Keresés

Részletes keresés

mai_hal Creative Commons License 2013.09.13 0 0 416

Sziasztok!

 

A domain eladás milyen tevékenységbe tartozik? Magyarul e.v.-ként milyen tevékenységet kell felvennem ahhoz, hogy szabályosan eladhassak egy domain nevet? Köszi a választ előre is!

simimark Creative Commons License 2013.05.22 0 0 413

Valaki tud egy megbízható domain regisztrátort ajánlani. A domain-regisztráció.net szerintetek?

eztalánnemfoglaltnév Creative Commons License 2013.04.07 0 0 412

Üdv. minden fórumozónak!

 

Cégünk, a Global Domains International domain nevek regisztrálásával foglalkozik, a domain névhez egy komplett informatikia csomagot ad, amiben minden benne van ahhoz, hogy eredményesen jelenj meg az interneten. A csomag 100 MByte tárhellyel együtt havonta mindössze 10$ (2000-2300 HUF).

 

 

Bővebb infóért kattints a linkre: http://domaincsomag.kmali.ws/

 

Üdv.: Katalin

bruzsal Creative Commons License 2011.02.04 0 0 410

Hali!

 

Minap regisztraltam egy akcios (433Ft)  .info domain, csak ugy probakeppen hogy nekem is legyen :)

A problema hogy falsh adatokat adtam meg es most  kerik a szemlyi igazolvany masolatat :)

Most buktam a domaint is meg a penzt is vagy vissza lehet valahogy vonni a regisztraciot?

A profilom lockolva van nem tudok csinalni semmit.

gabika_nadasdi Creative Commons License 2011.01.20 0 0 409

Na igen, ez az örökös para, hogy aki a tűzhöz közel van az inkorrekt módon visszaél a lehetőséggel. Remélem a te esetedben is csak szerencsétlen véletlen volt. (Volt olyan domainem, amit pár perc különbséggel én nyertem egy ismerős előtt és semmi összebeszélés nem volt közöttünk, egyszerűen véletlen egybeesés volt! Furcsálltam a dolgot, de mivel én voltam pár perccel előbb a várólistán, megnyugodtam, a paranoiam elült... )

Előzmény: seobaglyak (408)
seobaglyak Creative Commons License 2011.01.18 0 0 408

hát a regisztrátornál kell külön kérni, hogy amint felszabadul azonnal indítsák a regisztrációt. amúgy nekem már volt olyan az egyik domain regisztrátornál, hogy se a 2 hetes várólistán nem violt a domain és le sem volt regisztrálva elindítottam a regisztrációt, és érdekes módon hirtelen valaki más regisztrációja pont akkor indult el pár percel az enyém előtt, pedig már vagy fél órája elküldtem a regisztrátornak

gabika_nadasdi Creative Commons License 2011.01.13 0 0 407

Hello,

 

olyan kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy

adott egy .com domain név és mondjuk lejár január 20-.án és tegyük fel nem hosszabítja majd meg a tulaja.

Mikor kell beadnom a regisztrációs kérelmet rá és a .com domain névnél mennyi idő amíg enm regisztrálhatom? Mikro kell fizetni? Mármint gondolom előre kell, de akkor bukoma  pénzt a regisztrátoromnál, ha közben a tulaj meghosszabítja vagy valaki megelőz?

 

 

köszi

Rckbl Creative Commons License 2010.09.20 0 0 406
Szia!

ritka vendég vagyok itt, légyszives irj a support@hosting55.com címre. Köszönöm!
Előzmény: Törölt nick (405)
Rckbl Creative Commons License 2010.08.23 0 0 404
Szia!

sedo.com
Előzmény: Törölt nick (403)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.20 0 0 403

Szeretnék tanácsot kérni, hogy eladásra szánt domain címet hol érdemes hirdetni. Van olyan nagy nézettségű oldal, ami kifejezetten domain hirdetéssel foglalkozik?

Hodobay Creative Commons License 2010.08.16 0 0 402
Ingyen Domain

Aki nem talál megfelelő domain nevet a .hu tartományba az még mindig kereshet a .tk-nál egyet. Ráadásul náluk ingyen van. Már több magyar céget is láttam ilyen domain névvel és ahogy telnek az évek egyre több lesz.

Regisztrálj ingyenes domaint: Ingyen Domain
linktar.hu Creative Commons License 2010.03.12 0 0 400
 

Üdvözlöm a topic lakókat.

