Keresés

Részletes keresés

pappevok Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7355

Egyébként - ha már hozzáférhető volt a kód, megnéztem azt a freemailos email-fiókot. Két darab 1-es típusú szelvény van ott belinkelv, az egyik tavaly júliusi, mikor is a 69-es számra megtett 1000 forintot sikerült megduplázni. A másik - az a bizonyos - tegnapelőtti 7-es szám. Arra szintén 1000 forint lett megtéve és szintén sikerült megduplázni. Én mindenkinek örülök, ha nyer, hiszen a kis pénznek is lehet örülni. Viszont semmiféle 30 000 illetve 20 000 forintos nyeremény nem található ezen a bizonyos email-oldalon. Ennyi. Téma részemről lezárva, mindenki szűrje le magának a tanulságot!

Előzmény: pappevok (7351)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7354

A nyilvánosságra hozott programjaidhoz a  dbf-fájlokat is tedd  fel légyszíves.

A program működésének megértéséhez lenne szükség.

A tesztelés után javaslatokat teszek, amennyiben tudok.

 

Előzmény: Törölt nick (7344)
pappevok Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7353

"Én itt már több alkalommal is megadtam a pógári nevemet, elérhetőségemmel (lakcím) egyetemben" Egyébként erre senki sem kíváncsi. Mindnyájunknak van polgári neve, de a fórumokon (nem csak ezen) mindenki (vagy mondjuk 99,9%) nicknevet használ. És nem csak Magyarországon, hanem szerte a világon. Ez így alakult ki és teljesen elfogadott dolog. Aki meg barátkozni akar, annak ott a privát üzenet.

Előzmény: Törölt nick (7336)
pappevok Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7352

Ez jó kérdés! Az tuti nem nyomul itt a fórumon, csak felveszi a zsét és mosolyog rajtunk...

Előzmény: petyusa 666 (7332)
pappevok Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7351

"Ott megtalálhatod arról a bizonyos 30,000.-ről szóló nyereményigazolást is!" Azt a bizonyos 30 000 forintot a kutya sem vitatta. Gratula hozzá. Én a tegnapelőtti 7-es számodat találtam gyanúsnak.

 

Előzmény: Törölt nick (7324)
pappevok Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7350

Ki az a mafla, aki hozzáférést enged a privát email-fiókjáhozí? Csak kérdezem...

Előzmény: Törölt nick (7317)
sabael Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7349

Foglalkozzunk a kenóval! 27,42,54,60, ha kajak vagyok ötszázzal megteszem .

sabael Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7348

Te központi szerepet akarsz betölteni ezen az oldalon röviden erről van szó.Figyelmet szeretnél kapni innen,meg akárhonnan,mert az ember csak a másik kárán lehet sikeres,és ez az élet más területére is igaz. Gondold csak el,hogy aki "szuperokos mennyi emberen köszörüli nyelvét?Nézz szét környezetedben,megtudod!Ezért van az,hogy egyes emberek nemigazán értékelik megnyílvánulásaidat.Látod én tegnap más hangvételü szólást irányoztam feléd Fater!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (7336)
sabael Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7347

Látod!!!!!!!!!!!!!!!! E hozzászólásodról is süt a lekicsinylő kinyilatkoztatás!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (7344)
sabael Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7346

Figyelj fater! Lengyel Lajos a nevem , és amit írtál a körmöm alatti piszok többet ér akik itt vannak,te hogy reagálnál rá???????????

Elmélkedj rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44

Előzmény: Törölt nick (7336)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7345

NEM MM_CHEIF.PRG, hanem MM_CHIEF.PRG! A francba...!

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7344

Csak SZAKMABELIEKNEK! (Értsd: informatikusoknak és/vagy IT szenvedély-betegeknek...)

 

Feltöltöttem én, a rezoneur@freemail.hu e-mail fiókomba, a "MASMASH" programom (vagyis inkább program-rendszerem)

legfontosabb részeit, melyeknek részét képezi a KENÓ húzás-esély elemző és döntés-előkészítő rendszer is!

(Most meg ne kérdezze valaki, hogy miként lehet belépni a fiókba, mert a "módit" a 7317 számú jegyzésemben már megadtam...)

