Keresés

Részletes keresés

- Major Anna - Creative Commons License 2017.09.27 0 1 271

Jó pár hasonló oldalt átnéztem, és feltűnt egy új titán :D

A lakas-orakra.hu honlap gazdája 2 másik webhelyről ollózta össze igen brutálisan remekművét. Általában még arra sem vette a fáradságot, hogy bizonyos kifejezéseket lecseréljen. Erről a két honlapról követte el a tartalomlopást: buvohely-budapest.comés lakas-orakra-budapest.hu.

Ne lepődjünk meg, ha a Nyugati tér 5. sz. alatti százéves leamortizálódott ház nyitott gangjáról - legalábbis az ismertetőnek köszönhetően - váratlanul egy topmodern csodakecóba toppanunk: "Minden, általunk kínált apartman új építésű", továbbá: "zárt lépcsőházakból nyíló lakások Budapest kulturált övezeteiben" :)

Az ember azt hihetné, valami emeletráépítésről van szó, amíg a szutykos lakások valamelyikében el nem tölt néhány órát...

Pinologus Creative Commons License 2017.07.08 0 0 270

Vasárnaptól keddig egyedül vagyok. Örömmel venném olyan pár jelentkezését, aki szeretné, hogy végignézi valaki az együttlétüket. Budapesten

b.gyula76 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 269

Ha valakinek a Hungária Krt útba esne...

Mtk pálya Népstadion között:

http://szazadosbuvohely.nanoweb.hu/fooldal



Philost Creative Commons License 2017.04.07 0 0 268

Nekem ezt ajánlotta egy ismerősöm. Hamarosan megnézzük. www.legyottlak.hu  jónak tűnik a képek alapján.

korovjov_100 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 267

A belvárosban szinte soha nincs dolgom, de a XIII külső részei, XIV-X-IX-XIX kerületek a legideálisabbak. Hát nem nagy a választék..

Oké, megtaláltam. Azért fekete a színe az ágyneműnek, hogy ez ne látszódjon?:)

A Trófea mögöttit egyszer hívtam, akkor az már nem él..hát igen, ez egy olyan foglalkozás, ami gyűri az ember bőrét, ha nem jártas a vendéglátásban.

Előzmény: Afrikaans8 (264)
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 266

Amúgy ha már itt tartunk, tudtam egy szép bérelt lakásról a Szerémi úton is, a Trófea étteremnél, de a csaj lusta volt ezt a bizniszt csinálni. Nem mindenkinek füllik a foga a munkához.

Előzmény: korovjov_100 (263)
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 265

Na, már csak elírom én is: A Szerémi úti soron található lakásban szó szerint feketék az ágyneműk a kosztól

Előzmény: Afrikaans8 (264)
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 264

"Régebben központos volt, Ha fel is hívtam a Bihari utcát, akkor is a IX-ben vagy a XIII-ban ajánlottak apartmant"

 

Gondolom, a saját lakásokat ajánlják először a csatlakozottak helyett, ha épp van szabad helyük. Amúgy ugyanaz a bagázs, jó pár weboldallal és átirányított telefonszámmal. Nekem a Bihari út finoman szólva "kiesik", ott még nem jártam. De ha a belvárosban akad dolgod éppen, szerintem ne ezt a társaságot keresd...

 

"A szerémi sor az egyenlő mint szerémi úttal a XI-kerületben?"

 

Nem. A Szerémi út az, ahol most már az 1-es villamos jár, egy viszonylag forgalmas út, a Lágymányosi/Rákóczi hídtól indul. A rossz hírű lakás a Szerémi soron van, bár az is 11. ker., és a két út közel esik egymáshoz. A Szerémi úti lakásban szó szerint feketék az ágyneműk a kosztól. Szerintem max. 1x megy oda valaki, aztán soha többet. Annál még a bokor is jobb.

Előzmény: korovjov_100 (263)
korovjov_100 Creative Commons License 2017.03.17 0 0 263

Régebben központos volt, Ha fel is hívtam a Bihari utcát, akkor is a IX-ben vagy a XIII-ban ajánlottak apartmant. Most már úgy van, ha ismered a közvetlen kontaktot, akkor nem küldenek el Pest túlsó felére, hanem próbálják megoldani az elhelyezést.

