Keresés

Részletes keresés

Gogol69 Creative Commons License 2015.02.01 0 0 1650

Szia!

Köszönöm szépen a segítségedet! :-)

Hálám örökké üldözni fog!

Köszi

Gábor

 

Előzmény: lesi fotós (1649)
lesi fotós Creative Commons License 2015.01.09 0 0 1649

http://forum.softpedia.com/topic/949897-reparatie-bioptron/

 

az oldal alján a kapcsolási rajzból kideríthető.

Előzmény: Gogol69 (1647)
gezira5 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 1648

Keresem Dr. Deák Sándor: Kiegészítő útmutató a Bioptron fény és színterápia használatához című könyvét, akár fénymásolva, szkennelve is. 

Nagyon sürgős lenne.

Minden segítséget előre is köszönök.

Gogol69 Creative Commons License 2014.12.10 0 0 1647

Sziasztok!

Hozzám került egy Bioptron pro plusz lámpa.

Sajnos az egyik hűtő zászlós félvezető tönkre ment benne és nem tudom beazonosítani hogy mi lehet.

http://elektrotanya.com/files/forum/2013/01/K%C3%A9p%20095.jpg

 (A kép mint látszik nem saját. Csak kölcsönöztem)

A baloldali.

Ha tudtok kérlek segítsetek.

Köszi!

ötfelezős Creative Commons License 2014.10.06 0 0 1646

Amit én néztem az előbb, hirdetést, ott az volt, hogy a Bipolar Pro is 50 W-os lámpával rendelkezik...

 

A fizika szempontjából tökmindegy, hogy tükörrel vagy szűrővel polarizálunk.

Előzmény: jootündér (1644)
John Zero Creative Commons License 2014.09.23 0 0 1645

"Az árakról Zepter Compact kb 130eFt fogjuk rá azért ennyi mert Svájci."

 

Hahaha... Ja, persze, Svájci, mint sok csaló cég.

 

A reális ára 10-20 ezer lehetne a lámpának, persze a 10 ezer Forintból nehéz lenne a sok jutalékot kifizetni (nem tudom mennyi, csak hasból saccolva a 130 ezerből mondjuk 70-80 ezer lehet a jutalék több szinten, legyen mondjuk 40 ezer az anyacég profitja, és még mindig marad vagy 10 ezer a gyártásra).

Előzmény: jootündér (1644)
jootündér Creative Commons License 2014.09.23 0 0 1644

Szia! A Bipolár lámpának és a Bipolár Pro lámpának van hasonlósága a Zepter Bioptron kis Compact lámpájához annyiban, hogy mind a 3 készülék típusban 20W Osram izzó van. A bipolárban nincs "tükör *" ugyan úgy ahogy az Impuser, Active light és más egyéb fantázia névre keresztelt lámpáknál kivétel a D514 típus jelűt. Azokban is 20W izzó van.

  Az árakról Zepter Compact kb 130eFt fogjuk rá azért ennyi mert Svájci. Használtan 30-70eFt ennyiért megérheti.

  Bipolár 39-54eFt árgépen

  Bipolár Pro 135eFt na ez átba*ás szagú mivel ugyan úgy 20W izzó 5 cm átmérő.  Zepternél a Pro lámpák 50W izzó 11 cm átmérő ez ne tévesszen meg senkit, már mint a Pro felírat !!!

 

  Az Impulser, Active Light, stb...   5cm átmérő 20W "előadáson" ezeket a lámpákat közepesnek mondják  és a Zepter Pro lámpájához hasonlítják nem műszaki adatba csak árban mert az 50W 11 cm átmérő nem hangzik el csak az hogy a Zepter közepes lámpája kb 400eFt és ezt a "Magyart" csak most előadástól függően 130-180eFt megkapják . Persze előadás után lehet rá alkudni.

 

  Összegezve ha valaki szeretne ennek ellenére venni, legjobban használt Zepter lámpát éri meg, javíthatóak így attól nem kell félni, hogy ha tönkre megy mi lesz vele. Ráadásul előző bejegyzések között volt hogy ezeknek a "koppincsoknak" a szervizük még garancia időn belül sem találhatóak meg...

 

 ( "tükör *" Comact 5 rétegű üveg   D514 1 rétegű üveg a pontosság kedvéért)

Előzmény: bazsiteri (330)
lesi fotós Creative Commons License 2014.07.03 0 0 1642

Ebből nem következik,hogy csak orvostechnikai végzettséggel rendelkező javíthatja!