 

Az állományok csatolt formában hozzáférhetőek. A hozzáféréshez javasolhatom a következő metodikát:

1.: a megtekinteni kívánt állománynál rákattintás a "letöltopcióra, majd

2.: a fájl-mentés ablak és/vagy megnyitás ablak megjelenése után, mentés és/vagy megnyitás opció, majd

3.: Letöltések ablakban rákattintás az aktuálisan kiválasztott fájlra, majd pedig

4.: a kiválasztás, majd megnyitást követően, Microsoft Word fájl-átalakítás ablak megjelenés, majd ott

4.1.: az egyéb kódolás ablakban a nyugat-európai DOS formátum kiválasztását ajánlom (ez alúlról nagyjából a 4-ik lapozás,

felfelé)

 

Aki eljutott idáig, az a következő fájlokat olvashatja, kezelheti!:

MM_CHEIF.PRG (ez a főprogram)

MM_SERVI.PRG (ez az általános szervíz-program)

MM_ROUTS.PRG (ez a teljes [nem csak a KENÓ-val foglalkozó] program-rendszer legfőbb rutinjainak gyűjteménye)

MM_KENO.PRG (na, ez mi lehet...?)

MM_KROUT.PRG (ez az előbbi legalapvetőbb rutinjainak gyűjteménye)

MM_PT4ST.PRG (ez az "Aranyrög" szám-négyesek statisztikáját aktualizáló program-szekció)

 

Figyelem!: A "MASMASH" eredetileg egy sokfunkciójú programrendszer, mely nemcsak KENÓ-val foglalkozik! Egyes részei

működnek, más részei teljessé tételre, illetve átdolgozásra és/vagy javításra várnak. (A teljes programrendszer, 10 évnyi

fejlesztőmunkám eredménye!A ténylegesen (napi rutinszerűen) a KENÓ-val foglalkozó program-részek: az MM_KENO.PRG,

valamint MM_KROUT.PRG forrás-fájlok! Ezek is "okosíthatóak" még persze, és ezeknek is vannak részei, amelyek egyelőre nem,

vagy csak részlegesen működnek, de napi elemzéshez szükséges legfontosabb részek zseniálisan professzionális

módon kiszolgálják az elvárásokat!

 

Csak, hogy bárki tisztában legyen vele: Bátran teszem lehetővé a betekintést a "boszorkány-konyhámba", mert (és most nézze

el nekem bárki is a nagyképűségemet), noha öléggé jól dokumentáltam a program teljes egészét, mégsem félek attól, hogy bárki

is (lett légyen az akár egy zseniális "mátemátikus" is), képes lenne akár egy év alatt is teljes terjedelmében áttekinteni,

felfogni..., miképpen is működik a progim! (Nekem magamnak is csaknem 5 évembe telt, mire teljes egészében sikerült hatékonyan

feltérképeznem az összes lehetséges felhasználási processzusát, pedig Én vagyok a program kiötlője, tervezője és fejlesztője

is, egyszemélyben...!)

 

Aki veszi a fáradságot és alaposan belemélyed, megtalálhatja valahol, a húzás-történet grafikon készítő program-szekciót is...!

Azt a részt fejlesztettem csaknem legkésőbb (a mai dátumhoz csaknem legközelebb). Csak az "Aranyrög"

szám-négyesek statisztikáját aktualizáló program-szekciót fejlesztettem későbben. Bizton állíthatom: az - vagyis húzás-történet

grafikon -, a programom egyik legértékesebb, leginformatívabb része! A nélkül, aligha mondhatnám zseniálisnak a programomat...!

 

Figyelem! "indazsolt": A szorzó-rutinom az MM_ROUTS.PRG fájlban található! Még nem vacakoltam a hibajavítással. Ha kedved

van, átnézheted! Figyelem: nem azt mondtam, hogy javítsd ki. Azt hagyd csak rám, de szólj, ha meglelted benne a hibát.

Ám ne mondd meg, hol és mi az - világos?!

 

 

Uff! Én beszéltem!


 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7343

Megint nem nyertél! Mármint döfködési szándékoddal - "mátemátikus"!

 

Én itt már réges-régen leközöltem (utána lehet nézni), hogy cca.: 300,000.- ft. fedezeti tőkére* van szükség ahhoz, hogy a

programom tetszőlegesen hosszú távon is megnyugtató nyereségességet biztosítson annak, aki hasznosítani szándékozik

a lehetőségeit. Magyarul: ennyi pénzösszeg az, ami - továbbra is alapos körültekintéssel végzett elemző munkát feltételezve -

minden körülmények között biztosítani képes, az esetleges tét-halmozás(ok) fedezetét. Vagyis, ez az az összeg, ami ha a

zseniálisan professzionális programom azt "mondja" és mutatja: Hej, öcskös, ezen a számon, számpáron vagy szám-négyesen bizony

tartanod kell a frontot, ha törik-ha szakad, mert bizony a paraméterek trendje megingás nélkül azt mutatja, hogy tartanod kell a

frontot azon a számon, számpáron vagy szám-négyesen!, - akkor remegés nélkül, dalolva legyen képes tétet-halmozni a program

használója, ha úgy szükséges!

