Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1562
Valikám.....

Már megint nem figyeltél, mikor az inmemorianban a kökörcsint emlegettem!

Pedig rögtön ki is bújt a szög a zsákból.

Százbolha

(eke már akkor is kedvelte!)

Előzmény: SzilikonVali (1560)
SzilikonVali Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1560
Ez ugyanaz a Szentpeteri? Valszeg igen.
Előzmény: Creomodel (1512)
SzilikonVali Creative Commons License 2003.06.03 0 0 1559
Hozzuk!
1 év után. :-)
SzV
Előzmény: kneissl (1552)
kneissl Creative Commons License 2002.06.03 0 0 1558
Pont ezért kaptam föl, hogy másnak mi a véleménye.
Előzmény: gyöngyvirág (1555)
gyöngyvirág Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1557
Szoktam tanulmányozni a Fotomozaikban a képértékeléseket, nagyon hasznosak.
Előzmény: Törölt nick (1556)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1556
és ez baj, vagy jó? én kedvelem tillait.
Előzmény: kneissl (1554)
gyöngyvirág Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1555
Kösz, megnéztem. Az első igen, a többi... nem is tudom... nem az én világom.
Rzso
Előzmény: kneissl (1554)
kneissl Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1554
A fotomozaikban ö értékel képeket:
http://www.fotomozaik.hu/portre/tillai.htm
eke Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1553
...majd ha semmi Nikita lesz a topic címe :-)
Előzmény: kneissl (1552)
kneissl Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1552
Kicsit hozzuk már föl ezt...
gyöngyvirág Creative Commons License 2002.04.24 0 0 1551
Lev! Sok boldogságot névnapodra!
Duda Creative Commons License 2002.02.21 0 0 1549
Ez a liliomtipras mint termeszetfoto JOOOO!!!! :)
Hiszen valahogy be kene mar vezetni a humort is a termeszetfotoba. A kov NaturArt-ra mindenki ilyen kepet kuldjon.
Előzmény: Törölt nick (1548)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1548
liliomtiprás, hö, kiráj :-))) természetfotó :-) már kinek a természetét, attól függ, hogy áll a dolog... :-)
Előzmény: Ivan von Klein (1547)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1547
A ciganylanyos esetben liliomtipras miatt man biztos nem lesz hoborges. :)
Előzmény: Törölt nick (1544)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1546
Én is végig azt mondtam, hogy a béna előadástól még lehet jó a tanfolyam, aztán olvastam errefelé olyan véleményt, ami elgondolkoztatott.
Előzmény: Ivan von Klein (1545)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1545
Nem jol volt eloadva, de ennyire?

Ettol meg mindig nem latom be, miert ne lenne esely arra, hogy hasznos dolgokat mutatnak.

Előzmény: Törölt nick (1544)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1544
Na jó, de érted, valaki közzétesz egy komoly ténybeli tévedést tartalmazó hirdetést (létszám!), "szigorúan védett, engedélyköteles" területre hívja a résztvevőket (amit amúgy baromira nem indokol semmi), és amikor ezen egyesek felváborodnak, bemásol egy sértődött hangú e-mailt, aminek a lényege, hogy akit érdekel, úgyis mindent megtud. Ez nem korrekt eljárás. Ennyi erővel én is meghirdethetném, hogy 16 éves terhes cigánylányok aktfotózására szervezek tanfolyamot a fiatalkorúak börtönében, és amikor jön a felháborodás, megvonom a vállam, hogy bocsika, elírtam a számot, de különben is, akit érdekelt, annak megmondtam a frankót a telefonban.
Előzmény: Ivan von Klein (1543)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1543
En itt a kepzesrol tenyt meg alig lattam. Kitalaciot annal tobbet.

Ez alapjan akar lehet jo is mondjuk technika, kompozicio teren.

(Ettol fuggetlenul lehet, hogy legyaluljak a hegyet. Tomott katicabogarat fotoznak. Meg ilyenek.)

(Meg valami. Nem csak termeszetfotos etika van.)

Előzmény: Törölt nick (1542)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1542
A természetfotós "képzésről" van szó, amiről az _itt_elejtett_információk_alapján alaposan feltehető, hogy inkább a biznicest szolgálja, mint a képzést.
Előzmény: Ivan von Klein (1541)
Ivan von Klein Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1541
Csakhogykotozkodjem.

Amig valakitol aki ott volt, megnezte, kiprobalta azt nem halljuk, hogy semmit nem kapott a penzeert addig nem kene azt mondani, hogy

"az sem csúnya, ha valaki úgy csinál biznicest, hogy valamit ad is a pénzért".

Nem?

Előzmény: Törölt nick (1540)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.20 0 0 1540
Van haladás is a világon.
20 éve még büdös izzadtságszagúak voltak a fotósok, ha a nagybácsi nem hozott Németből Fa-dezodort meg zöldalmaszappant, és még az aktmodellek is afrikai bozótost növesztettek szőrzet gyanánt. Ezenkívül nem volt autofókusz (ÉRTITEK??? HOGYAN TUDTAK ÉLNI AZOK A SZERENCSÉTLENEK??), és levehető ajtajú NDK faállványokat kellett cipelni.

A jótékonysági bálna szép állat, de az sem csúnya, ha valaki úgy csinál biznicest, hogy valamit ad is a pénzért.

