Keresés

Részletes keresés

a. plug Creative Commons License 7 órája 0 0 2265

Köszi nagyon jó lenne az is amit javasolsz ,,de hol tudom beszerezni...?

Előzmény: oboás (2264)
oboás Creative Commons License 22 órája 0 0 2264

Én ilyennel szúrtam az Apadravya-mat.

Előzmény: a. plug (2263)
a. plug Creative Commons License 1 napja 0 0 2263

Üdv nektek.. Kérdésem..:  Piercing szúrótűt , hol tudok beszerezni 2mm vagy 2,5 mm-es kellene, Köszönettel.. a

Sebaj Tóbiás II. Creative Commons License 1 napja 0 4 2262

icevolf Creative Commons License 2017.09.19 0 0 2261

szasza_hungary Creative Commons License 2017.09.17 0 0 2260

mindenben! napi, szex, stb.

Előzmény: ondori (2259)
ondori Creative Commons License 2017.09.16 0 0 2259

Hello!

És melyik volt ami minden téren kényelmes volt?

Mármint nem csak a napi "rutint" értve ez alatt. :)

Előzmény: szasza_hungary (2258)
szasza_hungary Creative Commons License 2017.09.16 0 1 2258

Szia!

nekem négy éve van PA. Eddig nem volt vele semmi gond, nem kényelmetlen stb.

Volt már benne karika és patkó is különböző méretben.

mellbe én is szeretnék

Előzmény: ondori (2257)
ondori Creative Commons License 2017.09.16 0 0 2257

Hello mindenki!

Nagyon régóta szeretnék én is intim piercing tulajdonos lenni.
A Prince Albert piercing tetszik nagyon és azzal kapcsolatos tapasztalatok, érvek&ellenérvek (azoktól a férfiaktól várom leginkább a választ akiknek már van vagy bármely intim piercingje van. Érdekel a mellbe is egyaránt. Netántán akinek ott is van annak a tapasztalata is érdekel. -nők esetében is.- :) ).

S kit ajánlanátok, mint piercer?
Akit én eddig szimpatikusnak találtam -személyesen találkoztam vele és érdeklődtem nála.- az Zagyvai Gábor. Hihetetlen jó fej és közvetlen.

Viszont vidéki mivoltom miatt és az idő hiányában nem nagyon tudok felmenni mostanság pestre hozzá, hogy megcsináltassam vele.

Szóval az érdekelne, hogy É-NY-on -Győr és vonzáskörzetében.- van-e vagy tudtok olyan szakavatott piercert, aki foglalkozik férfi intim piercinggel és konkrétan ezt a piercinget meg tudja szakszerűen csinálni.
Ha inkább többen is Őt ajánlják inkább, akkor megvárom a megfelelő alkalmat erre a dologra.

A válaszokat előre is köszönöm!

Chester5 Creative Commons License 2017.09.08 0 1 2256

:PAPADRAVYAAPADRAVYAAPADRAVYA

gezu012 Creative Commons License 2017.09.06 0 0 2255

MetalTibi Creative Commons License 2017.09.03 0 0 2254

Na mi a helyzet? Kihalt a topik :) mutassatok mitek van

Sebaj Tóbiás II. Creative Commons License 2017.07.15 0 5 2253

mikitt Creative Commons License 2017.06.21 0 1 2252

Ft

mikitt Creative Commons License 2017.06.21 0 0 2251

A helye mm

Megvan

Brust Liebe Creative Commons License 2017.06.18 0 0 2250

egyáltalán nem fájt viszont szúrás után míg be nem gyógyul teljesen addig elég érzékeny

Előzmény: oboás (2249)
oboás Creative Commons License 2017.06.18 0 0 2249

Neked is úgy fájt, mint MetalTibinek?

Előzmény: Brust Liebe (2248)
Brust Liebe Creative Commons License 2017.06.18 0 0 2248

én magamnak szoktam szúrni van egy jó pár

Előzmény: Mazso72 (2246)
MetalTibi Creative Commons License 2017.06.16 0 0 2247

Hali. Szerintem

nezz korbe a neten h milyen uzletek piercingesek vannak a kornyekeden es hivd fel oket. Tudsz azonnal idopontot foglalni is. De azt remelem tudod h brutalmód fáj :) q

Előzmény: Mazso72 (2246)
Mazso72 Creative Commons License 2017.06.12 0 0 2246

Valaki tudna abban segíteni,hogy hol és kb.mennyiért szúrnak ampallang piercinget?

szgaboo81 Creative Commons License 2017.05.23 0 1 2245

Megürűlnék egy intim piercinges punciért! Engem nagyon izgat!

