Keresés

Részletes keresés

Zs... Creative Commons License 4 napja 0 0 6899

Ez mondjuk ugyanúgy egy jegyen van, függetlenül attól hogy közvetitő oldalon veszed. Nem ezzel van itt a gond.

Előzmény: Ka Pál (6898)
Ka Pál Creative Commons License 5 napja 0 1 6898

Köszönöm! Bár nekem augusztusra már ~500 eurót dobott, amilyhez közeli árat én is találtam. Továbbá a repjegyeknél nem nagyon szeretem a közvetítő oldalakat, lehet bukta egy késésnél, ha nem egy jegyen van a foglalásod...

Köszi mégegyszer a tippet!

Előzmény: tomassos (6895)
Johnny-Boti Creative Commons License 5 napja 0 0 6897
Köszönöm mindenkinek a választ!
Előzmény: Johnny-Boti (6887)
tomassos Creative Commons License 5 napja 0 0 6896

Valóban annyi, de rohadt macerás. Én kiugranék félúton, ha ennyit kellene ülnöm. :-)

Előzmény: Ka Pál (6894)
tomassos Creative Commons License 5 napja -1 0 6895
Előzmény: Ka Pál (6894)
Ka Pál Creative Commons License 5 napja 0 0 6894

Én nem találtam ZAG-SIN repjegyet, az általad jelzett áron. Engem is érdekelne a dolog, ha nem lenne túl nagy fáradság egy képernyő képet, vagy linket beráknál ide? Melyik légi társaság?

Előzmény: widiadari (6893)
widiadari Creative Commons License 5 napja 0 0 6893

Defektes Taliga: utazómajom tipp: Zágráb-Szingapúr. Ha ez játszik nektek, akkor ez csak kb 75.000 ft per fő retúr (augusztusra is!).

Johnny-Boti: Gitgit veszélyes? Szerintem sima ügy... van egy-két nagyobb lépcső, de egy ötéves simán megbirkózik vele, főleg, hogy végig kiépített út van. Tegenungan szintén jó választás, az Ubud felé van, tehát közelebb, de az is lépcsős! Munduk vízesés is jó, az Gitgit felé van, talán az a „legnehezebb” terep. Annyi, hogy fent északon esélyesebb a csúszós út az eső miatt. 

Ka Pál Creative Commons License 6 napja 0 0 6892

Sajnos nincs ötletem, mint említettem volt, engem is megleptek az augusztusi árak. Merthogy legutóbb novemberben, 110 EFt/fő volt a KUL retúr repülőjegy. Néhány éve jártam Balin június-júliusban, de nem emlékeztem ilyen magas árra, ezért javasoltam, amit írtam.

Én is Turkish-nél láttam az általad preferált időpontra a legkedvezőbb árú, és nem beszélve arról, hogy a legkedvezőbb menetidejű járatot.

Mint Te is látod a közvetlen járathoz képest még így is legalább 80 EFt/fő árelőnyöd van (260 Eft/főt láttam legolcsóbbat Etihaddal, ezért írtam, hogy ezért az árért Seychelles is elérhető), szerintem max. feléből bőven ki kell jönnie a Kuala Lumpur-Denpasar AirAsia jegynek (40-50 EUR/útért látom).

Még esetleg annyit lehet mérlegelni, hogy ne szombat-vasárnap gyere visszfelé és ne pénteken indulj: a hétközbeni jegyek jelentősen kedvezőbb árúak.

Nem tudom érdemes-e várni jobb árakra...

Előzmény: Defektes Taliga (6882)
W.L. Creative Commons License 6 napja -1 0 6891

Mivel sok valasz nem jott, itt egy eleg jo oldal Eszak-Bali vizeseseirol:

http://www.baliagatour.co.id/pesona-keindahan-air-terjun-di-bali-utara/

Indonez nyelvu, de vagy leforditod a neten, vagy a kepek alapjan valaszthatsz es aztan a Google terkepen a nev alapjan rakeresel a kivalasztottra.

