Keresés

Részletes keresés

nicol29 Creative Commons License 2024.01.10 0 0 70

Bocsi most nézem hogy rossz fórumra írtam 🫣🤦🏻‍♀️

Előzmény: nicol29 (69)
nicol29 Creative Commons License 2024.01.10 0 0 69

sziasztok, keresem T.L. Swan-A szédítő c. könyvet 

nicolh9929@gmail.com

 

köszönöm 😊

BBogóka Creative Commons License 2023.09.30 0 0 68

Sziasztok! Én bokszolós és thriller könyveket keresek. Ha esetleg valakinek van és elküldené azt nagyon megköszönném🤗❤️ További szép napot nektek😊

E-mail címem:baloghbogi200515@gmail.com 

Miri22 Creative Commons License 2023.03.05 0 0 67

Sziasztok 😊keresném 

Jeaniene Frost Első ​lobbanás (Az éjszaka hercege 1 2 3) könyveket .

Előre is köszönöm a válaszokat 😊 Doribaba120@gmail.com 

Regisztrált tag Creative Commons License 2022.07.18 0 0 66

Kedves Fórum!

 

Jakab András vagyok. Érdeklődnék, hogy tudnak-e segíteni nekem abban, hogy a Ferdinánd hídnál működő, vasúti raktárak mellett működő könyvesboltban kapható könyvekről szintén az 1990-es évekből, ami a képen nem teljesen látszódik, de a bútor raktártól balra volt, ott, ahol egy sárga táblán egy k betű látszódik, és amellett nemsokkal, ahol az a fehér autó állt.

 

Üdvözlettel:

 

 

 

Jakab András

Heny87 Creative Commons License 2021.12.06 0 0 65

Sziasztok. Szükségem lenne Borsa Brown Légyott Isztambulban című könyvére. Valaki esetleg eltudna küldeni? 

Email címem: henykiss87@gmail.com

cildi Creative Commons License 2017.07.04 0 0 64

Sziasztok! Az Alexander Sigismundis Filius: Metamorphosis cimu konyvet keresem, nagyon fontos!

Ha tudtok rola, kerlek jelezzetek nekem a ciildikoorsolya@yahoo.com cimre!

Koszonom szepen!!!!

mmanica Creative Commons License 2015.02.20 0 0 63

sziasztok,

keresem az alábbi könyveket, ha lehetséges pdf. formátumban:

 

D. Tóth Kriszta_Húszezer éjszaka

Fábián Janka_Rozmaring

Hegyi Barbara_Alkalomadtán

Jakab Zsolt és Sebő Gyula_Ebengubák

Jamie Oliver_15 perces kaják

Lauren Conrad_Cukor és máz

Méhes György_Micsoda társaság!

Mittelholcz Dóra_Tündérmese kis szépséghibával

Rachel Hawkins_Démonüveg

Ram Oren_Gertruda esküje

Soma Mamagésa_Öngyógyító

Stahl Judit_Gyorskonyha

Szalai Vivien_Drága kéj

 

előre is köszönöm: mede.anita@gmail.com

nao4 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 62
Akit érdekelnek a tudományos folyóiratok (angol nyelven), de még nincs hozzáférése az olyan adatbázisokhoz, mint a SAGE vagy a JSTOR, annak itt egy kis segítség:

http://www.passfans.com/forum

topic: a good handbook of library ejournal list with stanford jhu university!!
content : Dear friends: Do you know how to find out database quickly without entering so many university libraries and search the web again and again? Do you know what databases does a library have? You will recommend google search engine, but does it provide you enough and prcise information? No!So we made up this handbook for you guys as an index of library resource menu, for you to get to any database or journal without entering lots of university librares.

