Keresés

Részletes keresés

DF03 Creative Commons License 2014.02.11 0 0 36764

Nem tudom, mit jelent a tiltólista.

 

Annyit viszont igen, hogy ha másképp vélekedik az ember az mlm-szakmáról itt,

mint az a néhány ember, aki összeszokottan trollkkodik rendszeresen az ide kerülő

ritkán fórumozókkal, akkor letiltják, kritizálják, lenézik, kiközösítik.

 

Minden hálózatépítő, aki nem csak vallja magáról, hanem teszi is amit kell, messze

elkerüli ezt a társaságot.

 

Én is ezt teszem.

 

 

.psp Creative Commons License 2014.02.11 0 0 36763

inversion-nal együtt mivel bevallottan másod nick, én is tiltólistára raktam.

Előzmény: Törölt nick (36761)
újmóni Creative Commons License 2014.02.11 0 0 36762

Igazad van. :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (36761)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.11 0 0 36761

Troll. Én már tiltólistára tettem.

Előzmény: újmóni (36759)
.psp Creative Commons License 2014.02.11 0 0 36760

Szóval szerintem nem gond az ha valaki az Amagramban szerepel, inkább a probléma ott van hogy utána töredékének sikerül tartani a pozicióját előrelépni meg még kevesebbeknek sikerül.

Ezért a félelem hogy rákérdeznek, , hogy na és ennyi volt?

 

Mi már régen rájötünk hogy ez a rossz Mt következménye.

Előzmény: DF03 (36757)
újmóni Creative Commons License 2014.02.11 0 0 36759

Na igen....

 

Semmit nem tud rólunk, de vastagon szórja a kritikákat.

 

Előzmény: .psp (36758)
.psp Creative Commons License 2014.02.11 0 0 36758

Te se sokat tettél hozzá a fórumhoz azon kivül hogy semmit nem mondasz az Amwayban történő munkádról, viszont a hozzászólók személyét kritizálod.

Előzmény: DF03 (36756)
DF03 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 36757

És Te a szolgáltatásaidra mindössze a működési költséged felárát "teszed rá" az általad hátrányos helyzetűnek leírt kistelepülésen?

 

Már-már a karitatív jelző jut eszébe az embernek, minél többet írsz munkásságodról.

Előzmény: kellyboy2006 (36755)
DF03 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 36756

Neked nagyon nincs fogalmad az MLM-ről. Abszolut nulla.

A kertészeti fórumot ajánlom.

Előzmény: újmóni (36754)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36755

Azért abban javítanálak, hogy nem arról van szó, hogy engem másoljanak...

 

Az megint csak egy típushiba, hiszen sem innováció, sem pedig fejlesztés nem jelenne meg, de még konkurencia harcba is átmenne azáltal, ha mindenki turkáló nyitna egy településen, ha én mondjuk turkálóra alapoznék, lévén, hogy az ilyen kis településeken, amúgyis magas a munkanélküliség és alacsony a jövedelmi szint, kell az olcsó ruha.

 

Az mlm-be a maga árrésével, meg ugye bele se gondoljunk, ha már pl nagy szolgáltatók sem építenek sokszor ki szolgáltatást. lásd ezeken a településeken sokáig kábeltévé sem volt, mert nem érte meg egy nagyobb cégnek (pl. upc).

 

Helyette jött egy kis kft, aztán így monopol helyzetben hozta a maga gyenge minőségű műholdas megoldását, "felső határértékes" eladási áron, amit a helyi piac még elbírt. Aztán jöttem részben én az adsl alapú szolgáltatásokkal, fele annyiért, végül meg egy szintén térségi kisvállalkozás kompletten lefedte a területet hasonló áron, telefon-tv-internet szolgáltatással.

 

Szerinted lenne ekkora piaca, egy ilyen jellegű kis településen az Amwaynek mondjuk?

(tehát el tudná azt érni, hogy minden háztartásban Amway terméket használjanak?)

 

Ennyi a titka, hogy tud valaki hátrányból előnyt kovácsolni... Bár ugye ezt marketingeseknek nem kell bemutatni.

Előzmény: inversion (36751)
újmóni Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36754

Nincs szükség arra, hogy mások plusz kiadásaiból (nagy árrésű azonos minőségű termékek kényszeres eladásaiból) éljek meg, vagy egészítsem ki a bevételeimet.

 

 

10pontos! :-)

 

 

Előzmény: kellyboy2006 (36750)
újmóni Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36753

Képtelen vagy levenni az MLM-es szemellenzőt...? Csak másolásban tudsz gondolkodni...?

 

Tudod, mások (=nem MLM-esek) használják az agyukat, és saját maguk is képesek innovatív módon gondolkodni, és "kitalálni" a karrierjüket.

 

:)

Előzmény: inversion (36747)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36752

Potenciálisan 20%-os a kapcsolódó projektben pedig további (5-10%) nagyságrend, de felesleges ekkor a számokban gondolkodni, mert pont két hibatényezőbe fogunk belefutni...

