Keresés

Részletes keresés

szisza063015 Creative Commons License 2016.12.30 0 0 672

Sziasztok,

Nagyon szépen kérlek titeket, hogy szeretném ha elküldenétek a szisza063015@freemail.hu e-mail címre Méhes György: Emmi c. könyvét pdf-ben. Nagyon szépen köszönöm!!!BUÉK minden kedves fórumozónak!

kicsiviri68 Creative Commons License 2016.07.01 -3 0 671

Egy e-könyvemre szeretném felhívni a figyelmet .

Ez a történet egy hosszú és gyötrelmes kapcsolatról is szól .Hogy alázta meg és tiporta el a párját egy önző és lelketlen férfi.Egy szép szerelemről ami talán kárpótolta és újra vissza adta az önbizalmát a Barátnőmnek. Sokszor újra kezdve az életét amíg megtalálja végre az igazi és Hű társát és szerelmét.

Letölthető itt:http://publioboox.com/hu_HU/miert-kellett-hogy-igy-legyen

Nikoletta Káli Creative Commons License 2016.02.12 -1 0 669

szeretnem kerni akinek megvan Penelope douglastol   a nelkuled   cimu konyv pdf   elore is koszi

paja47 Creative Commons License 2015.07.12 -1 0 668

Hát....ez a topik sem jó semmire!!!!!!!!!!!

Edvard77 Creative Commons License 2015.07.06 0 0 667

Sziasztok!

E-book olvaso vasarlas elott allok. Arra kernelek ajanljatok keszulekeket az alabbi igenyekhez.

Legyen benne szotar funkcio, turje meg az ekezeteket. Legyen fenye, mivel rlsodlegesen este tudok olvasni. Birja az aksija, elofordul hogy nem csak este olvasok. Legyen benne szotar funkcio,lehessen ratenni angol-magyar szotarat is.

Ami plusszban jo lenne, de nem baj ha nincs: szovegkiemeles, jegyzet funkcio, posztolas a facera.

A konyveket abszolot vegyes forrasokbol szereznem be, vasarlas, letoltes, ismerosok.

Plussz kerdes: Melyik a legfrissebb kijelzo aze-inkesek kozul?

Koszonom a valaszokat elore is.

paja47 Creative Commons License 2015.07.05 0 0 666

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Kobo Glom van és sokszor lefagy. Állítólag egy szoftver frissítés jót tenne neki de nem tudom, hogy kell mert angolul van! Most a 3.13.1 verzió van rajta.

paja47 Creative Commons License 2015.07.05 0 0 665

Szia! Sikerült már megszerezni? Mert el tudom küldeni ha kell még! Csaba

Előzmény: evi92 (662)
Rokakoma Creative Commons License 2015.06.03 0 0 664

Reggel leejtettem a Lottó ház előtt az olvasómat, basszuskulcs!

Annyi is lett a kijelzőnek ! :-(

crossrotter Creative Commons License 2015.05.12 0 0 663

Sziasztok!

Onyx Boox C67s olvasómra alapból 300 könyvet telepítettek gyárilag. Ifjú rokonomnak sikerült mindet eltüntetni... Ha valaki, akinek szintén megvan ez a készülék, és elküldené a csomagot, vagy tudnátok javasolni, kihez forduljak, hogy pótolható lehessen, azt nagyon megköszönném!

evi92 Creative Commons License 2015.05.06 0 0 662

Sziasztok!

Tammara Webbertől szeretném A sorok között című könyvet. Akinek megvan megköszönném ha elküldené nekem:) : e.marsai92@gmail.com.

karpard Creative Commons License 2015.05.02 0 0 661

Hello!

E-könyv olvasókkal kapcsolatos kérdőív kitöltésére szeretnélek megkérdni titeket!

https://docs.google.com/forms/d/12g7MIzLJKMnguFfldFPb02JmpqovJZGmYskVr48HRl0/viewform?usp=send_form

fémépít Creative Commons License 2015.04.22 0 0 660

Sziasztok, 

hátha érdekel valakit:

http://ekonyviras.blogspot.hu

Rokakoma Creative Commons License 2015.04.14 0 0 659

Nekem Pocketbook basic touch van, és teljesen elégedett vagyok vele.

Eddig minden formátumot olvasott, rendre be tudtam állítani a nekem kedvező beállításokat, és soha nem  hagyott cserben.

Előzmény: gemellus2010 (655)
Gréti6 Creative Commons License 2015.04.03 0 0 658

Sziasztok! Leiner Laurától keresem a Hullócsillagot, ha valakinek meg van eltudná nekem küldeni. E-mail címem: gretalosonczi@hotmail.com. Előre is köszönöm! :)

H_G Creative Commons License 2015.02.10 0 0 657

Én tkp. elégedett vagyok a régebbi fajta PocketBookommal, de most már nem vennék e-book olvasót, hanem egy kisebbfajta tabletet e célra, ami rugalmasabb, SK választható és egyszerűen továbbfejleszthető olvasó szoftverrel és legfőképp háttérvilágítással. A magam részéről nem tapasztalom, hogy az e-ink kevésbé fárasztaná a szemet (sőt, ha mindkét gép előttem van, szívesebben nyúlok olvasás céljából a laptophoz); annál inkább azt, hogy a házon kívül mindenféle szedett-vedett fényviszonyok között kell olvasni.

Előzmény: gemellus2010 (655)
nakova Creative Commons License 2015.02.10 -1 0 656

Szép délutánt!:)

Ezek közül, nekem a Pocketbook annyira nem szimpatikus, helyette nemrég a MediaMarktban láttam egy jobbat, ami Koobe Slimbook névre hallgat. HD, nekem nagyon tetszik és nem is olyan drága. Remélem, segítettem valamennyire:) jó olvasást!

gemellus2010 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 655

Szép hajnalt))))

Szeretném kérdezni a hozzáértőktől a következőt.

