Keresés

Részletes keresés

BLASIUS Creative Commons License 20 perce 0 0 444396

Jó estét!

Remélem, az M1-esen ilyet nem csinálnak! Ugye ott eleve az a móka megy, hogy külső sáv max. 80, belső 120 (volt a Totalcaron is cikk, hogy ez így mekkora baromság). Tehát ha nem akarok 80-nal szüttyögni, akkor irány a belső, de akkor nincs jobbratartás (főleg, hogy a jobbratartás van, akkor futómű nem lesz :P). Tehát ha megyek 120-szal és megjelenik a seggemben, akkor:

a) nem törődök vele, megyek tovább 120-szal

b) gyorsítok, ha rendőr, akkor megszívtam

c) kisorolok, de ha ezt 120-szal teszem, és rendőr, akkor lásd b) + találok egy méretes kátyút

d) lefékezek 80-ra, majd kisorolok, ezalatt még akár jobbról be is előzhet. Ha rendőr, akkor megbüntethet a jobbratartás elmulasztásáért

e) úgyis biztos dugó van, megyek az 1-es úton Tatabánya és Zsámbék között

:P

Holnap reggel megyek Győrbe. Ha belefér, megnézem azt a hambist is. :)

Előzmény: fargo (444386)
kopiteki Creative Commons License 2 órája 0 0 444395

Így is borzasztó. Az egyik áldozat család ( férj feleség) 6 gyereket hagyott árván egy ilyen baromállat miatt.

Napi szinten látom, hogy nézegetik vezetés közben a telefonjukat. :o(

Arról meg nem is beszélek, hogy romániában milyen állat módon vezetnek, napi szinten mondja a tévé, hogy hol milyen halálos baleset történt. Balkán az, lehet szépíteni, de nem változik az emberek mentelitása. Itt is megyünk efelé...

Előzmény: fargo (444392)
fargo Creative Commons License 2 órája 0 0 444394

Út széli eperárus embernél megálltam venni egy dobozzal.

Kérdem tőle, mibe fáj.

Aszongya "Ez itt 70 deka, és nyóccáz".

"Hetven deka? Ez???" Mert hogy azé' a szemmértékem annál jobb...

"Kicsit inkább több, csak hogy a biztonság rovására tévedjünk, és akkor mindenki heppi." -- és vigyorog.

"Okéólrájt, akkor 1150 kilája?

Számol-számol: "Ja, annyi."

"Ha többet veszek akkor óccóbb?"

"Eeegen, na jó, egy kicsivel..."

Oké, mondok, ippeg van nálam egy vadi új, kalibrált digi mérleg. A cucc 55 deka volt dobozostól. Kis huzavona után visszaadott 200 forintot. Aztán vettem még nála 6 dobozzal, háromezeré'. Már könyörgött, csak húzzak el. Amúgy meg kapja be.Pomázon 760 volt a kila, mondjuk másodosztályú.

Az eper legalább szép volt :)

stevie-13 Creative Commons License 2 órája 0 0 444393

Vannak-e kerülendő variánsok vagy csak feltételesen ajánlottak?

Szerintem itt több sikerrel jársz:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9236213

Előzmény: ruskyy (444372)
fargo Creative Commons License 2 órája 0 0 444392

A szerencsétlen idióta aki nagy sebességnél élő videót közvetítve egy homokot szállító dömperbe csattant, megölve ezzel 9 embert? Na az megvan?

Ezektől a barmoktól nem véd meg semmi :-(

Szerencse a szerencsétlenségben (sors keze? karma?) hogy nem egy háromgyerekes családot kapott telibe' hanem egy Kamazt.

Übergáz...

fargo Creative Commons License 2 órája 0 0 444391

3-4 hét múlva járok megint arrafelé, ha minden igaz. Akkor majd megpróbálok több időt szervezni :)

Előzmény: czimbi (444390)
czimbi Creative Commons License 10 órája 0 0 444390

Ejnye, ejnye! Legközelebb ne rohanj, itt megpihensz kávézol egyet, kis dumálás. Tele hassal meg főleg ellenjavallt! ;-)

Előzmény: fargo (444385)
Alex Raps Creative Commons License 23 órája 0 0 444389

:D

Előzmény: fargo (444388)
fargo Creative Commons License 23 órája 0 0 444388

Hát én maradnék a hagymás rostélyosnál, a félignyers tótujjperc gipszkéregben valahogy nem begyere :-D

Azonban ha holnap azt látni majd a hírekben hogy hatalmas robbanás volt Debrecenben, aminek az okát még mindig vizsgálják, de egyelőre csak a 80 méteres krátert nézegetik fejvakarva, akkor tudjátok hogy:

HIVATALOS VERZIÓ:

A: A bukóra nyitott ablak nem bizonyult elégségesnek a szállodai szoba átszellőztetéséhez.

B: A szoba megtelt gázzal, hála a kivételes adag hagymának a vacsin.

B: Az iPad töltő szikrát vetett.

