Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

vz79 Creative Commons License 4 napja 0 0 1661

Jó estét van egy biotron lámpám meg hozzá tartozó álvány meg szinterápia is árakba nem tudom hogy milyen árak vannak

Londontime Creative Commons License 2015.03.10 0 0 1660

Sziasztok. Eladó egy Solaris bioptron fényterápiás, továbbfejlesztett generációs gyógyászati készülék. Szinte új. Összesen 2x5 egységet volt használva tehat 10perc összesen. Bőr dobozban, használati utasítással. Az eredeti ára meghaladta a 300.000 forintot. Ha erdekel valakit erdeklodhet a 06204461850es telefonszamon.

Pocahontas :-) Creative Commons License 2015.02.28 0 0 1659

Kedves Dorben!

Alig használt,dobozos,de az idő kicsit megsárgította,az ára ezért kedvező.

Ugyan az a tipus mint amit belinkelt valaki egy oldalról kissé lejjebb..onnan jutott eszembe h.nekem is van valahol egy ilyen.... 40 ezerért eladó.

ha tudok képet mellékelek vagy küldök szivesen mailen.

az én cimem toth.karmenlola@gmail.com

Discovery2 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 1658

Valami elérhetőséget meg adhattál volna. :-(

Üdv.

Előzmény: Pocahontas :-) (1656)
dorben Creative Commons License 2015.02.27 0 0 1657

Szia !

Érdekelne a Bioptron lámpa, milyen állapotban van és mennyibe kerül.

Előzmény: Pocahontas :-) (1656)
Pocahontas :-) Creative Commons License 2015.02.26 0 0 1656

Sziasztok!

BIOPTRON lámpa eladó,én az arcom miatt vettem,de már nem kell:-)

ÁTvhető:Veresegyház, Pomáz esetleg Szentendre vagy III. ker.és környéke!

evam144 Creative Commons License 2015.02.25 0 0 1655

Szia :-) engem is érdekel a könyv, ha esetleg megkaptad fájl formában, elküldenéd nekem?

köszi :-) Éva

Előzmény: gezira5 (1648)
*CéZáR* Creative Commons License 2015.02.21 0 0 1654

Szia Encsur!

35ezer forint az ára!

Használt de semmi baja és kopás mentes.

Előzmény: Encsur (1653)
Encsur Creative Commons License 2015.02.20 0 0 1653

Szia Tibor,

engem erdekelne a bioptronlampa.

mennyire règi es mennyibe kerülne?

koszi

Encsur

Előzmény: *CéZáR* (1651)
*CéZáR* Creative Commons License 2015.02.05 0 0 1652
*CéZáR* Creative Commons License 2015.02.05 0 0 1651

Nekem lenne eladó 1db Zepter Bioptron lámpa!
Kérésre képeket tudok küldeni.
Üdv:Tibor!

Gogol69 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 1650

Szia!

Köszönöm szépen a segítségedet! :-)

Hálám örökké üldözni fog!

Köszi

Gábor

Előzmény: lesi fotós (1649)
lesi fotós Creative Commons License 2015.01.09 0 0 1649

http://forum.softpedia.com/topic/949897-reparatie-bioptron/

az oldal alján a kapcsolási rajzból kideríthető.

Előzmény: Gogol69 (1647)
gezira5 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 1648

Keresem Dr. Deák Sándor: Kiegészítő útmutató a Bioptron fény és színterápia használatához című könyvét, akár fénymásolva, szkennelve is. 

Nagyon sürgős lenne.

Minden segítséget előre is köszönök.

Gogol69 Creative Commons License 2014.12.10 0 0 1647

Sziasztok!

Hozzám került egy Bioptron pro plusz lámpa.

Sajnos az egyik hűtő zászlós félvezető tönkre ment benne és nem tudom beazonosítani hogy mi lehet.

http://elektrotanya.com/files/forum/2013/01/K%C3%A9p%20095.jpg

(A kép mint látszik nem saját. Csak kölcsönöztem)

A baloldali.

Ha tudtok kérlek segítsetek.

Köszi!

ötfelezős Creative Commons License 2014.10.06 0 0 1646

Amit én néztem az előbb, hirdetést, ott az volt, hogy a Bipolar Pro is 50 W-os lámpával rendelkezik...

A fizika szempontjából tökmindegy, hogy tükörrel vagy szűrővel polarizálunk.

