már nem hallhatnátok a Republicot.
14:56 [Egyed Mihály] Melyik fogorvoshoz is jár?-tok?
14:56 [Republic] dr. Pesei Attila
14:56 [Oláh Attila] Neked melyik a kedvenc Republic lemezed ill. számod?
14:57 [Republic] Húha... Nagyon nehéz kérdés. Adott pillanatban mindig más és más. Most éppen az új lemez számai közül vannak a kedvenc dalaim, amelyeket még nem ismerhettek, de szeptemberben ezt a titkot is megoszthatom veletek.
14:57 [Smonca Anna] Zenész ember zenéljen!
14:57 [Republic] Kösz
14:57 [Nika] Lassan lejár a beszélgetésre kiszabott idő, úgyhogy kívánok további jó, munkát és sok sikert! És köszönet minden jó lemezért, koncertért! Gárdonyban találkozunk! :o)))
14:58 [Republic] Nagyon szépen köszönöm
14:58 [Smonca Anna] Jó, hogy vannak még tíz éves zenekarok, és olyan fesztiválok, ahol ilyen zenekarok fellépnek. Én is csak annyit mondhatok: E F O T T július 21. szombat!!!!!!
14:58 [Republic] Így legyen.
14:59 [RTL Klub Online] Köszönjük szépen a részvételt! Köszi CSaba, hogy eljöttél! Találkozunk jövő csütörtökön 14 órától élő chatünkben!
15:00 [Republic] Köszönöm mindenkinek a kérdéseket, remélem, nem voltam túlzottan bunkó. Találkozunk szeptemberben. Addig is veszek egy gépet, és mókus nickname-en jelentkezem a neten.

Előzmény: Juditka (225)
Juditka Creative Commons License 2001.06.01 0 0 225
01/06/07-én 14.00-tól sztár chat a Republic-kal a www.rtlklub.hu-n.
Revenimus Creative Commons License 2001.05.03 0 0 224
Öööö, hoppá, elnézést az előző hozzászólásban tapasztalható vulgaritásért. Kissé eltévesztettem a topik cimét. :-)
Előzmény: Revenimus (223)
Revenimus Creative Commons License 2001.05.03 0 0 223
Kurva jó volt bazzeg. :-) Én ugyan nem voltam ott, de biztos.
Előzmény: 4RESK (221)
taubácsi Creative Commons License 2001.05.02 0 0 222
Sziasztok!

A Republic honlapján az új albumról a "Nem volt még soha így.." c. számnak letölthető egy másik változata /szerzői változat/

Érdekes...

tau

4RESK Creative Commons License 2001.05.02 0 0 221
Szasztok!
Békési koncert? Milyen volt? Mesizzetek lécci!
szőlő Creative Commons License 2001.03.15 0 0 220
Akit érdekel a @-oson most adják a tavalyi koncertet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!