Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

szega 2012. ápr. 19. Creative Commons License 85

Az eszem megáll:

http://index.hu/belfold/2012/04/19/botranyos_igazgatovalasztas_ujbudan/

Ezek a majmok azzal a sulival emberkednek, amelyik a rendszerváltás előtt is "ellenzéki" mert lenni. Ahol simán kinevettük órán a kerületi párttitkárt (D. I.), amikor a kizsákmányoló nyugatról beszélt. Becsületére legyen mondva, hogy ő is elmosolyodott.

Szegény Palotás, ha ezt látná...  :((

fuge 2012. márc. 23. Creative Commons License 84
Dr. Ménesi Ottó 1993-ban biztosan tanított.
Előzmény: kerub (76)
BlackStar 2011. aug. 3. Creative Commons License 83

> Tud valaki arról mikor tanított Ménesi nevezetű tanár a József Attila Gimnáziumban?

Szerintem a Ménesi kör nem egy szakkör volt :D

szega 2011. aug. 2. Creative Commons License 82

Na, elmaradt a beszúrás...

szega 2011. aug. 2. Creative Commons License 81

Egy saját kép a felállványozott Jóskáról, 1986-ból...

szega 2011. aug. 2. Creative Commons License 80

Nekem egy rossz minőségű, "paparazzi" fotóm van róla, ahogy épp az autójához ballag (Lada 2105, komoly gép volt akkoriban).

És szintén 1982-86-es évfolyam. :)

Előzmény: bologna68 (79)
bologna68 2011. aug. 1. Creative Commons License 79

bocsánat, teljesen elfelejtettem visszanézni ide, szerintem van, este megkeresem, beszkennelem és küldöm....csak nem akkoriban jártál? ki volt az ofőd? nekem Honfyné..

Előzmény: kerub (78)
kerub 2011. márc. 20. Creative Commons License 78

Köszönöm szépen!
Nincs véletlenül egy tabló képed?
Nyilvános a mail címem

Előzmény: bologna68 (77)
bologna68 2011. márc. 18. Creative Commons License 77

1982-86-ig biztos :)

kerub 2011. márc. 18. Creative Commons License 76

Tud valaki arról mikor tanított Ménesi nevezetű tanár a József Attila Gimnáziumban?

DestinyClassSpaceShip 2011. jan. 23. Creative Commons License 75

Oláh Ferenc tanár úr sajnos meghalt.

"Kíváló Kollégánk, Oláh Ferenc 2011. január 7-én éjjel rövid, súlyos betegség után elhunyt.
Orosz-angol szakos tanárként mindkét nyelvet tanította.
Pedagógiai teljesítményéért többször kapott állami ösztöndíjat.
Ösztöndíjasként a Szovjetunióban, 2010-ben Oroszországban, Angliában és az Amerikai Egyesült Államokban tanult.
A JAG angol nyelvi előkészítő osztályok beindításában vezető szerepet vállalt.
Évek óta az angol munkaközösség vezetője volt.
A Közalkalmazotti Tanács tagja, a JAG "Jelet Hagyni" alapítványának elnöke volt.
"Újbuda Mesterpedagógusa" volt.

Emléked nem csak a számtalan tabló őrzi majd!

A kollégák nevében: Törőcsik Zita igazgató

Újbuda Önkormányzata és a József Attila Gimnázium Oláh Ferencet a saját halottjának tekinti.
Temetése 2011. január 28-án 14:30 órakor lesz a Budafoki Temetőben.
"

RIP.

g0rilla 2008. máj. 28. Creative Commons License 74
Te is okos vagy h 7 évvel később válaszolsz neki.
Na jó mondjuk én meg 1 évvel később neked.
Tiszta időutazás
Előzmény: BlackStar (73)
BlackStar 2007. jún. 10. Creative Commons License 73
> Nem tudja valaki, mi van Béla bácsival, az öreg cserkésszel?
Béla bá már nincs közöttünk :(((
Előzmény: Egységsugár (5)
Malac Berci 2001. jún. 28. Creative Commons License 72
Az ám ni, a Martin Péter is mekkora király volt,
és szintén a Kalásziné (Daronkó ?) Ilona!

