Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

szega 2012.04.19 Creative Commons License 85

Az eszem megáll:

http://index.hu/belfold/2012/04/19/botranyos_igazgatovalasztas_ujbudan/

Ezek a majmok azzal a sulival emberkednek, amelyik a rendszerváltás előtt is "ellenzéki" mert lenni. Ahol simán kinevettük órán a kerületi párttitkárt (D. I.), amikor a kizsákmányoló nyugatról beszélt. Becsületére legyen mondva, hogy ő is elmosolyodott.

Szegény Palotás, ha ezt látná...  :((

fuge 2012.03.23 Creative Commons License 84
Dr. Ménesi Ottó 1993-ban biztosan tanított.
Előzmény: kerub (76)
BlackStar 2011.08.03 Creative Commons License 83

> Tud valaki arról mikor tanított Ménesi nevezetű tanár a József Attila Gimnáziumban?

Szerintem a Ménesi kör nem egy szakkör volt :D

szega 2011.08.02 Creative Commons License 82

Na, elmaradt a beszúrás...

szega 2011.08.02 Creative Commons License 81

Egy saját kép a felállványozott Jóskáról, 1986-ból...

szega 2011.08.02 Creative Commons License 80

Nekem egy rossz minőségű, "paparazzi" fotóm van róla, ahogy épp az autójához ballag (Lada 2105, komoly gép volt akkoriban).

És szintén 1982-86-es évfolyam. :)

Előzmény: bologna68 (79)
bologna68 2011.08.01 Creative Commons License 79

bocsánat, teljesen elfelejtettem visszanézni ide, szerintem van, este megkeresem, beszkennelem és küldöm....csak nem akkoriban jártál? ki volt az ofőd? nekem Honfyné..

Előzmény: kerub (78)
kerub 2011.03.20 Creative Commons License 78

Köszönöm szépen!
Nincs véletlenül egy tabló képed?
Nyilvános a mail címem

Előzmény: bologna68 (77)
bologna68 2011.03.18 Creative Commons License 77

1982-86-ig biztos :)

kerub 2011.03.18 Creative Commons License 76

Tud valaki arról mikor tanított Ménesi nevezetű tanár a József Attila Gimnáziumban?

DestinyClassSpaceShip 2011.01.23 Creative Commons License 75

Oláh Ferenc tanár úr sajnos meghalt.

"Kíváló Kollégánk, Oláh Ferenc 2011. január 7-én éjjel rövid, súlyos betegség után elhunyt.
Orosz-angol szakos tanárként mindkét nyelvet tanította.
Pedagógiai teljesítményéért többször kapott állami ösztöndíjat.
Ösztöndíjasként a Szovjetunióban, 2010-ben Oroszországban, Angliában és az Amerikai Egyesült Államokban tanult.
A JAG angol nyelvi előkészítő osztályok beindításában vezető szerepet vállalt.
Évek óta az angol munkaközösség vezetője volt.
A Közalkalmazotti Tanács tagja, a JAG "Jelet Hagyni" alapítványának elnöke volt.
"Újbuda Mesterpedagógusa" volt.

Emléked nem csak a számtalan tabló őrzi majd!

A kollégák nevében: Törőcsik Zita igazgató

Újbuda Önkormányzata és a József Attila Gimnázium Oláh Ferencet a saját halottjának tekinti.
Temetése 2011. január 28-án 14:30 órakor lesz a Budafoki Temetőben.
"

RIP.

g0rilla 2008.05.28 Creative Commons License 74
Te is okos vagy h 7 évvel később válaszolsz neki.
Na jó mondjuk én meg 1 évvel később neked.
Tiszta időutazás
Előzmény: BlackStar (73)
BlackStar 2007.06.10 Creative Commons License 73
> Nem tudja valaki, mi van Béla bácsival, az öreg cserkésszel?
Béla bá már nincs közöttünk :(((
Előzmény: Egységsugár (5)
Malac Berci 2001.06.28 Creative Commons License 72
Az ám ni, a Martin Péter is mekkora király volt,
és szintén a Kalásziné (Daronkó ?) Ilona!

