Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Bipasi_Érd Creative Commons License 5 napja 0 0 955

Neke már van hasonló tapasztalatom, de nyiván minden eset más...

Előzmény: parbaniek (952)
pa si Creative Commons License 5 napja 0 0 954

Ez veszélyes játék!!!

Házi nyúlra nem lövünk!

Én nem tenném...

Előzmény: parbaniek (952)
ákoska122 Creative Commons License 5 napja 0 1 953

Igényes, intelligens, szexi, 40/50-es pár keres többes gabalyodáshoz, illetve meglévő többes bővítéséhez, izgalmas játékokhoz, az élvezetek fokozásához kulturált, igényes párokat, hölgyeket és férfiakat hosszabb távra. A hangsúly egyaránt az igényességen, az intelligencián és a játékokon van. Ez a szexualitás egy magasabb foka, ezért ha a "napi betevő szexet" keresed kérjük ne jelentkezz, rossz helyen kopogtatsz. Nem dohányzunk.

oszirozsa130@gmail.com

parbaniek Creative Commons License 2015.04.19 0 0 952

Egyet értek veled!

Nálunk is feldobtam a feleségemnek a többes vágyamat. (27 év házasság után)

De sajnos eddig nem mondott igent rá!

Mivel a feleségem már túl van a változó koron lehet tolni orgazmusig a puncijába is. Szopni is szeret le is nyeli!

Ezért arra gondoltam ,hogy a közvetlen környezetünkbe próbálok keresni valakit aki neki is ,nekem is szimpatikus és (egészségileg) is megbízható!

A kiszemelt srác, a feleségem nővérének a férjére esett! Ő minden szempontból megfelelő lenne erre a célra!Mellőzhető lenne az óvszer és az orális játék is biztonságos lenne!

Idén nyár környékére tervezem ,hogy a sógorasszony férjét beavatom vágyaimba.

Előzmény: pa si (951)
pa si Creative Commons License 2015.04.15 0 0 951

Nálunk én kezdtem ezt a hármasozást felhozni.

Először elutasította, de most már ott tartunk hogy szeretné kipróbálni hogy én meg egy idegen férfi kényezteti egyszerre vagy egymás után.

Most már nem tudok viszakozni mert az én ötletem volt. :))

Izgatna mindkettőnket pl. amikor engem szop és közben más nyalná..

Szeretné ő kipróbálni hogy milyen lehet amikor egy pasi a szájába és egy másik a puncijában van egyszerre.

Van azért sok para is...betegségek? Hogy védekezzünk? OK ok..gumival..de mi van az orális kényeztetéssel oda és vissza is?

Gumit szopni sem lehet egy vonzó dolog, nem is sokan csinálják így de mi van amikor nyalják ott?

Tudom vannak azok a lapocskák vagy felvágott óvszer amit odaraknak de ezek nem túl életszerűek vagy vágykeltőek!

Gumi nélküli szopás esetén is nyelni vagy nem? Ha netán még is lenyeli (mert rendes kislány) az sokkal veszélyesebb a fertőzések szempontjából.

Ki hogy csinálja???

Előzmény: Nikibabay (949)
kresek nézek Creative Commons License 2015.04.14 0 0 950

Szia! Ha változna a helyzet nekem szólhatsz!!!!! :D

Előzmény: Nikibabay (949)
Nikibabay Creative Commons License 2015.04.14 0 0 949

De jó lenne ha az én pasimat is izgatná ez a dolog és fölhozná ezt a témát.....

Engem így is és fordítva is izgat a dolog!

langyipasi Creative Commons License 2015.04.13 0 0 948
Nem akarsz inkább cumizni tata?
Előzmény: dantes1 (947)
dantes1 Creative Commons License 2015.04.13 0 0 947

Tégedet  is érdekelne a téma  ?

Régi rejtett vágyad, hogy egy idegen pasi kefélje a feleséged,  sajna eddig nem vált valóra ?

A nejedet  próbáltad erre rávenni de egyenlőre nem hajlandó mással is dugni.

Szívesen leveleznék e témában hasonló érdeklődésű urakkal, akár fotó csere is lehetséges a hölgyekről. 
 Szereted  mutogatni a párodat ???

