Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Misike11 4 órája Creative Commons License 689
Badacsony környékén be szálnék!
seremetyevo63 6 órája Creative Commons License 688

Győri párként párokkal ismerkednénk párcserés sexre

mokuska7777@gmail.com

45 évesek vagyunk

NyúlPár 9 órája Creative Commons License 687

Budapesti fiatal pár vidám hancúrozáshoz keres párt. Kölcsönös szimpátia esetén a párcsere és a lány bi is szóba jöhet.

Lány: 27/154/50, Fiú 32/165/68

nyulpar@gmail.com

Tigris mackó 29 órája Creative Commons License 686
Sziasztok 25éves szabolcsi pasi vagyok és szivesen csatlakoznék párok a hölgy örömére ! Biszex kizárva csak hetero
szexlaci41 1 napja Creative Commons License 685

41/187/90, Budapesti, férfias, férfi vagyok. 

Mindenre nyitott vagyok. 
Csatlakozom Házaspárhoz is. 
Email.: szabadszex@freemail.hu 
Feltételek és részletekért keress bátran..

KeletNyugat 2 napja Creative Commons License 684

Sziasztok, Detti+Norbi vagyunk Győrből, pajzánkodunk a gondolattal, egymás előtti szexről, de csak a fantáziálásig jutottunk...

perverz nagyi 2 napja Creative Commons License 683

Én kinyalnám a nejedet!

Előzmény: fantázia hármasban (675)
szellenor 2014.11.20 Creative Commons License 682

Fejér megyében keresek párt, akit nézhetnék, esetleg orális játékban részt vennék...enyhe bi lehetséges.

47 éves diszkrét, normális pasi vagyok.

szellenor@gmail.com

NOMÁD a hegyek vándora 2014.11.18 Creative Commons License 681

Ez tutti jó topik,csak okosan!

tom03090309 2014.11.14 Creative Commons License 680

Hihetetlen jól nézel ki...

Előzmény: párt vagy lányt (664)
kepzelet68 2014.11.12 Creative Commons License 679
sziasztok!hpárokat vagy párokat keresünk egymáselötti xekxhez.mi 45éves hpár vagyunk.nyháza és környéke.szóló pasi kizárt.irjatok.kepzelet.68@gmail.com
Petra31 2014.11.08 Creative Commons License 678

Sziasztok,

kezdő Miskolci pár, nő 30 év, , 167/50, férfi, barna 32 év 172/78 egymás előtti szexhez keres egy intelligens, ápolt párt. Csak párok jelentkezését várjuk és párcsere még most érdekel, max. a lányok egymással, ha kölcsönös a szimpátia. 
adampetra23@gmail.com

csaba6911 2014.11.08 Creative Commons License 677
Debreceni párhoz csatlakoznék!!!
csaba6911 2014.11.08 Creative Commons License 676
Debreceni párhoz csatlakoznék!!!
fantázia hármasban 2014.11.08 Creative Commons License 675

sziasztok, elmesélek egy történetet ami velem, ill, velünk történt meg, kb 10-12 évvel ezelőtt! Akkoriban, volt egy baráti pár, akikkel nagyon jóban voltunk, és mindig együtt jártunk nyaralni, búvárkodni, meg ide-oda! A baráti pár lány tagja (nevezzük pl. Nikinek) nagyon-nagyon jó csaj volt! (kb 35-38 éves)  A feleségem is nagyon gusztusos, (kívánatos) 40-es nő volt! Együtt nyaraltunk, itt-ott, együtt buliztunk, egymásnál aludtunk néha, stb-stb! Egy ilyen alkalom után, megkérdeztem a feleségemet, hogy mit szólna, ha  egyszer így négyesben szexelnénk egy este?! (párcsere meg miegymás!) Erre azt válaszolta, hogy szerinte Ő, nem is tetszik a másik pár (nevezzük gábornak) fiú tagjának! A Gábor azt mondta, hogy ezt szerinte beszéljük meg kicsit jobban!

fantázia hármasban 2014.11.04 Creative Commons License 674

Ha kamu, akkor mi értelme a hozzászólásnak?!

Előzmény: Kiskuki00 (670)
fantázia hármasban 2014.11.04 Creative Commons License 673

sziasztok, kérni szeretnék tőletek. tudtok olyan oldalt ajánlani nekem, ahol olyan (normális, nem hard vagy szado-mazo, hanem egyszerű "normális" amatőr swingert, (igazából olyat ahol a férj egy "barátjával" dugja egyszerre a feleségét! igazából csak igazi amatőr érdekel! (hátha tanulok belőle valamit, vagy ötletet kapok az első ( kezdő) lépéshez!)