MetalTibi Creative Commons License 2017.05.21 0 0 2242

Szia. Nekem van par piercingem nyelvben meg intim is es szerintem nagyon szep tud lenni de csak valami kis szelid nem kell vad nagy valami szar egy szep punciba. Ha az emnyem erdekel adj egy mailt megmutatom. Szerintem nezd vegig h miket tudnal csinaltatni es ami fontos ami tetszik annak olvass utana nagyon alaposan mert sokmindenre kell figyeni gyogyulas es kezelés terén na meg a fajdalomtűrésed is kérdés. 

Előzmény: Törölt nick (2238)
deamon22 Creative Commons License 2017.05.21 0 6 2241

Nekem az ilyesmik tetszenek

deamon22 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 2240

Szerintem csináltass nyugodtan:) Egy szép piercing izgató. Tuti tetszeni fog a pasidnak is :)

Longdickman Creative Commons License 2017.05.21 0 0 2239

Ha sok van benne az nekem nem tetszik, de 1db eléggé izgató tud lenni :)
Nőkön nekem csak a mellükben nem tetszik.

Anonimus Live Creative Commons License 2017.05.06 0 0 2237

Visszatérve a nevemre. Volt egy időszak, mikor foglalkoztatott a TOR böngésző, meg az internet ellenőrizetlen oldala, de nem mint felhasználó.. Csak kíváncsi voltam. Megnéztem. Ezzel párhuzamosan csináltam ezt a Nick nevet.. Ennyi. Ha sokáig nem lépek be vhova.. Hajlamos vagyok elfelejteni a jelszavam illetve nevem.. 

Anonimus Live Creative Commons License 2017.05.06 0 0 2236

Újra kellett indítani a telefonom.. 

Szóval a pöcsömön az alsó (féktől a golyó felé 2cm) elkezdett begyulladni. A gyulladás miatt a bőr megfeszült, és mint egy homokóra... Na olyan alakja volt.. Így jobbnak láttam azt a lyukat feladni.. Gondolom a gyulladást nem a higiénia elmaradása okozta, hanem a beakatások mindenbe. Addig baj nem volt. És tényleg nagy bajnak gondoltam. Lehet elég lett volna borogatni, vagy kenegetni. Úgy gondoltam, hogy nem kísérletezek. Tulajdonképpen, bárki akar szúrni.. Előtte legalább 3x olvasson el itt mindent.. Meg googlézza szét a témát, vegyen meg mindent hozzá, és olvasson. Majd mikor azt hiszi tud mindent, akkor is olvasson. 

Nem jó helyre szúrtam az alsót az a helyzet.. Be kell látni.Folyamatosan piszkálta valami, vagy a boxerem.. Magy mikor ültem.. Vagy feküdtem.. Érzékeny volt. 

Ami megmarad, és próbléma mentes az a fitymafék alatt van. Nem szúrtam csak vékony bőrt, nem sérült semmi sem. Teljesen panaszmentes jelenleg. 

Majd tervezem egyszer azt az egyet amit feladtam, talán újra szúrni. De ez gyógyuljon meg teljesen. 

Anonimus Live Creative Commons License 2017.05.06 0 0 2235

Megakasztottam = törölközés közben beakadt. Majd megint megakadt mikor toltam le a boxerem. 

Mikor viszketés volt, félálomban megvakartam.. Aztán abban a pillanatban jutott eszembe, hogy mi van.. Mikor megint megakadt a körömben. 

A fitymaszűkületet arra értettem, hogy amit a fék alatt szúrtam. Begyulladt, ezt akasztottam meg + vakartam meg. 

Előzmény: EE|33 (2234)
EE|33 Creative Commons License 2017.05.05 0 0 2234

Hali!
Kedves "Anonimus Live"! (Csak nem elfelejtetted a másik neved jelszavát? :-D)

Kérlek, egy kicsit széttagoltabban, ill. 1Rtelműbben, közRt7őbben fogalmazz! Nagyon egybeírsz! :-)

Elhiszem, hogy nagyon az élményyek 6ása alatt vagy, főleg, amikor felidézed, de sokszor az írás hevében nem figyelnek a segélykérők se arra, hogy a másik nem biztos, hogy...

...megfelelően követni tudja az eseményeket, nemcsak kapkodja ide-oda a fejét a történet által diktált tempó hevében.

...érti is ill. a helyükön érti azokat a kifejezéseket, amiket te használsz mert tudod mi micsoda, de a másik nem biztos, hogy tudja, érti, amire te érted!

