Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Gábor 780 Creative Commons License 3 órája 0 0 943

Feleségem /33é/ kényeztetésére jövő hétvégére Budapesten keresünk egy normális,ápolt,csinos srácot. Esetleg párt.  gabor780@citromail.hu    Csak fényképes e-mailra válaszolunk.

talkia Creative Commons License 6 órája 0 0 942

Kiegyensúlyozott párkapcsolatban élő (N35/F39), érzéki, csajos lányokhoz vonzódó teltkarcsú, de nőies nő vagyok

nyitott és nagyon kíváncsi, a párom sportos testalkatú.

Kaptam egy kis szabadságot tőle, hogy kiteljesedjek ebben!
Keressük azt a Bi hölgyet, vagy azt a párt, aki Bi hölgytaggal rendelkezik, kellően ápolt, intelligens és diszkrét ahhoz,

hogy vele, velük éljük meg azt, amit egy ilyen izgalmas kaland nyújthat számunkra.
Csak komoly érdeklődőket szeretnénk. Ha hasonló az érdeklődésetek, írjatok bátran

talkia69@gmail.com

Nyíri Róbert Creative Commons License 1 napja 0 0 941

Fiatal párt keresnék, akik vállalnák, hogy egy srác nézze őket szex közben. Teljesen meztelenül az aktus végéig masztiznék a párra, miközben ők szexcsatát vívnak egymással. Nagyon élvezném a dolgot és szerintem a pár is. Jó lenne már kipróbálni ezt a dolgot..

Címem: nyirirobert84@freemail.hu.

dita2630 Creative Commons License 1 napja 0 0 940

Sziasztok! Hova valósiak vagytok?

Előzmény: Sziszi és Peti (896)
dita2630 Creative Commons License 1 napja 0 0 939

Sziasztok! 26/30 éves házaspár vagyunk, igényes, intelligens, tiszta párral ismerkednénk közös programok, később közös erotika céljából.

Kezdők vagyunk, nem szeretnénk egyből az ágynak esni.

Korban, érdeklődésben hasonló párok leveleit várjuk, mindenképp fényképpel! Képet mi is küldünk válaszban.

Átlagos vagy sportos testalkatúakat keresünk, Vas megyéből, vagy környékéről.

Biszex lány ok, biszex fiú nem.

Email: dita2630@gmail.com

kis alexandra Creative Commons License 1 napja 0 0 938

Sziasztok Fiúk!Alexandra vagyok 18-éves BÓmbázó!Szeretném kiprobálni tőbb bikával egyszerre!Még nem volt benne részem,a gecit lenyele mert imádom minél tőbb van anál jóbb!Leveleket,a alexalenyeli@gmail.com-ra várom! SIESETEK!!!

6szandra9 Creative Commons License 1 napja 0 0 937

Kiegyensúlyozott párkapcsolatban élő, érzéki, csajos lányokhoz vonzódó nő vagyok, aki kapott egy kis szabadságot párjától, hogy kiteljesedjen ebben!
Ne zavarjon, hogy kapcsolatom van, ha nem akarod, hogy bevonjuk édes játékunkba, akkor nem kell. Teltkarcsú, de nőies nő vagyok, nyitott és nagyon kíváncsi.
Keresem azt a hölgyet, aki kellően nőies ahhoz, hogy vele élje meg azt, amit csak két igazi nő adhat meg egymásnak.
Kellő kulturáltság, ápoltság, intelligencia és diszkréció nélkül számomra mindez elképzelhetetlen.
Csak komoly érdeklődőket szeretnék, mivel bár szexet, néha találkozót keresek, nem bánnám, ha azért ki is jönnénk egymással......

Puszi

Irj ha van kedved : talkia69@gmail.com

ui:Tata és környéke

Grosvarden 69 Creative Commons License 2 napja 0 0 936

gusta

Előzmény: gabi kinga40 (929)
biszexpár Bp Creative Commons License 2 napja 0 0 935

Sziasztok!

Újra baráti összejövetel a III. kerületben traviknak, ts.-eknek, és az őket elfogadó biszex pároknak, lányoknak!

A program a már megszokott, csak közkívánatra egy kis erotikával fűszerezve!

Beszélgetés, kis evésivás, zene, tánc.

Éjfélkor átöltözés könnyebb szerelésbe. Majd éjfél után indul útjára a gyönyör! Erotikus házibuli játékok, és ami jön. (csak azok vesznek részt benne, akik szeretnének)

A feltételek a szokásosak. Mindenki hoz magával valami innivalót, nem feltétlenül alkoholt, és egy kis rágcsálni valót.

Most utólag megünnepeljük a húsvétot, és a tavasz eljöttét, valamint lesz születésnapi köszöntés is!

Az összejövetel időpontja: 2015. április 18. szombat 19 órától, ameddig jól érezzük magunkat!

Érdeklődni a  szexelopar@gmail.com címen.

Sajnos egyedülálló fiúkat most sem tudunk fogadni!

szexforever91 Creative Commons License 2 napja 0 0 934

Sziasztok :) 23 éves srác  párhoz csatlakozna harmadikként. Kor nem számi. Nagyon vonz ez a dolog. Csajom van de őt nemtudom rávezetni ezekre a dolgokra. Veszorém es Fejér megye körzetében érdekelne a dolog.

realtrill@citromail.hu

hattori78 Creative Commons License 2 napja 0 0 933

Szép napot,

Izgalmas érzés más Feleségét csábítani (nem elcsábítani) és rávezetni arra, hogy milyen friss érzéseket tud felszínre hozni egy ismeretlen, vonzó, új férfi. Ha van itt olyan Férfi, aki szeretné ha Feleségének egy kedves, intelligens, hetero férfi udvarolna, várom jelentlezését. Ezen kívül olyan párral is ismerkednék, ahol a férfi élvezi, ha távollétében, akár fotós bizonyítékokkal alátámasztva, egy másik férfi kényezteti Feleségét. 