Szeretnél valakivel erről beszélgetni az nyugotan írjon erre a címre:  torszek7@freemail.hu

Negyvenes, ötvenes esetleg  hatvanas pasik is nyugodtan írhatnak ... ha rejtett vágyad,

hogy egy idegen pasi kefélje  a feleségedet.

Sziatok...

Kívánok kellemes szép napot.

Több férfival levelezek akik írják hogy izgatja őket a gondolat hogy a feleségüket idegen pasik dugják.

És mind panaszkodik hogy  nem   " Akar a feleségem  beleegyezni."

Az egyik hapsi írta hogy iszonyatosan izgatja a gondolat, hogy a feleségét  előtte idősebb pasi - vagy pasik dugják és szopasák

és hogy ő meg fogja a felesége kezét.

És hogy ő azt elmondta a felésének hogy mit szeretne, és hogy a felesége jól lebaszta, és hogy majd válás lett belőle.

Kérdeztem a pasitól, mond de őszintén,  te igazán mit vártál a feleségedtől ?

Hogy a feleséged örömébe méter magasan fog ugrálni, és mingyá azt mondja,  jó kedves férjem hozd a haverodat,

és it a konyhába letérdelek elötte, te fogod a kezem és én a haverodat jól leszopom,

a számba is élvezhet és én mindent lenyelek ... te igazán azt gondoltad hogy ezt válaszolja  a feleséged ?

Vagy netán azt,  hogy jól kedves férjem hozd a haverodat és it a konyhába azt asztalom

jól megbaszatom magam a haveroddal   és  te közbe  foghatod a kezemet  ...

igazán ...  te azt gondoltad hogy ezt válaszolja a feleséged ??

Istenem,  végképp nem tudom megérteni, hogyan lehetnek a férfiak annyira naivak... vagy annyire ..... ???

Hogy azt hiszik hogy a  feleségük, a élettársuk, vagy a barátnőjük ... elötök fognak  idegen pasit szopni, 

vagy előttük fogják magukat  idegen pasival dugatni ???

És minél jobban erőlteti a férj,  a feleség annál makacsabban ellenzi.

A másik tag meg arra panaszkodott, hogy elvitte a feleségét egy Swinger klubba

és hogy az egyik helyiségben arra kérte a feleségét,  hogy ot  ő előtte  dugasa magát két pasival. 

Természetesen a felesége felkapta a vizet,  nagyon berágott a férjére,és hogy jól lebaszta,

hogy mi az hólyevagy ? ... idegen pasikkal  basszatnál engemet ?

És ott hagyta őt a klubba, a felesége  hazament és   mingyá összecsomagolt és a gyerekekkel elköltözött  a szüleihez.

De most őszintén,  ha egy férj ezt a kérdést így nekiszegezi a feleségnek ... igazán milyen reakciót vár feleségétől ?

Istenem, olyan naivak vagytok ?

Azt gondoljátok a feleségetek méter magasat ugrik örömében, és mingyá ott előtted fogja magát két idegen pasival basszatni ?

Istenem ... hogyan lehet egy férj - egy férfi  olyan naiv.

Igen sokszor elgondolkodtam már rajta... hogy igazán hogyan gondolkoznak ezek a férfiak - ezek a férjek ???

Minden férfi csodálkozik ha merev elutasítást  tanúsít a felesége, az élettársa  vagy a barátnője.

A harmadik hapsit  is majd elhagyta a felesége.

Ő is csak úgy a feleségének szegezte a kérdést.

Elmondta a feleségének,  hogy őt izgatja az a gondolat hogy napközben a feleségét a munkahelyén idegen pasik szopasák és dugják,

És hogy esténként mondja el neki, hogy napközben a munkahelyén,

és délután a városban hanyan szopatták meg, és hanyan dugták meg.

Természetesen a feleség it is felkapta a vizet és majd válás lett belőle.

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.31 0 0 946

Szép napot,

Izgalmas érzés más Feleségét csábítani (nem elcsábítani) és rávezetni arra, hogy milyen friss érzéseket tud felszínre hozni egy ismeretlen, vonzó, új férfi. Ha van itt olyan Férfi, aki szeretné ha Feleségének egy kedves, intelligens, hetero férfi udvarolna, várom jelentlezését. Ezen kívül olyan párral is ismerkednék, ahol a férfi élvezi, ha távollétében, akár fotós bizonyítékokkal alátámasztva, egy másik férfi kényezteti Feleségét. 