 

Hogy tisztázzuk,hogy mi is az "orvostechnikai eszköz" :

 

http://www.eekh.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=26

 

 

Előzmény: jootündér (1640)
jootündér Creative Commons License 2014.07.02 0 0 1640

  Nem a jogszabályt másoltam be hanem az értelmezését. A felvetett témánál a képesítéshez kötött fogalom tartozik.

Tevékenységi kör

A végezni kívánt tevékenységi köröket a Tevékenységek Egységes Ágazati Osztályozási Rendszere alapján kell meghatároznia. Tevékenységek egységes ágazati osztályozási rendszere (TEÁOR 08) letöltése.

Egyes tevékenységekre (szabad tevékenységek) minden feltétel nélkül lehet céget alapítani, míg mások csak bizonyos feltételek megléte esetén folytathatók (megkötéses tevékenységek). Utóbbiak közé sorolandók például a hatósági engedélyhez, a nyilvántartásba vételhez, a társasági formához, a képesítéshez kötött, továbbá a koncessziós tevékenységek.

Képesítéshez kötött tevékenységet, gazdasági társaság csak akkor folytathat, ha e tevékenységben személyesen közreműködő tagjai, munkavállalói, illetve a társasággal kötött tartós polgári jogi szerződés alapján a társaság javára tevékenykedők között legalább egy olyan személy van, aki a jogszabályokban foglalt képesítési követelményeknek megfelel.

Előzmény: lesi fotós (1638)
Hozóka Creative Commons License 2014.06.28 0 0 1639

 

 

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni ! Felfekvésre szeretném használni a kölcsön kapott bioptron lámpát de nagyon nem értek hozzá! Kérdéseim a következők:-Milyen színnel lámpázzam?

                                                                               -Milyen távolságra tartsam a sebtől?

                                                                               -A seb körül lámpázzak vagy közvetlen fölötte? (Még váladékozik a seb.)

                                                                               -Hány percig tartson a kezelés?

                                                                               -Naponta hányszor ismételjem?

                                                                               

Segítségeteket előre is köszönöm!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                    

lesi fotós Creative Commons License 2014.06.23 0 0 1638

Melyik jogszabályra gondolsz?

Előzmény: jootündér (1633)
lesi fotós Creative Commons License 2014.06.23 0 0 1637

Hogy ne kelljen keresgélni:

 

http://bioptronjavitas.hu/

 

Páldi Ilona Creative Commons License 2014.05.28 0 0 1636

Ki tudna segiteni? kölcsönadtam a pro lámpát lencséivel együtt, és sajnos úgy kaptam vissza, hogy az egyik lencse /zöld/ foglalatból kiesik. Letört az a kis bütyök, ami megtartotta. Ráadásul megpróbálták megcsinálni, és valószinű a ragasztó nyomait látom a lencsén. Nem szeretném bántani őket, ez bárkivel előfordulhatna. Esetleg van ötletetek, hogy tudnám ezt pótolni, vagy javitattni?Szép napot!

jootündér Creative Commons License 2014.03.14 -1 0 1635

Szia! Már hallottam arról, hogy az ACTIVE BIO PRO vagy Light bio pro vagy éppen milyen címkével látják el, hogy a szervize nem elérhető, ha még nem találtál rá megoldást keress egy Bioptron javítással foglalkozó szervizt ott is megcsinálják kivéve a hivatalos Zepter szerviz.

Előzmény: MARILEN (1632)
jootündér Creative Commons License 2014.03.14 0 0 1634

Nem a kicsiben egy 4,8 cm foncsor átmérőjű 20W a közepesben 11cm foncsor átmérőjű 50W izzó van.

 

  Remélem pontos az infóm.

Előzmény: vetom (1628)
jootündér Creative Commons License 2014.03.14 0 0 1633

Ez igaz, de magyarországi jogszabályokat figyelembe véve orvoselektronikai végzettség kell hozzá. Az hogy meg javítható az egy más, nem jogi kérdés. Gondolom például egy pék vagy kézilabda bíró ne javítson ilyet hivatalosan végzettség nélkül.

