Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Florin Mirela 26 órája Creative Commons License 611

38-40 par

Előzmény: julioboss (422)
tepee 1 napja © 610

tepee 1 napja © 609

szocske16@gmail.hu az emaiilcímünk

tepee 1 napja © 608

Szép arcú, nőies, nagy cicis hölgy és párja, jó formájú, ápolt, egészséges, nem "profi" hölgyet keres 3-as kapcsolathoz. Lehetsz férjnél is, vigyázunk Rád. Amennyiben 4-est  is szeretnél, úgy közösen keresünk pasit. Képeinket akkor láthatod, ha visszajelölünk kapcsolatra, de emailcímre is küldünk képet, ha akarod.

Teljes test masszázs 2 napja © 607

Kedves Tibi és Emi!

A legbiztosabb módja a négyes játéknak, ha eljöttök hozzánk egy masszázsra. Így minden megoldódik, van hely, nincs kamuzás és a legfontosabb, hogy nagyon fogjátok élvezni, mert kimondottan ti lesztek a kedvezményezettek.

Írjatok és beszéljük meg.

Előzmény: TibiEmi (603)
jófiú30 2 napja © 606

Sziasztok!

30 Éves ki mondottan jó képű srác párokhoz csatlakozna.A hölgynek nem kell manökennek lennie inkább teltebb is lehetsz mert nagyon szeretem ha egy nőn van mit fogni főleg ha jó nagy kerek segge van.Többet nem írok magamról úgy sem hinnéd el milyen vagyok majd amikor ott az ideje.Képet kérésre küldök szívesen.

Csongrád.    Email címem  tibcsi1984@gmail.hu 

fantázia hármasban 2 napja © 605

sziasztok, kérhetem tőletek, ha valamelyikőtök ügy gondolja, hogy elmesél itt, , akkor írja le, hogy hogyan történt meg az első (a legelső) alkalom nálatok! (amikor először láttad a feleségedet ügy hogy egy vadidegen férfi hozzáér. És ő abban a pillanatban hogyan reagált erre?! Én valamelyikőtök tanácsát megfogadva 2 szex nélküli hét után egy wellness hétvégén elküldtem egy "kényeztető" masszázsra, amit  csinált. Utána kérdeztem tőle, hogy milyen volt, mire ő, hogy majdnem kijött amikor meglátta, hogy férfi megy be hozzá! Én meg azt hittem, hogy úgy felizgul, hogy megerőszakol utána! Pedig (itt már leírtam) a szeretkezéseink alatt imádja, ha egyszerre két hímvessző van benne, a műfütyi a puncijában én meg a szájában, egyszerre! vagy a műfütyi a puncijában mozog és én közben nyalom a csiklóját! (ezt a legjobban) Mondjuk elég fura érzés, hogy közben a nyelvem néha hozzáér a műfütyihez! A valóságban ez biztosan nem tudnám vállalni!

lenovo72 3 napja © 604

nem jött egyikre sem, most értem haza gárdonyból

Előzmény: TibiEmi (601)
TibiEmi 3 napja © 603

40es házaspár vagyunk a hölgy 40/176/90 a férfi 43/180/90 párral esetleg szóló fiúval ismerkednénk  BP Vác környékéről helyünk sajnos nincs ezért hellyel rendelkező partnereket keresünk nem vagyunk manökenek akik ilyet keresnek ne írjanak nem a külső a szimpátia fontos nem vagyunk kezdők a bi elfogadott de nem feltétel.

email: emo30@t-online.hu

lacsetty 3 napja © 602

Keresek házas vagy lánypárt hármas együtt létre főváros és környékéről.

én 60 éves férfi.Akit érdekel annak -varfi00@freemail.hu- címre

40-62 éves korosztályból Talán van még ilyen pár :)  :-)

TibiEmi 3 napja © 601

Küldtünk választ mindkettőre 

Előzmény: lenovo72 (599)
gezaimi 3 napja © 600

Sziasztok :) mi egy ápolt igényes 19-éves pár vagyunk, budapestieket keresünk lehetőleg 30-év alattit :) Jelentkezés emailban: minimum egy farok képet csatoljon hozzá :) A hölgy tag 170cm formás kerek nagy cicik borotvált punci :) 

EMAIL:    fiatalpar95@citromail.hu 

lenovo72 4 napja © 599

Bocsi, gasrobe@gmail.com

Előzmény: lenovo72 (598)
lenovo72 4 napja © 598

Sziasztok! 42 éves független budapesti pasi vagyok. Szívesen ismerkednék veletek. gasrobe@gmail.hu - ra írjatok, ott küldök képet is.

