Keresés

Részletes keresés

Kyra1972 Creative Commons License 2012.07.09 0 0 106

Eladó 2 db jegy a SZIN-re (10.000/ 2db), Heineken nyereményjátékon nyertem, 72 órán belül kell az átvevő adatait megadni.

Tel: 06-30-459-0073

Corbensen Creative Commons License 2012.06.10 0 0 105

Sziasztok!
Van egy eladó Volt - Balaton Sound kombinált bérletem. irányár: 48ezer.
érdeklődni itt tudsz: nagyozs2222@hotmail.com  

karasnafesztival Creative Commons License 2011.05.20 0 0 103

Idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a Karasna zenei fesztivál Pilismaróton

Gyertek és bulizzatok a Duna-kanyar legszebb és legkülönlegesebb fesztiválján!

4 SZÍNPAD , 6 HELYSZÍN, 50 FELLÉPŐ, FERGETEGES HANGULAT!

Időpont: 2011. június 16-19.

Helyszín: Pilismarót, Dunapart u.

Az eseményről bővebben: http://www.karasnafesztival.hu/

ho.adam Creative Commons License 2010.08.11 0 0 102
Én 3 napi ellátásról tudok, meg a szervezett helyekre, ahová VIP vendégként érkezik a győztes, ott a Heineken állja a fogyasztást. Szerintem ez elég korrekt. Gondolom, lesz a programban egy minimális városnézés vagy ilyesmi is, de amit az illető ezen felül látni akar, azt természetesen neki kell fizetnie. Szerintem ez az egyetlen logikus és ésszerű megoldás, hogy mindkét félnek az az érdeke, hogy a nyertes jól érezze magát, mert ez is reklám a Heinekennek. Arról nem is beszélve, hogy jócskán profitál a nyereményjáték során elfogyasztott pluszsörökből, úgyhogy az a legkevesebb, ha vállalja, amit ígért!
Előzmény: Ottóka25 (101)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 101
pedig azért egy igazán komoly nyeremény erről szólna.hogy megnyered az utazást és azért mellette egy komoly all inclusive ellátást is.mert azért így hogy elutazhatsz, de ott nem fize5tnek semmit az azért eléggé viszontagságos nyeremény lehet.legalábbis én a játék szervezőjeként tuti hogy így csinálnám.elég cink lenne ha megtennék azzal aki nyer, hogy elviszünk oké de ott neked kell fizetned mindent, ahol eleve elég drága az élet, név szerint Szingapúrban.
szóval nem hinném, hogy ne tartozna teljes ellátás ehhez a játékhoz..
Előzmény: nandika87 (100)
nandika87 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 100
Hát pedig arra számíthatsz, hogy ezen kívül minden zsebből fog menni. Nem hiszem, hogy a fakultatív programokat csak úgy támogatnák. Örülj, hogy kivisznek :)
Én egyelőre csak szorgalmasan gyűjtöm a kódokat, aztán majd meglátjuk :)
Előzmény: ZillionPro (99)
ZillionPro Creative Commons License 2010.08.11 0 0 99
Szerintem az lenne a legjobb ha a bulin kívül is szerveznének a győztesnek programot ami által a várost meg tudja ismerni. És ha valaki ezen kívül is el szeretne menni valahova akkor azt keljen neki saját zsebből kifizetnie. Szerintem egy nagyon nagy buli lesz és tényleg jó lenne ha valami kicsit részletesebb tájékoztatást adnának a dologról, de nekem van egy olyan érzésem, hogy csak a győztes fog ilyet kapni. Remélem, hogy lesz majd valamiféle élménybeszámoló arról, hogy milyen volt a buli és az egész, gondolom, hogy a győztes lesz olyan kedves és megossza velünk a saját tapasztalatait arról, hogy milyen is volt a buli, mert abban biztos vagyok, hogy lesz egy hivatalos verzió is.
Előzmény: Cukker111 (96)
hagymáslevente Creative Commons License 2010.08.05 0 0 98
Persze, persze, de mondjuk nem ártana valami részletesebb info az egészről, mert ez így elég sovány egyelőre. De gondolom majd idővel közlik a részleteket..
nandika87 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 97
Jó, de csak van szabad program. Vagy végig betervezve, hogy mikor mit csinálsz? Akkor inkább el sem mennék. Én úgy vagyok vele, hogy szeretem magam felfedezni az új helyeket, pláne azokat a részeket, amik nem a túristáknak valók, mert ott van az igazi élet :) Az all-inclusive szerintem a szállodai ellátásra vonatkozik, nem az azon kívüli programokra.
Cukker111 Creative Commons License 2010.08.05 0 0 96
