Keresés

Részletes keresés

tappancsok Creative Commons License 2014.06.27 0 0 47

saját

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.29 0 0 46

www.piercingvarazs.hu

</P>

P!nk63 Creative Commons License 2007.05.20 0 0 44
Milyen éxer van benne, fém? A dagadás az lehet a sok beszédtől is. Nekem is szokott egyszer-egyszer bedagadni, pedig nekem már 2 éve megvan. Esetleg egy kis hidegvízzel öblögess vagy egy jégkockát szopogass el. Egyik oszt.társam azért vette ki a pinyót, mert a fogait állandóan bizgerálta és zavarta, na meg persze kicsit koptatott is rajta. Ajánlom, hogy menj vissza a szalonba, ahol csinálták és kérdezd ki a véleményükről. Ja meg, ha sokat játszol, az sem jó, vagyis én fémmel nem szeretem.
Előzmény: soundy (42)
P!nk63 Creative Commons License 2007.05.20 0 0 43
Lehetni lehet, csak ha tudsz utánna öblögess. Enni lehet, persze ha tudsz. A tejes dolgokat kerüld. Alkoholt is ihatsz, de lehetőleg ne színeset.
Előzmény: Turcsika (41)
soundy Creative Commons License 2007.05.11 0 0 42
Helloka!
Nekem mar 3 honapja van pc-em,de most az utolso napookban fel van dagadva es az inyem is faj es neha verzik is,no meg a fogaim is kezdenek fajni.eddig nem vol semmi baj,de most.....eleg kellemetlen.Mit csinaljak?
Turcsika Creative Commons License 2007.05.11 0 0 41
Hello! Én azt szeretném megkérdezni, hogy nekem ma szúrták a nyelvem, és mivel én dohányzom, nem tudom hogy ilyenkor lehet-e. És még annyit, hogy meddig nem lehet enni és inni? Előre is köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.17 0 0 40

Szióka......

Igen természetes ,hogy vág egy kis rést az ékszer.....

Arra kell figyelni ,hogy belülről ne nöjön rá a bőröd!!!!!!Ha jó helyre lett szúrva nem lesz baja a fogaidnak :)

Bocsi hogy csak most tudtam reagálni:)

Szia:)

Előzmény: dorire (38)
egyiptom Creative Commons License 2006.09.22 0 0 39

sya

oh nagyon koszike h valaszoltal :) mar elvoltam keseredve h nem lehet :S

jah es koszi az e-mailt is :)

dorire Creative Commons License 2006.09.22 0 0 38

Szia piercinges fiú!

Te biztos tudsz válaszolni a kérdésemre! Tegnap tetettem be a szám alá egy pc-t, és a fém talpacska teljesen kidörzsöli az ínyemet, ami nagyon fáj. A szúrás helye egyáltalán nem fáj, sokat öblögetek phlogosollal, csak az ínyem... Ha kicserélem a talpacskát műanyagra (plüss nincs?:)), az nem fogja dörzsölni, ugye? Vagy ha lemegy a duzzanat, akkor nem fog úgy benyomódni a pc? Esetleg ha kapok rövidebb pálcikát? Légyszi, írj valami bíztatót, mert nagyon tetszik, de aggódom az ínyem meg a fogaim miatt. Ha így marad, ki kell vennem, mert ínysorvadást kapok.

szia

dorire

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.22 0 0 37

Szióka :) Persze hogy lehet csak neked akkor elörébb kell szúrni az ékszert ennyi:) legalább tudsz majd vele játszani:)))

Előzmény: egyiptom (36)
egyiptom Creative Commons License 2006.09.14 0 0 36

sya!

egy kerdes: nekem azt hiszem tul hosszu a nyelvfekem szoval az a hartya vagy mi ami a nyelvem alatt van szoval azt szeretnem megkerdezni h igy is lehet nyelvpc-m? mert en nagyon reg szeretnek mar de ez a problemam...

elore is koszi a valaszt :)

sya

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.01 0 0 35

Az én véleményem az,hogy maga a szúrás nem fáj ,de utánna nem lesz tul kellemes,de párnapon belül helyre jön:)Hideg dolgokat kell szopogatni:) Nem fagyit!!!Semmi tejes dolgot ne egyél illetve ne igyál!