Előzmény: jootündér (1644)
John Zero Creative Commons License 2014.09.23 0 0 1645

"Az árakról Zepter Compact kb 130eFt fogjuk rá azért ennyi mert Svájci."

Hahaha... Ja, persze, Svájci, mint sok csaló cég.

A reális ára 10-20 ezer lehetne a lámpának, persze a 10 ezer Forintból nehéz lenne a sok jutalékot kifizetni (nem tudom mennyi, csak hasból saccolva a 130 ezerből mondjuk 70-80 ezer lehet a jutalék több szinten, legyen mondjuk 40 ezer az anyacég profitja, és még mindig marad vagy 10 ezer a gyártásra).

Előzmény: jootündér (1644)
jootündér Creative Commons License 2014.09.23 0 0 1644

Szia! A Bipolár lámpának és a Bipolár Pro lámpának van hasonlósága a Zepter Bioptron kis Compact lámpájához annyiban, hogy mind a 3 készülék típusban 20W Osram izzó van. A bipolárban nincs "tükör *" ugyan úgy ahogy az Impuser, Active light és más egyéb fantázia névre keresztelt lámpáknál kivétel a D514 típus jelűt. Azokban is 20W izzó van.

Az árakról Zepter Compact kb 130eFt fogjuk rá azért ennyi mert Svájci. Használtan 30-70eFt ennyiért megérheti.

Bipolár 39-54eFt árgépen

Bipolár Pro 135eFt na ez átba*ás szagú mivel ugyan úgy 20W izzó 5 cm átmérő.  Zepternél a Pro lámpák 50W izzó 11 cm átmérő ez ne tévesszen meg senkit, már mint a Pro felírat !!!

Az Impulser, Active Light, stb...   5cm átmérő 20W "előadáson" ezeket a lámpákat közepesnek mondják  és a Zepter Pro lámpájához hasonlítják nem műszaki adatba csak árban mert az 50W 11 cm átmérő nem hangzik el csak az hogy a Zepter közepes lámpája kb 400eFt és ezt a "Magyart" csak most előadástól függően 130-180eFt megkapják . Persze előadás után lehet rá alkudni.

Összegezve ha valaki szeretne ennek ellenére venni, legjobban használt Zepter lámpát éri meg, javíthatóak így attól nem kell félni, hogy ha tönkre megy mi lesz vele. Ráadásul előző bejegyzések között volt hogy ezeknek a "koppincsoknak" a szervizük még garancia időn belül sem találhatóak meg...

( "tükör *" Comact 5 rétegű üveg   D514 1 rétegű üveg a pontosság kedvéért)

Előzmény: bazsiteri (330)
lesi fotós Creative Commons License 2014.07.03 0 0 1642

Ebből nem következik,hogy csak orvostechnikai végzettséggel rendelkező javíthatja!

Hogy tisztázzuk,hogy mi is az "orvostechnikai eszköz" :

http://www.eekh.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=26

Előzmény: jootündér (1640)
jootündér Creative Commons License 2014.07.02 0 0 1640

Nem a jogszabályt másoltam be hanem az értelmezését. A felvetett témánál a képesítéshez kötött fogalom tartozik.

Tevékenységi kör

A végezni kívánt tevékenységi köröket a Tevékenységek Egységes Ágazati Osztályozási Rendszere alapján kell meghatároznia. Tevékenységek egységes ágazati osztályozási rendszere (TEÁOR 08) letöltése.

Egyes tevékenységekre (szabad tevékenységek) minden feltétel nélkül lehet céget alapítani, míg mások csak bizonyos feltételek megléte esetén folytathatók (megkötéses tevékenységek). Utóbbiak közé sorolandók például a hatósági engedélyhez, a nyilvántartásba vételhez, a társasági formához, a képesítéshez kötött, továbbá a koncessziós tevékenységek.

Képesítéshez kötött tevékenységet, gazdasági társaság csak akkor folytathat, ha e tevékenységben személyesen közreműködő tagjai, munkavállalói, illetve a társasággal kötött tartós polgári jogi szerződés alapján a társaság javára tevékenykedők között legalább egy olyan személy van, aki a jogszabályokban foglalt képesítési követelményeknek megfelel.

