Keresés

Részletes keresés

panareaTJ Creative Commons License 9 órája 0 0 56104

Ha esetleg mentek, szólj, engem is érdekelne a dolog, plusz egy (két) segítő kéz sose árt, ugye :)

Előzmény: München11 (56102)
München11 Creative Commons License 9 órája 0 0 56103

Pont az jutott az eszembe, hogy aki  kihordja a cuccot (mondjuk a szoli kedvence Csenge, és a helyi focicsapat reményteli tehetsége, a szélsebeslábú Koppány), és lát egy ilyet, 99%, hogy van okos telefonja (valamivel be kell csapni apa kocsijának az ajtaját), és meg is nézi,miről van szó.

Csak az a fránya szövegértés, és a lényegi tartalom kiszűrése ne lenne olyan nehéz:-(

Elnézést a Csengéktől, és Koppányoktól, most ez jutott az eszembe.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (56099)
München11 Creative Commons License 9 órája 0 0 56102

Mivel már más is jelezte, hogy beszállna, mi is kinéznénk.

Plusz még itt-ott megtisztítjuk a jelzéseket takaró növényzettől a terepet.

Megnéztem a fotókat.

A hanyatló imperialisták már az utolsókat rúgják... Nem lennék a helyükben:-)

Előzmény: asciimo (56100)
asciimo Creative Commons License 17 órája 0 0 56101

Ez meg egy telitalalat. :D

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (56099)
asciimo Creative Commons License 17 órája 0 0 56100

:) illetve :D

Nem godoltam volna, hogy ennyire megihletett a törtenet.

Ugy is mondhatom meghatódtam.

Köszi hogy elmentel, ez eleg motivaciot ad, hogy menjek legközelebb is es folytassam a munkat.

Előzmény: München11 (56095)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 20 órája 0 0 56099

Kéne rá egy QR-kód (talán Swarowski-kristályból), ami a megfelelő történethez vezet.

Előzmény: München11 (56095)
München11 Creative Commons License 21 órája 0 0 56098

Szintén a kék kereszt letérés.

Jelzés a szokásos nulla. Ezt talán lehet jelezni, plusz beletett kilométerek, ha nem sokan vannak a közelben.

München11 Creative Commons License 21 órája 0 0 56097

Járhatóvá tett szakasz a vízmosásnál. A jobb oldalon korrekten lehet haladni, nem lehetett kis meló...............

München11 Creative Commons License 21 órája 0 0 56096

Kék kereszt letérés. A jelzés über rossz állapotban. Mondjuk én ismerem a helyet, de aki először jön erre, simán továbbmegy.

München11 Creative Commons License 21 órája 0 0 56095

Tisztelt Hölgyek,Urak!

Ma történt meg a bringatúra, egybekötve a Horgásztó-átfolyás,vízmosás szakasz bejárásával. Mivel közel másfél éve nem bringáztam, nehezen megy az ücsörgés, de persze ez legyen az én bajom.

No. Pár képet felteszek, előre is elnézést. Igazából a kék keresztre koncentráltam, de lesz azért poénnak szánt kép is.  Mindjárt kezdjük is talán ezzel:

asciimo Creative Commons License 26 órája 0 0 56094

"Umbrüggler Alm"

Vasarnap elmentem edzeni. Nem futottam, hanem a tempos gyaloglast eröltettem, ugyis az lesz a K100-on is a cel. Kiprobaltam egy uj utat, ahol a lakasunktol indulva vegig felfele kell menni (mondjuk lefele nem igazan lehet, 30 meter szint utan mar buvarruha kellene :)) ) , 4,5 kilometeren keresztül, az Umbrüggler Alm-ig. Az emelkedö persze nem egyenletes, vannak laposabb, söt egy-ket teljesen sik resz is. 1:10 perc alatt ertem fel. Otthon neztem meg, hogy ez 4,5 kilometer, igy utolag kiszamolva lassu temponak tunik, pedig küzdöttem derekasan. Azt mondja Ermak, hogy 100 m szintemelkedes az 1 km, na most ebben volt 540 meter szint. Tehat akkor mintha sik terepen mentem volna 9,9 kilometert 1:10 alatt. Ez igy mar jobban hangzik :) Mindenesetre eldöntöttem, hogy ez az ut lesz a merce, ha folyamatosan edzek a jövö evi Kinizsire, ide mindig visszajövök lemerni, hol tartok.

Ha valakit erdekelne:

http://blog.innsbruck.info/de/sport-natur/rauf-auf-die-umbrueggler-alm/

amugy nekem nem igazan jön be ez a sok modern design, de ugyse megyek be, van masik hely, ami meg örzi a regi karaktert.

Ermak Creative Commons License 2 napja 0 0 56093

Esetleg sokszoros teljesítőket zárhatnának ki így, akiket minden ponton felismert valaki - feltéve, hogy utólag van egy rendezőségi gyűlés, ahol egyeztetnek, ki, kit, hol, mikor látott...

Szóval irreális és szürreális a dolog. :-)

A rajtolók és az egyes pontokon áthaladók számát viszont tudják:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135177763&t=9013189

Előzmény: Öregnándi3 (56092)
Öregnándi3 Creative Commons License 2 napja 0 0 56092

:-)

Valaki átsétál a ponton és nem pecsételtet. Honnan tudnák, hogy ezek után kit kell örökre kitiltani?

Igazoltatni csak rendőr tud. Vagy valamelyik pontőr szolgálatba helyezi magát?

Más: Olyan volt tavaly(előtt), hogy egy létszámfeletti odament a rajtba, vitte az orvosit és a rajtoltatás végén benevezhetett, mivel hogy kevesebben jelentek meg, mint amennyi a keretszám?

Tudják egyáltalán a rajtoltatás végén, hogy összesen hányan rajtoltak el.