Előzmény: Százbolha (1539)
Százbolha Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1539
zsoltu:
"egyértelműen biznisz az egpész és nem más"

miért minek kéne lennie JÓTÉKONYSÁGI BÁLNAK???

Nem hiszem el, hogy ennyire naiv vagy....
------------

Ha meg annyira odavagy az ártatlan élőlényekért gyere ki velem a "csarnokba" fotózni.
Én a Marha szemgolyótól indulok be.
Az is kellemetlen érzés lehet, ha valakit a saját beleibe töltenek vissza. Én mégis gondtalanul ropogtatom a Gyulai kolbászt!
Neked milyen zápfogaid vannak? Redős??
Melyik állat tud ellened védekezni? Szerintem csak annak van esélye amelyiket nem kívánod meg.
Én is örülök, hogy a pulykát már csak sülve látom és nem a kampon lógva, mikor attól a piros színű nedvtől megszabadítják.

Ja, és 20éve élő békát kellett boncolni a gimmnáziumban.
Ma sem megy ez másként???

Előzmény: Törölt nick (1528)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1537
Tényleg. Levendula. Az is szép növényfotó-téma :-)))

Modellre lenne szükségem!!! Az egyik dagadt, kopasz és csúnya legyen. Mondjuk ezt talán megoldom hazaiból. Viszont kellene egy család - papamamagyerekek+cocker spániel - akik hajlandóak egy fotó erejéig pórul járt túristát játszani.

Előzmény: gyöngyvirág (1536)
gyöngyvirág Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1536
Mi is történt? Ja, nem vettem észre... nem szoktam figyelni az ilyesmit..., de köszönöm!:)
Ha figyeltem volna, akkor azt írtam volna, hogy hiányzik Levendula...
Rzso
Előzmény: Törölt nick (1534)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1534
:-)
R-Zso!

Gratula az 1500-hoz!

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1533
Ugyan akire gondolsz, az jelenleg messze van a T*-tól, de ami csillog a mélyén, az nem fényhelytelen tükröződés, hanem az igazság szikrája, mely felvillan a redőnyzár kissé fémes (de megszokott) csattanásakor.

Szóval Velviára, T*ra, 2,8as fényerőre és mindenre, ami szent: neee...

Előzmény: Törölt nick (1532)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1531
Legkedvesebb láncszemem!

NE.

Előzmény: Törölt nick (1530)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1529
Itten (vagy 1-2 topikkal arrébb) elég súlyos assziciációkra okot adó megjegyzéseket tettek bizonyos fotósokról, és nem szeretnék ebbe jobban belemenni.
Pedig lenne egy pár jóóó természetfotós ötletem: pedofil gyermekláncfű, klerikális papsajt, szocio árvalányhaj :-)
Előzmény: Törölt nick (1528)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1527
Kedves Petya!
Kívánok minden résztvevőnek nagyszerű fotózást, és a kikericseknek sok szerencsét, de. A MAGYAR KIKERICS VIRÁGZÁSA - TERMÉSZETFOTÓS KURZUST tartunk fokozottan védett, engedélyköteles területen: növény, állat, tájkép témakörben. Ez nekem bizony úgy tűnik, hogy saját névben van meghirdetve, és nem a bizonyára nálunknál kevésbé netfüggő Szentpéteri úr "nevében". Különösnek tartom a "fokozottan védett, engedélyköteles terület" kiemelését mint értéknövelő fícsört. Hogy aztán miért kell ilyen helyre menni egy kis _állat_ és _tájkép_fotózásért, végképp nem értem.

Ettől még lehet jó a kurzus...

Előzmény: Creomodel (1484)
Petya99 Creative Commons License 2002.02.19 0 0 1526
Zsoltu, ha figyelmesen elolvasnád a hozzászólásodban meghivatkozott (1488) hozzászólást, abban megtalálnád a választ.

1. A tanfolyamot Szentpéteri József tartja és vezeti. Ha szeretnél részt venni rajta, bátran írj neki és Neked is elküldi a tematikát.

2. A tanfolyamot a Creomodel hirdette meg és intézi a regisztrációt, mivel Szentpéteri József nem ül egész nap irodában a gép mellett. Tudod, van ez így máshol. Pl. nem az utazási iroda dolgozói vezetik a repülőgépet:))

Általában nem értem itt a fórumban, miért tüzel mindenki csípőből mindenre, ami mozog. Miért nem veszitek a fáradtságot, hogy kérdezzétek előtte, kultúráltan, esetleg közvetlenül. És ha valós a probléma, csak akkor kellene hangosan tiltakozni.
Én is felvettem a telefont, megkérdeztem és elmondták. Ez ilyen egyszerű.

Speciel Te, Zsoltu, minősíthetetlen stílusban mindenkit porba alázol, a legcsekélyebb indok esetén. Tudom, hogy most én leszek a következő, aki megkapja a magáét, mivel kritizálni merészeltelek Téged! Javasolnám, hogy a válaszodat emailben küldd el, mert nem szeretnék kiváltója lenni egy újabb két hetes nyilvános anyázásnak, ami idén karácsonykor hasonlóan magvas indokból bekövetkezett.

Előzmény: Törölt nick (1525)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!