Előzmény: lesi fotós (1638)
Hozóka Creative Commons License 2014.06.28 0 0 1639

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni ! Felfekvésre szeretném használni a kölcsön kapott bioptron lámpát de nagyon nem értek hozzá! Kérdéseim a következők:-Milyen színnel lámpázzam?

-Milyen távolságra tartsam a sebtől?

-A seb körül lámpázzak vagy közvetlen fölötte? (Még váladékozik a seb.)

-Hány percig tartson a kezelés?

-Naponta hányszor ismételjem?

Segítségeteket előre is köszönöm!!

lesi fotós Creative Commons License 2014.06.23 0 0 1638

Melyik jogszabályra gondolsz?

Előzmény: jootündér (1633)
lesi fotós Creative Commons License 2014.06.23 0 0 1637

Hogy ne kelljen keresgélni:

http://bioptronjavitas.hu/

Páldi Ilona Creative Commons License 2014.05.28 0 0 1636

Ki tudna segiteni? kölcsönadtam a pro lámpát lencséivel együtt, és sajnos úgy kaptam vissza, hogy az egyik lencse /zöld/ foglalatból kiesik. Letört az a kis bütyök, ami megtartotta. Ráadásul megpróbálták megcsinálni, és valószinű a ragasztó nyomait látom a lencsén. Nem szeretném bántani őket, ez bárkivel előfordulhatna. Esetleg van ötletetek, hogy tudnám ezt pótolni, vagy javitattni?Szép napot!

jootündér Creative Commons License 2014.03.14 0 0 1635

Szia! Már hallottam arról, hogy az ACTIVE BIO PRO vagy Light bio pro vagy éppen milyen címkével látják el, hogy a szervize nem elérhető, ha még nem találtál rá megoldást keress egy Bioptron javítással foglalkozó szervizt ott is megcsinálják kivéve a hivatalos Zepter szerviz.

Előzmény: MARILEN (1632)
jootündér Creative Commons License 2014.03.14 0 0 1634

Nem a kicsiben egy 4,8 cm foncsor átmérőjű 20W a közepesben 11cm foncsor átmérőjű 50W izzó van.

Remélem pontos az infóm.

Előzmény: vetom (1628)
jootündér Creative Commons License 2014.03.14 0 0 1633

Ez igaz, de magyarországi jogszabályokat figyelembe véve orvoselektronikai végzettség kell hozzá. Az hogy meg javítható az egy más, nem jogi kérdés. Gondolom például egy pék vagy kézilabda bíró ne javítson ilyet hivatalosan végzettség nélkül.

Nem akarok le szólni semmilyen szakmát. :)

Előzmény: kanga 1 (1629)
MARILEN Creative Commons License 2014.01.28 0 0 1632

TUDJA VKI AZ  ACTIVE BIO PRO POLARIZÁLT FÉNYŰ LÁMPÁNAK A SZERVIZÉTÍ?UGYANIS KIMENT A VENTILÁTOR ÉS NEM LEHET HASZNÁLNI,MERT TULMELEGEDIK ÉS NAGYON SZÜKSÉG LENNE RÁ AZ ÉDESANYÁMNAK AKI FÁJDALOM ELLEN HASZNÁLJA MINDEN NAP.AZTHISZEM SZOMBATHELYEN VAN A SZERVIZ DE SEMMI ELÉRHETŐSÉGET NEM TUDOK,DE HA ESETLEG VKI TUDNA BORSOD MEGYÉBEN ,VAGY A KÖZELBEN TISZAUJVÁROSHOZ AZ LENNE A LEGMEGFELELŐBB.KÖSZÖNÖM ELŐRE IS

ötfelezős Creative Commons License 2014.01.20 0 0 1631

Nagyon elmosod itt a dolgokat... A Bioptron lámpa orvostechnikai eszköz, ez tény. Ezen megnevezéshez kritériumok tartoznak. A színterápia meg marhára nem tartozik ebbe bele. Na, azt lehet kuruzslásnak nevezni. Olyan értelemben mindenképpen, hogy ott aztán nnics kísérlet, fehér köpenyek, vizsgálatok, bizonyítékok.

Előzmény: Fénycentrum (1610)
kanga 1 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 1630

Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Nehogy valaki azt gondolja, hogy leszólom a lámpát. Isten őriz. Csak arra utaltam, hogy jól javítható , nem kell speciális képzettség hozzá.

Előzmény: kanga 1 (1629)