Keresés

Részletes keresés

gábris Creative Commons License 2012.01.22 0 0 306

A dreamlandresort-on olvastam erről részletesen (és elég meggyőző forrásnak tűnt), hogy mindenki külön engedélyt kap. Azzal az engedéllyel csak meghatározott területen mozoghat. Egyszer valami vendég tiszt véletlenül rossz ajtón ment be. Kapott is érte fegyelmit. De ugyanez van Red Flag-nél is. Amikor ugyebár más nemzetek (igen, nemcsak amcsik!) pilótái gyakorlatoznak Nevadában.

Olyan, aki minden hangárba csak úgy besétálhat, gondolom nagyon kevés ember van. Mint pl. maga az USA elnöke, aki
ugye a hadsereg főparancsnoka. Persze jobb dolga is van, mint holmi UFO-k után kutasson. :)
Természetesen egy takarító nem a szupertitkos gépekről törölgeti a sivatagi port. Vannak ott 'civil' épületek is. Sőt még pl baseball-pálya is, uszoda is, tenisz pálya is...
Aki meg ott dolgozik, az előtte több körös teszten vesz részt. A végén meg aláírja, hogy befogja a pofáját. Ha nem, nemcsak kirúgják, de szépen mehet a börtönbe is. Gondolhatod, ha valaki kémkedés céljából menne oda dolgozni, már az első körben kiszűrnék. Ne legyetek ennyire naívak. ;)

Előzmény: alien power (304)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.01.22 0 0 305

- Marika, majd ha végzett a hangárral takarítsa ki a háromlábú csészealjat is!

 

 - Értettem igazgató Úr ! ....és a kis szürke csészéket hova tegyem ? ;)

 

 

Előzmény: alien power (304)
alien power Creative Commons License 2012.01.22 0 0 304

- Marika, majd ha végzett a hangárral takarítsa ki a háromlábú csészealjat is!

 

Mondjuk alapból az én célom nem az lenne, hogy tudd meg és halj meg :P

 

Egyébként ez is újabb kérdésekhez vezet:

Elég jól válogatják az embereiket, tekintve hogy nincs tele a net a mindenféle kisegítő személyzet által készített képekkel, információkkal

a bázison mászkáló idegen lényekről, ott látott szerkezetekről. Miért is?

Ha neked lenne egy ufód egy bázisodon, odaengednéd a takarítókat, szakácsokat a közelébe, akár látótérbe?

Hogyan szerveznéd meg az információvédelmet?

gábris Creative Commons License 2012.01.22 0 0 303

Megsúgom neked, hogy ott is (mint mindenhol máshol) dolgoznak egész hétköznapi emberek is. Teherautó sofőrök, szakácsok, takarítók, tűzoltók, stb. Nem kell iq-bajnoknak lenni, hogy valaki ott dolgozhasson.

Előzmény: alien power (301)
alien power Creative Commons License 2012.01.22 0 0 302
alien power Creative Commons License 2012.01.22 0 0 301

Persze fejleszteni kell a taktikai gondolkodásmódomat, mert sajna közel járunk ahhoz, hogy még az én életemben is szükség lesz rá. :(

Egyébként meg az általános problémamegoldó képességét is jó ha fejleszti az ember, ehhez pedig elmélkedni, gondokozni kell.

 

Ja ha kell egy ütőképes kommandós egység, bármikor verbuválok egyet a sarki kocsmában, csak annyit kell mondani,

hogy ingyen pia vár rájuk ott ahová megyünk :D

 

Egyébként meg, tekintve hogy elég sok autó van a képeken, és gondolom nem minden tudóst repülővel visznek haza,

lehet egyszerűbb lenne más módszerrel információt szerezni...

http://www.dreamlandresort.com/

 

Vagy mégjobb: profivá kell válni repülőtervezésben, vagy kémiában (álcázóbevonatok) és kapsz belépőt...