MB

Előzmény: szega (45)
Malac Berci 2001.06.28 Creative Commons License 71
Vasa-Basa nem járt erre, de én igen... ;-)
Hát igen, a Tóth Eszter, az igen... :-|

MB

Előzmény: különböző béla (3)
Malac Berci 2001.06.28 Creative Commons License 70
Jut eszembe, a Kovács Myrtil(l)-ről nem tud valaki, mi van vele?

MB

Előzmény: Malac Berci (69)
Malac Berci 2001.06.28 Creative Commons License 69
A lehető legkedvezőbb:

szerencsés ember, aki a tanítványa lehet.
Kis B., Lukácsi, Sas, Vasbányai is nagyon jók (voltak?).

MB

Előzmény: drugics (43)
Malac Berci 2001.06.28 Creative Commons License 68

...Fogd az esernyőt! :-)

MB

Előzmény: Heartbreaker (65)
Törölt nick 2001.06.22 Creative Commons License 67
...jajjjaj, nem megy az ertelemsugarzas....jajjaj
Na, hat No joskas feeling (oh, kamon, lecszpiikinhangerion)

Aki joskas, az a pingvinbe jar sorozni...
Aki joskas, az nem ciszter (jee, gerjesszunk kirekesztosdit)

ah, szar ez a topik, csak magamnak irogatok itten....

Törölt nick 2001.06.22 Creative Commons License 66
eleg szegenyes eddig ez a topik...gyorsan atolvasom, mi irodott eddig, ozt maj ertelmet is sugarzok egy kicsit

(1 "93-97 kozott"-i Mber)

Heartbreaker 2001.06.21 Creative Commons License 65
Csak hogy ne punnyadjon le a topic. Én is 94-98-ig nyomattam a JAG-ot, Gyíkkirály és REDBIRO öccsének osztálytársaként. A Harmadik Rész pedig tényleg jó zkr, ajánlom mindenkinek! Néha-néha bemegyek a Jóskába, /Csak azért is Jóska, basszák meg a csuhások!/ legtöbbször Gyíkkirállyal, de tényleg megszűnt a feeling, mintha nem is lett volna. Fura, de az jut eszembe, hogy milyen jó illata volt valaha a kisföldalattinak. Pár éve full felűjították, csillogott villogot, szép lett, jó lett, de az illat elveszet. Nem vagyok részeg.
KOZMOPOLITA 2001.04.16 Creative Commons License 64
Jo regen irt mar valaki erre a forumra, ha megnezi valaki, akkor most talal ujabb bejegyzest. A felhasznalonevem (KOZMOPOLITA) tulajdonkeppen a "draga jo" Kovacs Gabortol szarmazik, aki ezt mint sertest vagta a fejemhez, de tulajdonkeppen keves ilyen dicseretet kaptam eletemben. (Ugyano nemzetarulonak is nevezett, ezt is csak Eorsi Istvan kapta meg rajtam kivul, szoval ez sem egy utolso kituntetes!!!).
A kirugasokrol csak annyit, hogy a nagy kirugdosasok nem tudom, hogyan, mikeppen zajlottak, de Kovacs Gabor is vette a szuret, (vagy "raadtak"), a lenyeg, hogy isten nem ver bottal... Hogy a Jozsef Attila Gimnaziumban az Elso Vilaghaborut mint "Magyarorszag Nagy Honvedo Haboruja"-t tanitotta, hogy az a mondat, hogy "Ellentetben az allitasokkal Magyarorszagon nem hatszaz ezer, CSAK haromszaz ezer zsidot oltek meg", szoval , hogy ez elhagozhatott tortenelemoran, azert az nem volt egy semmi elmeny am... Es hogy negy even at rendszersen ugy kezdte a letolasokat osztalyfonoki oran, hogy "Mar megint mit csinaltatok, bunko-paraszt-ciganyok???". Hala az ilyen behatasoknak most kulfoldon vagyok es nagyon ritkan megyek Magyarorszagra, ahol ilyen urgekbol nem csak egy van.
(Ja meg egy adalok Kovihoz: amikor a reformaciot tanitotta, azt mondta, hogy "1517 tulajdonkeppen ugyanolyan, mint 1917: az egyetemleges katolicizmus elleni osszehangolt tamadas". Na talaljatok ki, hol tanit most? Igen, egy evangelikus iskolaban. Mondom: isten nem ver bottal.
Adjuk meg a csaszarnak, ami a csaszare: nemettanarnak nagyon jo volt, de a tortenelemtanitastol el kene tiltani a nyilasokat.
Elnezest, hogy nincs ekezet, de itt nincs magyar billentyuzet.
REDBÍRÓ 2000.07.31 Creative Commons License 63
Gyíkom-Gyíkom!!

