Keresés

Részletes keresés

loncsika8 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 883
DE az még régebben volt, s lehet, a mostani kínálatuk jobb. Sztem egy próbát megér, ha nem jön be, akkor nem. Kockázat nélkül nincs nyereség, és max. pár ezret bukhatsz. De ha megnézed a neten hány hirdetésük van, van e honlapjuk, akkor pár dolgot már le tudsszűrni.
Előzmény: loncsika8 (882)
loncsika8 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 882
A Miláknál dolgozott ismim, sajna nem jó a tapasztalata. Főleg tanyákat kellett értékesíteni, nehéz odajutni, pénz nulla.
rci Creative Commons License 2010.07.04 0 0 881
Ha átverésnek tűnik nézz másik céget.Van elég hasonló .De az ingatlanközvetítés általában nem távmunka.Sok szerencsét.
Előzmény: babuci100 (880)
babuci100 Creative Commons License 2010.06.01 0 0 880

Az üzletkötői vénával nincs gondom, csak ezzel az irodával nem stimmel vmi.

A napokban akadtam rá a Milák és Társa Bt. álláshirdetésére, és természetesen felhívtam Őket. Telefonon történt elmondásuk alapján nem ügynöki munkáról van szó, hanem megadott konkrét címre, megadott időre kell kimenni a lakást megnézni, vagy megmutatni, minden egyes alkalomért az iroda 4.000Ft-ot fizet.

Sikeres értékesítés után -megbízási szerződés szerint - az ingatlanközvetítő iroda 1,5% jutalékot fizet az ingatlanközvetítőnek, aki belépés előtt 15.000Ft-os továbbképzésükön részt vett.

 

Ha viszont eladóként érdeklődsz náluk, akkor érdekes, hogy - a többi ingatlanközvetítő irodákkal szemben - náluk nincs a vételár utáni % levonás, hanem csak egyszeri 8.000Ft regisztrációs költsége van a náluk értékesítendő lakásnak.

 

Átverésnek tűnik az állásajánlatuk, azért kérdeztem, hogy vkinek van-e konkrét tapasztalata ezzel céggel.

 

Előzmény: rci (879)
rci Creative Commons License 2010.06.01 0 0 879
http://milakingatlan.hu/front.php

Szerintem itt több infót tudsz meg mint egyébként a fórumokon. Ahol többnyire névtelenül és felelőtlenül mindenki írogathat hülyeséget,trollkodhat Az ingatlanközvetítés meg olyan terület amit csak üzletkötői vénával rendelkező személyeknek érdemes elkezdeni,különben csalódás mindkét fél részéről.
Előzmény: babuci100 (878)
babuci100 Creative Commons License 2010.06.01 0 0 878

Kedves tcstitty!

 

Elég régi a kérdésed a Milák és Társa Bt-ről, de nekem most aktuális!

Mit tudtál meg Róluk, kérlek osszd meg velem!

babuci100@gmail.com

Előzmény: tcstitty (461)
Zottjoghurt Creative Commons License 2008.09.24 0 0 877
ROTFL: A padlón fetreng(ek) a nevetéstől (röhögéstől).
Előzmény: iborn (875)
danianya Creative Commons License 2008.09.24 0 0 876
Az SPL Company engem is érdekelne. Valaki hallott már róla? Amit ajánl, az valahogy gyanúsan túl jól hangzik...
iborn Creative Commons License 2008.09.10 0 0 875
Sziasztok!Nem hallott valaki valamit az SPL COMPANY-ról? Itt gyermekjátékokat, gyermek órákat és golyóstóllakat kell összeszerelni. 5000 db-ot adnak egyszerre, és euróban fizetnek érte. Biztosítási költséget kell fizetni, amit elvileg visszakapunk majd. Ez egy szlovákiai cég. Nagyon jól hangzik, szívesen belevágnék, de azért tartok is tőlle. Személyesen kell elmenni hozzájuk. Ha valaki esetleg hallott róla valamit az légyszi írjon. Az e-mail címem:bobi30@freemail.hu. De ide is várok választ. Előre is köszönöm! Böbi
Sefer Raziel Creative Commons License 2008.07.22 0 0 874
Nem ismerem, de hogyha MLM és 2 évig normálisan csinálod, akkor csak 2 év múlva fog kiderülni... Nem tom, én nem nagyon csípem az ilyeneket... havonta veszel 30 rugóért, vagy többért valamit, és keresel rajta 5000 ft-ot... nekem nem jön be...
Sefer Raziel Creative Commons License 2008.07.15 0 0 872