Akik ott dolgoznak azok is bekerültek valahogy...

Vagy hitesd el, hogy az vagy, de akkor csak belépőt kapsz, kilépőt nem :D

e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.01.22 0 0 300

Szerintem is elég nevetséges,és a gyermeki fantázia határát súrolja ez az egész,amit senki az ég világon nem is vehetett komolyan. ;)

 

Természetesen senki sem tilthatja meg azt,hogy egyesek "mesebeli ábrándokat" szövögessenek. :)))

 

Megjegyzem: Azzal,hogy itt mindenféle tippeket adtál az alábbiakban,képzeletben te is eljátszadoztál a gondolattal,hogy mi is lenne,ha.....ha ha ha :)))

 

;)

 

Te már csak tudod,hogy nincs ott semmiféle kutatnivaló U.F.O.,igaz alien power ?  ;)

Előzmény: alien power (298)
alien power Creative Commons License 2012.01.22 0 0 299

igen, teüetre :P - lassan frissíthetnék itt is a fórum motrot, hogy lehessen szerkeszteni a hozzászólást

alien power Creative Commons License 2012.01.22 0 0 298

Röhej ez, nyilvános fórumon szervezni a behatolást az egyik amerikai katonai bázisra :D

 

Mondjuk én az élőerő bevetése előtt megpróbáltam volna bejuttatni egy álcázott robotot (kamerával, napelemmel)

a teületre. Esetleg UAV-vel bedobva?, bár az növelné az esélyét, hogy észreveszik a robotot.

Aztán ha sikerül, akkor hónapokig, évekig kockázatmentesen meg lehet figyelni mi zajlik/repül ott.

 

Szvsz nincs ott semmi földönkívüli ufó, vagy egyéb misztikus dolog, de ha volt is már rég átvitettem volna egy másik

bázisra, ahol nyugodtan folyhat a kutatás, míg ez megmarad a figyelem középpontjában, csak pár tábla kell, meg

rosszarcú őrök.

alien power Creative Commons License 2012.01.22 0 0 297

szerintem még ásnak :D, de legalább a tiltott terület határánál írhattak volna ide / írhatnának egy utolsó bejegyzést

selgir Creative Commons License 2012.01.21 0 0 296

úgy látszik kilőtték őket, ami nem is baj:)

horpad Creative Commons License 2012.01.20 0 0 295

Beleolvasva az előzményekbe, talán ennyi is elég lett volna:

 

- „Üdv : brown1234 él még…?”  :))))

 

Előzmény: pitybaba (294)
pitybaba Creative Commons License 2012.01.20 0 0 294

Üdv:brown1234 él még ez a dolog amit ideírtál?
Brown1234 Creative Commons License 2011.06.26 0 0 292