Úgy tűnik, elhalni látszunk.

Előzmény: Gyíkkirály Barkácsboltja (61)
Gerarda 2000.07.09 Creative Commons License 62
Szia Gyíkkirály!

A sutyi cigizés persze azóta is megy, bár nem olyan nagy létszámban, mint hajdanán, no meg aztán jól be lettünk fenyítve, hogy azonnal kirúgják azt a szerencsétlent, akit rajtakapnak, "de most aztán tényleg!" stb. stb. - persze minden évben ezt mondják.

Előzmény: Gyíkkirály Barkácsboltja (61)
Gyíkkirály Barkácsboltja 2000.07.09 Creative Commons License 61
Szeva Bíróm !

Most írok, vizsgaidőszak után, hát igen a JAG-ban ilyen nem volt még ... :-)

Igazad van ilyen ember nincs, bár nekünk most volt osztálytalálkozónk, jó volt látni a rég nem látott arcokat, és nem is volt nehéz összeszervezni. Nosza, egyszer te is gyere el.

És ti ifjak .. :-), szokás még cigizni szünetben a parkban, udvaron stb. ?

Előzmény: REDBÍRÓ (56)
dofika 2000.06.09 Creative Commons License 60
Gerarda!

11.d; Róbert. Gőzöm sincs, ki vagy, de elég poénos a helyzet. A suliból szoktál írni? Most nem vagy itt, az biztos, mert csak kicsik vannak itt. Írj a freemailemre, ha van kedved.

HoD 2000.06.04 Creative Commons License 59
Gavrilo,
Akkó talán erre emléxel:
Sárgaház
Előzmény: Egységsugár (5)
Gerarda 2000.06.03 Creative Commons License 58
Szia dofika!
Én is kíváncsi vagyok Rád, habár fogalmam sincs, hogy ki lehetsz.
Én a 11.b-be járok, Telbisz osztályába. És Te?

A jóskás színjátszós találkozóról csak annyit, hogy nemrégiben (pár hónapja), volt egy ilyen jellegű összejövetel a kamaraszínház nyitó előadásán a Pest-Budában. Ott akkor elég sok "öreg" színjátszós megjelent, bár kb. 90%-ukat nem ismertem.

dofika 2000.06.02 Creative Commons License 57

Gerarda! Kíváncsi lennék rád, mert én is Szentimrés vagyok.
Titeket pedig exjóskások megértelek. Olyan dolgok folynak mostanság ebben az iskolában, amik a Jóskában anno biztos nem történtek meg. No persze nem Párdányi a hibás mindenért.
Viszont abba gondoljatok bele, hogy a régi szentimréseknek még a kommunizmusban ugyanilyen szar lehetett, amikor az állam elvette a sulijukat.

A papám különben jóskás volt, Gyürei Vera volt az ofője. Mond valakinek az a név valamit, hogy Méri Dezső?

REDBÍRÓ 2000.05.29 Creative Commons License 56
Mondj nekem egy embert (barmot), aki nekiáll összcsődíteni ennyi embert. Előre látom a kínlódást amikor megpróbálja elérni Párdányinál, hogy adja ki ingyé a Dísztermet 500 félrészeg embernek. Mélyen emberi történet lenne. Bár szerintem Párdányi személye lenne a legkisebb akadály. Másrészt meg mond meg mi érdekem lenne, mondjuk nekem másik 499 emberrel találkozni akikből 100-at ismerek, de csak tízre vagyok kiváncsi?! Ha megcsinálod, azért el fogok menni. Feltéve, hogy meghívsz.
Előzmény: Gyíkkirály Barkácsboltja (55)