Hello! Létezik távmunka! Én honlapszerkesztőként dolgozok, pedig egyetemista vagyok. Keresetem kb. 100-120 000 ft között van havonta. Vőlegényem ugyanitt fordító. Bár az tény, hogy nekünk nagy mákunk volt, hogy megtaláltik ezt a munkát. Sajnos elég kevés ilyen van...

Mostanában viszont nem nagyon találok hasonlókat, sajnos!

De ne adjátok fel!

Gingili Creative Commons License 2008.06.18 0 0 871

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy a sok csalás és átvágás mellett (amiben én is részesültem természetesen) tud valaki olyan munkaajánlatot, amit valóban becsületesen lehet végezni otthonról (és nem más vásárlása utáni jutalék, ügynökösködés és miegyéb)?

 

Hihetetlen, hogy ma Magyarországon (amikor ennyire nyomják a távmunkát ) NINCS egyetlen értemes és becsületes lehetőség... Vagy csak én nem találok?

zsuzsa20 Creative Commons License 2008.04.23 0 0 870

Utána néztem a békéscsabai cégnek, a cégjegyzékben nem szerepelt.

Szerencsére van ismerősöm a Nyomdaiparban, ő kiderítette, hogy nem létezik ilyen nevű cég békéscsabán.

v_peti Creative Commons License 2008.03.27 0 0 869

Na ja! Olyan elmaradott ez a cég, mint a UPC szerint az utolsó modemes internetező. Ugyanis a munkákról tájékoztatót küld postán többszáz forintért, holott a neten ingyen lenne ugyanez. A tájékozatóra nem írnak rá cégnevet, csak a közvetítő nevét, de az adószán ott van. Az alapján meg kideríthető a cég neve secc-perc alatt. Így meg már könnyű őket befogni.

 

Csak azt nem tudom, hogy manapság amikor borítékban is rengeteg reklámanyag érkezik, hogy ezeket kik borítékolják, mert kell lennie valódi cégeknek is, akik tényleg ezt csinálják.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (842)
NetDragon Creative Commons License 2008.03.02 0 0 868
Nézz szét a cégtalálóban, bár az sem jelent semmit!
zsuzsa20 Creative Commons License 2008.02.18 0 0 867

Sziasztok

 

Én is találkoztam egy érdekes céggel a neve Galérius Nyomdaipari Bt, tudtok róla valamit, mert én nem találtam semmit sem róla, Békéscsabai cím van megadva.

Ha valaki tud róla valamit az írjon e-mailt nekem.előre is köszi

hondaxr Creative Commons License 2008.02.14 0 0 866

sziadztok,

 

jó hogy megtaláltam ezt a topicot mert sejtettem h ilyesmi dolgo lesz belőle. Nekem az Edo-Fer Kft akart volna ilyesfajta munkat ajanlani - merthogy kértem a képviselőjüktől tájékoztatót. Ilyenkor áldom az eszem h utánanézek dolgoknak:)

Eddig 500 ft-ot buktam a dolgon, de töbet nem fogok.

Zottjoghurt Creative Commons License 2008.01.15 0 0 865

Képesek vagytok egy postafiókos cégnek zsetont küldeni? Megáll az ész, komolyan...