MB

Előzmény: szega (45)
Malac Berci 2001. jún. 28. Creative Commons License 71
Vasa-Basa nem járt erre, de én igen... ;-)
Hát igen, a Tóth Eszter, az igen... :-|

MB

Előzmény: különböző béla (3)
Malac Berci 2001. jún. 28. Creative Commons License 70
Jut eszembe, a Kovács Myrtil(l)-ről nem tud valaki, mi van vele?

MB

Előzmény: Malac Berci (69)
Malac Berci 2001. jún. 28. Creative Commons License 69
A lehető legkedvezőbb:

szerencsés ember, aki a tanítványa lehet.
Kis B., Lukácsi, Sas, Vasbányai is nagyon jók (voltak?).

MB

Előzmény: drugics (43)
Malac Berci 2001. jún. 28. Creative Commons License 68

...Fogd az esernyőt! :-)

MB

Előzmény: Heartbreaker (65)
Törölt nick 2001. jún. 22. Creative Commons License 67
...jajjjaj, nem megy az ertelemsugarzas....jajjaj
Na, hat No joskas feeling (oh, kamon, lecszpiikinhangerion)

Aki joskas, az a pingvinbe jar sorozni...
Aki joskas, az nem ciszter (jee, gerjesszunk kirekesztosdit)

ah, szar ez a topik, csak magamnak irogatok itten....

Törölt nick 2001. jún. 22. Creative Commons License 66
eleg szegenyes eddig ez a topik...gyorsan atolvasom, mi irodott eddig, ozt maj ertelmet is sugarzok egy kicsit

(1 "93-97 kozott"-i Mber)

Heartbreaker 2001. jún. 21. Creative Commons License 65
Csak hogy ne punnyadjon le a topic. Én is 94-98-ig nyomattam a JAG-ot, Gyíkkirály és REDBIRO öccsének osztálytársaként. A Harmadik Rész pedig tényleg jó zkr, ajánlom mindenkinek! Néha-néha bemegyek a Jóskába, /Csak azért is Jóska, basszák meg a csuhások!/ legtöbbször Gyíkkirállyal, de tényleg megszűnt a feeling, mintha nem is lett volna. Fura, de az jut eszembe, hogy milyen jó illata volt valaha a kisföldalattinak. Pár éve full felűjították, csillogott villogot, szép lett, jó lett, de az illat elveszet. Nem vagyok részeg.
KOZMOPOLITA 2001. ápr. 16. Creative Commons License 64
Jo regen irt mar valaki erre a forumra, ha megnezi valaki, akkor most talal ujabb bejegyzest. A felhasznalonevem (KOZMOPOLITA) tulajdonkeppen a "draga jo" Kovacs Gabortol szarmazik, aki ezt mint sertest vagta a fejemhez, de tulajdonkeppen keves ilyen dicseretet kaptam eletemben. (Ugyano nemzetarulonak is nevezett, ezt is csak Eorsi Istvan kapta meg rajtam kivul, szoval ez sem egy utolso kituntetes!!!).
A kirugasokrol csak annyit, hogy a nagy kirugdosasok nem tudom, hogyan, mikeppen zajlottak, de Kovacs Gabor is vette a szuret, (vagy "raadtak"), a lenyeg, hogy isten nem ver bottal... Hogy a Jozsef Attila Gimnaziumban az Elso Vilaghaborut mint "Magyarorszag Nagy Honvedo Haboruja"-t tanitotta, hogy az a mondat, hogy "Ellentetben az allitasokkal Magyarorszagon nem hatszaz ezer, CSAK haromszaz ezer zsidot oltek meg", szoval , hogy ez elhagozhatott tortenelemoran, azert az nem volt egy semmi elmeny am... Es hogy negy even at rendszersen ugy kezdte a letolasokat osztalyfonoki oran, hogy "Mar megint mit csinaltatok, bunko-paraszt-ciganyok???". Hala az ilyen behatasoknak most kulfoldon vagyok es nagyon ritkan megyek Magyarorszagra, ahol ilyen urgekbol nem csak egy van.
(Ja meg egy adalok Kovihoz: amikor a reformaciot tanitotta, azt mondta, hogy "1517 tulajdonkeppen ugyanolyan, mint 1917: az egyetemleges katolicizmus elleni osszehangolt tamadas". Na talaljatok ki, hol tanit most? Igen, egy evangelikus iskolaban. Mondom: isten nem ver bottal.
Adjuk meg a csaszarnak, ami a csaszare: nemettanarnak nagyon jo volt, de a tortenelemtanitastol el kene tiltani a nyilasokat.
Elnezest, hogy nincs ekezet, de itt nincs magyar billentyuzet.
REDBÍRÓ 2000. júl. 31. Creative Commons License 63
Gyíkom-Gyíkom!!

