Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Törölt nick 2012.06.26 Creative Commons License 105

"Mivel kapcsolatban?"

Nem a Szociális fóbiaával kapcsolatban wazze!

Ködösített válaszokat adsz, így nem jutunk semmire!

Előzmény: szjozsi79 (103)
szjozsi79 2012.06.26 Creative Commons License 104

Egyébként meg ő a gyors numerák híve, én viszont szeretem hosszan, "érzékibben" csinálni.

Nem vagyok a gyors dugás híve, mert nekem ugyan egyszerűbb lenne, de akkor hiányérzetem támadna, hogy nem élveztem ki a hölgy minden centiméterét. Időnként pedig szeretek megállni és egyszerűen csak csodálni, még ha nem is a világ legszebb nője, de akkor megszépül a szememben.

Nekem a dugás - akkor is, ha dugásnak nevezem - egy szent dolog, olyan mint egy bigott vallásos embernek valami zarándoklat.

Előzmény: Törölt nick (96)
szjozsi79 2012.06.26 Creative Commons License 103

Mivel kapcsolatban?

Egyébként számtalant, csak nem tudom, hogy mások számára hiba-e.

Amúgy pedig valószínűleg bennem is van legalább ugyanannyi hiba, mint másokban, csak teljesen más jellegű.

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 102

Magadban kerestél, és vagy,  találtál már hibát? :D

Előzmény: szjozsi79 (101)
szjozsi79 2012.06.24 Creative Commons License 101

A lényeg, hogy a fizika nem működik abban az esetben.

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 100

Örülök,ha így gondolod:)!!!!!

Előzmény: szjozsi79 (98)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 99

Erre mezei egyszerűen csak annyit szoktak mondani" könnyebb átugorni ,mint megkerülni:D!

Előzmény: szjozsi79 (92)
szjozsi79 2012.06.24 Creative Commons License 98

Bocs, az egyes szám második személyt általános személyként használtam.

Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 97

Kommandós=kommanó :) akcióhoz az kell:)!

Szeretkezéshez elég ha levetkőzöl:)!

A saját feromonod ne felejtsd otthon:)!

Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 96

Szia!

Köszönöm kedves válaszodat,igen kellemes stílusban írtad:)!

Lehet ezért nincs más partner akiből válogathatnál?

Én nem dugatni szoktam magam ,szeretkezni szeretek!

Majd ha megtanulod a kettő közti külömbséget ,lehet a partnered 

is el tud élvezni:)!

Előzmény: szjozsi79 (81)
örökálmodozó 2012.06.24 Creative Commons License 95

A kémia maximum nálam annyit játszik,hogy az adott partnert megkívánom e,vagy nem. De volt olyan netes ismerkedés,hogy a gépen-telefonon átjött a másik személyisége,és olyan együttlét volt,mint állat! :)

És igen vannak nagyon hamar élvező nők ahogy jozsi irta,de ez maximálisan partnerfüggő,legalábbis számomra biztosan...:)

gekko70 2012.06.24 Creative Commons License 94

:) renben, igyekezzünk azt hinni, hogy mindenki ilyen értelemben használja.

(amellett azért sajnos tudjuk, hogy eredetileg ez a szó a feromon-"láz" idején jött divatba és nem hasonlatnak szánták.  lehet, hogy később azzá vált -adja isten-.)  :)

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (91)
szjozsi79 2012.06.24 Creative Commons License 93

magyarul nem annak az elfogadása a probléma hogy létezik-e olyan, hogy egy ember nem bírja a másik szagát -akár tudattalanul- ami nyilván egy kémiai "jel", hanem avval, hogy ezt a divatot követve minden összeférhetetlenséget egy misztifikált "kémiára" fognak

Ez a lényeg.

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (91)
szjozsi79 2012.06.24 Creative Commons License 92

Ezt még én sem tudtam volna jobban elmondani.

Tulajdonképpen miért is a kémia?

Csak megjegyzem, hogy ha a nő paraméterei : h=156cm, m=92kg, így a megkerülésekor fellépő centrifugális erő nagyobb, mint a két ember közötti gravitációs erő, akkor itt már fizikáról beszélhetünk. Mégsem mondja azt senki, hogy nem működik a fizika.

Előzmény: gekko70 (90)
hangok a /dev/null-ból 2012.06.24 Creative Commons License 91

Nincs ebben semmi misztikus, mint leírtam az előbb is, ez egy HASONLAT. Nem kémcső, nem biokémia, nem szervetlen és szerves szilikátvegyületek kristályosodási hajlandósága... Vonza-e egymást két ember szexuálisan, vagy sem. Ezt nem kitalálta valaki, hanem mindenki által megtapasztalt tény.

Előzmény: gekko70 (90)
gekko70 2012.06.24 Creative Commons License 90

magyarul nem annak az elfogadása a probléma hogy létezik-e olyan, hogy egy ember nem bírja a másik szagát -akár tudattalanul- ami nyilván egy kémiai "jel", hanem avval, hogy ezt a divatot követve minden összeférhetetlenséget egy misztifikált "kémiára" fognak.

(gyakorlatilag a másik sületlenséget, az asztrológiát helyetesíti a nem-ezoterikus fejekben ami legfeljebb az illatszergyártóknak lehet érdeke de értelmes embernek nem.)

