Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Törölt nick 2002. okt. 4. Creative Commons License 65
Nézzétek meg Zsani videóját a Big Bradörön.
Úgy kell szőrteleníteni.
Előzmény: hugica (64)
hugica 2000. máj. 30. Creative Commons License 64
Nekem a szőrtelenitő krémtől tiszta csalánkiütéses lett a bőröm :-/ Hugomnak viszont semmi baja tőle, igaz, ő csak a lábára használja :))))
Előzmény: rookie (63)
rookie 2000. máj. 29. Creative Commons License 63
Sziasztok,

Ferfi letemre erdekelne, hogy a jelenlevo holgyeknek mi a velemenye a szortelenito kremek hasznalatarol a legerzekenyebb teruleteken. Baratnomnek ez lesz az elso alkalom (vegre most sikerult rabeszelni), es szerintem ez a leghumanusabb modszer. Kulon erdekelne, hogy mit tudtok errol a mostansag reklamozott Veet nevu (jol irtam?) kremrol.

Udv,
rookie

Endorfin 2000. máj. 26. Creative Commons License 62
szegény zzzzzz hiába olvasta ezt a topicot, még mindig gondjai vannak......:)

Endorfin

Törölt nick 2000. febr. 21. Creative Commons License 61
én is kipróbálom :))
Előzmény: Lisette (60)
Lisette 2000. febr. 21. Creative Commons License 60
Elenyésző mértékben ritkul a szőr. Sajnos!! Mindenesetre egyre könnyebb kiszedni. A jegeléshez sok sikert! :)
creatine 2000. febr. 21. Creative Commons License 59
Lisette,
ettol a csipeszelosditol nem erezted ugy, hogy ritkult is a szorzet?

A jegkocka otletert franko. Legkozelebb kiprobalom a borotvalkozas utan (arc) a problemasabb helyeken (szortuszogyulladas stb)

Előzmény: Lisette (56)
Lisette 2000. febr. 21. Creative Commons License 58
Sajnos ebben nem tudok tanácsot adni, mert nekem még nem gyantázták. Ha tudod, hogy érzékeny a bőröd, akkor nem érdemes kockáztatni, mert elég csúnya sérülések keletkezhetnek. Egyszer a bikinivonalamat gyantázta a kozmetikus egy speciális gyantával, de azt a fájdalmat nem kívánom senkinek. A bőröm lejött egy csíkban és napokig égett. Én biztos nem vállalkoznék gyantázásra ezek után. Maradok a jól bevált módszernél. Egyébként kozmetikussal mindent meg lehet beszélni, kérd ki a tanácsát ezzel kapcsolatban. Mindenekelőtt azonban érdemes egy próbát csinálni.
Törölt nick 2000. febr. 21. Creative Commons License 57
És a gyantázás? Szerinted az mennyire jó?
Lisette 2000. febr. 21. Creative Commons License 56
Nekem egyáltalán nem szúr, fel sem tűnik, ha növöget. A csipeszelős módszerrel általában - hasonlóan egy lábgyantázáshoz - 1 hónapig szükségtelen a szőrtelenítés. Persze ez változó, volt, hogy két hét után már visszanőtt, de olyan is előfordult már, hogy két hónapig sima maradtam.
Törölt nick 2000. febr. 21. Creative Commons License 55
sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy borotválás után nektek nem szúr? akármennyire leborotválom, akkor utána egyből nem, de már egy napra rá szúr és nagyon kényelmetlen. viszont nincs időm minden nap borotválni..
és a csipkedéses módszert milyen gyakran alkalmazod?

Lisette 2000. febr. 21. Creative Commons License 54
Hát ha a csipeszes módszer túl bonyolult lenne, akkor a kozmetikust ajánlom, aki viszonylag egyszerűen és gyorsan megszabadít a felesleges szőrszálaktól. Nem kellemes, de ez is egy megoldás. Epilátort még ezen a környéken nem alkalmaztam, lehet, hogy az kellemetlenebb, mint a tépkedés. Egyébként meg lehet próbálni, de a kozmetikus azért szakavatottabb.
wingman 2000. febr. 20. Creative Commons License 53
Csőzet!
Lányok volna egy kérdésem ehez a csípkedős módszerhez? Lehet a csipeszt helyettesíteni epillátorral? (vagy mivel)
Mert azt már elértem, hogy a környékét epillálja, de lehet-e azt a kényes helyeken is alkalmazni?
Dezoxiribonukleinsav 2000. febr. 19. Creative Commons License 52
Azt hittem, hogy ez túl fájdalmas egy lánynak. Tévedtem, habár én ffi lenni.
Lisette 2000. febr. 18. Creative Commons License 51
Eddig mivel nem értettél egyet?
Dezoxiribonukleinsav 2000. febr. 17. Creative Commons License 50
mostmár Én is egyetértek Lisette-el
Lisette 2000. febr. 17. Creative Commons License 49
Egészen véletlenül próbáltam ki ezt a módszert, a jégkockára az előjátékhoz volt szükség, ezt nem ecsetelem. De rájöttem, hogy mivel ilyen módon a bőr szinte teljesen érzéketlen lesz, így nagyobb fájdalom nélkül szőrteleníthetem magam. A barátom egyébként szívesen segít ebben, mert azt mondja, hogy a látvány is izgatja őt. Persze nem mindenkinek egyformán izgató ez a játék, de szerencsére neki az.