 

http://kreativ.varrohaz.hu/main.php?menu=kreativ&temaid=5&olvas=177

http://kreativ.linkek.hu/

http://www.bedolgozas.hu/

 

babo62 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 863
Szia lilly-baba,

Azt gondolom, hogy a tapasztalatok leírása nem feltétlenül jelenti a mások okosodását.
Nem egyenes az arány - szvsz.
A puding próbája az evés.
Nem olyan nagy összegről van szó, ha mindenképpen kell a pénz, hogy 1000,-1500,- ft-ot ne érne meg egy esély.
Szerintem vágj bele, és te is leírok a tapasztalataidat. Bízom abban, hogy attól okosabbak leszünk.
Előzmény: lilly-baba (862)
lilly-baba Creative Commons License 2008.01.13 0 0 862
Kedves babo62!
Én is kapcsolatba kerültem az említett céggel(nevet nem írok,mert nem akarok bajba kerülni),azért is vagyok itt mert nem tudom eldönteni,hogy a cégtől megrendeljem e a kezdőmunkacsomagot!
Én már elég alaposan utánnaolvastam,de még mindig vannak kételyek!Van aki pozitív van aki negatív dolgokat ír!
Ezért próbálok itt is információt gyűjteni,de az igazat megvallva a Te hozzászólásodtól nem lettem okosabb!!
Mivel amire Te alapozod,hogy átvágás az egy kicsit furcsa!
Ugyanaz a kódszám?Az Nem a munkának a kódja,hanem a területi képviselőé akitől megkaptad a tájékoztatót!Így tudja a cég,hogy melyik területi képviselőtől vetted a jelentkezési lapot,mert állítólag kapnak valami jutalékot,de ez nem biztos!
A honlapon én is regisztráltam én meg tudtam nézni a szerződési mintákat,igaz nem mindegyiké van fent,de van amelyikről elég hosszú leírás is van!

A következő dolgot amit írtál,hogy furcsa és gyanús abszolut nem értem:
"Megjegyzés: E tértivevény csak azt igazolja, hogy az üzenetet megjelenítették a címzett számítógépén. Nem garantálja azt, hogy a címzett elolvasta az üzenetet vagy megértette azt."
Mi ebbe a furcsa és gyanús??
Ha az van beállítva az e-mailedben,hogy kérsz visszajelzést,akkor ezt az üzeneted kapod,ha az akinek küldted az igen gombra kattint!Ha a nemre akkor nem kapsz üzenetet!

Ha válaszol a cég,akkor arra én is kiváncsi lennék,mert mint említettem nem tudom eldönteni a következő lépésemet,viszont a pénzre meg nagy szükségem lenne!

Előzmény: babo62 (861)
babo62 Creative Commons License 2008.01.12 0 0 861
Szia,

Sajnálom, hogy csak most jutott eszembe utánanézni a net-en az edo-fer-nek, mivel enyhén szólva kicsit furcsa az egész.
Beléptem a csapdába ...... ez van, vállalom, küldtem pénzt /jutányosan/ a 7 csomagért összesen 890,- Ft-ot, egy debreceni pf. címre- névre.
Megjöttek az állásajánlatok, mind a hétnek ugyanaz a kódszáma: L01-4737. /kicsit meghökkentő/
Internetelérést is adnak, nézd meg ha gondolod, www.aranykatalogus.hu/edo-fer/

Azt ajánlja a megrendelő lapon, hogy a weboldalon található szerződés mintában foglalt felételeket megismerem és magamra nézve kötelezőnen elfogadván írjam alá a megrendelő lapot és így a munkalehetőséget elfogadom, valamint kérem a munkaanyag elküldését.
/csak azt nem tudom melyikét, amikor mindhárom lapra ugyanaz a kódszám vagyon leírva/
Nem adtam, regisztráltattam magam a honlapon, megérkezett a emilben a belépési kódom, amivel nem lehetett belépni.
Visszaírtam, hogy valami bibi van, ekkor a mail-server visszadobta a levelet, hogy a címzett ismeretlen.
ÍRtam annak az uriembernek is aki segített nekem ehhez a nagyszerű ajánlathoz hozzájutni, a mailt megkapta, de hogyan?
Idemásolom neked:

"Ez a következő címzettnek küldött levél tértivevénye: bedolgozas@freemail.hu

Megjegyzés: E tértivevény csak azt igazolja, hogy az üzenetet megjelenítették a címzett számítógépén. Nem garantálja azt, hogy a címzett elolvasta az üzenetet vagy megértette azt."