Szeretnék egy elektromos könyvolvasót választani,de dilemmám van.

Nem tudom mit is válasszak,ha majd összegyűlik a pénz)))

1.- Onyx BOOX T68 Lynx Ultra HD e-könyv olvasó

Ez az egyik szerelem.

2.- PocketBook Ultra

Ez pedig a másik.

Kérlek Benneteket hozzászólásaitokkal segítsetek nekem.

Tisztelettel köszönöm.

Sanya 

kokusz191 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 654

Üdvözletem,

Eladó a képeken látható új, de bontott csomagolású, egyáltalán nem használt Kindle E-book olvasó tok.

Irányár: 3500Ft.

Mérete: 16,3X12x1 cm.

Össz. súly: 300g.

Postát vállalok!

Email: ertekmentes@outlook.com

üdv. Bence

Erisz11 Creative Commons License 2014.12.24 0 0 653

Üdv!

Koobe Slimbook HD olvasóm van ami ha usb-vel van csatlakoztatva a laptopra csak 2 cserélhetőlemezként jelenik meg a sajátgépben, de ezeket nem lehet megnyitni. Nincs benne sd kártya, mert a belső memória is 4 GB, de lehet, hogy ezért nem ismeri fel a gép az olvasót?

karpard Creative Commons License 2014.12.09 0 0 652

Hello! Kérlek titeket, töltsétek ki az e-book fájltípusokkal kapcsolatos kérdőívemet, sokat segítene a kutatásomban!.

docs.google.com/forms/d/1PUDaTRxMYg65CXg8FfbHwtFYx7E9NdPsrjzwOMue0SQ/viewform?usp=send_form

mérgesöreg Creative Commons License 2014.12.06 0 0 651

Valószínüleg DRM. (Digital Right Management)

Fizettél a könyvért,vagy  kaptad az e-book olvasóval, és csak egy példányra vagy jogosult.

Előzmény: dzsinbu (648)
panabubus Creative Commons License 2014.11.26 0 0 650

Sziasztok, tudom, hogy hülye kérdés, vagy inkább faxni: (hiszen egy e-book olvasó olvasásra való)

Mi lehet az oka, hogy hiába méretezem le a képeket 800x600-ra a ketyere "nem látja" ha átmásolom?

A gyárilag rátelepített képeket megjeleníti. :S

New Bart Creative Commons License 2014.11.17 0 0 649

Kindle Fire (5, 6, 7) olvassa az epub formátumot, akarok egyet venni, azonba nem írták a honlapon, hogy felismeri az epubot, vakinek tapasztalat?

dzsinbu Creative Commons License 2014.11.16 0 0 648

Segítséget szeretnék kérni, Koobe Slimbook
olvasóm van szinte minden formátumot tud. Most sehogy sem boldogulok vele.
Letöltöttem egy könyvet a számítógépre és hiába csatlakoztatom az USB-t és
küldöm rá - különböző (PDF,MOBI) formátumokban is- nem megy rá. Ha megnyitom az
olvasót -a szgépen- ott látom igaz, hogy nem mappában. Mi lehet a probléma, mit
csináljak? Már holt ideg vagyok

G-210 Creative Commons License 2014.11.07 0 0 647

Keresem a 2 könyvet PDF-ben vagy valahogy régen le lehetett őket tölteni a szerző honlapjáról de már nem elérhető sajnos kiadatlan könyvek ezért csak ilyen formában lehet beszerezni...

Dominium - Vezérlő csillag

Dominum - Leszállóág

Rokakoma Creative Commons License 2014.10.14 0 0 646

Köszi, a mostanában letöltött könyveim mindkettő formátumban megvoltak, és nincs panaszom egyik formátumra sem. Talán a méretük között van egy a ketőhöz arány ugyanazon könyvnél.

A német francia  nyelvi kérdés jó.

Előzmény: Degeczi (645)
Degeczi Creative Commons License 2014.10.14 0 0 645

A régi PRC/MOBI még valóban nem támogatta a feltételes elválasztásokat (és sok mást sem), azonban pár éve már megjelent a KF8/AZW3 változat, ami már egyenértékű az EPUB-bal minden szempontból

(és mivel minden a K3-al kedzve Kindle megkapta a támogatását, szépen el is terjedt azóta. Nagyon régi anyagoknál sincs vész, mert Calibre-vel szó szerint két kattintás az átalakítás, ha ez fontos vkinek)

Előzmény: Rokakoma (644)
Rokakoma Creative Commons License 2014.10.14 0 0 644

Nekem is Pocketbook-om van  és nem nagyon van különbség a két formátum között, talán az egyik elválaszt a másik nem, mindkettőt rendesen viszi.

Előzmény: H_G (642)
Degeczi Creative Commons License 2014.10.12 0 0 643

"Mi a különbség a német és a francia nyelv között, mi az előnyük egymással szemben?"

Előzmény: Rokakoma (641)
H_G Creative Commons License 2014.10.12 0 0 642

Ha az olvasód egyformán jól bánik a kettővel, akkor semmi. De ez ritka, nálunk pl. csak akkor áll fenn, ha laptopon olvasunk a Calibre segítségével. De amúgy az én PocketBookom vacakul jeleníti meg a mobit, képek és a formázás nagy része nélkül -- ami még mindig több, mint amit asszonykám Kindle gépe tud kezdeni az epubbal...

Előzmény: Rokakoma (641)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!