Úgy tűnik, elhalni látszunk.

Előzmény: Gyíkkirály Barkácsboltja (61)
Gerarda 2000. júl. 9. Creative Commons License 62
Szia Gyíkkirály!

A sutyi cigizés persze azóta is megy, bár nem olyan nagy létszámban, mint hajdanán, no meg aztán jól be lettünk fenyítve, hogy azonnal kirúgják azt a szerencsétlent, akit rajtakapnak, "de most aztán tényleg!" stb. stb. - persze minden évben ezt mondják.

Előzmény: Gyíkkirály Barkácsboltja (61)
Gyíkkirály Barkácsboltja 2000. júl. 9. Creative Commons License 61
Szeva Bíróm !

Most írok, vizsgaidőszak után, hát igen a JAG-ban ilyen nem volt még ... :-)

Igazad van ilyen ember nincs, bár nekünk most volt osztálytalálkozónk, jó volt látni a rég nem látott arcokat, és nem is volt nehéz összeszervezni. Nosza, egyszer te is gyere el.

És ti ifjak .. :-), szokás még cigizni szünetben a parkban, udvaron stb. ?

Előzmény: REDBÍRÓ (56)
dofika 2000. jún. 9. Creative Commons License 60
Gerarda!

11.d; Róbert. Gőzöm sincs, ki vagy, de elég poénos a helyzet. A suliból szoktál írni? Most nem vagy itt, az biztos, mert csak kicsik vannak itt. Írj a freemailemre, ha van kedved.

HoD 2000. jún. 4. Creative Commons License 59
Gavrilo,
Akkó talán erre emléxel:
Sárgaház
Előzmény: Egységsugár (5)
Gerarda 2000. jún. 3. Creative Commons License 58
Szia dofika!
Én is kíváncsi vagyok Rád, habár fogalmam sincs, hogy ki lehetsz.
Én a 11.b-be járok, Telbisz osztályába. És Te?

A jóskás színjátszós találkozóról csak annyit, hogy nemrégiben (pár hónapja), volt egy ilyen jellegű összejövetel a kamaraszínház nyitó előadásán a Pest-Budában. Ott akkor elég sok "öreg" színjátszós megjelent, bár kb. 90%-ukat nem ismertem.

dofika 2000. jún. 2. Creative Commons License 57

Gerarda! Kíváncsi lennék rád, mert én is Szentimrés vagyok.
Titeket pedig exjóskások megértelek. Olyan dolgok folynak mostanság ebben az iskolában, amik a Jóskában anno biztos nem történtek meg. No persze nem Párdányi a hibás mindenért.
Viszont abba gondoljatok bele, hogy a régi szentimréseknek még a kommunizmusban ugyanilyen szar lehetett, amikor az állam elvette a sulijukat.

A papám különben jóskás volt, Gyürei Vera volt az ofője. Mond valakinek az a név valamit, hogy Méri Dezső?

REDBÍRÓ 2000. máj. 29. Creative Commons License 56
Mondj nekem egy embert (barmot), aki nekiáll összcsődíteni ennyi embert. Előre látom a kínlódást amikor megpróbálja elérni Párdányinál, hogy adja ki ingyé a Dísztermet 500 félrészeg embernek. Mélyen emberi történet lenne. Bár szerintem Párdányi személye lenne a legkisebb akadály. Másrészt meg mond meg mi érdekem lenne, mondjuk nekem másik 499 emberrel találkozni akikből 100-at ismerek, de csak tízre vagyok kiváncsi?! Ha megcsinálod, azért el fogok menni. Feltéve, hogy meghívsz.
Előzmény: Gyíkkirály Barkácsboltja (55)