Ha vannak itt, ilyen vágyakkal rendelkező igényes (fejben és testben) Hölgyek, Urak, örömmel ismerkednék, és várom levelüket a Balaton partjáról.

Szép hétvégét a közösségnek!

huizit36@gmail.com

M.

Méry6111 Creative Commons License 2 napja 0 2 932

Előzmény: Méry6111 (927)
zoltan erős Creative Commons License 2 napja 0 0 931

Sziasztok!Zoltán,vagyok párhoz csatlakoznék harmadiknak vagy szolo hőlgyhőz.188cm magas szőke hajú,39-éves.leveleket,a zola16517@gmail.com email cimre várom.

lacsetty Creative Commons License 2 napja 0 0 930

Keresek párt hármas együtt létre főváros és környékéről.

én 60 éves férfi.Akit érdekel 70 370 90 30 várok sms-t

írjaotk és hívlak.

gabi kinga40 Creative Commons License 2 napja 0 2 929

sziastok lányok fiuk párok mi keresnék hajdubiharbol párt vagy fiut párom gabi ejhén bi de ha ti nem az nem probléma.azért irjuk ki a számunk mi nem kamuzunk sziasztok. 06702675569.

keménymakk Creative Commons License 3 napja 0 0 928

Győr környékéről ismerkednék,nővel vagy párral,független férfi vagyok. nyaligator@gmail.hu

Méry6111 Creative Commons License 3 napja 0 0 927

L 52 / F 55 éves együtt élő pár vagyunk, Biszex hajlamú nagy cicis hölgy taggal és jó adottságú férfi taggal. Hasonló adottságokkal rendelkező HÖLGYET, FÉRFIT, PÁRT keresünk. Barátság, szabad idő, szex. Bp déli csücskén lakunk.

Méry6111 Creative Commons License 3 napja 0 0 926

Szívesen megismerkednénk veletek. Mery

Előzmény: biszexpár 40 (741)
Méry6111 Creative Commons License 3 napja 0 0 925

Sziasztok. Szívesen ismerkednénk veletek. Üdv. Mery

Előzmény: huncutkak64 (890)
Méry6111 Creative Commons License 3 napja 0 0 924

Sziasztok. Szívesen ismerkednénk veletek. Üdv Méry

Előzmény: zsujo63 (902)
octavia34 Creative Commons License 3 napja 0 0 923

hali

mi vidam, szexkedvelo par.

nejem nem szereti huzi vonizni

neha klub, vagy masik par..  

a privat partik vagy talalkak jobban bejonnek, a sw club 2 eselyes

she is totally straight

Előzmény: huncutkak64 (920)
kóbor lovag Creative Commons License 4 napja 0 0 922

Cím nyilvános!

Előzmény: ML320gázos (915)
keménymakk Creative Commons License 4 napja 0 0 921

Győr környékén ismerkednék párral,akihez beszállhatnék harmadiknak,független igényes férfi vagyok. nyaligator@gmail.hu

huncutkak64 Creative Commons License 4 napja 0 0 920

Érdekes lehet a dolog 49/50 pesti házaspár vagyunk mit lehet még tudni rólatok.

Előzmény: octavia34 (917)
Grosvarden 69 Creative Commons License 5 napja 0 0 919

muveszi foto

Előzmény: octavia34 (918)
octavia34 Creative Commons License 5 napja 0 1 918

octavia34 Creative Commons License 5 napja 0 0 917

Hali, 

Aprilis masodike heteben keresunk Pesten vagy kornyeken part hancurhoz.

Csak egy hetet leszunk Mo-n. 

Mi 42 evesek

Parcsere, swinger ok. 

Szopató-dugó Creative Commons License 6 napja 0 0 916

Sziasztok Bp-i párhoz csatlakoznék leginkább a hölgy örömére de az enyhe bi sem zavar!168/75 40éves 18/5 potens sok lövetű potens férfi vagyok!

ML320gázos Creative Commons License 6 napja 0 0 915

Ismerkednénk. Emailcímre küldünk képet. Üdv

Előzmény: kóbor lovag (895)
biszexpár Bp Creative Commons License 2015.03.23 0 0 914

Sziasztok!

Újra baráti összejövetel a III. kerületben traviknak, ts.-eknek, és az őket elfogadó biszex pároknak, lányoknak!

A program a már megszokott, csak közkívánatra egy kis erotikával fűszerezve!

Beszélgetés, kis evésivás, zene, tánc.

Éjfélkor átöltözés könnyebb szerelésbe. Majd éjfél után indul útjára a gyönyör! Erotikus házibuli játékok, és ami jön. (csak azok vesznek részt benne, akik szeretnének)

A feltételek a szokásosak. Mindenki hoz magával valami innivalót, nem feltétlenül alkoholt, és egy kis rágcsálni valót.

Most utólag megünnepeljük a húsvétot, és a tavasz eljöttét, valamint lesz születésnapi köszöntés is!

Az összejövetel időpontja: 2015. április 18. szombat 19 órától, ameddig jól érezzük magunkat!

Érdeklődni a  szexelopar@gmail.com címen, vagy a 06-20258-6077 telefonszámon.

Sajnos egyedülálló fiúkat most sem tudunk fogadni!