 

Másodlagos dns-t keresek.

Cserébe szintén másodlagost tudok adni.

 

Köszönöm.

mrbandy Creative Commons License 2010.03.11 0 0 399
ezért kell mindig a domain.hu oldalon keresgélni. tuti van mentő robot a szolgáltatók keresőjében és ha megtetszik nekik, máris beregelik. hiszen lépéselőnyben vannak. persze nem feltételezem, hogy mindegyiknek, de velószínű...
Előzmény: Herold (396)
devavaridezso Creative Commons License 2009.10.08 0 0 398
A Domainfesztival.hu oldal összes domainjei (válogass) eladók!
Rckbl Creative Commons License 2009.10.06 0 0 397
Hihetetlen .eu regisztráció, akció a www.hosting55.hu oldalon. Új .eu név csak 750 Ft, áfával együtt!
Herold Creative Commons License 2009.08.08 0 0 396
Tudom, hogy régi post, de az alap, hogy regisztrátornál soha nem ellenőrizzük a domaint. Csakis a www.domain.hu oldalon. Nem véletlenül vannak a regisztrátor cégek weboldalán ilyen űrlap. Így gyorsan lenyúlhatják a jó domainnév ötleteket.
Előzmény: szolnokil (386)
Herold Creative Commons License 2009.08.08 0 0 395
Sziasztok

Szerintetek be lehet jegyeztetni olyan domaint, amely egy ismert gyógyszer nevétől 1 betűben különbözik?
laczko02 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 394
A jó hangzású, könnyen megjegyezhető weblapunk.hu domain-név eladó.

Aki ismeri a lapunk.hu rendszert, az könnyen belátja, hogy a domain jelentős értéket képvisel. ;-) Mivel a domain ékezetmentes, értelemes magyar szó, ez szintén emeli az értékét.

Ennek ellenére nagyon kedvező áron adnánk, ajándék 1 GB tárhellyel, és természetesen számlával.

Érdeklődés: info@reklamnet.hu
laczko02 Creative Commons License 2008.06.14 0 0 391

Eladó vagy bérelhető, jól hangzó domain-nevek:

 

balatonparty.hu

budapestiszallas.hu

debreceniszallas.hu

esztergomiszallas.hu

szegediszallas.hu

 

Ezek a domain-ek nem csak könnyen megjegyezhetők, hanem a bennük lévő kulcsszavaknak köszönhetően segítik a jó helyezés elérését a keresőknél (Pl. Google).

A fenti domain-nevek 500 MB tárhellyel együtt kedvező áron, több éves múlttal rendelkező webfejlesztő cégtől, szerződéssel, számlával bérelhetők; vagy tulajdonjoguk eladó tárhely nélkül.

Érdeklődés: info@bannerhirdetesek.hu

Xefi Creative Commons License 2008.06.12 0 0 390
hol lehetne olcsón domaint venni ahol adnak hozzá kb 50MB tárhelyet
mindegy a végződős lehet info,com,hu vagy akármi csak olcsó legyen
WebMester Creative Commons License 2008.04.18 0 0 389
VAn ez: http://domain-search.domaintools.com/
De csak a népszerű TLD-kre írja ki. De ez elég is.
Előzmény: Divat Csajszi (388)
Divat Csajszi Creative Commons License 2008.04.10 0 0 388
Hello

segítség kellene, egyszer jártam egy olyan oldalon, ahol egy domain névre (pl. akarmi) kiírta az összes végződést, és állapotát.

akarmi.com .hu .gr .net .lt (szóval mindet)

És hogy melyik szabad éppen.

tudtok ilyet?
szolnokil Creative Commons License 2008.01.30 0 0 387
Nos, kiderült, hogy nem is így volt...
Az első domain-t valóban csak két nappal azelőtt foglalták le, mint ahogy regisztrálni szerettem volna, nem sokkal az után, hogy lekérdeztem és még szabad volt.
A második domain lekérdezését viszont elgépeltem, valójában már 4 éve bejegyezték.
Úgyhogy nincs két eset, csak egy, az meg valószínűleg csak véletlen. A cég szerint nem ők foglalták le, ezt még nem tudom ellenőrizni, de eliszem nekik.
Tanulság: ha van egy jó domain-név ötleted, foglald le azonnal.
Üdv.
Előzmény: szolnokil (386)
szolnokil Creative Commons License 2008.01.29 0 0 386
Üdvözlet!

