Keresés

Részletes keresés

kresek nézek Creative Commons License 5 napja 0 0 974

Sziasztok! Fehérvári pár???

cool72 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 973

Sziasztok! kevskemét és kkr párt keresek. Akit érdekel hivjon 06702399022 minden megoldás érdekel. HELYEM VAN

Fütykös43 Creative Commons License 2015.05.14 0 0 972

Ezt veled én is bevállalnám!

Előzmény: ilonka28 (956)
másravágyó22 Creative Commons License 2015.05.11 0 0 971

41 éves,  magára és környezetére igényes, 178/76, megbízható, egészséges, arcszőrzet nélküli, káros szenvedélyektől mentes, sportos pasi 19*5cm mérettel elsősorban Bp. és dél-nyugat Pest megye területén élő 29-50 év közötti (családos) párhoz csatlakozna.

pszab@yahoo.com

Dior001 Creative Commons License 2015.05.10 0 0 970

Önmagamra és környezetemre igényes 32 éves (jóképűnek mondott) heteró fiú vagyok!

Párhoz csatlakoznék 3-nak!

Elérhetőségem: dior001@freemail.hu

Sharing69 Creative Commons License 2015.05.10 0 0 969

Csatlakoznál harmadiknak?  

Ápolt,  igényes, negyvenes, hetero házaspár vagyunk. Lakás Pesthez közel megoldott,  de autó szükséges. 

Természetesen anyagiaktól mentes kapcsolatra,  kizárólag a kölcsönös alkalmi örömszerzést szolgáló együttlétekhez keresünk egy kedves, ápolt,  környezetére is igényes,  diszkrét,  hetero partnert. 

Minden mailre válaszolunk!  :) 

zolpog@gmail.com

nagykékRS Creative Commons License 2015.05.08 0 0 968

Miért kellene ahhoz dongó???

Előzmény: Zaporozsectulaj (967)
Zaporozsectulaj Creative Commons License 2015.05.08 0 0 967

6cm???

Megcsípte egy dongó?

Előzmény: másravágyó22 (965)
dekopir Creative Commons License 2015.05.08 0 0 966

Biztos jól mérted/számoltad a 6cm átmérőt? :D

Előzmény: másravágyó22 (965)
másravágyó22 Creative Commons License 2015.05.08 0 0 965

40 éves, családos, magára és környezetére igényes, 178/76, megbízható, nem dohányzó, sportos, 19/6cm, nyitott pasi elsősorban Bp.-Ercsi- Velence-Páty területen élő 20-55 közötti párhoz, hölgyhöz csatlakozna.

masravagyo2@gmail.com

kangorcso7 Creative Commons License 2015.05.06 0 0 964

Sziasztok!

Szívesen kipróbálnék egy 3-as felállást, társulnék párokhoz. A részleteket megbeszéljük e-mailben, (publikus).

cerkatom Creative Commons License 2015.05.06 0 0 963

sziasztok

egri pasi vagyok   hevesmegyében szivesen kényeztetnélk

szabadaluk Creative Commons License 2015.05.04 0 0 962

hogy tudtok aludni a tolongástól , mert nagyon csinos a hölgy

Előzmény: pussa (839)
Hazaspar34 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 961

Szeretnem kinyalni a feleseged . Kozsd be a szemet titokba ki nyalom en.

Zaporozsectulaj Creative Commons License 2015.05.02 0 0 960
Nagyon dugnálak!!
Előzmény: ilonka28 (959)
ilonka28 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 959

Ott a pont..!..:D 

Előzmény: parbaniek (958)
parbaniek Creative Commons License 2015.04.29 0 0 958

Nem veszélyesebb mint átkelni a nap 24. órájában egy kihalt úton!:)

30 évi házasság után nagy veszedelem nem lehet, inkább nagy élvezet!

Előzmény: pa si (954)
pa si Creative Commons License 2015.04.27 0 0 957

Mindketten gumi nélkül beleélveznek a nőbe egymás után...hmmm de perverz! :))

Előzmény: ilonka28 (956)
ilonka28 Creative Commons License 2015.04.27 0 2 956
Bipasi_Érd Creative Commons License 2015.04.21 0 0 955

Neke már van hasonló tapasztalatom, de nyiván minden eset más...

Előzmény: parbaniek (952)
pa si Creative Commons License 2015.04.20 0 0 954

Ez veszélyes játék!!!

Házi nyúlra nem lövünk!