L

beszt 2000. febr. 17. Creative Commons License 48
Lisette!
Oly nagy öröm számomra, hogy nem vagyok egyedül ezzel.:) A jégkockás ötlet meg zseniális, brávó.:)
Legközelebb kipróba.
Egyet nem értek csak, hogy miközben te csipkedsz a pasi ott malmozik? mert az tény, hogy nem olyan erotikus ez az eksön mint pl a borotválás.
Te hogy jöttél rá, hogy ez a legüdvözítőbb megoldás? Én egy barátnőmtől hallottam, rá is szoktam, aztán kiderült, hogy nem is erről beszélt.Nekem mindenesetre működik, mindenkinek ajánlom szeretettel a módszret.:)
b.
Előzmény: Lisette (47)
Lisette 2000. febr. 15. Creative Commons License 47
Az én módszerem a következő:

Step 1: fél óra ücsörgés egy kellemesen meleg vízzel teli fürdőkádban. Step 2: jégkocka a mélyhűtőből Step 3: jégkockával érzésteleníteni szeméremdombomat Step 4: szemöldökcsipesszel egyenként huzogatni a szőrszálakat PS: többször lehet közben jegelni...

Kicsit ugyan elhúzódhat ez a fajta mulatság, de utána valóban sima és szexre kész leszek! Főleg akkor, ha a barátom vállalja magára a jegelést! Egyszóval cool!

Ja és e művelet után még egyszer sem gyulladtak be a szőrtüszőim!

L

Perillustris 2000. febr. 15. Creative Commons License 46
Nos, én hímnemű vagyok és már van egy kevés tapasztalatom e téren, hisz' ha olyan lánnyal találkoztam aki nem borotválta a punciját, akkor rábeszéltem erre. Az első próbálkozás általában az enyém volt, szerintem ez a művelet egy igen izgató előjáték is. Én mindenképpen egy csak erre használt borotvát ajánlanék, tehát ugyanazt ne használd más testrészed szőrtelenítésére. Fontos, hogy a penge ne legyen elhasználódva. Női borotvahabot használj, ne sajnáld, mert úgy könnyebb... A "művelet" után, kend be testápolóval, lehetőleg olyat, amiben nincs tartósítószer, de a legjobb az lenne, amit amúgy is használsz. Sajnos az irritáció mértéke nagyban függ a bőröd érzékenységétől, tehát elképzelhető, hogy száz százalékosan ezt a problémát nem tudod megoldani. Remélem sikerül, hiszen ezzel a szex is jobbá válik és sokkal higiénikusabb is. Én odavagyok a borotvált punciért...
intima maxima pro 2000. febr. 14. Creative Commons License 44
Jó estét, a Hölgyeknek pedig kezit(?) csókolom!

Rili autszájderként írok, tehát ne tessék szigorkodni!
Minap széjjelböngésztem magam a NET-en. Igazi sudri-pacák módjára persze pont egy pu... (nem, egyszerűen nem megy. Nem vagyok képes leírni! Azonnal elpirulok) borotváló honalpon likadtam ki. Megjegyzem elfelejtettem. Mármint a pontos URLógiai címet. Talán, ha bepötyögitek valami kevésbé prűd keresô endzsinbe a "pun..." (Megpróbáltam, de kitöröltem. Nem írom le és kész!), szóval azt, nnna, akkor bizonyára Ti is megtaláljátok. Volt ottan kép is, több is. Van olyan is, amit percekig kell nézni, mire az ember rájön, pontosan mit lát (és milyen nagyításban). Vagy lehet, hogy velem van a baj? Höhö!
Nos és ebbôl az aprócska szájber tanulmányból és elbeszélésekbôl szereztem ismereteimet.
És akkó' egy kis szubjektum:
Nekem még csak bikini-vonalig csupaszított barátnôm volt. Teljesen "békuci" még nem. Megjegyzem igen-igen kíváncsi vagyok!
Az új mindig egy kicsit izgalmasabb (micsoda hihetetlen igazság!), ezért én a pucér pu... (nem, képtelen vagyok leírni!) -ra szavazok.
(SÓHAJ)

IntiMax-P

Dezoxiribonukleinsav 2000. febr. 14. Creative Commons License 43
Szia GHINA!

Én nem vagyok lány, de már csináltam ilyet kb 30 szor. Ha kell valami segítség, szólj.
Egyébként én is szívesen leborotválom neked. Ha érdekel...

Remélem nem sértettelek meg.