Ha vannak itt, ilyen vágyakkal rendelkező igényes (fejben és testben) Hölgyek, Urak, örömmel ismerkednék, és várom levelüket a Balaton partjáról.

Külső: 187cm/95kg, sportos, kék szem, rövid barna  haj.

Szép napot a közösségnek!

huizit36@gmail.com

M.

királyölő Creative Commons License 2015.03.31 0 0 945

Azért ne adjátok fel! :) Ki tudja? ;)

Előzmény: pa si (944)
pa si Creative Commons License 2015.03.31 0 0 944

Az én oldalbordám is felvetette mi lenne ha én és egy másik farkinca kényeztetné...

Néha azt mondom hogy próbáljuk ki ha ő ennyire akarja, de néha rám jön hogy mi lesz ha jobb lesz neki egy idegennel vagy esetleg én nem vagyok már elég neki?

Mi lesz ha egy nagyon vastag hímtaggal találkozik és hatalmas orgazmust produkál? És ha utána csak az kell neki???

Nem tudom hogy viselném ha egy másik hív tolja éppen be neki...ha vele élvez el. Ez majd akkor válik el.

Neten ismerkedés eléggé "problémás", közeli barát megint további problémák forrása lehet később... szóval maradt a nagy senki!

Addig is csak fantáziálunk róla.. :) ez a legbiztonságosabb minden értelemben! :-))

Gábor 780 Creative Commons License 2015.03.30 0 0 943

Budapesten jövő hétvégére keresünk egy ápolt,csinos normális,stb, fiut feleségem kényeztetésére. Ő nagyon csinos.  33 éves.  Esetleg párt.  gabor780@citromail.hu    Csak fényképes e-mailra válaszolunk.  Szép napot mindenkinek.

keménymakk Creative Commons License 2015.03.30 0 0 942

Győr környékéről ismerkednék párral,ahol a feleség szivesen szexelne mással is,független férfi vagyok. nyaligator@gmail.hu

jkl1 Creative Commons License 2015.03.28 0 0 941

de volt már benne részetek, nem? vagy (még mindig) a keresgélésnél tartotok?

Előzmény: ilonka28 (925)
Hazaspar34 Creative Commons License 2015.03.28 0 0 940

szivesen kényeztetném a feleséged de ha csak nyalni lehet abban is benne vagyok amit csak kértek ti diktáltok Bp

dekopir Creative Commons License 2015.03.27 0 0 939

OFF

Szia!

Huszon éves elég régen voltam!

A hüvely méretváltozásán nincs mit vitatkozni, azok tények!

Nyugi, nincs 18 centi a farkam és pökhendi sem vagyok.

Térjünk vissza a topic témájához!

ON

Előzmény: 117poc (931)
kresek nézek Creative Commons License 2015.03.27 0 0 938

Sziasztok!

Fejér megyében szívesen ismerkednék olyan párral ahol a pár ffi tagja szívesen nézné ahogy a párja másak szeretkezik! Persze a 3-astol sem zárkózóm el!

lazasrac Creative Commons License 2015.03.27 0 0 937

lazasrac Creative Commons License 2015.03.27 0 0 936

Csajok? :)

lazasrac Creative Commons License 2015.03.27 0 0 935

36/180/85 bi srác vagyok, párokhoz csatlakoznék.

Grosvarden 69 Creative Commons License 2015.03.27 0 0 934

heloo  skypon?   hisz en  romaniaba elek      acs.karcsi    a skypon

Előzmény: ilonka28 (933)
ilonka28 Creative Commons License 2015.03.27 0 1 933

e-mail cimem "publikus"....katt. az adatlapomra,és máris beszélhetünk..:)

Előzmény: Tótottó1 (927)
ilonka28 Creative Commons License 2015.03.27 0 0 932

Szia..! Nem is hangzik rosszul...:)

Előzmény: kisjano (928)
117poc Creative Commons License 2015.03.25 -1 0 931

Kukucs ...

dekopir - it vagy még ???