 

Gyakorlatilag ezek az apartmanok sem működnek másképp, mint a szállodák, gondolom Te is tudod, hogy a legjobb vendég aki előre fizet és hosszú távon lakik:)

Azért a pár órás vendegekkel több a macera:))

 

A szerémi sor az egyenlő mint szerémi úttal a XI-kerületben?

 

Kössz a tippeket.

 

Ma voltunk a Róna apartmanba, látszik rajta, hogy még nagyon új, szép tiszta, dizájnos, kényelmes ágy. 6 mátyás királyért.

Előzmény: Afrikaans8 (262)
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.03.16 0 0 262

Ez a buvohelykereso.com inkább az egyik "cégcsoport" gyűjtőoldalnak álcázott website-ja, bérelt és saját lakásokkal. Internetes tálalásban sokat fejlődtek, a valóságban több lakásuk köszönőviszonyban nincs a realitással. Nemcsak koszosak, ahogy írtad, de az egyik helyen (a Bokréta vagy a Dandár utcában) könyvekkel van kitámasztva alulról az ágy. No és persze ritkán kapod azt a lakást, amit kinéztél. Bookingon és egyéb oldalakon pörgetik a lakásaikat, és inkább a hosszabb foglalások közé teszik be tölteléknek a légyottosokat. Saját takarítónőjük mondta, micsoda "szemét cég".

Egyébként nagyon vegyes a felhozatal, a Corvinon és a Nyugati környékén - ezek a legfrekventáltabb helyek - sok az igénytelen kéjlak. Az egyik legjobb a lakas-orakra-budapest.hu, főleg a Vámház krt.-i lakásaik. Sok a félrekönyvelés pl. az Argentina téren - az megint más érdekeltség. A túlkínálat miatt egyébként sok panzió levitte az árait, hogy versenyezhessen ezekkel a búvóhelyekkel (pl. 4000 Ft/3 óra), de oda meg nem annyira szívesen megy a többség. Kimondottan fekete listás lakások a Szerémi soron és a Visegrádi utcában vannak, semmi takarítás, ragadnak az ágyneműk, a vendégek egymásra nyitnak rá. A hakellegylakas.hu tulaja meg agresszív, az idő lejárta előtt elzavarja a vendéget, és csak egy érdeklődő telefon után is képes magukat behajtónak nevező nőket küldeni vidékre (!), telefonszám alapján kinyomozva az illető lakhelyét.

Előzmény: korovjov_100 (261)
korovjov_100 Creative Commons License 2017.03.16 0 0 261

Pár éve a Hotel Rilában (IX Kerület) 3 óra ment 4k-ért.

Csak ha nem akarod az utcán csinálni, forró radiátor, hideg szoba..

 

Lakások pár órára: https://buvohelykereso.com

A Üteg utcaiban hajszálas ágynemű, spermázott függöny, falatnyi törölközők. Szépen berendezett lakás és kényelmes is.

A Gömb utcai príma lakás, remek kis terasszal.

A Dandár utcai is roppant szép lakás, tiszta, kényelmes.

A Bihari úton lévő lakás kényelmes tiszta, ide járunk a legtöbbet.

Zuglóban https://zugloibuvohely.wixsite.com/budapesti-buvohely  olcsó, ha nem akarod az utcán csinálni kategória. 

Bár a képeket nagyon jól sütötték el:)

A köki mellett http://hotelchesscom.hu  6,2k-ért ment a három óra. Szinvonal két csillag. A pár órás szobáknak két különálló ágyat adnak, és nem épp könnyű az osszetolása:) Egyébként kényelmes és tiszta.

- Dom - Creative Commons License 2016.09.30 0 0 260

Ezt a sok szánalmasan röhejes rejtett hirdetést :D

Előzmény: vicuscicus (238)
- Dom - Creative Commons License 2016.09.30 0 0 259

Tényleg megszűntek a Belgrád rkp., Március 15-e tér, Petőfi utca, Molnár utca/Fővám tér sarok négyszögben a búvóhelyek? Már csak bookingoznak?