 

1. Telítődés (ez a leggyakoribb, a jelenlegi piaci szereplőknél is sok az egysíkú eszkimó, kevés a fóka, így nem hatékony a rendszer...)

 

2. Fenntarthatóság (növekedési határ figyelmen kívül hagyása "lufi", azt hiszem megint nem kell bemutatni)

 

Nekem archetípusban most egy járásban 4 kiemelt településem van, összesen kb. 19.000 fővel

 

Tehát kb. 1000 fő + (további: 3-500 fő) lenne  potenciális,akiknek a támogatása hatalmas nagyságrendű összegeket emésztene fel és nem tudnám garantálni a fenti gátló tényezők miatt azt ami épp a program előnye.

 

A kevesebb néha több, ahogy itt is...

 

Előzmény: inversion (36751)
inversion Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36751

Egy településen hányan foglalkozhatnak azzal, amivel te?

Előzmény: kellyboy2006 (36750)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36750

Nem kapok, nem is érdekem másból élősködni, hiszen van annyi gazdasági/gazdálkodási ismeretem, amivel hatékonyan tudom kezelni a pénzügyeimet.

 

Nincs szükség arra, hogy mások plusz kiadásaiból (nagy árrésű azonos minőségű termékek kényszeres eladásaiból) éljek meg, vagy egészítsem ki a bevételeimet.

 

Van az a szint, amikor már az egyéni érdekeken felül tudsz kerekedni és nagyobb szakmai célokat tűzöl ki magad elé.

 

Én konkrétan egy kísérleti mintaprogramot hoztam létre, ami települési szinten (vagyis 1-5000 embernek szól) segíti az ott élőket és valós igényekre alapul (tehát nem én keresem őket, hanem jellemzően ők engem), mindez által egy piaci rést is kitölt és jellegéből adódóan hosszú távon is fenntartható, de nem egyetemleges, hiszen nem vagyunk egyformák és nem mondható el, hogy az 1000-5000 főből mindenkire érvényes. Ezért le kell határolni a célcsoportot.

 

Széles a lehetőségek köre és pont az ilyen "élősködések" (belépési díj, tagdíj, oktatási anyag díja, közvetítői díjak stb. amit más szolgáltatók -az általad említett anyagi érdekből kérnek- kerültek ki belőle).

 

Pozitív externáliákkal viszont van hasznod  a dologból, (például a munkanélküliek fizetőképessége növekszik, vagy épp visszaszorul a vagyon elleni bűncselekmények száma), de pozitív externáliaként megjelenik, hogy pl. a házadba nem törnek be és így a közbiztonság és egyéb életkörülmények javulásával, az ingatlanod értéke is növekszik. Így nem leszel attól gazdagabb,hogy valaki belép a programba, de a lehetséges veszteségeidet minimalizálhatod és a pozitív hatások mentén nő a már meglévő vagyonod értéke is.

Előzmény: inversion (36749)
inversion Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36749

ha megtanítod másnak, az ő bevételéből kapsz %-ot?

Előzmény: kellyboy2006 (36748)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36748

Vannak egy jópáran, akik már csinálják :-))

 

Az alapjait pedig félmillióan csinálják.... amiről már azt hiszem mutattam cikket.

És a modell sem újkeletű, a dél-kelet ázsiai országokban (Indonézia, Fülöp-szigetek) erre már komplett gazdasági erőként tekintenek, ahogy a magyar állam képviselői  is tettek már  hasonló kijelentéseket.

 

 

 

Előzmény: inversion (36747)
inversion Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36747

akkor ezt már csak le kell másolni a népnek és ők is úgy fognak élni mint te

Előzmény: kellyboy2006 (36743)
újmóni Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36746

Na igen. :)

 

kicsit off, de úgy a rendszerváltás környékén volt "divatban", hogy egyesek proccoltak azzal, hogy céges kocsit kaptak a munkahelyen.

B.kker, én meg kerestem annyit, hogy lazán meg tudtam venni néhány évente az új kocsit a fizetésemből. :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (36745)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36745

Ráadásul Te el is tudsz menni nyaralni, míg az emvéjezők többsége csak az agysmirgliző mítingek filmvetítésein lát tengert meg nyaralást...

Előzmény: újmóni (36741)
újmóni Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36744

Jobb nekem is a szakmai aktív kereset és az abból keletkeztethető passzív, amivel nem kell hozzányúlnom az aktív jövedelemhez és ugye így még több tőke lesz belőle és azzal egyenes arányban nő a passzív hozama....

 

 

PONTOSAN! :-)

Előzmény: kellyboy2006 (36743)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36743

Mármint ha a passzív kategória azt jelenti, hogy otthon vagy és a bankszámládon megjelenik havi 1 millió, kb mint egy betéti kamat esetében... (miközben az egész hálózatoddal semmit nem foglalkozol)

 

Ha csak ránézel a hálózatodra, ne adj isten még meeting is van, már foglalkoztál vele, vagyis nem vagy passzív :-))

 

Jobb nekem is a szakmai aktív kereset és az abból keletkeztethető passzív, amivel nem kell hozzányúlnom az aktív jövedelemhez és ugye így még több tőke lesz belőle és azzal egyenes arányban nő a passzív hozama....