Helló Mindenkinek!
Először is egy nagy örömhírrel szeretném kezdeni! Mint már az előző hozzászólásokban olvashattátok, hogy egy kis létszámű csapat egy évvel ezelőtt kigondolta azt a tervet miszerint megpróbál behatolni az 51-es körzetbe! Az eddigi várakozás és alapos tervezgetés meghozta gyümölcsét és 2011. augusztus elején az összeverbuvált csoport célba veszi a titokzatos és rejtélyes föld alatti Ufo garázst! Sokan felszólaltak a terv ellen, sokan hülyeségnek és teljesen értelmetlennek találták, de most végre megmutathatjuk, hogy ez nem így van! Természetesen akik eddig is mellettünk voltak és vannak azoknak nagyon köszönjük! Egy év alatt minden héten összegyűlt a kis brigádunk egy elhagyatott erdőszéli viskóban ahol órákat beszéltünk át a tervek megvalósításához. Minden tudásunk és felszerelésünk megvan, hogy sikerrel végig tudjuk vinni a mi kis saját küldetésünket és egy olyan dolgot hajtsunk végre ami eddig senkinek sem sikerült! Az alakulatunk között vannak mérnökök, ufo kutatók, volt katonák és civil hétköznapi emberek akik teljes bedobással kűzdeneke a sikerért. Az 51-es körzetről és területéről teljes képet kaptunk a sok kutató munkának köszönhetően amit nagy részt az amerikai barátainkak köszönhetünk ! Februárban a csapatunk kint járt egy kis vizsgálódásra, terep felmérésre Nevada államban az Ufo garázs közelében. Igaz csak messziről kémleltük a tájat, de egy csodálatos kép tárult elénk mikor megláttuk azt a bizonyos raktár épületet! Ilyenkor döntötte el minden egyes résztvevőnk, hogy igen is megcsináljuk és fényt derítünk az igazságra!Azért közlöm veletek ezt a rendkívüli hírt, mert egy másik csoportot szeretnénk létrehozni az indulás előtt akik segítenének nekünk az akcó teljes sikeréért! Várjuk azokat a jelentkezőket, akik bemernek vállalni egy ilyen nehéz és fontos küldtetést. Persze, mindenről részletesen tájékoztatni fogjuk a jelentkezőket. Röviden ennyi. Akinek bármiféle kérdése van ezzel kapcsolatban, nyugodtan kérdezzen tőlünk!

gábris Creative Commons License 2010.04.13 0 0 290
Ennyi sületlenséget, istenem...
Állítom, olyan egyszerű dolgokra, mint pl. a sivatagban ilyen több kilométeres kutyagoláshoz vajon hogy oldanátok meg a vízszükségletet, nincs ötlet. De egy nem is létező, több emelet mély bázisról azért van tervrajz. :)
Csak picit kell szétnézni a neten, van pár sztori olyan "nagyon bátor" kölykökről, akik csak heccből léptek be a területre. Aztán hamar el is ment a kedvük az egésztől. Főleg mikor élesre töltött fegyverrel fogadták őket.
fokhagymabors Creative Commons License 2010.04.13 0 0 289
nem akarom elhinni, hogy nem veszi észre, hogy a másik csak sz*patja : D

Egyszerűen nem: ) nem tudsz olyan elmeroggyant hülyeséget mondani, hogy ne legyen rá vevő a népesség egy szeletkéje. Ki kellene találni valami pályázatot vagy nemtom... versenyt, hogy olyan elméletet kell gyártani, amire nincs hívő. Aki egy évig nem talál hívőt az elméletére, kap 10 millát pl.
mission impossible:)
Előzmény: joy (283)
Brown2330 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 288
Köszönöm szépen! Megnéztem én is, és nagyon szépen áttekinthetőek. Nem is gondoltam volna hogy hangárokba és az alatt mennyir összetett ez a bázis. Bár még nem jutottam a végére mert nagyon sok emelet tervrajza megvan de igyekszem minél hamarabb végigfutni rajta, hogy egy teljes kép rajzolódjon ki előttem, mielőtt még belevágnánk a nagy tervünkbe! Kérlek adj egy kis ismertetőt a fajokról! Nekem is van némi fogalmam róluk, de te biztos sokkal többet tudnál mondani! Köszi előre is!
joy Creative Commons License 2010.04.12 0 0 283

Tegyétek, de utána ne nyüszítsetek, hogy jól megzavartak bennőtöket!

Az ASArmy /és valamennyi hasonló társa/ nagyon komolyan veszi saját titkait, aki be akar kukucskálni, az könnyen otthagyhatja a fogát.

 

Természetesen a környék városaiban, falvaiban fogtok találkozni rengeteg "bennfentes szakértővel, ufolátottal, sőt töménytelen relikviát, ufodarabot árusító üzlettel.

Azok pont olyan hitelesek, mint az 52-es körzet ufolegendái.

 

Ha van elsz.rni való pénzetek, időtök, jó szórakozást hozzá!