Én nem tenném...

Előzmény: parbaniek (952)
ákoska122 Creative Commons License 2015.04.20 0 1 953

Igényes, intelligens, szexi, 40/50-es pár keres többes gabalyodáshoz, illetve meglévő többes bővítéséhez, izgalmas játékokhoz, az élvezetek fokozásához kulturált, igényes párokat, hölgyeket és férfiakat hosszabb távra. A hangsúly egyaránt az igényességen, az intelligencián és a játékokon van. Ez a szexualitás egy magasabb foka, ezért ha a "napi betevő szexet" keresed kérjük ne jelentkezz, rossz helyen kopogtatsz. Nem dohányzunk.

oszirozsa130@gmail.com

parbaniek Creative Commons License 2015.04.19 0 0 952

Egyet értek veled!

Nálunk is feldobtam a feleségemnek a többes vágyamat. (27 év házasság után)

De sajnos eddig nem mondott igent rá!

Mivel a feleségem már túl van a változó koron lehet tolni orgazmusig a puncijába is. Szopni is szeret le is nyeli!

Ezért arra gondoltam ,hogy a közvetlen környezetünkbe próbálok keresni valakit aki neki is ,nekem is szimpatikus és (egészségileg) is megbízható!

A kiszemelt srác, a feleségem nővérének a férjére esett! Ő minden szempontból megfelelő lenne erre a célra!Mellőzhető lenne az óvszer és az orális játék is biztonságos lenne!

Idén nyár környékére tervezem ,hogy a sógorasszony férjét beavatom vágyaimba.

Előzmény: pa si (951)
pa si Creative Commons License 2015.04.15 0 0 951

Nálunk én kezdtem ezt a hármasozást felhozni.

Először elutasította, de most már ott tartunk hogy szeretné kipróbálni hogy én meg egy idegen férfi kényezteti egyszerre vagy egymás után.

Most már nem tudok viszakozni mert az én ötletem volt. :))

Izgatna mindkettőnket pl. amikor engem szop és közben más nyalná..

Szeretné ő kipróbálni hogy milyen lehet amikor egy pasi a szájába és egy másik a puncijában van egyszerre.

Van azért sok para is...betegségek? Hogy védekezzünk? OK ok..gumival..de mi van az orális kényeztetéssel oda és vissza is?

Gumit szopni sem lehet egy vonzó dolog, nem is sokan csinálják így de mi van amikor nyalják ott?

Tudom vannak azok a lapocskák vagy felvágott óvszer amit odaraknak de ezek nem túl életszerűek vagy vágykeltőek!

Gumi nélküli szopás esetén is nyelni vagy nem? Ha netán még is lenyeli (mert rendes kislány) az sokkal veszélyesebb a fertőzések szempontjából.

Ki hogy csinálja???

Előzmény: Nikibabay (949)
kresek nézek Creative Commons License 2015.04.14 0 0 950

Szia! Ha változna a helyzet nekem szólhatsz!!!!! :D

Előzmény: Nikibabay (949)
Nikibabay Creative Commons License 2015.04.14 0 0 949

De jó lenne ha az én pasimat is izgatná ez a dolog és fölhozná ezt a témát.....

Engem így is és fordítva is izgat a dolog!

langyipasi Creative Commons License 2015.04.13 0 0 948
Nem akarsz inkább cumizni tata?
Előzmény: dantes1 (947)
dantes1 Creative Commons License 2015.04.13 0 0 947

Tégedet  is érdekelne a téma  ?

Régi rejtett vágyad, hogy egy idegen pasi kefélje a feleséged,  sajna eddig nem vált valóra ?

A nejedet  próbáltad erre rávenni de egyenlőre nem hajlandó mással is dugni.

Szívesen leveleznék e témában hasonló érdeklődésű urakkal, akár fotó csere is lehetséges a hölgyekről. 
 Szereted  mutogatni a párodat ???

Szeretnél valakivel erről beszélgetni az nyugotan írjon erre a címre:  torszek7@freemail.hu

Negyvenes, ötvenes esetleg  hatvanas pasik is nyugodtan írhatnak ... ha rejtett vágyad,

hogy egy idegen pasi kefélje  a feleségedet.

Sziatok...

Kívánok kellemes szép napot.

Több férfival levelezek akik írják hogy izgatja őket a gondolat hogy a feleségüket idegen pasik dugják.

És mind panaszkodik hogy  nem   " Akar a feleségem  beleegyezni."