Nem kell félni ki lehet birni :))

Remélem tudtam uj dolgot mondani cijja:)

Előzmény: xixka (33)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.01 0 0 34

Sziasztok...... Végre megcsináltam az oldalamat,ha gondoljátok nézzetek be:)

www.piercingesfiu22.gportal.hu  Van kép a munkáimról,árak,elérhetőségek.......

Folyamatos feltöltés alatt van az oldal....

xixka Creative Commons License 2006.02.10 0 0 33

Hali

Én is tervezem a nyelvpc-t (egy már van a szemöldökömben), csak halálra ijesztettek engem is a "jól bedagad a nyelved, nem fogsz tudni beszélni" (ez egy nőnél komoly problémát jelent. :))) Illetve viccet félre téve, azt mondták,hogy tönkre vágja a fogaimat meg pösze leszek, illetve öklendezhetek tőle állandóan....

Szóval kicsit para a dolog. Magától a szúrástól nem félek, mert a srác aki csinálta a másikat is nagyon kis lelkiismeretes és ügyes keze van.

Szerintetek? :)

Előzmény: dbazsy (32)
dbazsy Creative Commons License 2006.02.10 0 0 32

Hi!

Ehhez csak annyit, hogy ha diplomata lennék nekem se lennének pierjeim...

De hát nem vagyok az... És igazán nem is szeretnék az lenni...

De ha illik az életmódomhoz, s ha jól áll, miért ne legyen? Bent van a nevében is,   hogy ez egy ékszer.. olyan mint a nyaklánc, vagy a karóra, gyűrű, stb... CSak nem kell túlzásba vinni... vagy jóból is megárt a sok.. :) Egy bizonyos fokig minden lehet szép is... Csak a mértéket tudni kell tartani..

Szal érted.... :)

By

Előzmény: HotNapalm (12)
Cilimukk Creative Commons License 2006.01.17 0 0 31
Hello mindenki:) és V.Beni.
amit írtál nem hülyeség, de azt tudni kell, hogy csak annyira minimális az a potenciál különbség, hogy szinte nincs is.Csak amalgám tömésekre igaz és fém koronákra, hidakra.A ma elterjedtebb fehér tömések müanyagok.Fogíny gyulladást nem a pc-től fogsz kapni, hanem a nem megfelelő orálhigiéne miatt lesz.Fogköveket ha alaposan eltávolítja a fogorvosod és megfelelő technikával mosod a fogad, kevés esélyed van a fogaid elvesztésére, hacsak egy nagy verekedésbe nem kerülsz..Azt viszont kevesen tudják, hogy a pc-re is megtapadnak a bacik és a lepedék, ezért érdemes néha azt is fertőtleníteni, esetleg fogkőteleníteni /láttam fogköves pc-t/ szájon kívül természetesen:)
Előzmény: V.Beni (13)
Cicapracli Creative Commons License 2006.01.07 0 0 30

Sziiijjjasztok!!!

Nem tudtok pesten olyan üzletet ahol naon szép piercingeket lehet venni???

Köldök piercingeket. Rem tudtok segíteni és előre is köcce.

Piercingesfiu20, eltudnád nekem küldeni a katalógust a mailomra? Szivesen rendelnék ha vannak olyan cépek. lucy89@freemail.hu

puszko

Anne 777 Creative Commons License 2005.12.31 0 0 29
Hali! És nekem tudnál ien ajakpc szerezni?
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.28 0 0 28

Sziasztok:)       Most szereztem be egy uj Piercinges katalogust 200 oldalas  Nagy ékszer választék!!Ha több ékszer is kell  Reállis áron hozok..

Ha érdekell ir:j piercingesfiu@freemail.hu

Piercingszúrást is vállalok:)

Sziasztok

FLAPY16 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 27

Sziasztok

Én most szeretnék a nyelvembe csináltatni piercinget és meg szeretném kérdezni hogy nagyon fáj?akinek van a nyelvébe azt nagyon szépen megkérem irjon

elöre is köszönöm!!