De ahogy látom neked sem árt ha tanulsz..

Véleményem szerint,  te egy huszonéves fiatal flegma pöfendi emberke vagy, aki  mindenkit kigúnyol aki időseb tőled.

És aki azt hiszi hogy a  huszonévesek szarják a spanyol viaszkot.

Most azt sem tudjátok hogy mit csináljatok eben a nagy demokráciában.

De te is tanulhatsz .. mert a hűvely csak tágul és nem méjül.

No te nagyokos, akkor írd meg hogy a hüvely te szerinted  a terhesség alatt, az-az 9 hónap alatt

1-métert,  2 métert ... vagy hány métert nyúlik ?

Igen a terhesség alatt  kitágul a hüvely  és lehetővé teszi hogy a szüléskor a kicsi kiférjen rajta

Most felteszem a kérdést:

Te egy flegma pasi vagy aki felvág a 18 - 20 centis farkával ?

Vagy  egy alattomos  nő vagy, aki  egész nap csak azon spekulál  hogyan kigúnyol hasa  ki a férfiakat ?

No meg mered írni ???

dekopir Creative Commons License 2015.03.25 0 0 930

60 évesen sem árt ha tanulsz:

"A hüvely hihetetlenül rugalmas, így a különlegesen nagy szerszámmal megáldott férfiak sem jelentenek akadályt. Természetesen nem kell aggódni, szex után a méreteid nem fognak változni. Ennek oka, hogy a hüvely falának 6-7,5 cm-es hossza izgalmi állapotban megnyúlik és egyben ki is szélesedik. Ez a tulajdonsága teszi lehetővé, hogy megfelelően ki tudjon tágulni a szülés során."

A 12 centis farkadhoz keress egy intim torna bajnokot, vagy popsijába tolj be valamit, amitől szorosabb lesz a hüvelye! :D

Előzmény: darvin (929)
darvin Creative Commons License 2015.03.25 0 0 929

Sárkány - Bg ... it vagy ?

Ez a kőkemény valóság !!!

Szép jó napot.

Azt elhiheted, hogy tudok neked, de nem csak neked,

mindenkinek akit érdekel  ... tudok  több olyan újat  mondani  hogy pislog nál mint  béka a porban.

Ez csak egy a sok közül:

Nekem több nő azt válaszolta,   Hogy ha nincs 30 - de legalább  25 centis faszod akkor ne is írj többet.

Igen? 

Mi az a demokráciába  fél méteres lyuk lett  a nőbe ?

Azért kell neki legalább 25 - 30 centis fasz ?

Ez nyílt titok,  és úgy hiszem nem árulok el semmilyen katonai titkot.

A hüvely csak  8 - 10 centi mély... úgyhogy nyugodtan elég lehet a 12 centis fasz is.

És ne lfeledjük,  a hüvelyt csak tágítani lehet,   mélyíteni  nem.

Természetesen rendszeres tágítással, el lehet érni egy hónap alatt,   hogy nyugodtan egy sörösüveg is becsúszik a hüvelybe.

De azt végképp nem lehet elérni hogy egy hónap alatt,  egy fél méteres  karót nyeljen a picsa.

kedves ...  S§k§ny - Bg ha  küldesz egy e-mail címet elhiheted meg&rom mi ma a kőkemény valóság - padlót fogsz...

No várom a e-mail címeket ...

Nők is írhatnak nyugotan...

kisjano Creative Commons License 2015.03.25 0 0 928

Kézcsók,Ilonka!

Kedves,kulturált,tapasztalt,potens szegedi férfi vagyok,szívesen kényeztetnélek.

Orális technikám igen kifinomult,és meglehetősen vastag vagyok odalent - talán

nem baj. Ami biztos : garantálom a többszörös, velőtrázó orgazmust Neked.

Tiszteletteljes szeretettel:

János

Előzmény: ilonka28 (925)
Tótottó1 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 927

pld itt van egy:-) mail címet kaphatok?

Előzmény: ilonka28 (919)
pack11 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 926

Srácok ... ha igazán megírnám a többtízéves tapasztalatomat,

biztosan járnának a szemeid mint az aztal fiók...