 

Mindaddig azonban, amig ez az összeg nem áll rendelkezésre egyösszegben, arra kell bazírozni, hogy - megfontoltan játszva -

apránként jön majd össze ez a fedezeti tőke.

 

 

fedezeti tőke - Valójában helyesebb háttérfedezeti tőkéről beszélni, vagyis olyan - nem feltétlenül egyszerre felhasználandó, sőt ha

lehet, egyáltalán nem egy tranzakcióban felhasznált - pénzösszegről, amely a mondott játéktípusokban biztonságosan fedezni képes,

a tét-halmozás igényt.

 

 

Érthető?!


 

Előzmény: Törölt nick (7342)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 7341

Na ne röhögtess, te képmutató farizeus!

Ha tehát valaki egy szép napon majd százmillióról szóló nyertes szelvényt tesz fel ide neked (vagy egy e-mail fiókba), akkor azzal

máris hitelesebb lesz nálad arra, hogy ő is adta fel, azt a szelvényt, pusztán csak attól, mert már százmillióról szól a dolog, azon a

szelvényen, nem pedig 20, vagy 30 ezerről...?! Na ne röhögtess, te képmutató farizeus!

Előzmény: Törölt nick (7339)
oken Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7340

Magamra veszem amit írtál és vissza is utasítom.

Nem vagyok kvk talpnyalója, ha elolvasod véleményét pont azt írta, hogy köztünk is voltak viták. De nem szeretem, ha méltatlanul bántanak valakit.

Én megvédtem vangurut is és bárkit megfogok, ha szerintem oktalanul piszkálják.

Szerintem kvk szelvényei voltak nem másé.

Előtte való nap írta, hogy jön a 7-es és szerintem meg is tette.

Nem hiszem, hogy ott állt a lottózóban és leste, hogy ki vált ki nyereményt a 7-es számra és elkunyizta a szelvényét.

Nincs is rá ideje, minden nap a kórházba igyekszik.

Szerintem játssz Te is valamilyen szisztáma szerint, ha nyersz tedd fel a szelvényed és hidd el örülni fog mindenki neki, nem azt gondolja, hogy nem a tiéd lenne.

Én is feltettem már korábban a nyertes szelvényeimet, mert jólesik nyerni és megosztani másokkal + erősíteni a többiek hitét, hogy igenis lehet nyerni. Senki nem firtatta, hogy nem az enyém lett volna a szelvény.

Ne légy megkeseredett, mert az még azt a kis szerencsét is képes elriasztani, ami feléd tart.

Pedig hidd el feléd is tart. Próbáld meg megragadni!

Előzmény: Törölt nick (7339)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7339

De sok szánalmas ember van itt ezene a forumon! azért mert belinkel valaki egy két nyertes szelvényt az még nem azt jelenti hogy ő is adta fel! ÉBRESZTŐ EBEREK! Nagy szemfényvesztés az egész!

 

 

Komolyan mondom mióta ezene az oldalon vagyok van egy két embereke akiről egy szót se hallok de ha Minden vajjajal megkent kenó itt van akkor tuti ők is megjelennek mint valami talpnyalói! Ez szánalmas! Védeni lehet itt bárkit! De majd ha a 100.000.000 ft nyereményről beszámol valaki akkor az már nagy ember adddig itt mindenki még én is csak halak vagyunk !

pamac Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7338

Kiegészíteném az előzőt:63-69-75,50-55-56.

pamac Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7337

Sziasztok.Én mindíg egy előzőnap megjelent számhoz állítom össze a következő napi tippeket.Néha bejön, néha nem.

Péntekre a 74-hez igazítom,eszerint:64-65-66-67-68,ebből a legvalószinübb a 66-68.

Pár napon belül a 70 felettiekből akár 6 szám is jöhet.

Jó befektetésnek látszik a 40 és 45 közötti számsor,a 40-43-44-45-re tippelek.

Nálam az idei év favoritja a 41 és a 47 lesz.