Kiskukist Creative Commons License 2016.05.13 0 0 258

Sziasztok! Győrben tud valaki valamit ajánlani 1-2 órára kellene :-)

zsu7280 Creative Commons License 2016.05.13 0 0 257

Sziasztok.

Tudna nekem vki ajánlani most hétvégére kis garzont keresek búvóhelynek Budapesten. Köszönöm előre is

Attikicsi Creative Commons License 2016.04.30 0 0 256

Sziasztok!

 

Én  Békásmegyer illetve közvetlen közelébe keresek buvohelyet!

Ha valaki tud az irjon az  atti5802@freemail.hu cimre

 

Köszönöm.

narancsvagyok Creative Commons License 2016.04.30 0 0 255

Sziasztok!

 

Én Budapesten egy zuglói kis hotelt ajánlanék. A szobái általában azonnal foglalhatók.

 

http://zugloibuvohely.wix.com/budapesti-buvohely

 

 

HorvátP Creative Commons License 2015.12.26 0 0 254

Sziasztok! 

Én egy zugló kis lakást tudnék ajánlani. 

www.zugloibuvohely.hu

budaibuvohely Creative Commons License 2015.12.02 -1 0 253

Sziasztok!

Ha már csak egy jó búvóhely kell, ajánlanám magunkat:

 

www.budaibuvohely.eoldal.hu

 

Fawcett ezredes Creative Commons License 2015.10.05 -1 1 252

www.buvohely.blog.hu

 

Vetekszik az előzőekkel, mégis egy fokozattal talán kevésbé silány egy másik Visegrádi utcai randikuckó. A lakás nehézkesen megközelíthető helyen, a Szent István parknál található, egy bauhaus épület harmadik emeletén. Igénytelen berendezés, ütött-kopott huzatok, 80-as éveket idéző kispolgári miliő. Lakberendezőjének trehány hozzáállását a viszonylag tágas terek sem tudják ellensúlyozni. Kifejezetten kényelmetlen érzései támadnak benne az embernek, ha egy jó csajt első alkalommal ide cipel fel.

 

A nagymama-fílingtől ez idáig mindössze egy búvóhely tudott úgy igazán megszabadulni a Nyugati környékén, ez viszont elhelyezkedését tekintve is elsőrangú. A megújuló Nyugati tér közvetlen szomszédságában, egy pompás bauhaus épületben kapott helyet. Modern, ízléses bútorok, hangulatos színek, káprázatosan jó felszereltség, és még folytathatnánk a felsőfokú jelzők osztogatását. Ez a barátságos apartman valóban méltó arra, hogy itt töltsünk el kedvesünkkel pár órát vagy egy egész hétvégét. Az élményt egy hatalmas sarokkád teszi teljessé, no és persze az sem utolsó, hogy télen sem kell fagyoskodnia odabenn az embernek, mint az oly sok búvóhelyen jellemző.

Előzmény: Fawcett ezredes (245)
gabi1971 Creative Commons License 2015.10.05 0 0 251

jaja, ez tényleg jó

Előzmény: ez-a-nicknév-már-foglalt (250)
ez-a-nicknév-már-foglalt Creative Commons License 2015.07.24 -1 0 250

Most találtam egy búvóhely gyűjtőoldalt.

www.buvohelykereso.com

Kittybabácska Creative Commons License 2015.06.29 -1 0 249

Mi több helyen is voltunk a Corvinon (a közelben dolgozok én is, és a "párom" is:

http://buvohely-budapest.com/

http://www.buvohely.com/

 

Mindegyik lakás tiszta volt, a szolgáltatók korrektek.

Előzmény: Epstein dr. (243)
Papamaci1957 Creative Commons License 2015.04.19 0 0 248

Budaörsön tud valaki búvóhelyet?

Virgonc úr kalandjai Creative Commons License 2015.04.03 0 1 247

Kondorosi út: www.lakas-orakra-budapest.hu

Előzmény: mtamas81 (246)
mtamas81 Creative Commons License 2015.04.02 0 0 246

Sziasztok!