 Nem akarok le szólni semmilyen szakmát. :)

Előzmény: kanga 1 (1629)
MARILEN Creative Commons License 2014.01.28 0 0 1632

TUDJA VKI AZ  ACTIVE BIO PRO POLARIZÁLT FÉNYŰ LÁMPÁNAK A SZERVIZÉTÍ?UGYANIS KIMENT A VENTILÁTOR ÉS NEM LEHET HASZNÁLNI,MERT TULMELEGEDIK ÉS NAGYON SZÜKSÉG LENNE RÁ AZ ÉDESANYÁMNAK AKI FÁJDALOM ELLEN HASZNÁLJA MINDEN NAP.AZTHISZEM SZOMBATHELYEN VAN A SZERVIZ DE SEMMI ELÉRHETŐSÉGET NEM TUDOK,DE HA ESETLEG VKI TUDNA BORSOD MEGYÉBEN ,VAGY A KÖZELBEN TISZAUJVÁROSHOZ AZ LENNE A LEGMEGFELELŐBB.KÖSZÖNÖM ELŐRE IS

ötfelezős Creative Commons License 2014.01.20 0 0 1631

Nagyon elmosod itt a dolgokat... A Bioptron lámpa orvostechnikai eszköz, ez tény. Ezen megnevezéshez kritériumok tartoznak. A színterápia meg marhára nem tartozik ebbe bele. Na, azt lehet kuruzslásnak nevezni. Olyan értelemben mindenképpen, hogy ott aztán nnics kísérlet, fehér köpenyek, vizsgálatok, bizonyítékok.

Előzmény: Fénycentrum (1610)
kanga 1 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 1630

Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Nehogy valaki azt gondolja, hogy leszólom a lámpát. Isten őriz. Csak arra utaltam, hogy jól javítható , nem kell speciális képzettség hozzá.

Előzmény: kanga 1 (1629)
kanga 1 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 1629

Szia! A bioptron lámpa műszakilag meglehetősen "primitív"szerkezet bármelyik műszerész képes megjavítani.

Előzmény: jootündér (1627)
vetom Creative Commons License 2014.01.02 0 0 1628

Sziasztok !

 Van egy kis méretű kézi lámpám és egy közép méretű álványos. Az izzó ezekben egyforma ?

Előzmény: jootündér (1627)
jootündér Creative Commons License 2013.12.04 0 0 1627

Sziasztok!

 

Egy hírdetésben találtam az alábbi szöveget, lehet érdemes észben tartani. Természetesen a hirdetés teljes szövegét nem másolom és azt sem hol találod, de gondolgozni esetleg érdemes rajta:

 

   Mai gyorsuló világunkban, sok szerviz csak internetes bejelentés alapján alakul meg. Ez azt jelenti a cégnek van papírja a tevékenységről, de nincs szakembere, mivel nem kell bemutatni végzettséget igazoló bizonyítványt. GYANÚS lehet olyan szerviztevékenység ahol csak izzó csere, tisztítás, műanyag alkatrészek javítása van csak, de semmilyen elektronikai javítást nem vállalnak. Ezen készülékek javításához minimum orvoselektronikai műszerész végzettség szükséges. Mivel a Bioptron lámpa orvosi eszköznek van minősítve.

 

 

  Na ennyi !

 

Üdv Mindenkinek!

 

 

                             :)

Fénycentrum Creative Commons License 2013.10.20 0 0 1626

Szép Napot Mindenkinek!

 

 

Kedves Fiatal lány kezeléssel kapcsolkatos kérdését teszem most nyílvánossá:

Pattanások kezelése Lámpával !Sok fiatalt érint és bizony komolyan kell venni hiszen lelkileg megviseli őket !

Zöld színnel fertőtlenítjük aztán alapfénnyel kezeljük !-A kezelés időtartalma függ mekkora területen és milyen fokú a gyulladás !

Sok helyen alkalmazzák kozmetikusok -ha van ilyen a közelben érdemes a véleményüket kikérni !

Menstruációs görcsök :

Narancssárgával kezeljük petefészek -méh területét +a derekunknál !Ilyenkor 20-40 perces tud görcsoldó hatással lenni !

 

Legyen napsütéses kellemes vasárnapunk ! Javaslom mindenkinek használja k ia jó időt éa sétáljuk nagyokat a friss levegőn!

 

 

Fénycentrum Creative Commons License 2013.10.08 0 0 1625

Szép napsütéses délutánt mindenkinek!

 

 

Az elmult napokban több érdekes kérdést tettetek fel színterápiával kapcsolatban !Úgy érzem talán itt van a legtöbb ,,fehér ..folt !