Gábor 780 2014.11.03 Creative Commons License 672

Sziasztok! Hétvégére keresünk egy normális csinos párt szabadidőnk kellemes eltöltéséhez.

Várjuk párok jelentkezését,akik szívesen kipróbálnák a párcserés szexet. Mi egy 30-as pár vagyunk,utazni tudunk.   gabor780@citromail.hu      

Jozefgucci 2014.11.03 Creative Commons License 671

Elég rég regisztráltam az oldalra ,de ezt a 18+ fórumot csak az utóbbi egy hétben vettem észre . Olvasgattam itt vissza pár oldalt érdekes jobban beleásom magam a témába . Sajnos az én párom nem vevő a dologra ,de én szívesen csatlakoznék ha lenne rá mód igényes ápolt párhoz. 

Kiskuki00 2014.11.02 Creative Commons License 670

ne bizz bennük küldtem képet magamról, semmi válasz már egy hete addig mindig azonnal válaszolt kamu kép, kamu kapcsolat no szex

Előzmény: fantázia hármasban (667)
márkó carmi 00 2014.11.02 Creative Commons License 669

sziazstokk keresunk mi is parokat , fiukat szexxhez ingyenbudapesten vagy kornyekerol mi fiatalok vagyunk apoltak igenyesek legyetek is is azok max 40 eves korig a lany dogos , szep arcu a fiu izmos helyes helyunk sajna nem publikus de barhova mehetunk    a ffi intim meret ne legyen nagyobb 17 centinel mert a lanynak akkor faj jelentkezz marar00  kukac   hotmail.com   fenykep is johet es mi is kuldunk akkor szeretunk szexxelni szeretnenk tobben irjatok tenyleg jol nezunk ki puszi sziasztok                                                                                                                                              marar00@hotmail.com

mariskabácsi 2014.11.01 Creative Commons License 668

Debreceni 50 éves férfi csatlakozna párhoz .

fantázia hármasban 2014.11.01 Creative Commons License 667

azt hiszem, Ő az a n1 kategóriás hogy őt bármelyik egészséges, férfitársam  

fantázia hármasban 2014.11.01 Creative Commons License 666

lehet kérni képet a pár fiú tagjáról is??! A lány gyönyörű!!!

fantázia hármasban 2014.11.01 Creative Commons License 665

Sziasztok. A pár hölgytagja, nagyon-nagyon jó csaj! Engedjétek meg, hogy megírjam a mi történetünket. Engem mindig is izgatott, hogy egy baráti párral egyszer egy őrült este után négyesben szexeljünk. Volt már részem ilyenben, de csak kurvákkal. De az asszonyal mindig is izgatott ez a dolog! VOLT EGY BARÁTI PÁR, (együtt jártunk nyaralni, vacsorázni stb) ott a pár fiú tagjánanak mondtam ezt a dolgot, ő nem zárkózott el ettől, de azt tudni kell, hogy ott a csaj iszonyatosan nagyon-nagyon jó csaj volt, és ezzel tisztában is volt! na velük szerettem volna a 4es feleségcserés szexet! Amikor ezt az ötletemet mondtam a feleségemnek, akkor azt válaszolta erre, hogy szerinte ő  nem is tetszik a (másik pár fiu tagjának). csak ennyit! Mondjuk, én "bármit" megadtam volna azért, ha megdughatom a Nikit, vagy legalább beleélvezhetnék a szájába, VAGY A 2 GYÖNYÖRŰ MELLEI KÖZÉ!!!!!

párt vagy lányt 2014.10.28 Creative Commons License 664

Sziasztok, Maya vagyok!

A párommal keresünk harmadiknak lányt, vagy egy párt mindenféle szexi mulatságra. ::))
Én (a lány a képen) 26 vagyok, a párom 28 éves. Csinos, budapesti párocska vagyunk.

Olyanok jelentkezését várom, akik komolyan veszik ezt a dolgot és hozzánk hasonlóan csinik. ::)) Kor másodlagos, az utazást is meg tudjuk oldani esetleg.

Leveleiteket az alábbi e-mailre várjuk, amelyben írjatok magatokról és a vágyaitokról pár sort. Kép elsőre nem létkérdés, mert inkább az kellene kiderüljön elsőre, hogy megvan-e az összhang, meg a szimpátia.

Lányok, párok írjatok!!!! ::))

sharpy1113@gmail.com

curtis96 2014.10.26 Creative Commons License 663

Szegeden csatlakoznék valakihez email:curtisblood85@gmail.com

eroticalexandra 2014.10.25 Creative Commons License 662

:D

Előzmény: mzperxy68 (661)
mzperxy68 2014.10.25 Creative Commons License 661

De szép punci.... :)

Előzmény: eroticalexandra (659)
eroticalexandra 2014.10.25 Creative Commons License 660