Találkozott már valaki olyan esettel, hogy ellátogatott egy regisztrátor weboldalára, ahol is ellenőrizte, hogy szabad-e az általa választott domain név, majd rövidesen valaki lefoglalta azt, még mielőtt regisztrálni tudta volna?

velem ez kétszer is megesett, ugyanannál a regisztrátornál. jogosan kérdezhetitek, hogy miért próbálkoztam másodszor is ugyanott. ennek ellenére bosszantó lenne, ha kiderülne, hogy a regisztrátor cég munkatársai (vagy akinek leadták a drótot) nyúlták le a választott domain nevet. lehet, hogy nem is ütközik törvénybe az ilyesmi (vagy igen?), mindenesetre roppantul etikátlannak tartom.

Üdv:
SzL
HUCsa Creative Commons License 2008.01.28 0 0 385
ITT egy külföldi szerver.
1500 GB havi 4,95 USD.
Előzmény: arlo (383)
REMbraNT Creative Commons License 2008.01.28 0 0 384
Kiválasztod a külföldi céget pl godaddy.com. Ott kezdeményezel egy domain transzfert, menet közbe létre kell majd hozni felhasználónevet és jelszót, szóval miután megadtál minden adatot, ki is fizeted azt a 6-7 dolcsit. Néhány percen belül kapnod kell egy emailt amiben szerepelni fog egy transaction id és egy security kód. Ezt a mailt oda kapod ami a domainhez be van állítva amit transzferolni akarsz.

Eztán belépsz a godaddybe. Listázod a domainjeidet (Domains/My Domains), van ott valahol egy Pending Transfers menü (Domains/Pending transfers felül), ez kell neked, kattints rá. Itt tudod megnézni a folyamatban lévő transzfereket.
Bepipálod a domaint, jobbra fenn Authorization/Begin Transfer Authorization.
Itt megadod majd neki az említett két kódot, tovább bepipálod az Authorize gombot (ha jól emlékszem ez a neve, de semmiképpen sem a Reject:), ezután vagy ez előtt? Mindegy, szóval meg kell adnod az Auth-Authorization-EPP vagy ahogy nevezik kódot. Ezt a kódot pedig csak a mostani domain reg céged fogja neked megmondni. Enélkül nem tudod a .com nevet átteni sehová.
Ha nincs online manage rész a domain reg cégednél ahonnan online le tudod kérni ezt a kódot, akkor írnod vagy hívnod kell őket, mert nem tudsz mást tenni.

.hu esetében nem tudom mi hogy van, de azt szerintem nem lehet áttranszferolni külföldi céghez.
Előzmény: www.multik.hu (382)
arlo Creative Commons License 2007.12.26 0 0 383
Üdv mindenkinek! Azt szeretném megkérdezni, hogy lehetne Amerikában bejegyeztetni domaint, és mennyibe kerül. Érdekelne olcsó USA szerverbérlés is, ha tud ilyet valaki.
www.multik.hu Creative Commons License 2007.12.22 0 0 382
Sziasztok!

Szeretnék .hu-s és .com-os domain nevet átregisztrálni egy másik webhosting szolgáltatóhoz. Mivel a másik külföldi cég ezért mondja, hogy vegyem fel a kapcsolatot az én szolgáltatómmal.Sajnos a jelenlegi szolgáltatóm nem igen kommunikatív, illetve gyenge a helpje, ezért is akarok cserélni.

-Kérdésem mi a procedúrája ennek?
-Mit kell csinálnom, hogy át tudjak regisztrélni?
-Milyen infokra van szükség, hol tudom beszerezni őket (pl: Authorization Keys )?
- Ha amerikai serverre akarok menni, hogyan lehet .hu-s címet is át tenni?

Várom a válaszokat!

Üdv.

KALMI

U.I.
Pl: Innen választanék: http://www.webhosting-top10.com/host22/
Jack The Lad Creative Commons License 2007.06.21 0 0 381
Kérdések!

 

1. Hol érdemes .hu domaint regisztrálni?

 

2. Tárhely?

 

3. Még lesznek kérdéseim!

 

Előre is köszi!!!!

 

 

Jack The Lad Creative Commons License 2007.06.20 0 0 380

HELP!!!!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!