szerintem is vannak megszervezett programok, azt fizetik meg ugye az utazást meg a szállást, meg a kaját meg ilyeneket, és ha külön mókát akarsz akkor az zsebből kell fizetned... gondolom én.. de még így is simán megéri szerintem:P
freeplay21 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 95
Szerintem ilyenkor meg van tervezve az egész nyaralás és a heineken színvonalát ismerve elég jó kis programokat hoznak össze ilyenkor :D Biztos nem mennék el külön programokra, ha mindenhova elvisznek ingyen :D
Előzmény: hagymáslevente (94)
hagymáslevente Creative Commons License 2010.08.02 0 0 94
Az én értelmezésemben az utat fizetik mindenképp, most utána a partyzás részéről nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy azt ők megtervezték,hogy mikor hova? Vagy adnak lehetőségeket? Vagy neked kell kitalálnod? Gondolom ebben az esetekben ők fizetik mivel all-inclusive -ra lett a mainpagen kí hirdetve . Ellenben,ha megvannak adva a lehetőségek és te ezen felül szeretnél elmenni máshova szerintem , azt saját büdzsére teheted meg.. Bár ki tudja, először mondjuk érdemes lenne nyerni, nem? :D
Előzmény: Le Delire (93)
Le Delire Creative Commons License 2010.07.30 0 0 93
Lehet én hagytam figyelmen kívül.. de most a cég az utazást is állja vagy azt hogy de bulizgatsz egész este? és a szállás, ellátás?És mehetsz város nézésre vagy azt kell tenned amit ők mondanak?:D Mind1 végeredményben én szívesen ott lennék ráznám amit csak lehet :P
randell11 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 92
ha nincs is benne a túrában akkor is el lehet menni max a saját kontódra...de azzal meg azért sincs baj mert mindent fizetnek ami tervbe van véve...ergo neked semmiért nem kell fizetned csak ha menni akarsz erre a hip hop buliba.
Amúgy nekem az Elveszett jelentés jutott hirtelen az eszembe...jó tudom az Tokióban játszódik de hasonló lehet Szingapúr is.
Előzmény: Ottóka25 (90)
bertike5 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 91
Ottóka ez amúgy hogy van venni kell egy Heinekent és nyerhetsz valami utazást Szingapúrba vagy mi? mert én erről még nem hallotam, létszives avass be a dolgokba ha tudsz :) vagy ha úgy érzed hogy magadnak akarod a nyereményt akkor nem kötelező :) amúgy meg valóban a Heineken nagyon jó kis itóka, a kedvenceim között megtalálható :) bár ha iszok akkor sokat tehát akkor inkább nagy kiszerelésben tehát a 0,5l-es inkább, a kicsit csak akkor iszom hogyha egyedül vagyok otthon és unalmas perceimben nem tudok mit csinálni :) bár én bizom benne hogy majd kijön egy olyan Heineken is ami még nagyobb kiszerelésbe lesz pl : 1l-es vagy valami hasonló :)))))))))))
Előzmény: Ottóka25 (90)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 90
nagyon remélem, hogy ez egy igazán komoly kis party túra lesz ebben akis fellegvárbna.ugyanis ott van egy elég brutál Mekkája a hip hop zenének, mégpedig a Butter Factory.eddig egyetlen barátom járt Szingapúrban és ő mesélt erről a helyről, hogy valami féktelen őrület szokott bent lenni nem gyenge alkohol mennyiség mellett:D
szóval nagyon szívesen elmennék erre a helyre..nagyon remélem, hogy ez a BF party hely benne van ebben a kis körutazásban Szingapúrban.mert egy ilyen szórakozásért tutira megéri egy kis heinekent venni, ami még az egyik kedvencem is. és azt bediktálni kamerába, hogy milyen kódom van.
teszteljük..
Előzmény: hagymáslevente (89)
hagymáslevente Creative Commons License 2010.07.21 0 0 89
Az én értesüléseim szerint ez nem fesztivál, csak egy -idézőjelek közt- szingapúri kiruccanás, ahol meglátogathatod a jobbnál-jobb helyeket és ha minden igaz mindent a heineken áll. Nagyobb nyaralásnak, buliútnak mondanám inkább... no offense :)
Előzmény: bitmapwomen (88)
bitmapwomen Creative Commons License 2010.07.21 0 0 88
a glastonbury fesztivált azt hiszem 38. éve rendezik meg és az hírlik róla hogy a botrányos hírességek találkozó helye! :D - igazad van akkora állatkodás, hogy még a hírességek is teljesen készek! :D