Az egyik hapsi írta hogy iszonyatosan izgatja a gondolat, hogy a feleségét  előtte idősebb pasi - vagy pasik dugják és szopasák

és hogy ő meg fogja a felesége kezét.

És hogy ő azt elmondta a felésének hogy mit szeretne, és hogy a felesége jól lebaszta, és hogy majd válás lett belőle.

Kérdeztem a pasitól, mond de őszintén,  te igazán mit vártál a feleségedtől ?

Hogy a feleséged örömébe méter magasan fog ugrálni, és mingyá azt mondja,  jó kedves férjem hozd a haverodat,

és it a konyhába letérdelek elötte, te fogod a kezem és én a haverodat jól leszopom,

a számba is élvezhet és én mindent lenyelek ... te igazán azt gondoltad hogy ezt válaszolja  a feleséged ?

Vagy netán azt,  hogy jól kedves férjem hozd a haverodat és it a konyhába azt asztalom

jól megbaszatom magam a haveroddal   és  te közbe  foghatod a kezemet  ...

igazán ...  te azt gondoltad hogy ezt válaszolja a feleséged ??

Istenem,  végképp nem tudom megérteni, hogyan lehetnek a férfiak annyira naivak... vagy annyire ..... ???

Hogy azt hiszik hogy a  feleségük, a élettársuk, vagy a barátnőjük ... elötök fognak  idegen pasit szopni, 

vagy előttük fogják magukat  idegen pasival dugatni ???

És minél jobban erőlteti a férj,  a feleség annál makacsabban ellenzi.

A másik tag meg arra panaszkodott, hogy elvitte a feleségét egy Swinger klubba

és hogy az egyik helyiségben arra kérte a feleségét,  hogy ot  ő előtte  dugasa magát két pasival. 

Természetesen a felesége felkapta a vizet,  nagyon berágott a férjére,és hogy jól lebaszta,

hogy mi az hólyevagy ? ... idegen pasikkal  basszatnál engemet ?

És ott hagyta őt a klubba, a felesége  hazament és   mingyá összecsomagolt és a gyerekekkel elköltözött  a szüleihez.

De most őszintén,  ha egy férj ezt a kérdést így nekiszegezi a feleségnek ... igazán milyen reakciót vár feleségétől ?

Istenem, olyan naivak vagytok ?

Azt gondoljátok a feleségetek méter magasat ugrik örömében, és mingyá ott előtted fogja magát két idegen pasival basszatni ?

Istenem ... hogyan lehet egy férj - egy férfi  olyan naiv.

Igen sokszor elgondolkodtam már rajta... hogy igazán hogyan gondolkoznak ezek a férfiak - ezek a férjek ???

Minden férfi csodálkozik ha merev elutasítást  tanúsít a felesége, az élettársa  vagy a barátnője.

A harmadik hapsit  is majd elhagyta a felesége.

Ő is csak úgy a feleségének szegezte a kérdést.

Elmondta a feleségének,  hogy őt izgatja az a gondolat hogy napközben a feleségét a munkahelyén idegen pasik szopasák és dugják,

És hogy esténként mondja el neki, hogy napközben a munkahelyén,

és délután a városban hanyan szopatták meg, és hanyan dugták meg.

Természetesen a feleség it is felkapta a vizet és majd válás lett belőle.

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.31 0 0 946

Szép napot,

Izgalmas érzés más Feleségét csábítani (nem elcsábítani) és rávezetni arra, hogy milyen friss érzéseket tud felszínre hozni egy ismeretlen, vonzó, új férfi. Ha van itt olyan Férfi, aki szeretné ha Feleségének egy kedves, intelligens, hetero férfi udvarolna, várom jelentlezését. Ezen kívül olyan párral is ismerkednék, ahol a férfi élvezi, ha távollétében, akár fotós bizonyítékokkal alátámasztva, egy másik férfi kényezteti Feleségét. 

Ha vannak itt, ilyen vágyakkal rendelkező igényes (fejben és testben) Hölgyek, Urak, örömmel ismerkednék, és várom levelüket a Balaton partjáról.

Külső: 187cm/95kg, sportos, kék szem, rövid barna  haj.

Szép napot a közösségnek!

huizit36@gmail.com

M.

királyölő Creative Commons License 2015.03.31 0 0 945

Azért ne adjátok fel! :) Ki tudja? ;)

Előzmény: pa si (944)