Ez már kicsit furcsa és gyanus.
MIndenesetre írtam egy levelet a CÉG postai címére is.
Kíváncsi vagyok, kapok-e választ.

Miután megnéztem az RTL videobejátszását, már van sejtésem.
Ha esetleg kapnék választ, akkor megosztom veled.

Előzmény: Törölt nick (842)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.02 0 0 860

i

 

Mivan embörök, sehol semmi hír??!!

Mindenkit titkosítottak??

 

L

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.11 0 0 858

K.Józseffel szembe több büntető eljárás indult, többek közt a távmunka miatt is, de várja a Hajdú-Bihar Megyei Főűgyészség  a  bejelentéstéseket.K.József a bíró sogórára hivatkozik állandóan, a 2007.12.14.-kei tárgyalást államtitkositotta a Hajdú-Bihar Megyei Bíróság, van valakinek tipje, hogy úgyan miért és kiért kellet a per titkositása? Nem tudom, hogy a bíróság válaszolna e Juszt Lászlónak?

lilly-baba Creative Commons License 2007.12.11 0 0 857
Sziaztok!
Kiváncsi leszek,h mi lesz a tárgyaláson!De most konkrétan az otthoni munka miatt lesz a tárgyalás?Csak mert valaki írta a múltkor,hogy egy Suzukira és egy Peugeotra felvett hitel nemfizetése miatt lesz tárgyalás,már akkor se értettem,hogy ennek mi köze van az otthoni munkához! Ha valaki tud valamit írjon!
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.11 0 0 856
  A barátunknak K.Józseffel suzemben, több büntető eljárás indult, a tárgyalása 2007.12.14.-én 9.-órakor lesz a Hajdú-Bihar Megyei Bíróságon, lehet, hogy kapunk egy két távmunka elvégzésére javaslatot.
kainkoll Creative Commons License 2007.12.02 0 0 852
Sziasztok!

Tudnátok mondani egy olyan helyet, ahol normális távmunkákat is lehet találni, nem csak ilyen unalmas MLM ámításokat?

Köszi
Ezüstliliom Creative Commons License 2007.11.14 0 0 851
Ja, hogy erről van szó, ami épp hogy ki nem szúrja a szemem?:D Bocs! Rendben, megnézem.:)
Előzmény: piramis50 (850)
piramis50 Creative Commons License 2007.11.14 0 0 850

Kattints rá légyszíves a 846-os beírás kiemelt pirosbetűs szövegére!/piramis50/.

 

Nemcsak cikk van a Fókusz adásából, hanem a kép alatti videóból teljes terjedelmében megnézhesz mindent! Nos ezóta van csend a fórumon.

 

 

Előzmény: Ezüstliliom (849)
Ezüstliliom Creative Commons License 2007.11.13 0 0 849
Rendben.:) Bár ebben a topikban csak kb. egy hete jártam először, mikor rákerestem annak a cégnek a nevére a google-lal, de az index fórumán már évek óta megfordulok, az origoról nem is beszélve. Szóval nem olvastam még az itteni pengeváltásokat, de el tudom képzelni, mert más topikokban is adódnak ilyenek olykor-olykor. Majd visszaolvasok, ha lesz időm, hogy mi is volt ez a fókuszos botrány, de ha összefoglalnád nekem pár szóban, annak mégjobban örülnék.:)
Előzmény: piramis50 (848)
piramis50 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 848

 

Ezüstliliom! Ha ez valóban így van, márpedig miért ne lenne, elnézésedet kérem! Régen jártál errefelé, nem tudtad nyomon követni, hogy micsoda pengeváltások voltak itt, mielőtt a Fókusz műsora kirobbantotta ezt a botrányt.

 

Nick hamisítások, átlátszó, provokáló hozzászólások, melyek ki is lettek moderálva. Az estet óta "ordít" a csend a fórumon.

 

Elnézést!

Előzmény: Ezüstliliom (847)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!