here is the handbook!
You can download the hand book here
http://www.zshare.net/download/200017001447007d/
or link:
http://ifile.it/svi7205

you can go to http://www.passfans.com/forum userid=your userid get more information

vorga Creative Commons License 2003.07.13 0 0 59
Tudna nekem valaki segíteni?
Lippay - Calendarium oeconomicum perpetuum legépelt változatát keresném (tehát akármilyen word vagy html formátumban). Az első részét már valahol megtaláltam, engem elsősorban a 110. bekezdéstől érdekelne a dolog.
Fontos lenne, úgyhogy segítsetek, ha tudtok!
Köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.25 0 0 58
Sárkányos mese Igazából

Keresem ezt a könyvet.
Nincs meg valakinek?
Sajnos az írójára nem emlékszem (20 éve vesztettem el vagy adtam kölcsön...).
A Dembinszky utca 22-ben játszódik. Főszereplői, Ágacska, Zebike, Dr Privoda Béla okleveles házisárkány, a kálkápolnai nagypapa, a nyomozódetektív és még sokan mások... :)

delima Creative Commons License 2002.09.23 0 0 57
Hahó!
Kiss József lászló Parancsolsz egy kézigránátot? c. könyvét keresem. Megvételre, vagy esetleg csak olvasásra is.
Elan Creative Commons License 2002.09.20 0 0 56
Sziasztok!

Gergely Márta: Iskolatársak című könyvet keresem, akár kölcsönolvasásra is, de meg is venném, ha valaki megválna tőle.

minnesota1 Creative Commons License 2002.08.21 0 0 55
Carl Sagan : Az éden sárkányai
Hol lehetne ezt megszerezni ?
Az enyémet kölcsönadtam :o((((
Kipper Creative Commons License 2002.07.10 0 0 54
Ma reggel az újságosnál láttam IPM-et! Ma jelent meg az első szám; remélem, ugyanolyan jó lesz, mint a régi számok!
Kipper Creative Commons License 2002.06.17 0 0 53
Ugyan nem könyv...

A 70-es, 80-as években Mo. talán legszínvonalasabb lapja az IPM, azaz Interpress Magazin volt. Tartalmazott akkor még máshogyan elérhetetlen könyveket (Robin Cook: Agy, Campbell Black: Az elveszett frigyláda fosztogatói, Frederick Forsyth: A juhász) és rövidebb írásokat is (?: Erővonalak, Boris Vian: Hangyaboly, Frederick Forsyth: A zsarolók. Egy ilyen írás volt a Körhinta című, amit évek óta hiába keresek, nem ismervén sem az írót, sem a mű eredeti címét.
Megvannak valakinél az a régi szám, amelyben ez volt? Tudja valaki, ki írta?

Kipper Creative Commons License 2002.05.30 0 0 52
Nyitottam egy topicot Antikvárium címen, ott lehet hirdetgetni a megunt darabokat!
Kipper Creative Commons License 2002.05.24 0 0 51
ambrozia, nem is volt olyan drága az a Wayne Chapman! Tegnap a Keletiben találtam egy pici antikváiumot, rengeteg Walhalla könyvvel. Ott a Karnevál 2. kötete ronggyá olvasva volt 2500.-
Nekeress Creative Commons License 2002.05.13 0 0 50
Reklám

Ajánlom mindenki figyelmébe a www.nekeress.hu címen működő univerzális termékkeresőt!

Elsőként könyvre csináltuk meg, és jelen pillanatban 6 könyváruház (3 újkönyv és 3 antikvárium) teljes kínálatában kutakodhatsz kedvedre. A keresés teljesen online működik, csak az áruházak aktuális, megvásárolható kínálatát mutatja.

Ha egy könyv megtetszik, akkor azt azonnal meg vásárolhatod, az azt kínáló áruház oldalán.

Bocs a reklámért, de szerintem mindenképp érdekes lehet nektek a szolgáltatás!

Nekeress.hu

Kipper Creative Commons License 2002.05.02 0 0 49
Köszi, de ez tényleg kicsit húzós...

Ha én akarok könyvet eladni, vajon mi a teendő? (Dehogy 1000 db felett, inkább 100 alatt.) Ha ott nincs rá mód, meg fogom próbálni itt. Vajon betegyem a címeket a Könyvkeresőbe, vagy nyissak egy topicot Antikvárium címen?