 

 

Napok óta épp egy 55 éves hölgy próbál meggyőzni egy kávéra, hogy hallgassam meg, mert ő 20 év után rájött, hogy jó az Amway és korábban 20 évig  Ő is ellenezte, és hogy hülyeség külföldön dolgozni, mert itthon 8 általánossal is lehet ugyanannyit keresni.

 

Azt mondta 6 éve van benne, lecserélte a "rossz komfortzónájú" munkáját, ahol alamizsnáért dolgozott,. Most bemutattam neki 5 éves számlatörténetem, rajta a passzív összegekkel, kíváncsi vagyok kapok-e milliós havi passzívat cserébe... (aminek ez idő alatt én csak a felét tudtam neki prezentálni..):-))

 

Előzmény: inversion (36742)
inversion Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36742

az 1M passzívan?

Előzmény: DF03 (36737)
újmóni Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36741

Ezt a fogyasztók finanszírozták.

 

Ja-ja... Akik mind vesztettek a bizniszen. Ugyanis három-négyszeres áron vásároltak meg termékeket - az azonos minőségű bolti termékekkel összehasonlítva.

 

LOL

 

Tudod, én inkább finanszírozom a nyaralásaimat aktív jövedelemből :), úgy, hogy megdolgozom érte, és senki hátán nem élősködöm.

 

 

Előzmény: DF03 (36738)
újmóni Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36740

6-8 év alatt nettó 1 M ft...?

 

Bocs, de ez kb. a "röhejes" kategória.

 

 

Előzmény: DF03 (36737)
kellyboy2006 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36739

Hát igen.. ahogy írtad is.

Érdekes személyiségjegyek jellemzik ezeket az embereket.

És ez nem egyedi Tapasztalat.

Előzmény: DF03 (36738)
DF03 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36738

Aktív üzletépítés során az ember meglepődik, hogy milyen sokan nem a pénz miatt vannak az üzletben.

 

Mindegy kinek miért:

 

- tetszik neki a közeg

- tetszik neki a termék

- tartozik valahová

- nem is akar pénzt keresni

 

Kereskedelmi cégnél nincs hová tartozni, nincs kivel beszélgetni, nem számít nekik a megújítás.

 

Egyik nagykereskedelmi cégnél most jöttek haza (nem írhatom melyiknél) 2 hetes luxusútról a kereskedő partnerek (Amwaynél vezetők).

Ezt a fogyasztók finanszírozták.

A reptér parkolójába 10-20 milliós autókkal érkeztek.  Tisztességes, kedves embörök ezek mind. :)

Előzmény: Törölt nick (36736)
DF03 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 36737

Én maximális jószándékkal!, korrektséggel állok hozzá az üzlethez.

 

Ugyanúgy, mint a jó vagy rossz hentes (az egyik lemossa a kicsit romlott húst, kozmetikázza, míg a másik inkább kidobja), itt is vannak valóban "fénylőarcú hebrencsek", önző, tolakodó emberek és korrekt hozzáállású üzletépítők.

 

Utóbbi típus, ha felépít egy smaragdot 2-3 év alatt (sok munkával), és annak stabilizálására rászán még 2-3 évet, akkor úgy gondolom 6-8 év munkával! egy nettó 1m Ft-os jövedelmet össze tud rakni. Ez az én véleményem.

 

Ebből a jövedelemből luxusolni nem lehet, de legalább a pénz miatt nem kell idegeskedni nap, mint nap.

 

Várom válaszod.

Előzmény: .psp (36735)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.04 0 0 36736

Az Amwaynek nagyon nem tett jót az internet, a villámgyors információáramlás, na meg az, hogy a összes nagyobb kereskedelmi cég tart fenn on-line vásárlói oldalt, belépési és megújítási költség nélkül...

Előzmény: .psp (36735)
.psp Creative Commons License 2014.02.04 0 0 36735

Ha sikeres vagy ugy gondolom ez nem probléma, illetve nem nagyon olvas itt Amagramot a társaság nagy része ,én se. Én voltam az Amagramban és annó büszke is voltam rá, mert az eredmény az eredmény:-). Más miatt hagytam ott az Amwayt.

 

A legtöben azért félnek beirni eredményt még nick névvel is mert az elért poziciók az Amwayban nehezen vagy sehogy nem tarthatók tartósan, és akkor "égő" a környezet előtt hogy ennyi volt... Valamint sok munkát igénylő poziciók, ezüst arany amihez már kellenek 21%os lábak gyakorlatilag még mindig nem fizetnek annyit hogy az ember kirakja a kirakatba , de ez a rendszer hibálya...meg szerintem azé is aki hajlandó annyiért dolgozni benne.

Döbbenetesen kevés ember éri el még a 21% os szintet is, a régi adatokhoz képest, emiatt a vezetők is inkább egy jólfizetett hobbyként dolgoznak a rendszerben.

Én igy látom.

Előzmény: DF03 (36733)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!