Szerencsés játékot mindenkinek.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7336

Na, álljon meg a menet, kisbarátom! Én SOHA, geyetlen alkalommal sem engedtem itt meg

magamnak, olyasfajta - primitív mód' extrém - trágár vulgarizálást, amit te 7279-es, valamint

7281-es jegyzetedben megeresztettél itt, velem szemben, te nick-név mögé bújó "bátorfiú"!

 

U.i.: Még mielőtt meggondolatlanul szerváznál, csak közlöm: Én itt már több alkalommal is megadtam a pógári nevemet, elérhetőségemmel (lakcím) egyetemben. A valódi nevem egyébiránt a mondott e-mail fiókban is látható. Én tehát nem vagyok egy gyáva, szaralak,

aki csak lövöldözik a lövészárok fedezéke mögül, ha érted...!

 

Előzmény: sabael (7328)
oken Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7335

Nem volt bennem semmilyen szálka a múlból veled kapcsolatban, szóval persze, hogy kvittek vagyunk!

Édesanyádnak jobbulást kívánok!

Nyerésre fel!

Az idén ott folytattam, ahol tavaly abbahagytam. Legalább ötször volt már 4/3 úgy, hogy a 4. szám mellette volt. Bizonyos napokon eltalálok 5 -7 számot, csak nem jól rakom össze őket.

Az 5-ösöknek újra jönnük kell, ezért a 45 + talán 77.

A többi számot majd az általatok ajánlottakból veszem.

Jó éjt!

Előzmény: Törölt nick (7327)
petyusa 666 Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7334

Míg élek hálás leszek,hogy Rád figyeltem,s megfogadtam a tanácsaidat.

Kabarénak itt ez az oldal,meg a heti egy nagy nyereményük,vicc..

Előzmény: panfilo (7306)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7333

Na...??? Te is láttad már? "Nagyokos"!

 

Apropos! Én SOHA nem szoktam a más tippjeit úgymond: "átvenni", és úgy "eladni" itt! Világos?!

 

Én a saját programom alapján működöm! Hol jól, hol kevésbé, de korrekt módon.


Előzmény: Törölt nick (7294)
petyusa 666 Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7332

Urak !

Ezt a heti egy max. kettő nagynyertes szelvényt, melyikőtők produkálja??

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7331

Na...??? Láttad már? "Nagyokos"!

Előzmény: pappevok (7299)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7330

Köszönet "Tristen"!

Előzmény: tristen (7318)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7329

A'ffenébe "KENO Jeep"!

 

Te is szégyenbe hozol! Veled, ha lehet, még "sűrűbb" volt az összezörrenésünk, ám Te most

- "oken"- hez hasonló úriemberi mivoltról tettél itt tanúbizonyságot!

A'ffenébe is, Neked is Köszönöm!

 

Bye!

 

Előzmény: Törölt nick (7325)
sabael Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7328

Te kezted ezt a fellengzős dumát Ne is csodálkozz,ha szidnak érte.Azt látom,veled kapcsolatban,hogy figyelmet szeretnél kapni másoktól.Írásaidból is ez tűnik ki. Most fényezhetném magam én is, hogy nyertem 3,2 milliót 13 éve a totón! 240 forintból! Leírom 3db 2 eséllyel

Előzmény: Törölt nick (7324)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7327

Még valamit, "oken"!

 

Sokkal nagyobbat nőttél a szememben, mintsem gondolnád! Mi több, el kell ösmernem, szégyenbe is hoztál, bizonyos szempontból! Volt ugyanis régebbről, nekünk egymással egy

árnyalatnyi kis nézeteltérésünk, melynek során talán Én bizonyultam fellengzősnek!

És azért hoztál kicsit szégyenbe, mert jelenlegi kiállásoddal bebizonyítottad, hogy

abszolút úriember vagy!

Még egyszer köszönöm hozzászólásodat! És bízom benne, hogy - a lovagiasság szabályai

szerint - jelen köszönetemmel és elismerésemmel kvittek vagyunk!

 

Ne aggódj. Mindez nem kötelez téged semmire sem, velem kapcsolatban! Sőt, Tőled, ezután

bármilyen kritikai megjegyzést alázattal és megfontolással fogadok!

 

Üdv!

 

Előzmény: Törölt nick (7323)
sabael Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7326

Holnapra!27,54 


Törölt nick Creative Commons License 2012.02.02 0 0 7325

Teljes mértékben egyetértek "oken" véleményével!

 

(A koldus ember ne kiabáljon a kenyeret adóra, hogy kicsi!)

Előzmény: Törölt nick (7323)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!