 

A XI. kerületben tud valaki azonnal foglalható búvóhelyet pár órára?

 

 

Előre is köszi.

Fawcett ezredes Creative Commons License 2015.04.01 0 0 245

Vannak helyek, amelyektől óvakodni kell...

 

 

 

 

A NYUGATI ÉS KÖRNYÉKE

 

A búvóhelyesek hamar kipécézték maguknak a területet. Nem véletlenül, hisz éjjel-nappal hatalmas itt a nyüzsgés. Számszakilag egészen jó a kínálat - talán csak a Corvin sétány rossz hírű kurvatanyái überelik az itteni mennyiséget -, ám a színvonal meglehetősen felemás: a belsőépítészet, takarítás és a személyzet hozzáállása is gyakran igen sok kívánnivalót hagy maga után.

 

Kresz Géza utcai kéjlak nyitja az igénytelenebb lakások sorát. Jellegzetes retrobútor, kopott törölközők, öreges kiszolgálás - a nagymama megmaradt bútorai között csak itt-ott csillan meg némi újdonság, jelezvén a tulajdonosok igyekezetét a kor szellemiségéhez való igazodásra.

 

 

Nem sikerült valami jól az apartman csinosítása és rendben tartása a Visegrádi utcábansem. Hajszálakkal teli, kosztól ragadó ágyneműk, ütött-kopott, slendrián módon szekrénybe hajigált törölközők, törött zuhanyrózsa, eldugult lefolyó. Híre kelt olyan eseteknek, hogy némelyek visszakérték pénzüket, s éjnek évadján nekiindultak másik lakást keresni, annyira elriasztották őket az említett - a tulajdonos által apróságnak gondolt - körülmények. Inkább egy húszágyas hostelszoba, még ott is szívesebben hajtja az ember álomra a fejét! Jellemző módon a fizetés postaládás módszerrel történik: a kuncsaft bedobja a bankókat a levélszekrénybe, a kulcsot pedig egy közeli kis üzletben veheti át. Mondanunk sem kell, a tulaj leginkább az említett ládikó kiürítése céljából keresi fel az elhanyagolt kuckónak otthont adó társasházat. S úgy látszik, a Visegrádi utcában a bádogszekrény több-kevesebb rendszerességgel történő nyitogatásával lényegében ki is merül az üzemeltető, illetve az esetleges személyzet minden tevékenysége.

 

De nézzük, mi akad még Újlipótváros és a Nyugati téri aluljáró határán. A Katona József utcai búvóhely igazi mostohagyermeke a gazdájának. Nemcsak az igénytelenség, de a retró is teljes pompájában tenyészik ezen a közlekedésileg sem túl szerencsés helyen lévő "kéjbarlangban". Az aluljáró közelsége ugyanis viszonylagosan értendő: jó hat-hét percet kell gyalogolni a metrótól, mire elérjük az újlipótvárosi léptékkel mérve eléggé kiábrándító látványt nyújtó, leharcolt házat. Hetvenes-nyolcvanas évekből visszamaradt, lassan már muzeális értékké nemesülő bútorzat egymás hegyén-hátán, a jól ismert, legkülönfélébb színű női hajszálakkal átszőtt pokrócok, egyedi lenyomatokkal tarkított, foltos kínai ágynemű, berregő hűtőszekrény.

bp1102 Creative Commons License 2015.03.30 0 0 244
Epstein dr. Creative Commons License 2015.03.25 0 0 243

"A Corvin sétányon több csapat is van, van amelyik felejtős"

Egész szinteket vásároltak meg vagy béreltek ki búvóhelynek...

Előzmény: gabi1971 (234)
Epstein dr. Creative Commons License 2015.03.25 0 0 242

"valami kisebbségi vörös nő adja át...koszos a kecó"

Az egész nyóckert ilyen Corvin-sétányos dolgokkal akarták kipucolni, de csak kurvatanya lett belőle.

A rettenetesen felkapott Corvin-sétány tele van kurvával és szobáztatóval (a középkategóriás sznob külföldieken kívül), és vélhetően így is marad, míg az adóhatóság a körmükre nem néz.

Előzmény: titkos-páros (233)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!