Szia

Dreamer 2000. febr. 14. Creative Commons License 42
Kiváncsian olvagattam a topicot, de látom sajnos lassan elmerül...
Karoljuk fel! :o)))))

Dreamer

R.O.Tico 2000. febr. 1. Creative Commons License 41
Off
Úgy látszik, Beszt mégse talál... :(
On
Előzmény: R.O.Tico (40)
R.O.Tico 2000. febr. 1. Creative Commons License 40
Beszt,

akkor nem bújok el nagyon, hogy gyorsan megtalálj! :))

Előzmény: beszt (39)
beszt 2000. jan. 31. Creative Commons License 39
R.O.Tico!
mindent meg tudok bocsájjtani...
most dolgozom kicsit, aztán megkereslek!
csók
b.
Előzmény: R.O.Tico (38)
R.O.Tico 2000. jan. 31. Creative Commons License 38
Beszt Kedves,

You are simple the best! :)))))

Igen, éppen ettôl féltem... de látom, csak a túlérzékenységem vacakolt már megint fölöslegesen :)))

És elnézést, hogy ilyen sokáig tartott a válasz, valahogy elkerülte a figyelmem, hogy közben frissült ez a topic.

És az egész hozzászólásod kellemesen bizsergeti nemmacsó énemet :))))
Remélem, a játékot nem rontottam el... folytathatjuk??:))))

Előzmény: beszt (36)
BigBlond 2000. jan. 27. Creative Commons License 37
Hölgyek, Urak!

Végigolvasva a topicot, azért egy fontos dolog nem derült még ki:
A punci szőrtelenítésének mértéke. Mert ugye ebben különböző fokozatok lehetnek:
A bikini vonal szőrtelenítésétől, a fazonra igazításon át, a full szőrtelenítésig.
Gondolom a bőr reakciója szempontjából ez nem mindegy...

Ami engem illet, ha egy nőt szeretek, és ha szeretkezni akarunk, enegem nem különösebben érdekel a punci szőrzetének nagysága. (Nem igen állok neki megszámolni. :-) )
Ez egyebként ízlés dolga, hogy ki mit szeret. Egy szőrtelenített punci hab lehet a tortára, de én szeretem annyira az édességet, hogy ha kiéhezek rá, a hab nélküli tortát is megeszem.

Persze egyes esetekben a torkomon akadt intim szőr száll(ak) nem éppen a legkellemesebb dolgok közé tartoznak, de ha ez az általam szeretett hölgytől származik, akkor miért kéne undorodnom tőle? (egyébként sem muszáj lenyelni őket :-) ) Ilyen alapon a csókolózás is lehetne 'undorító', hiszen akkor meg a hölgy nyálát nyel(het)em le. Ha ez nem undorító, akkor az előbbi sem lehet az. Sőt, én (persze a dúrvább dolgok kivételével) nem igen tudok találni olyan dolgot, ami egy általam szeretett, csinos és szexis nőben undorító lenne.

A szexben mindent, ami Neki és nekem is jó...

Üdv.
BigBlond

beszt 2000. jan. 26. Creative Commons License 36
kedves R.O.Tico,
félek, hogy a megbántódás tényállása forog fenn jelen esetben, úgyhogy akó korrigálnák.
ha soraim közül azt olvastad volna ki, hogy egy műmacsó hangembernek tartalak, akkor valamit félrenéztél.
Sajnos egyenesen imádom az olyan pasikat, akik megragadnak minden alkalmat az incselkedésre, meg a játékra. Ez roppant szórakoztató dolog.
Az pedig csak példa lehet más fickóknak, ahogy te állsz a nőkhöz."megtalálva bennük az egyedi, érzéki szépséget".Ez egy szerencsés tulajdonság.

A "meggondolatlanul fogalmazott mondatom"-at természetesen felelőségem teljes tudatában írtam...na ennyi behízelgés mára elég is
csók
b.

Előzmény: R.O.Tico (35)
R.O.Tico 2000. jan. 25. Creative Commons License 35
Off

Beszt,

"Nem adhatok mást, csak mi lényegem..."

Ez nem rutin. Egy kicsit játék, a flört, az incselkedés izgalmas játszmája... egy kicsit poén, Tico személyiségéhez tartozó stílus... és egy kicsit komoly.
A labdát pedig te adtad föl azzal a meggondolatlanul fogalmazott mondatoddal, én csak észrevettem egy lehetôséget, amit nem tudtam kihagyni. Mert ilyen vagyok. Szeretek játszani.

Nem tudok bármit bármilyen nôben értékelni. Úgy mondanám, hogy minden számomra vonzó nôben meg tudom találni a saját egyedi érzéki szépségét.

A kifejtést ezek után pedig inkább elkerülném, mert majd megkapom, hogy csak a pofám nagy, és biztos csak egy szegény, álmodozó balfácán vagyok, aki csaj szavalni tud.
(ráadásul még túlérzékeny is..) :))))

On

Előzmény: beszt (33)