Öregnándi

Előzmény: Ermak (56088)
UNicum Creative Commons License 2 napja 0 0 56091

várd ki a 25.-i időjárás jelentést ;-)

Előzmény: Takito1989 (56090)
Takito1989 Creative Commons License 2 napja 0 0 56090

Több, mint 500-an vannak előttünk, nem hiszem, hogy annyian visszamondanák.

UNicum Creative Commons License 2 napja 0 0 56089

még annyit tennék hozzá, hogy aki várólistás és szeretne is indulni szerezzen be orvosit, mert tavaly volt olyan ismerős, akinek péntek este 7-kor szóltak, hogy szerettetel várják reggel a rajtban. Ő nem csináltatta előtte meg, úgyhogy el se indult.

Előzmény: Ermak (56088)
Ermak Creative Commons License 2 napja 0 0 56088

Először is, a korábbi évek tapasztalata az, hogy sokan mondják vissza a nevezést, a várólistások nagy eséllyel mind kapnak majd rajtszámot.

Másodszor, tavaly szerepelt a Kinizsi honlapján az alábbi mondat:

"A feketén indulókat örökre kizárjuk a Kinizsi Százasból"

Idén nincs ott, valószínűleg belátták, hogy ezt nem tudják ellenőrizni.

Összefoglalva: jó esélyetek van "hvatalosan" indulni, de ha mégsem, nyugodtan végigmehettek "csak úgy". Az erdőből kitiltani akkor sem tudnak, ha minden elenőrző ponton hangosan hirdetitek, hogy "feketén teljesítők vagyunk".

Előzmény: Takito1989 (56086)
VenczelGy Creative Commons License 2 napja 0 0 56087

Szia!

A rendezőknek nem dolguk, hogy a ttúrán kívüli kirándulókkal foglalkozzanak, a (környezetvédelmi?) hatóság meg aligha küld ki őrséget.

Előzmény: Takito1989 (56086)
Takito1989 Creative Commons License 2 napja 0 0 56086

Üdv Mindenkinek!

Sajnos későn sikerült regisztrálnunk és az indulás hivatalosan gyakorlatilag esélytelen.

Van olyan, aki indult versenyen kívül? Mennyire nézik jó szemmel? Egyáltalán engedik?

tomiwalker Creative Commons License 2 napja 0 0 56085

Én is csak akkor gondoltam, hogy összefuthatunk még aznap, amikor jött pár túratárs szembe velünk, és mondták, hogy melyik

túrán vannak. Néha talán könnyebb menni, mint egy helyben ücsörögni..:-))

Előzmény: CsST (56077)
J a a t Creative Commons License 2 napja 0 0 56084

Listára

Jaat

4:1  - 15:08 - 20:00-  még nem tudom -         Grande szülinapi partizás :)

J a a t Creative Commons License 2 napja 0 0 56083

Előre is köszi.

Előzmény: München11 (56081)
Ermak Creative Commons License 2 napja 0 0 56082

Köszi az infót!

Előzmény: J a a t (56078)
München11 Creative Commons License 2 napja 0 0 56081

Írtam nekik, gyanús, hogy az tényleg csak dísz.

Amint válaszolnak, jelzek.

Előzmény: J a a t (56079)
München11 Creative Commons License 2 napja 0 0 56080

Az óvodával szemben van egy kék kút, szép, díszes kivitelben.

Előtte azért érdeklődd meg,akár a polgárihivataltól,hogy üzemel-e,én még nem láttam használat közben.

Vagy marad a Bundschu-kút (forrás), az azért pár km kitérő. Viszont a víz első osztályú.

Előzmény: J a a t (56079)
J a a t Creative Commons License 2 napja 0 0 56079

Sziasztok,

Vértestolnán működik kék kút ? 

előre is köszi az infót.

Jaat

J a a t Creative Commons License 2 napja 0 0 56078

Szia,

tegnap jártam arra, 1-2 nyom volt még csak, de jól járható. jelzés nincs iránymenet.

Jaat

Előzmény: asciimo (56066)
CsST Creative Commons License 2 napja 0 0 56077

Örülök hogy találkoztunk Szépjuhásznénál :) 

Nem volt egyszerű a virrasztás a Térképkör rajt-célban, majd írok is róla pár gondolatot. Meg jólesett nagyon a tea és az almachips is, köszi szépen!

Előzmény: tomiwalker (56069)
Ogzen Creative Commons License 3 napja 0 0 56076

Asciimo, mély tiszteletem, és köszönöm a kőeltakarítást, jó kis crossfit lehetett. 

Oczal Creative Commons License 4 napja 0 0 56075

Köszi, hogy megosztottad. A második különösen érdekes volt. Legalábbis nekem, mert nálam mindig elsődleges a teljesítés minden áron.

Lehet ennek hatására álmodtam a legújabb őrültséget a Kinizsiről. Hozzáteszem nem szívok semmit :D

Nagyon jól haladtam, szép volt az idő is, Kesztölcre 4.5 óra alatt értem. Még fotókat is csináltam, aztán folytattam az utat a K-n, de egyszer csak elvesztettem. Beértem valami tornaterembe ill. annak öltözőjébe, ahol másokat kérdeztem merre van a K.
Kijutottam a teremből és azon kaptam magam, hogy Tata szélén járok már, ezért visszafordultam be a városba. Nehéz emelkedőn, csak nagyon erőlködve és lassan tudtam haladni, ráadásul elvesztettem másfél órát. Aztán találkoztam 2 lánnyal, akik magabiztosan meneteltek a K-n. Közben eszembe jutott, hogy hülye vagyok, hiszen a kesztölci EP-n még el is mentettem az állást.. hát miért nem töltöttem vissza? :DD

Előzmény: Ermak (56054)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!