a san franciscoi fesztiválra ha rákerestetek biztosan láttátok, hogy a heinekennel lehetett rá jegyet nyerni, de sajna már erről lecsúsztatok mert 19-én volt a sorsolás.
viszont úgy tűnik, hogy egy szingapúri fesztiválra is lehet jegyet nyerni. az viszont nagyon komoly lehet!
Előzmény: trancesound (87)
trancesound Creative Commons License 2010.07.13 0 0 87
Eddig csak a Glastonbury fesztiválról hallottam, ami külföldi, állítólag EU-ban a legnagyobb állatkodás.
Előzmény: hastetheday (82)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 86
és milyen apropóból mész ki..mert én is voltam már Amerikában, csak én a keleti oldalon.és én konkrétan dolgozni voltam kint és egy irodán keresztül..egyébként pedig SF egy kicsit meleg város, úgyhogy azért vigyázz vele..hátha valaki rád tapad..alapvetően ez a golden gate park egy elég hatalmas helyszín erre a fesztiválra..szóval nem fogsz unatkozni..
hagymáslevente Creative Commons License 2010.07.13 0 0 85
És van is rá keret? :O Mondjuk ha kimégy Sf-ba akkor biztosan csurran-cseppen a fesztiválra is, de nem lehet egy olcsó mulatság...
cserepbarbi Creative Commons License 2010.07.07 0 0 84
Elég jónak tűnik. De Én sem vagyok túl sok előadóval tisztában. Párra rákerestem és elég jók. Amerika elég drága lehet:S Meglátom még július hogy alakul és akkor lehet róla szó.
Lelouch Creative Commons License 2010.07.07 0 0 83
Tudom neked ajánlani damian marley-t, Nas-t, Gogol bordellot, és bassnectart is (ha szereted az elvetemült elektronikus zenét). Mennyibe kerül tokkal vonoval oda kimenni erre a fesztre? Mert nekem is nagyon tetszik. A golden gate park, ahol rendezik iszonyat jól néz ki, van egy felülnézeti kép az oldalon!
hastetheday Creative Commons License 2010.07.07 0 0 82
Én megyek San Francisco-ba pár hétre és már ki is néztem egy fesztivált, mert szerintem sem nyár a nyár fesztivál nélkül! :) :D

Te hány előadót ismersz közülök, én csak 2-t, jó lenne ha tudnátok ajánlani ezek közül a jókat, mert úgy viszont rossz menni ha nem ismerem a jókat! :)
Előzmény: cserepbarbi (81)
cserepbarbi Creative Commons License 2010.07.07 0 0 81
Valaki nem akar külföldi fesztiválra menni? Idén valami nagyban gondolkozom és nyaralással akarom összekötni a fesztiválozást. Akármi szóba jöhet, Európa vagy akár messzebb is szívesen megyek. Mondjuk lehet későn kezdek el rajta gondolkozni, de egy nyár végi utat remélem összetudok hozni.
crowkins Creative Commons License 2010.01.15 0 0 80
Ragadozómadár és solymászbemutató!

A bemutató során az érdeklődőknek lehetősége nyílik a ragadozómadarak részletes megismerésére, több fajta élő ragadozómadár testközelből való megfigyelésére.
Betekintést nyerhetnek a közel 4000 éves múltal rendelkező solymászat múltjába és jelenébe, megismerhetik a madár idomítás fortélyait.
A jelentkezők a szelíd madarat kézre vehetik, megsimogathatják, közös fényképet készítetthetnek vele.
"Műsoraink" legnépszerűbb eleme madaraink röpítése, amibe a hallgatóságot is gyakran sikerül bevonnunk.
Rendezvények, fesztiválok, iskolák részére kínáljuk elsősorban programunkat, de más alkalmakra is igénybe vehetik szolgáltatásunkat.

Ha érdeklődését felkeltettük, további információkért írjon nekünk a karsiga@freemail.hu email címre!
hikjma Creative Commons License 2008.02.27 0 0 79
www.hanyipartifesztival.hu
coreház Creative Commons License 2005.04.20 0 0 78

Hát nagyon itt az ideje!!

Föleg hogy már május 21 Eger szépasszonyvölgy feszt

aztán a közeli osztrák fesztek megaztán a német www.pressure.com  no meg a hazai szinvonal is képvisleteti magát nem is mondom milyen elöadásokkal. ugyis tudja mindenki!:)

Előzmény: wombatka (77)
wombatka Creative Commons License 2005.03.16 0 0 77
Szerintem itt az ideje, hogy újjá éledjen ez a topik is, ugyanis ITT A TAVASZ!!!!!

Szombaton, azaz március 19-én Kecskeméten a Planetáriumban Navrang és Uuzgin ÜÜver koncertre lazulhat mindenki, a kellemes csillagos planetáriumi égbolt alatt! Előtérben Hege hangolja fel a nagyérdeműt, kellemes teákat szolgál fel a Nekem8 teázó. Nagyon kellemetes lesz, gyertek el, de időben, mert korlátozott számú a férőhely. Mondjuk gyűljetek ott 8kor!
Bár ez nem fesztivál, de szerintem nagyon jó kis program!
autkorts Creative Commons License 2004.06.11 0 0 76
Ok!Rendben! A rendelést késöbbre hagyom mert most nem állok úgy anyagliag, de mennyi is lenne?

Újhullám (ami Györ mellett lesz idén is) valóban teljesen más stilus és simán elférnek egymás mellett.

Majd legközelebb megpróbálok eljutni egy ilyen Újhullámra.

üdv

Előzmény: wombatka (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!