Most próbálom röviden egy -kér dolgot leírni :

Bioptron Compact kézi lámpához való színterápia :

A színekkel már pásztázva is kezelhetünk !Vagyis nagyobb területet tudunk egyszerre kezelni !

6 vagy 7 db -os kiszerelésben létezik !/én a 6-ost is elegendőnek tartom!/

2 féle képpen alkalmazzuk :

 1 . Amikor egy -egy testrészünk kezelésénél az alapfénnyel együtt alkalmazzuk!

      Pl :  szemölcs kezelése:  alapfénnyel pontonként +zöld színnel /6-8 percig/pásztázunk!

            megfázás -nátha : alapfénnyel pontonként arc,torok,fül +zöld színnek /6-8 p/pásztázunk !

            fekély :  alapfénnyel a seb ,fekély környékét  -magára a sebre a zöld színt alkalmazzuk

            pattanás: zöld színnel pásztázva fertőtlenítünk -ha kell még kék színnel hűtünk -aztán alapfény

            fejfájás ,migrén:lila színt alkalmazzuk halánték -szemek ,homlok,tarkó 

 

 2. Amikor a 12 öngyógyító programot alkalmazzuk !Ehhez szükségünk van arra a könyvre vagy leírásra ami tartalmazza!

     Sajnos ezt a könyvet ,,kincs,,beszerezni mert már nincs forgalomba /lespórolták /..

     Itt folymatokra hatunk akkupunktúrás pontokon keresztül !

     Ezt kúra szerűen kell alkalmazni 2-3 hétig naponta 1-szer  Pl:  allergia,immunrendszer erősítése,memóriajavítás,jobb közérzet..stb

     Itt pontosan az utasításban leírt módon alkalmazzuk ,kb 10-15 percet vesz igénybe!

 

A színes vízet is kipróbálhatjuk de itt tudni kell melyik színnek milyen hatása van !

Üveg pohárban vízet fellülről meglámpázunk 4-6 percig a megfelelő színnel és azt fogyasztjuk !

Pl:  fejfájás ,álmatlanság -lila szín ..hőemelkedés és gyulladások: kék szín ...vírusos hányás ,hasmenés: zöld szín

      levertség ,energiahiány :narancs szín

Ezt alkalmazhatjuk  akkor is ha Közepes kategóriájú készülékünkhez van színterápia!

Továbbiakban is elérhető vagyok: 30-9948-139 vagy emailban ..ha használatról vagy használt lámpáról van szó!

 

 

 

 

 

 

 

 

Fénycentrum Creative Commons License 2013.10.08 0 0 1624

Üd minden Fórumozónak!

 

Jó egészéget  ezen a napsütéses délutánon mindenkinek!

A színterápiával kapcsolatban sok érdekes kérdés érkezett -és úgylátom itt van talál a legnagyobb ,,fehér ,,folt  !

Kell-e nekem a színterápia  Bioptron Lámpámhoz? Mit kell vele kezelni ? Mennyi ideig? Hatékonyabb úgy a kezelés?

A színterűpia megér egy hosszabnyi leírást de két témában fogom leírni -mert ha túl sokat és hosszan irok -egyszerűen ledob a gép !

A következő leírásokban próbálom ,,leegyszerűsítve -kézzelfoghatóvá tenni a színekel és azok jelentőségét!

Kérdéseitekkel akár emailban akár telefonon : 30-9948-139  fordulhattok hozzám!

Elkészítem a csipkebogyóteám és neki is fogok !

Fénycentrum Creative Commons License 2013.10.04 0 0 1623

Szép napot !

 

 

Lassan hétvége van de most kivételesen még szombaton is leszek hívjatok nyugodtan :30-9948-139

Egy igazán megható telefonhívást kaptam amitől most is itt ül a mosoly az arcomon !

Egy tapasztalatot osztott meg velem a telefonáló !

Évek óta állandó izületi fájdalmak és izületi gyulladások keserítették meg a napját !A fájdalomcsillapítok már kikezdték a gyomrát is ..

Ekkor egy régi ismerősével találkozott akinek volt Bioptron lámpája és volt olyan kedves ,,kölcsönadta ,,hogy próbálja meg hátha javít valamit a heyzeten .

Telefonálónk nem akarta megsérteni ismerősét és ezért elfogadta a felajánlást .Már úgy volt vele ,hogy lesz ami lesz ennél rosszabb nem lehet ...