Plusz,...: Beszédesebb volna a történeted, ha fotodokumentáltad volna az eseményeket, ennek hiányában fitymaszűkületre ill. rövid fitymafékre se le7ne mit mondani! Ill. nekem az se mond semmit, hogy "meg- ill. leakasztottam". Hogy "akasztottad meg/le"?

A viszketés természetes mechanizmus, mely a rendszerint a regenerálódás kezdeti időszakában jelentkeznek.

"Mert sehol sem írták mondták, hogy akár súlyos fitymaszűkületet lehet nyerni egy PC - vel.. Nekem majdnem sikerült."

_ Fitymaszűkület akkor jelentkez7 ilyenkor, ha a fék húrja is megsérül, emiatt méginkább összehúzódik, és a belőle szerteágazó húrágak fitymát körülölelő gyűrűje ezáltal ugyancsak összébbhúzódik. A súlyostól ez még távol van, de azért egy enyhe előfordulhat,... ha megsérted a húrt, ebben az esetben a féked már ment7etlen, és át kell vágni, vagy a saját módszeremmel alá is le7 varrni, és akkor nyom nélkül, esztétikusan leszárad. De ha ez a húr nem sérült meg, nincs mitől aggódnod! :-)

Üdv: EE

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

ferfiegeszseg.ee33@gmail.com

http://fityma.net

Előzmény: Anonimus Live (2233)
Anonimus Live Creative Commons License 2017.05.04 0 0 2233

Üdvözlöm. 

Mondjuk úgy, hogy kalandos volt a gyógyulás. :-D

A fitymafék jól gyógyult, de ami alatta volt szúrva.. Eléggé kalandosra alakult. 

Szépen gyógyult, majd megakasztottam.. Valahogy kibírtam vigyorgás nélkül.. Aztán elkezdett begyulladni.. Majd mikor kezdett elmenni a gyulladás.. Belekaptam megint megakasztottam + hajnalban éppen nem fájt.. Viszketés volt.. Mondom megvakarom.. 4nap alatt 3x akadtam le.. Reggelre már fájt nagyon. Estére elkezdett feszülni.. Kicsi lett a PC.. 1.3 x 6 x 3.. Kicseréltem egy nagyobbra.. De már fájt a pöttöm nagyon.. Húzta a PC... Este 11kor lefürödtem.. Lekezeltem tetrán stb.. És kivettem az alsó PC-t. Reggelre felére lappadt.. Rá 3napra teljesen visszahúzódott a gyulladás. Igaz beforrt, de nem érdekel már. 1pc bőven elég egyenlőre.. Arra is elég vigyáznom. Igen, beszartam ám de nagyon.. Mert sehol sem írták mondták, hogy akár súlyos fitymaszűkületet lehet nyerni egy PC - vel.. Nekem majdnem sikerült. De észnél voltam szerencsére. Lehetett volna nagyobb baj kivétel után, illetve ha bent hagyom. Azóta, kb 2hete kivettem a titánt, jelenleg "súlyzó" style van bent. 2db 8mm golyó közte 1.6mm szár amit vissza kellett vágni mert hosszú volt. Mielőtt jön a kérdés, miként csináltam meg.. Golyó + szár összeteker.. Majd méretet vesz.. Levág méretre.. Másik golyó 1.5mm fúróval belefúr kb +3mm.. Majd a szárat befogtam fúróba, vízpapírral rácsiszoltam.. Mikor mindenki mindenkibe belecsúszott.. Fogtam.. Menetes oldalra feltekertem a golyót az egészséges menetre, meghúztam, majd a fúrt lyukba beletoltam a szárat.. Kalapáccsal össze ütöttem.. Megszorult.. A másik golyót letekertem.. Befogtam fúróba.. Vízpapírral lecsiszoltam a sérüléseket a golyóról.. Majd felpolíroztam.. 15percig ázott alkoholban.. Majd ment a helyére.. Minden PC csere előtt az ékszereket 5percig áztatom alkoholban. Szóval 100%-ból 50% a siker.. De ennek is örülök nagyon. Eddig minden rendben. Sokat olvastam, sokat gondolkodtam mire eljutottam a szúrásig. De egyet elhatároztam. Ameddig nem lesznek meg a feltételek, addig nem szúrok.. Sokan nem veszik komolyan ezt, zsákvarrótű stb..  társai.. Itt 1x téved az ember, többször nem.. Aztán életre szóló élmény lesz. 

Előzmény: EE|33 (2232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!