Előzmény: gekko70 (89)
gekko70 2012.06.24 Creative Commons License 89

:) akár komolykodhatunk is de a probléma a kémia kiemeléséből, eltúlzott jelentőségéből, és a "nem működik a kémia" szószerinti értelmezéséből ered. mivel az illatok a szexben erősen hatnak. (mindenkire de főleg primitívebb szexualitású nőkre -aminek egyébként viszonylag könnyen érthető oka van-.)

de ha általában beszélünk a hatásokról nyugodtan mondhatnánk, hogy nem működik:

(optika,dinamika,akusztika,termika,elektronika) a fizika, a biológia,a pedagógia, a szociológia, a pszichológia és még ki tudja mi az ördög.

mi a fenének kell az ember érzékszervein beérkező információtömegből és azok tudatos és tudattalan feldolgozásának pszichés és biológiai hatásai közül ilyen hagsúllyal kiemelni a "kémiát"?

egyébként mikor minden rendben akkor biokémiailag is "működik" az ember. a "javítás" pedig arra vonatkozott, hogy ne érezzük magunkat úgy mint egy kémiai lombik tehetetlen utasa, mert ez a kép önmagunkról..téves.

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (85)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 88

milyen manónak? :D

Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 87

Akciózni akarsz? Akkor kommanónak  kell öltöznöd:D!

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick 2012.06.24 Creative Commons License 86

Van helyed az akcióra? :)

Előzmény: Törölt nick (80)
hangok a /dev/null-ból 2012.06.24 Creative Commons License 85
Van olyan, es a kemiat nem lehet "megjavitani". Az olaj es a viz sose fog reakcioba lepni egymassal...
Előzmény: gekko70 (83)
hangok a /dev/null-ból 2012.06.24 Creative Commons License 84
Ferfi vagyok, es kifejezetten sokat hasznalom ezt a kifejezest. Kar ennyire felhuzni magad rajta, ez ugyanis egyaltalan nem valodi kemiai folyamatokra utal, hanem egy HASONLAT! Ahogy a kemiaban (tok egzaktul) egyes elemek reakcioba lepnek egymassal, masok pedig pedig egyaltalan nem, ugyanugy mukodik ez az emberek kozott is. Ha valaki annyira iszonyatosan meg akarja dugatni magat veled, es te pedig megorulsz azert, hogy megdughasd, akkor "mukodik a kemia", bar ez foleg akkor izgalmas, amikor meg nem ennyire targyiasult a vagy, csak ott van valami megfoghatatlan, intenziv szexualis feszultseg ket ember kozt. Ha o meg akarja dugatni magat, de te egyaltalan nem erzel ra kesztetest, esetleg jobb hijan azert raveszed magad, akkor nem igazan "mukodik a kemia"... Es - bar a ferfiak jellemzoen majd' mindenkit hajlandoak megdugni - olyan is letezik, hogy hiaba kedvelik, vagy akar szeretik egymast, meg, ha agyba is bujnak, sose lesz az igazi, mert szexualisan nem kompatibilisek, nem orulnek meg egymas illatatol, testetol...
Előzmény: szjozsi79 (82)
gekko70 2012.06.24 Creative Commons License 83

így van. egyik-másik már tényleg kémcsőnek gondolja magát. borzalmas...:(

(vagy van olyan, hogy csak a "kémia" nem működik? "minden más" viszont igen? -akkor talán meg kéne javítani azt a kémiát, mer' el van romolva. nem?)

Előzmény: szjozsi79 (82)
szjozsi79 2012.06.24 Creative Commons License 82

Mert valami hülye frusztrált, kielégítetlen ribanc leírta valamelyik pletykalapban, hogy bizonyos biokémiai folyamatok nem indulnak el valahol, amikor egy nő éppen nem kívánja a férjét. És azóta egyszerűen kémiának nevezik és erre fognak mindent. Érdekes, férfit még nem hallottam azt mondani, hogy nem működik a kémia. Persze régebben divat volt a fejfájásra fogni, amire persze a szemfülesebb férfiak azt mondták, hogy akkor vegyél be egy algopirint és kezdjük mondjuk negyed óra múlva. Ma pedig a szegény férj, aki képzetlen kémiából, erre nem sokat tud mondani, legfeljebb annyit, hogy leöntelek egy kis sósavval, hogy oldódjál kicsit. Úúúáááhhh, bocs, ez morbid volt kissé.

Előzmény: szjozsi79 (81)
szjozsi79 2012.06.24 Creative Commons License 81

Nem lehetne elfelejteni a kiß@$zott kémiára hivatkozást?

Legegyszerűbb persze azt mondani, hogy nem működik a KÉMIA!

Ez annyira ... hogyismondjam ... irritáló: kémia - anyád!

A kémia egy egzakt tudomány, ami működik.

Az lehet, hogy a hormonok termelődése nem indul be. Elfogadom, ha nagyon valamire rá akarod fogni. Persze könnyebb a felelősséget hárítani valamire, mint azt mondani: bocs, nem vagy szexuálisan vonzó. Én annyira meg akarom dugatni magam veled, hogy szinte megveszek érte, de basszus, nem lehet, mert nem működik a KÉMIA. Erre azt tudom mondani, hogy akkor dugasd meg magad a kémiával!

Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick 2012.06.23 Creative Commons License 80

Ha műxik a kémi ,Jöhet a mehet:)!

Előzmény: Törölt nick (77)
szjozsi79 2012.06.23 Creative Commons License 79

Ha ő nem lenne, akkor valószínűleg más sem akadna.

A semmitől pedig bőven jobb, legalábbis nekem.

Nem lenne hátrány, ha neki is jó lenne.

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick 2012.06.23 Creative Commons License 78

Mi van?

Döntsd el már mit akarsz!

Előzmény: szjozsi79 (76)
Törölt nick 2012.06.23 Creative Commons License 77

Tegyél próbára! :D

Előzmény: Törölt nick (73)
szjozsi79 2012.06.23 Creative Commons License 76

Hát ha oltári nagy szerelem lenne, akkor lehet, hogy olajozottabban menne.

Egyelőre az a helyzet, hogy nincs más.

Meg hát ... azért nem rossz, hogy van, mert eléggé egyedül lennék.

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (75)