Előzmény: Brown2330 (281)
joy Creative Commons License 2010.04.11 0 0 278

Ökörségen gúnyolódni bűn?

Akkor bűn az élet!

 

Aki hülyeségekre partnert verbuvál, sokkal rosszabbat érdemel, mint a nibirufonauták!

Gondold már végig, mire hív föl billent elméjű hívőket!

Előzmény: Brown2330 (272)
repcsepista Creative Commons License 2010.04.11 0 0 274

Gyétik! - rázznüj ne hujujujuuuuuuuuu...

 1.: nem ke hozzá csemmi, csak ki ke tudnod bujnod a bürödből, most abszolit ultimutyu az egekbe ollan szabad vagy, amivel ugyse tudsz kezdeni csemmit, mert jeeeee....hova letté Gravit Roni? -nézzed csak, nem a husoddal van bajod?

 2x 2 = kret ...keret... karo  a sárga répa, most absoluty... na mi van ha mindent láttá, de az hogy minden?

 Géremzépem, mondjuk mi van a bürünkbe zárva?  - de nem vicc, mindent amit lehet látni, repcsés - zemmel, azt láttam, s most mi van? -rajtad kivül? -nélküled?

 Hátsónk, nincs ki, de méggegzer, ha ténleg benne vaggtok, fogatok nem vacog, akkor engemet se ( kri -mi) hagyjatok ki, mert tötig, benne vagyok, hogy mi van, az alagutakba? - de ha nincs husuk, (ennivaló) akkor is kiváncsi vagy rájuk?

Brown2330 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 272

Helló mindenkinek!

 

Remélem nem így fog folytatódni ez a fórum, és nem csinálnak poént abból amit más komolyan gondol! Szerintem ezt tiszteletben kéne tartani, és ha valami nem tetszik akkor inkább nem kéne megírni! A veszélyre figyelmeztető és hasznosnak tűnhető tanácsok azok rendben vannak, mint pl az előttem lévő hozzászólás!Mert a gúnyolódó bejegyzések elvehetik mások kedvét! Nagyon megköszönném ha nem lenne humor fórum az 51-es körzet topikból! Továbbra is kitartok kis szürke tervei mellett, és támogatom amennyiben lehetséges! Pár barátomat is beszerveztem akik velünk jönnének és még várhatóan jönni fognak még!

Brown2330 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 264
Most egy kicsit én is jobban utánaolvasgattam az area 51-nek. Nagyon érdekes és meghökkentő dolgokat találáltam. Azok a kaktuszos mozgásérzékelők tényleg vannak, és elég sok helyen:S. Szóval nagyon ügyesnek kell lennünk. Olyat is olvastam hogy több ufófaj dolgozik a körzetben a katonákkal együtt. Meg hogy 50 szintes a bázis! Szóval elég kemény fába vágjuk a fejünket, de megkell próbálni ha akad ilyen lehetőség amit felkínált kis szürke34! Szállás lehetőségről még annyit, hogy kellene fizetni érte? Milyen az ellátás?
joy Creative Commons License 2010.04.10 0 0 259
10 év alatt eredmény=0.
gábris Creative Commons License 2008.12.10 0 0 257
Innen meg még többet ;)

http://www.dreamlandresort.com/

Szóval a tények:
a bázisra Boeing 737-esek repülnek. Az American Airlines 77 Boeing 757-es volt.

"...okozhatta valamilyen légtérbe kerűlő vegyi is"
Mérgező anyagokat égettek ott. Ez ma már nyílt titok. De ettől nem megőrültek az emberek. Hanem meghaltak.
Lett is belőle bonyodalom.

