Keresés

Részletes keresés

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2 perce 0 0 200449

Liza hirtelen felindulásból leütött valakit, aki szerencsétlen módon meghalt. Ez nem emberölés, hanem halált okozó testi sértés.

Nem akarom védeni, de ezen kívül semmi "negatívat" nem csinált.

Bandi... már volt egy maradandó károsodást okozó testi sértése, egy hetvenéves ember sérelmére elkövetett könnyű testi sértése, amit a Kisszékben műveltek Renátával, azt hirtelen nem is tudom, hova sorolható be... csalás talán?

Nála nem a fajsúllyal van a gond, hanem azzal, hogy ezt folytatólagosan űzi, kvázi fel sem fogja, hogy ez gond, hogy a sérelmeit minden esetben fizikai agresszióval torolja meg.

Előbb-utóbb börtönben fogja végezni...

Előzmény: rafadelpo (200448)
rafadelpo Creative Commons License 10 perce 0 0 200448

Kb. annyira görény, mint amennyire Liza, aki ugye embert ölt. Betegek, nem görények. 

Előzmény: Mlle. Grenelle (200447)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 15 perce 0 0 200447

Hülyének nem hülye, csak egy görény.

Előzmény: rafadelpo (200445)
picimadárka Creative Commons License 1,5 órája 0 0 200446

Vajon, véletlenül szerveztek mindent egy időben a Mátyás tériek?!

Vajon, ha "egyeztették" volna az időpontokat, hogyan alakultak volna a dolgok?!

Vajon, ha Vili bácsi nem viszi el Mikit a rendezvényre, hanem lefekteti és a "kényelmetlenebb, költségesebb" megoldást, a taxit választja?!

Vajon, ha nem megy el egyáltalán, hanem otthon marad Mikivel?!

Milyen hatalmas jelentősége van ennek a fránya "HA" szócskának!

Mindent megváltoztat a "mi lett volna, "HA!"

Nincs jelentése már a dolognak, a pofon elcsattant. :(

rafadelpo Creative Commons License 3 órája 0 0 200445

Szerintem Bandi egyáltalán nem hülye gyerek, csak nem kapott időben segítséget. A trauma után közvetlenül. 

Ások-apa Creative Commons License 17 órája 0 1 200444

Úgy legyen, ámen!!! :D

Előzmény: Bomc (200432)
Ások-apa Creative Commons License 17 órája 0 1 200443

"Az összefoglaló íróját megint elfelejtették értesíteni, hogy változott a forgatókönyv..."

Sokszor bizony minket, nézőket is elfelejtenek értesíteni sok mindenről! :D

Mennyi "elvarratlan szálról" nem kaptunk értesítést!?:D

Előzmény: bk_barát (200431)
PCSGibson Creative Commons License 18 órája 0 0 200442

"A vendégek meg már hozzászoktak a kft furcsa dolgaihoz (lásd Miki-Zsófi szex kivetítőn)"

B verzió: valamelyik vendég véletlenül ismeri Husztit, véletlenül tudomást szerez hülyegyerek peréről és véletlenül megemlíti neki a történteket :D

Előzmény: PCSGibson (200438)
PCSGibson Creative Commons License 19 órája 0 0 200441

Arról már nem volt szó, hogy hülyegyerek ténylegesen bocsánatot kér-e. Illetve hülyegyerek azt is elérte, hogy a pofon miatt senkit sem fog érdekelni, miért akadt ki Vilibára, az öreg meg csak még lesújtóbb véleménnyel lesz róla és az anyjáról

Előzmény: Mazsola0070 (200440)
Mazsola0070 Creative Commons License 19 órája -1 1 200440

Én az ilyen agresszív állatok utólagos bocsánatkérését, szánom-bánomját nem tartom igazán őszintének.

Előzmény: PCSGibson (200435)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 19 órája 0 2 200439

Ott felbukkan valaki, akivel az egyik főszereplő bánt úgy intézetis korában, mint a BK-ban Bandival.

Ugyanaz pepitában...

Előzmény: PCSGibson (200436)
PCSGibson Creative Commons License 22 órája -1 0 200438

Örülnek, hogy lehet min pletykálni meg felháborodni :D

A vendégek meg már hozzászoktak a kft furcsa dolgaihoz (lásd Miki-Zsófi szex kivetítőn)

Előzmény: bk_barát (200437)
bk_barát Creative Commons License 23 órája 0 0 200437

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy a jelenlevők (egy csomóan látták a jelenetet, Attila, Peti, Nóra, Juli, Emili plusz a vendégek) mit fognak csinálni?

Előzmény: PCSGibson (200435)
PCSGibson Creative Commons License 24 órája -2 0 200436

És abban a csodasorozatban hogyan nyilvánul meg? :D

Előzmény: Mlle. Grenelle (200434)
PCSGibson Creative Commons License 24 órája 0 0 200435

spoiler

A honlapra tévesen feltett előzetes alapján rögtön kijózanodik és lerángatja Vilihez bocsánatot kérni

Előzmény: Mazsola0070 (200427)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 24 órája 0 0 200434

Egyre erősödik bennem a gyanú, hogy a BK-t és az ÉNB-t ugyanazok írják.