Kezelte először a térdét /s megjegyzem tényleg szaklszerűen 2 oldalról !/ -hát az leső kezelések után még egy kicsit fájt is -de csak csinálta kitartóan !

Kb 4-5 nap után érezte először azt ,hogy jobb és nem fáj annyira ,könnyebben megy!Ezen felbuzdúlva kezdte a hátát -gerincét is kezelni ..

2 hét kölcsönkapott lámpázás után már jobban érezte magát !Engem pedig azért hívott fel mert Ő sosem gondolta volna ,hogy egyszer ő is ilyen készüléket

szeretne és nem azért mert ,,rábeszélték ,,hanem mert megtapasztalta ..Jó volt hallani !Fontosak a visszajelzések is !

Alig várom ,hogy holnap megismerjem személyesen !

Mosolygós napot nektek is !

 

Fénycentrum Creative Commons License 2013.10.03 0 0 1622

Szép Napot !

 

 

Köszönöm a bizalmat és a hívásokat !A magántelefonszámot is felveszem de ha vannak nálam és nem vettem fel akkor nem tudom visszahívni mivel nincs szám amin visszahívjam !

Most beszéltem egy kedves fiatalemberrel /nem irtam fel a telszámát és nem is jelezte ki /remélem mivel itt talált rám ,hogy ezt is elfogja olvasni kérem hívjon fel !Pikkelysömörrel kapcsolatban beszéltünk!

A pikkelysömört sajnos nem lehet 1-2 hét alatt rendbe tenni !Kitartóan kell kezelni !Mert attól ,hogy most már szebb a bőrfelület még csak fél csatát nyertünk!Itt már szükség van méregtelenítésre és immunrendszer erősítésre is és a csakra kezelés is fontos lenne !

Ma elhangzott egy olyan kérdés ami szerintem sokaknak kérdés lehet :Hínni kell-e a lámpában ?

Fontos a hit !Mindenki maga tudja a lelkében kiben ,miben is hisz .A betegnek a gyógyulásban kell hinnie !A bioptron lámpát  csinálni kell ,használni kell és az eredmények lesznek a meggyőzőek !A szervezet jelez ha baj van -csak mi legyünk őszinték rögtön megmagyarázzuk miért is fáj a fejünk ,lábunk ,hátunk ,hasunk ...stb Mert  front van ,mert esik az eső ,mert süt a nap ,mert sokat ettem ,mert nem ettem ...mert ...mert.különben a szomszédaszonynak ugyanott fáj hát nagy baj nem lehet !.

Tudom ,hogy rohanó világunkban nehéz odafigyelni magunkra -mert ez energiát -időt -pénzt igényel ....de megéri!

Ha az autónk ,,roszzalkodik ,,,akkor elvisszük a szerelőhöz nehogy nagyobb baj legyen !Hát mi sem működünk másképp!

Nagyon szép délutánt mosolygósat !

 

 

 

 

 

Fénycentrum Creative Commons License 2013.10.01 0 0 1621

Szép napot!

 

 

Kérdések :

Gipszen keresztül lehet -e használni ?

Ez elég gyakori kérdés . Várni kell míg lekerül a gipsz és utánna érdemes lámpázni -segíti a regenerálódási folyamatokat !

Rándulás -ficam esetén:

Szabad lámpázni !Sőt! Egyszerre 20-30 percet és aztán ismételni !Ha van színterápia akkor kékkel a kezelés végén hűteni 6-8 percig !

Használják sportolók is !

Arcüreggyulladás :

Az egész arcot /ha közepes akkor be is fogja ,ha kicsi lámpa van akkor pontonként kell kezelni /kell kezelni alapfénnyel és a végén ha van szín akkor zöld színnel !Naponta többször 15-20 percet !

Fekély :

Sajnos ez ügyben szinta naponta hívnak kérdésel!Nagyon fontos ,hogy amikor elkezdjük a kezelést akkor először ne magára a sebre tegyük a lámpát !

Körbe kell ,lőni,,,!Csak akkor tegyük már rá az alapfényt amikor már nem váladékozik -amikor szemmel láthatóan gyógyul!

Sajnos van aki már csak akkor értesül arról ,hogy a Bioptron Lámpa jó rá amikor már nem kicsi sebről hanem egész nagy tenyérni fekélyt kell rendbe hozni!