Előzmény: ambrozia (48)
ambrozia Creative Commons License 2002.04.14 0 0 48
Csak most láttam a kérdésedet! Azt olvastam, ha valaki 1000 db fölötti könyvkészletet akar eladni, azzal személyesen felveszik a kapcsolatot. Nem tudom mi a helyzet, ha csak néhány könyvről van szó. Kérdezz rá e-mail-ben! Egyébként szegedi központúak!
Megnéztem és a Kék hold most kapható náluk, bár jó drágán.
Én most rendeltem tőlük a héten és meg vagyok elégedve. :-)
Előzmény: Kipper (47)
Kipper Creative Commons License 2002.01.10 0 0 47
Mondd csak ambrozia, ott eladni is lehet? Erre nem találtam semmilyen menüpontot, pedig lenne néhány elkótyavetyélendő könyvem.

Amit én keresek nagyon:
Bogáti Péter: A linkostowni csapda
?: A zöld Jaguár titka
Wayne Chapman: Két hold, Karnevál

Előzmény: ambrozia (46)
ambrozia Creative Commons License 2002.01.06 0 0 46
GregorFisher Creative Commons License 2002.01.01 0 0 45
Hali!

Kurt Vonnegut-tól keresek könyveket - ha esetleg valaki tudja, hogy Pesten melyik könyvesboltban találom meg, segítsen!

köszi

Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.01 0 0 44
Kedves Csupka (és más Arthur király-hivek)
Kuriózumképpen: létezik egy trágár-szövegű Graal-lovag-tárgyú, vadul trágár, parodisztikus dráma. A szöveg kétharmadát folytatásokban közölte egy erotikus irodalmi folyóirat 5-6 éve, az utolsó rész közlése előtt a folyóirat megszűnt. A jambikus vereben irt dráma adatai: EXPINABUR Írta Lotus de Vergogne, Kelta eredetiből forditotta Glauziusz Tamás. - A szinmű egyik részlete (Merlin monológja kivégzése előtt) 1992 májusában elhangzott a 2000. c. folyóirat estjén a Merlin-színházban, felolvasta Takács Ferenc műfordító és kelta-kutató.
Előzmény: kabirbedi (29)
sahhneee Creative Commons License 2001.12.31 0 0 43
Emberek!
Ha valaki tud Rüdiger Dahlke: A mandalák világa c.
könyvéről (hol, merre található) vagy van + példánya ,legyen olyan kedves hogy ír nekem!
(sahnee@freemail.hu) előre is köszi!
aniTA Creative Commons License 2001.08.12 0 0 42
Sziasztok

Keresem Salvatore Kristályszilánk-ját megvételre,
vagy adnék cserébe Száműzött-et vagy Feist: Tanítvány-t (az új kiadást).
Drukk...:o)

ktibor Creative Commons License 2000.11.18 0 0 41
Újabb pusztába kiáltott szó (DE HÁTHA NEM!)

Dr. Romhányi Attila: A Föld papagájai
Úgy tudom, 1985-ben jelent meg legutóbb.

laamer Creative Commons License 2000.11.11 0 0 40
sziasztok
a let es ido -t szeretnem valahogyan megszerezni, mondjuk megvenni, csak sehol sem kaphato. ha valaki tud segiteni, hogy merrefele erdemes probalkozni, vagy ketto van neki belole es az egyiket eladna az irjon nekem. nagyon fontos lenne. elore is koszonom
laamer
Wince Creative Commons License 2000.11.07 0 0 39
Sziasztok!

Országosan kb 17 antikváriumban őrjítem a népeket egy gyermekkori könyvemmel, amit nagyon keresek:
Gösta Knutsson: Kóbor Muki
Kölcsönadtam és sohasem kaptam vissza.
Ha valakinek felesleges, nagyon örülnék neki!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!