Keresés

Részletes keresés

bajánszex Creative Commons License 1 napja 0 0 4303

sziasztok Ápolónöt keresek helyel Baja vagy Baja környékén! irj privit bevalalok@freemail.hu

speculum man Creative Commons License 1 napja 0 0 4302

Cska azt nem értem, ha műanyag tükröt tesz fel először, hogy kerül bele utána fém???Na ennyit a fotósokról :)))))))

Előzmény: speculum man (4301)
speculum man Creative Commons License 1 napja 0 0 4301

Az előző Hölgy speculum inzertje....

speculum man Creative Commons License 1 napja 0 0 4300

Egy kis vácum terápia

labcin12 Creative Commons License 2 napja 0 0 4299

Tudom hogy nem nekem szólnak a képek.De nekem is tetszenek nagyon.

Előzmény: speculum man (4298)
speculum man Creative Commons License 2 napja 0 1 4298

Kedves Baby..... mit találtam Önnek.... fekete öblítő körte használatban

speculum man Creative Commons License 2 napja 0 0 4297

Köszönöm labcin! Alig valamit..........

Előzmény: labcin12 (4296)
labcin12 Creative Commons License 2 napja 0 0 4296

Teljesen tökéletes lett a hely igényesen szépen kialakitva.Gondolom sokat dolgoztál vele.

Előzmény: speculum man (4294)
speculum man Creative Commons License 2 napja 0 0 4295

Jahhh, és Adjátok vissza a hegyeimet!! :))))

Előzmény: DokitLány (4291)
speculum man Creative Commons License 2 napja 0 0 4294

Ez pedig a nagyszoba,a kínzókamra rész . Before, and After

speculum man Creative Commons License 2 napja 0 0 4293

Így nézett ki eredeti állapotában ! Szerinted mennyit dolgoztam vele??:))))

Előzmény: speculum man (4288)
labcin12 Creative Commons License 2 napja 0 0 4292

Nemszeretnék nagyon beleokoskodni ebbe a fotós dologba mert nem is vagyok olyan nagyon okos.Én azt vélem ebbe a dologban felfedezni,hogy a kép fotós szempontból valóban kiválló.Egy lepukkant ósdi helyen egy fiatal kiválló kivánatos hölgyet ábrázol.Fotós szempontból valóban nagyon jó téma választás.De ha most a Medical Fetisht-t vesszük alapnak amiröl tulajdonképp az oldal témája szól kiváncsi lennék hogy melyik hölgy feküdne az ominózus környezetben arra a vizsgáló asztalra szivesen.Na de nem is okoskodok tovább mert aki kiváncsi az hamar öregszik és én azt nemszeretném. 

Előzmény: mf08 (4289)
DokitLány Creative Commons License 2 napja 0 0 4291

Kérem vissza ezt a helyet :(((

rainy day woman Creative Commons License 2 napja 0 0 4290

Értem én, a fétis az fétis, az kell hozzá, ami kell, és ha az egy lepedő, akkor az :)

(Igazából nem értem, mert nekem nincs fétisem, de azért el tudom képzelni kábé tényleg...)

Előzmény: mf08 (4287)
mf08 Creative Commons License 2 napja 0 0 4289

Rendben:)

speculum man Creative Commons License 2 napja 0 0 4288

Esetleg narancs ?

mf08 Creative Commons License 2 napja 0 0 4287

Mást gondolt a fotós, s mást mi, mi mind.

Valahol mégis csak kell hogy keretei legyenek a műfajoknak. Mindössze műfaj kompatibilis, s lehet a lepedő zöld is akár)

Előzmény: rainy day woman (4285)
speculum man Creative Commons License 2 napja 0 0 4286

A régmúlt irodalom órák jutnak eszembe. "Versében azt akarta mondani a költő " és, ahányan elemezték ugyan azt a verset, mindenki szerint mást akart mondani..... szóval azt akarta megmutatni a fotós ............. :)))))))

rainy day woman Creative Commons License 2 napja 0 0 4285

Nem voltam a fotós fejében, amikor kattintott, de lehet, hogy ez csak egy olyan kép, ami egy medfetes számára medical fetishként működik :) De még arról sem lehetne eldönteni, hogy kell-e hozzá fehér lepedő vagy sem, hogy műfajhelyes legyen... kinek a mi...