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.04 0 0 26
  Sziasztok:)))))

Minden mennyiségben Bármilyen piercinget betudok szerezni reállis áron!!!!

Piercingszúrást is vállalok.......Budapesti elönyben!  :))))

Ha érdekell irj a e-mailt...

piercingesfiu@freemail.hu       sziokaÉn lennék:))

ErikácSKA Creative Commons License 2005.07.25 0 0 25

Sziasztok!

már 1 hete megvan a nyelvembe,mennyi idő után lehet kicserélni?muszáj megvárni az 5 hetet?mert én már szeretnék bele másikat,csak most szilikon van benne és én rózsaszín orvosi fémet szeretnék bele.

Gpiercer Creative Commons License 2005.07.18 0 0 24
sziasztok!piercingek 3500fttol mely tartalmazza az ékszert és a behelyezést is!
70-626-33-400 gergő !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
JY Creative Commons License 2004.07.01 0 0 23

én külföldön csináltattam a piercingem 2éve, semmi extra nem volt, ugyanolyan mint itthon, csak higiéniában más az egész..

Alexi Creative Commons License 2004.06.07 0 0 21
hellka!:D
Te ilyet akarsz?
Nema..nekem nagyon nem tetszik,mert szerintem undorító:D
Én eddig csak diszkós pasiknak és csajoknak láttam:)
Előzmény: Törölt nick (-)
szanta Creative Commons License 2003.06.20 0 0 20
Hol csináltattad? Ki csinálta? Ilyet még enm hallottam ,hogy Betadint belső használatra ajánlják!!!
Egyébként neked is figyelmedbe ajánlom a Piercing! TE FELRAKNÁL ILYET????? topicot, lásd lentebb a #17-es beírást!

üdv

Előzmény: shazzer (18)
ControlDenied Creative Commons License 2003.06.15 0 0 19
és mi értelme?
Előzmény: shazzer (18)
shazzer Creative Commons License 2003.06.15 0 0 18
szijja mindenki!:)

immár harmadik napja én is piercingtulajdonos vagyok, nyelvben..
szeretném megosztani tapasztalataimat, mivel 1-2-t furcsának találok..
az első az, hogy a nyelvem nem dagadt be, csak egy nagyon picit...
a második, hogy ma már tudtam enni!
ugye mivel tudom mozgatni a piercinget a nyelvemben, akármit ehetek?

egyébként jól mondják hogy egyénenként másak a tapasztalatok. mert nekem pl fájt mikor beszúrták, de azóta is tűröm, ha fáj. mondjuk csak beszéd és evés után fáj, ha nem mozgatom, egyáltalán nem, tehát szerencsésnek mondhatom magam..:)
kezeléséről annyit mondtak hogy naponta kétszer csepegtessek Betadine-t a lyukra, és mozgassam meg benne az ékszert.
eleinte nekem is nagynak tűnt ez a kezdő ékszer, de már kzdem megszokni, és nagyon gondolkozom azon, hogy ne is cseréltessem ki!
egyébként a srác aki csinálta nagyon ügyesen dolgozott, mindenkinek tudnám ajánlani!

ja, üzenem mindenkinek akinek nem tetszik a piercing, hogy szarja le! ha nekem nem tetszik vmi akkor nem foglalkozom vele... ennyi..
na cső

szanta Creative Commons License 2003.05.26 0 0 17
Szia timpiri!

Amint látod ez a topic eléggé elsorvadt, de van egy jó hírem: Piercing témában van egy élő-viruló topic!! Gyere át oda, ott épp nyelv-piercing most a téma!

Itt van a Piercing! TE FELRAKNÁL ILYET????? topic!!

üdv

Előzmény: timpiri (16)
timpiri Creative Commons License 2003.05.13 0 0 16
Szió!
szóval,neked nem jött össze?
kikellett venned?és fájt,vagy csak kellemetlen érzés volt utána,meg szokatlan.vagy kajakra fájt?meg az is lenne itt még részemről,mit lehet enni mig nem gyogyul be,meg hány nap alatt gyógyul be,és hasonlo dolgok!köszi!válaszolj pusziTimi
Előzmény: trinithy (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!