Pedig ez nagyon -nagyon fontos ,hogy kezeljük hiszen sok esetben amputáció a vége!Az nem elég ,hogy bekötjük !Sőt ha lehet minnél többet legyen levegőn a seb !Fontos ,hogy oxigént kapjon !

Ha van színterápia akkor zöld színnel szabad a sebet kezelni -de csak színnel!

További kérdésekkel : 30-9948-139

 

Lámpáról kérdések:

Vettem egy használt lámpát és kerreg ?

Ha nincs jótállás és nem tudja érvényesíteni /mert ugye használtan is lehet jótállással !/akkor szervízbe kell vinni  -ventillátor probléma!

Ne is halogassuk -mondván ,hogy még működik majd elvisszzük -mert ezzel csak ártunk és esetleg nagyobb kárt teszünk!

 

Kicsi gyermekek vannak a családban milyen készülék az ideális?

Mindig az egész családot és annak egészségügyi problémáit kell összeírni !Mert ez a lámpa /jobb esetben /évekre szól !

Igen már egy Compact Lámpával is hatásosan lehet kezelni -megfázás -nátha -arcüreggyulladás-homloküreggyulladás...stb

De ha a családban ahol használva lesz pl : -izületi gyulladás -gerincproblémák --...stb is van akkor érdemes végig gondolni és ha a pénztárca is megengedi akkor nagyobbat nézni !

Lámpában segítség : 30-9948-139

 

Jó egészséget!

 

 

Fénycentrum Creative Commons License 2013.09.18 0 0 1620

Szép napot Mindenkinek!

 

Most ,hogy beköszöntött az Ősz esővel ,hideggel és megfázásokkal itt az ideje ,hogy elővedjük a Bioptron Lámpát !

Nagyon hasznos és gyors segítséget tud nyújtani !

Több kérdés is érkezett telefonon ,egy -kettőt megosztanék :

Kell -e fertőtleníteni a Bioptron Lámpát ha kölcsön adták vagy kölcsönkérik ?

Igen !Mindenképpen ajánlott főként a kézi lámpánál !Egy eset ami megtörtént:

Kölcsön adták a szomszédnak a kézi lámpát mert szerette volna kipróbálni .Aztán visszakerült és a tulajdonosa aranyeret kezelt vele  és fertőzése lett !

Mint kiderült a szomszéd a herpeszét kezelte amikor kölcsönkérte és rátette a kezelendő felületre !Hát bizony erre figyelni kell és egyzserű fertőtlenítő törlőkendővel ezt eltudjuk kerülni!

Most döntött a család ,hogy vesz Bioptron Lámpát .de vajon melyik lesz az ideális ?

Én mindíg először azt vázolom fel ,milyen egészségügyi problémákra szeretné a család ? Főként ki használná?Mert ne felejtsük el nem biztos ,hogy a legdrágább megoldás a legjobb!!

Használtan is lehet már venni -de kitől ?hogyan?

Igen lényeges az árkülönbség az Új és a használt Lámpák között !De  hatásfok között nincs különbség !Így azt mondanám tényleg csak pénztárca függő a dolog !Ezek a készülékek tényleg jó mínőségű Svájci lámpák nem jellemző a meghíbásodás -de az ördög nem alszik és hát ez is egy műszaki dolog ami elromolhat Így én Fontosnak tartom ,hogy ellenőrzött és garanciális készüléket vegyenek használtan is !

Lehet-e túlkezelni vele ?

Nem,  nem lehet !Nyugodtan lehet alkalmazni -elkezelni és túlkezelni nem lehet !De fontos  ,hogy ha már egyszer kezelünk akkor célirányosan tegyük!

Tényleg lehet a vízet kezelni?

Igen a színterápiával lehet  a vízet kezelni !Fontos ,hogy üveg és NE műanyag pohárba kezeljük és fenntről 4-6 percig !

Példa :  Fejfájás -lila színnek kezeljük a halántákot 4p -homlokot 4p -szem becsukva 4-4 p és a vízet lila színnel kezljük és igyuk közben !

Továbbra is hívjanak vagy írjanak kérdéseikkel ,szívesen segítek !

Szép napot és jó egészséget !

 

 

 

Fénycentrum Creative Commons License 2013.09.14 0 0 1619

Kedves Mariann!

 

Kérlek hívj fel és szémlyre szólóan próbálok segíteni : 30-9948-139

Fényterápia Centrum

 

Előzmény: Marianna06 (1618)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!