Vagy csak véletlen lenne, hogy mindkét sorozatban felbukkan az iskolai erőszak motívuma, és körülbelül ugyanakkor?

Mlle. Grenelle Creative Commons License 24 órája 0 0 200433

Ennek az elmúlt heti műsorban kellett volna lennie?

Mert abban szó sem volt ilyesmiről!

Előzmény: bk_barát (200431)
Bomc Creative Commons License 27 órája -1 2 200432

Szerintem Bandit nem börtönbe fogják küldeni hanem diliházba és kimegy a sorozatból

bk_barát Creative Commons License 28 órája 0 1 200431

A BK honlap heti összefoglalójából:

Gigi őszinte vallomást tesz Ádámnak az elmúlt időszakról – mit miért tett, ám a megbánás pillanatai nem telnek zavartalanul, mert Zsófi feljelentése miatt megjelenik a rendőrség

Emlékszik vki ilyen fordulatra? Az összefoglaló íróját megint elfelejtették értesíteni, hoigy változott a forgatókönyv... :P

bk_barát Creative Commons License 28 órája -1 0 200430

Sztem Miki inkább magát fogja hibáztatni, mellesleg némi okkal... Persze ez nem mentség a pofonra..

Előzmény: Mazsola0070 (200427)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 29 órája 0 1 200429

Nekem bejönne egy ilyen fordulat!😊😊

De ha már Kristóf örököl, minek a hitel? 

Csak kap amellé a csokigyár mellé némi készpénzt is, vehetne Kriszéknek egy lakást...

Előzmény: bk_barát (200428)
bk_barát Creative Commons License 29 órája -2 0 200428

Azért durva lenne, ha Aliz rohanna be a bankba a hitelért, boldogan lobogtatva a frissen szerzett papírt, és sajnálattal közölnék, hogy az akció már lejárt... :D

Előzmény: Mazsola0070 (200423)
Mazsola0070 Creative Commons License 29 órája -2 0 200427

Előzetes: "Vajon hogyan reagál Miklós Bandi tettére?"

Semmi, gondolom majd megideologizálják, hogy a kis szarházi takonynak nehéz gyerekkora volt és így ő nem tehet semmiről.

De lehet, hogy majd az lesz, hogy Vili ütötte arccal tenyéren a taknyot, így mindenért Vili a hibás......

PCSGibson Creative Commons License 1 napja 0 0 200426

"hogy a forgatókönyvírónak vannak kezelhetetlen kamasz gyerekei és minden BK-s fiatal srácba "beleírja" a disznóságait"

Végiggondolva a bk kamaszainak pályafutását, valami mini-Sztálin gyermeke lehet az írónak :D

Előzmény: Ilhilla (200425)
Ilhilla Creative Commons License 1 napja -2 1 200425

Igen, nekem is úgy tűnt, simán megakadályozhatta volna a dolgot, mert előzőleg kiszúrta: bandinál nincs minden rendben és előbb-utóbb elszakad a cérna!

Rettenetesen bosszant, hogy a forgatókönyvírók Bandiból IS (!) egy deviáns fiatalt "csináltak". Éppen elég lett volna, ha az iskolai balhék miatti "bosszúállása" miatt hurcoltatják meg, most meg itt van az újabb baj!

Lehet, hogy a forgatókönyvírónak vannak kezelhetetlen kamasz gyerekei és minden BK-s fiatal srácba "beleírja" a disznóságait és eszébe sem jut, hogy legalább egyből un. példaképet is kreálhatna?

Előzmény: Magdi60 (200424)
Magdi60 Creative Commons License 1 napja -2 0 200424

A picológus néni akár meg is előzhette volna! Számára egyértelmű jelek voltak már percekkel előtte!

Előzmény: idooogeep (200421)
Mazsola0070 Creative Commons License 1 napja 0 0 200423

Szerintem az anyakönyvvezetőnek sokkal nagyobb sikere lett volna, ha ezt a számát adja elő Kristófék esküvőjén.....:)))))

https://www.youtube.com/watch?v=jVbmAakIm4Y

Bomc Creative Commons License 1 napja 0 0 200422

Azért iszik Miki mert nem meri bevallani Bandiknak hogy miatta halt meg az apja (amit eddig bevallott neki az lószar se volt)

Egyébként meg nagyon erőltetett az egész, Bandi minek meg a megnyitóra pofánvágni az öreget amikor a lépcsőházba is megtehette volna ?!

Vili minek vitte oda a részeg Mikit, amikor beszédet akarsz mondani, visszarángatta a szinpadról

idooogeep Creative Commons License 1 napja -1 2 200421

Kíváncsi leszek, a rokonság  mikor veszi észre benne az aljas patkányt:-)
És mit szólnak hozzá az értelmiségiek, ügyvéd, pszichológus és a többi jelenlévő)

Előzmény: Betty.Ford (200420)
Betty.Ford Creative Commons License 1 napja 0 2 200420

Mikit se ertem, mi lett vele, mitol borult igy ki? Neki aztan jo vastag bor volt mindig az arcan, most nem rosszbol mondom, de csodallom h igy a padlora kuldte vmi....

Julinak a hajan nem tudok napirendre terni, mint akinek nekapta a fejet a porszivo, rettenetes:/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!