"Tök üres."
Persze. És lapozz tovább a meséskönyvedben. :)
Előzmény: Klaatu_2 (256)
Klaatu_2 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 256
Aki tud angolul, innen sokat megtudhat:

http://www.fas.org/irp/overhead/groom.htm
hali1 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 255
Ott az eltüntt American Airlines 77. :)
Előzmény: Menroting (254)
Menroting Creative Commons License 2008.12.07 0 0 254
Ahoz képest hogy üres elég sokan császkálnak arrafelé .:-)

area51
raul1980 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 253
az 51es szektorban dolgozók nagy része megőrült(mai napig nem tudni miért, titkos frekvenciákat használtak, kiszivárgot hogy az ottaniak valóban állítják láttak ilyen,meg olyan lényeket, meg félnek tőlük, persze ez okozhatta valamilyen légtérbe kerűlő vegyi is) az alagút az 54-esben van. Meg már nem folyik kutatás sem, őrzik  mert hadi titkok voltak ott(amíg el nem hordták), meg egy civil nem találna mást mint épületeket, leszálló pályát belűl meg semmi sincs ma már. A fejlesztéseket szép lassan beépítik a közférába, chippeket, meg egy-két ketyerót. 80-100 év mire a hiteles töredékét nyílvánosságra hozzák(boncolások,klónok stb."ezek örök titkok" véleményem ezeket nem hozhatják nyilvánosságra). Sokat tesztelték az aurorát. Tudomásom szerint tök üres, mára már egy-kép "beépített" pilóta landol.
gábris Creative Commons License 2008.02.20 0 0 252
Persze, hogy van. Maga a technológia. :)
Én az utóbbi pár hónapban olvastam kicsit részletesebben a téma után. És igaz, hogy minél többet olvasol róla, annál biztosabb vagy, hogy teljesen 'hétköznapi' dolgok folynak ott. Magyarul szigorúan titkos tesztek, fejlesztések. Semmi földönkívüli dolog.
Ezzel nem azt mondom, hogy bármelyikünk se csodálkozna el, ha bejuthatna oda. Valószínűleg bizonyos dolgokban mérföldekkel járnak a jelenkori tudomány előtt. A haditechnika amúgy is ilyen. Csak gondolj bele, miért olyan fontos most Amerikának, hogy lelője az elkóborólt kémműholdját? Biztos nem a káros üzemanyag miatt...

Személy szerint nem hiszek az ilyen agyi hullámokban, szerintem ilyesmi gépeket fejleszthetnek:
http://en.wikipedia.org/wiki/Blackstar_(spaceplane)
http://en.wikipedia.org/wiki/Aurora_aircraft
http://en.wikipedia.org/wiki/Northrop_Tacit_Blue
Előzmény: raul1980 (251)
raul1980 Creative Commons License 2008.02.20 0 0 251

Vadászgépeken, meg papírokon kívűl van ott valami egyáltalán amit így kellene őrízni?  Nem tudom, hogy igaz-e, a spektrumon láttam erről egyszer egy filmet, és az volt benne 46percig beszél egy ipse (valami tudós), és szerinte van ott egy olyan gép, vagy micsoda, ami repűlni tud, és ha beszáll a fülkébe akkor mindent belát (beszáll úgy látja hogy alatta van a talaj, felette a plafon, szembe meg ami ép ott van de kívűlről látszik a gép, de mikor beszáll olyan mintha a levegőbe lépkedne). Azaz, hogy nincs benne semmi, és az ő elmondása szerint agyi hullámokat érzékeli, meg nagy távokat másodperceken belűl tesz meg. Meg beszélt még arról is, hogy az egyiptomiak, mikor a fáraók uralkodtak, volt egy fejtetőjük, ami sok hieroglifán, meg faragáson is van, hogy ezzel jelezték ha baj volt, meg azon keresztűl gyűjtötték hogy ép mit kellett csinálniuk, és ilyen "sisakból" is van egy párdarab ott (szektorban).  Elmondása szerint önkivűleti állapotba kerül az ember, és ezt is vizsgálták ott, hogy ép mitcsinál olyankor. Én véleményem az hogy ilyen nem létezik.

Előzmény: gábris (250)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!