Előzmény: mf08 (4284)
mf08 Creative Commons License 2 napja 0 0 4284

Számomra itt nincs összhang, harmónia. Igen, a művészek és -félék gyakran alkalmazzák az ellentétek kontrasztját, de ez mégis csak egy medical fetish kép, vagy tévedek?

A fal és a szeméremajkak között a lehető legnagyobb akarattal sem tudok párhuzamot felfedezni. Ugyanakkor nem hallgatom el, a lepukkant környezet adott esetben nem tartana vissza...:)

Előzmény: rainy day woman (4283)
rainy day woman Creative Commons License 2 napja 0 0 4283

Az egyik ok a kontraszt (az üde fiatalság és a leharcolt öregség között (csak azért magyarázom ennyire szájbarágósan, mert ki tudja, miért nem érted, pedig ahogy én látom, magáért beszél (egyszer nekem is fölvetettek ilyen látványosan lerobbant fotóhelyszínt, de szerintem annak már nem lett volna értelme, akármilyen cukin korosodok is, az úgy már nem ugyanaz))), és a másik ok a lemeztelenedés; nézd csak meg, hogy a fal belseje ugyanúgy kandikál ki, mint a lánynak a szeméremajkai :)

Előzmény: mf08 (4281)
mf08 Creative Commons License 2 napja 0 1 4282

Nekem is van olyan kesztyűm, csak úgy mondom.

mf08 Creative Commons License 2 napja 0 0 4281

Számomra is érthetetlen, miért ez a helyszín. Legalább az asztalra dobhattak volna egy fehér lepedőt, pld.

Előzmény: labcin12 (4280)
labcin12 Creative Commons License 3 napja 0 0 4280

A hölgy osztályon felüli. De ilyen lepukkant helyet ritkán lehet látni. 

De ne elegedetlenkedjek a hölgy látványa kárpótol mindent.

Előzmény: mf08 (4279)
mf08 Creative Commons License 3 napja 0 2 4279

Íme. Valószínű, egy sorozat részei, ezt most véletlenül találtam.

Előzmény: nudiszex (4189)
labcin12 Creative Commons License 3 napja 0 0 4278

Nehéz napokra olways ultra.

Előzmény: speculum man (4277)
speculum man Creative Commons License 3 napja 0 0 4277

Kapcsolni, kapcsolni, kapcsolni....... valahonnan ez ismerős nekem... Ahhhh meg van!!! Sebeket szoktak összekapcsolni . Na már most, ha egy kicsit nagyobbacska kapcsokat használunk , milyen gyönyörűségesen lehetne egymás mellé kényszeríteni a szeméremajkakat.Kis távolságra lennének egymástól, hogy jó sok elférjen, de egy kimaradna, hogy kivezethessünk egy 24-26 os Folit .Combra egy gyűjtő zsák, de hogy véletlenül se  essen le, azt pedig szépen kis öltésekkel kivarrni!!!!!!!Mert ugye nem akarhatjuk Kedvesünket olyan kellemetlen helyzetbe hozni, hogy a városba a földre toccsanjon, vagy esetleg húzza maga után a földön.....

Bakker, nehéz napom volt ma.......de talán látni a fentiekből:)))))

Előzmény: labcin12 (4276)
labcin12 Creative Commons License 4 napja 0 0 4276

Szerintem meg ne felejtsük el a Gynót.Kapcsoljuk össze a kellemest és a még kellemesebbel.

Előzmény: speculum man (4275)
speculum man Creative Commons License 4 napja 0 0 4275

Igazad van!!!Felejtsük is el a gynót, csatlakozzunk a stabil motor- t kedvelők csapatához...Hogy mennyivel izgisebb ott az élet:))

Előzmény: speculum man (4274)
speculum man Creative Commons License 4 napja 0 0 4274

Fektesd az asztalomra,majd megvizsgálom!Nemleges válasz esetén rögtön kezdem az előbb vázolt kezelést:))

Előzmény: mf08 (4272)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!