Liz Creative Commons License 6 napja 0 0 6890

Vízesés Balin gyerekekkel: (Golden Valley) Munduk1 és Munduk2

Munduk2: kávéültetvényen, banánligeten és bambusz hídon visz az út oda, visszafelé emelkedő

Munduk1: bambuszligetes, vízben gázolós

W.L. Creative Commons License 6 napja 0 0 6889

Balin nem tudok ajanlani, en ott inkabb a kulturalis latnivalokra fokuszalok mindig.

A szomszedos Kelet-Javan 2 kiemelkedoen impozans vizeses van, a Coban Sewu es a Madakaripura, amik kenterbe vernek barmit Balin, viszont az 5 evest ezeknel tobbet-kevesebbet cipelni kellene.

tomassos Creative Commons License 6 napja -1 0 6888

Mi tavaly voltunk a Gitgitnél, én többre számítottam. Nekem jobban tetszett és látványosabb a Tegenungan.

Jávát passzsolom, abban W.L. majd biztos többet tud mondani. Csatoltam két képet, mindkettő saját, tavalyról.

Johnny-Boti Creative Commons License 6 napja 0 0 6887
W.L. tudnál javasolni nekünk vízesést Balin (esetleg Jáván), ami nem veszélyes a majdnem 5 évesünkkel? Pár hete a helyiek lebeszéltek a GitGit-ről, hogy na az pont nem neki való.
Köszi!
tomassos Creative Commons License 6 napja 0 0 6886

Ha két nappal el tudod tolni az indulást, akkor 330 KL-be, Turkish.

Azért nem semmik ezek a repjegy árak: szeptember végén 132-ért reklámozza az Utazómajom a repjegyet, Londonból Balira...

W.L. Creative Commons License 6 napja 0 0 6885

Arra az idopontra valoban olcsobb Szingapurba a jegy.

Onnan viszont erdemes a Tigerairt es a Jetstart is nezegetni Balira!

Előzmény: tomassos (6884)
tomassos Creative Commons License 6 napja 0 0 6884

Hali,

A Turkish megy Szingapúrba is, oda 312 a jegy kettőtöknek az általad írt időpontban. Esetleg nézd meg arra is.

Nekem tavaly januárban 110 volt a jegy (Qatar), viszont vártam az Airasiaval, az meg rohadt drága lett a végére.

Esetleg nézd meg a Malindo Air-t KL-ből is.

W.L. Creative Commons License 6 napja 0 1 6883

Ha ezek az arak nektek elfogadhatoak, akkor szerintem vedd meg most, es le van rola a gond/stressz.

A legalacsonyabb arak nem a foszezonban szoktak felbukkanni.

Naszut egyszer van az eletben (remelhetoleg), igy ne azon a par tizezer Ft kukonbsegen muljon, hogy a vagyott helyen osszejon-e.

Defektes Taliga Creative Commons License 6 napja 0 0 6882

A legolcsóbb az a Turkish amit találtam 350 lenne kettőnknek Kuala Lumpur oda-vissza. Érdemes még várni, hátha kifogok olcsóbbat, vagy inkább csapjunk le rá? Illetve AirAsia-t néztem, h Kuala Lumpurból mennénk Balira, ott 210 Euros árat találtam kettőnknek oda-vissza, az jó, vagy lehet ez olcsóbb is? Augusztus elejéről lenne szó, amiről tudom, hogy főszezon. A dátumokat egy-egy nappal tudjuk mozgatni, de alapvetően eltolni nem. Előre is köszönöm szépen a tapasztalt fórumtársak segítségét!