Előzmény: TibiEmi (597)
TibiEmi 4 napja © 597

40es házaspár vagyunk a hölgy 40/176/90 a férfi 43/180/90 párral esetleg szóló fiúval ismerkednénk  BP Vác környékéről helyünk sajnos nincs ezért hellyel rendelkező partnereket keresünk nem vagyunk manökenek akik ilyet keresnek ne írjanak nem a külső a szimpátia fontos nem vagyunk kezdők a bi elfogadott de nem feltétel.

Budapest pár 4 napja © 596

Sziasztok! Mi is 30-as pár vagyunk, szívesen megismerkednénk!

Előzmény: Gábor 780 (594)
Vét Joe 5 napja © 595

Sziasztok érzéki nagy farkú pasika vagyok dél Pest megye párt keresek mindenféle jóra.

Gábor 780 6 napja © 594

Sziasztok! Mi egy modern gondolkodású,igényes házaspár vagyunk. Szeretnénk kipróbálni a párcserés szexet. Ehhez keresünk normális,nem kövér,szintén igényes párokat. Lány 32,fiu 34 éves,sportos testalkatúak vagyunk. Mi nyugat Mo-n lakunk,utazni tudunk. E-mail:gabor780@citromail.hu

szatirka 6 napja © 593

Sziasztok!

Budapest mellett élő kisgyermekes házaspár vagyunk.( F 45éves,188cm 100kg N 33,172, 67) Egymás előtti vagy (és) párcserés esetleg csoport szexhez keressünk párt, párokat. Mi fiatalos, energikus, vidám az életet nagyon élvező és sok mindenben örömét lelő összeszokott pár vagyunk. A szex is tökéletes köztünk de kipróbálnánk még sok mindent. Hasonló gondolkodású egészséges párok jelentkezését várjuk. Csak kölcsönös szimpátia esetén lépnénk tovább a képcserebelélős ismerkedésből.

Hely nálunk megoldott, itt alvással is akár. 

Csak igazi párok jelentkezését kérjük!

Írjatok a szatir69@gmail.com-ra.

Köszönjük.

Quattro10 6 napja © 592

Vas megyei 30as pär ismerkedne pärokal közös programokra sok sok sexre:-)))))kezdök vagyunk

pajkospajti@yahoo.com

Lilla-Párocska 6 napja © 591

Akkor egy UP!

Sziasztok, mi egy 30-as párocska vagyunk és max. 40-es párocskával próbálnánk ki először a szexet 4-esben. Ha valakit érdekel a dolog, márpedig látom, hogy nem csak mi beszélünk ilyenről, akkor jöhet e-mail: lilla.parok@yahoo.com Mi most csinálnánk ezt először. 

Vét Joe 6 napja © 590

ismi?number1kukaccitromhu

Előzmény: Budapest pár (580)
Vét Joe 6 napja © 589

40 es sármos pasika vagyok szőke kék szem nagy farkinca párt keresek minden jóra!

Előzmény: fantázia hármasban (587)
csakén32 6 napja © 588

Sziasztok!

Engem érdekelnétek szólóban, vagy esetleg 1 lány is tud csatlakozni! Irjatok: idekuld32@gmail.com

33 éves 181/78 sportos pesti srác és fiatalabb lány partnere.

Előzmény: Budapest pár (584)
fantázia hármasban 6 napja © 587

Most, hogy belegondolok, mennyire izgat, hogy egyszerre élvezzünk bele a feleségembe! Előröl a szájába, mellére, arcára,stb és ugyanakkor a puncijába is! jujj! Nem kicsit felizgultam erre!

lenovo72 aug. 13. © 586

Sziasztok! milyen korosztályban gondolkodtok, én 42 éves Budapesti pasi vagyok, sportos alkat borotvált intim rész.

gasrobe@gmail.com ha gondoljátok

Lilla-Párocska aug. 13. © 585

Sziasztok, mi egy 30-as párocska vagyunk és max. 40-es párocskával próbálnánk ki először a szexet 4-esben. Ha valakit érdekel a dolog, márpedig látom, hogy nem csak mi beszélünk ilyenről, akkor jöhet e-mail: lilla.parok@yahoo.com Mi most csinálnánk ezt először. 

Budapest pár aug. 10. © 584

Szia. Hol privátban?

Előzmény: greer (582)
zsoole aug. 9. © 583
Szia itt vagyok én szombathelyről független komoly 45 éves pasi vagyok
Előzmény: ronika25 (563)
greer aug. 9. © 582

Sziasztok!

Én szívesen megismerkednék veletek. Ha részetekről rendben, folytathatjuk az ismerkedés privátban.