Előzmény: Ka Pál (6880)
Szilvia61 Creative Commons License 2017.02.15 0 0 6881

Vandus511

Mi megyünk, esetleg beszėlhetünk

zneklari@gmail.com

köszi

Ka Pál Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6880

Bocsánat, nem hittem el, amit írzs árakat, ránéztem én is. S lőn csoda tényleg bődület árak vannak. Hmmmmm nincs ötletem miért, mondjuk, jómagam max 1-2 hónapra tudok előre tervezni, ehhez mérten figyelem a röpcsi jegyeket is.

Turkish pl márciusban repül ~130 EFt-ért BUD-KUL retúrt...

Lehet várni kell még a jegyvásárlással, esetleg más uticélt nézni. Ezért a jegy árért, már Seychelles is elérhető, bár az más kategória, de mézesheteknek szerintem kiváló. No de csak elkalandoztam...

Előzmény: Defektes Taliga (6876)
tomassos Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6879

Akkor meg javaslom hogy vedd meg a jegyet KL-be, az Emirates a legjobb most. Néztem az Airasia-t, az még akciós. Szállásban nem tudom mik az elképzelések, illetve mit szeretnétek csinálni Balin. Szállásban esetleg tudok kicsit segíteni, illetve majd gondolom a többiek is adnak egy-két tippet. Ha gondolod, írj rám privátban...

Előzmény: Defektes Taliga (6878)
Defektes Taliga Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6878

Szeretnénk Balira menni, de azon a véleményen vagyunk, h a nászút az esküvő után van közvetlenül, különben elvész a varázsa. Ha nem találunk megfelelő árat, lehet le kell róla mondanunk, ugyanis annyira jól azért nem állunk, h több százezret bukjunk a repjegyen :(

Előzmény: tomassos (6877)
tomassos Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6877

Ugyan írtad hogy nászútra mennétek, de én a helyetekben szeptember elején mennék. Akkor azért két főnél már olcsóbb a jegy. A spórolt pénzből meg esetleg tovább maradhattok Balin, vagy szétnézhettek kicsit Malajziában is. Vagy kockáztattok és kivártok, hátha befut valami akció...

Előzmény: Defektes Taliga (6876)
Defektes Taliga Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6876

Nézegettem azokat az uticélokat is, sőt, mondhatni minden várost megnéztem a környéken, ahonnan utána valahogy el lehet jutni Balira, de úgy mégdrágábban jött ki a jegy...

Előzmény: Ka Pál (6868)
Defektes Taliga Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6875

Nem az AA-val kerül sokba a repülés, hanem a környékre eljutni...

Előzmény: suzi_mou (6866)
Defektes Taliga Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6874

Köszi, benézek!

Előzmény: Arany Pimpli (6867)
Defektes Taliga Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6873

Szia,

Néztem a Pelkinánt, de a megadott akciók esetén, vagy nincs augusztusra, vagy 10 napra tudnánk csak menni, de az is 160, a kiírt 120 helyett..

Néztem az Emirates honlapját is, ott még drágábbra jött ki... :( Lehet meg kellett voln vennünk, mikor még olcsóbb volt?

Előzmény: nanus0085 (6870)
tomassos Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6872

Azért azt ne felejtsd el, hogy augusztus az bőven csúcsszezon Balin. Ha láttok jó árat, csapjatok le rá azonnal. Az Airasia nemrég még akciós volt Balira, nem tudom hogy még most is van-e. Mi mindkétszer szeptemberben mentünk, akkor már olcsóbbak voltak az árak, ez igaz a szállásokra is.

Előzmény: Defektes Taliga (6863)
Liz Creative Commons License 2017.02.14 0 0 6871

Alternatíva lehet még BUD-KUL szakaszra Turkish Airlines, illetve KUL-DPS szakaszra Malaysia Airlines, jegyáraktól, akcióktól függően. Mi ebben a kombinációban utaztunk.

Előzmény: Defektes Taliga (6863)
nanus0085 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 6870

Kifelejtettem, hogy Emirates, egész jó átszállási időkkel, nézd meg mind a Pelikánon, mind az Emirates honlapján, hátha ott még jobb árat hoz ki.

Előzmény: nanus0085 (6869)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!