NEM HIVATALOS VERZIÓ:

A: Dimenziókaput nyitottam egy másik univerzumba :-D

KÖVETKEZTETÉS:

A Calico Jack annyira jó, hogy új dimenzióba finghatod magad tőle :-)))

Előzmény: Alex Raps (444387)
Alex Raps Creative Commons License 23 órája 0 0 444387

A bajtársam amikor kötözködött vele a Felvidéken két (cseh)szlovák* röndér akkor az egyiknek eltörte a kezét a másiknak pedig leharapta az egyik újját. A követség alig tudta kimenteni onnan. :)

*1987 

Előzmény: fargo (444386)
fargo Creative Commons License 24 órája 0 0 444386

Szlovákiában próbálkozott ezzel a letolós módszerrel egy rendőr, valami morcos Skodriban jött, V6-os Superb volt vagy mi. Nem vettem fel a kesztyűt, indexeltem hogy előzzön, még lassítottam is, de az csak tolt. Aztán végül megelőzött, megállított és megbüntetett mert állítólag egy fél megyével idébb gyorsan mentem lakott területen. (Nem.) Nem vitatkoztam, hazai pályán esélytelen, fizettem oszt jónapot :-(

Előzmény: sZoMy (444381)
fargo Creative Commons License 24 órája 0 0 444385

Bocs Czimbi, nem tudtalak most útba ejteni benneteket, sietés volt :)

Majd lekkkközelebb :)

Előzmény: fargo (444384)
fargo Creative Commons License 24 órája 0 0 444384

Hát. csimborák, ha decemberben, ööö... Debrecenben jártok, semmiképpen se hagyjátok ki a Calico Jack nevű műintézményt. Az utóbbi idők legjobb kulináris élményét sikerült begyűjteni ott. Juhúúú. A hagymás rostélyost teljesen újraértelmezték, de igencsak jól sikerült. Ráadásul megesett velem az a csúfság hogy kb a negyedét ott kellett hagynom, nem tudtam betolni. Wow :-D

Balu1st Creative Commons License 27 órája 0 0 444383

A gyorshajtóknak ezektől nincs miért tartania.

Előzmény: nappapi (444375)
ruskyy Creative Commons License 30 órája 0 0 444382

Mert szemelyautok sebessegenek meresere biztosan nem hasznaljak.

Előzmény: dokeee (444377)
sZoMy Creative Commons License 1 napja 0 0 444381

amúgy ez gázabb:

https://www.vezess.hu/hirek/2018/05/12/uj-traffipax-modszer-a-hazai-rendorsegnel/

Itt nálunk mostanság folyton látom Őket, 8-as út, 81-es stb le-fel lófrálnak, beleállnak az ember seggébe, hátha elkezdi tolni neki, majd kirakják a "kéket"... A régi FÁMA-kat pakolták bele az autókba újra, ezzel ismét videófelvétel készül a gyorshajtásról, egyéb szabálytalanságról.

Előzmény: dokeee (444377)
sZoMy Creative Commons License 1 napja 0 0 444380

"valóban egy webes felületen keresztül kell megberhelni"

Amúgy ma már ez sem igaz mindenre, pl amiket rendre használunk AP-ként, vagy erősítőként ubiquiti unifi cuccokat, na ezeknek már nincs webes felülete.

Előzmény: gatorland (444366)
sZoMy Creative Commons License 1 napja 0 0 444379

végül maradtak a dinamitosok... jó lett egyelőre úgy fest :)

Előzmény: orasbacsi (444287)
sZoMy Creative Commons License 1 napja 0 0 444378

de csak ha minden kötél szakad :D mer' azé na... :D

Előzmény: dokeee (444364)
dokeee Creative Commons License 1 napja 0 0 444377

Miért lenne kamu? Ez a tengelysúlymérő rendszer, ha jól emlékszem, már tavaly befejezték a kivitelezést. Személyautókat egyébként nem igazán érinti.

Előzmény: ruskyy (444376)
ruskyy Creative Commons License 1 napja 0 0 444376

99%, hogy ez kamu.

Nem kell mindent elhinni amit az internetel olvasol.

Főleg nem ilyen "emberiszavak" elnevezésűt, amit a mindenegybenblog-ra hivatkozik.

Előzmény: nappapi (444375)
nappapi Creative Commons License 1 napja 0 0 444375
kopiteki Creative Commons License 1 napja 0 0 444374

Köszönöm. Elvben ezt csinálta gyerek, de nem találja meg a gépe. Én nem nyúlok hozzá, mert ennél hülyébb vagyok, tableten egyáltalán nem látható, a laptopja meg le van kódolva. Este mondom neki, de szerintem megpróbálta már ezeket.

Előzmény: dokeee (444373)
dokeee Creative Commons License 1 napja 0 0 444373

Reseteld le először, aztán elvileg kéne csinálnia valami tplinkextender vagy ilyesmi hálózatot, amire csatlakozhatsz, és a böngészőben be kell lépned a a tplinkwifi.net címre, admin/admin felhasználónév/jelszóval, aztán beállíthatod, hogy mit is szeretnél tőle.

Előzmény: kopiteki (444370)
ruskyy Creative Commons License 1 napja 0 0 444372

Sziasztok,

keresgéltem modell-specifikus témát is, de nem igazán jártam sikerrel.

Volvo V60-ről érdekelnének tapasztalatok, mert család bővülés miatt elgondolkodtam rajta. Olyan 20e EUR-t szánnék rá. Tudom, hogy lehet kapni sokkal pratikusabb kombikat is, de szeretem ha szeretek ránézni az autóra, mégha csak közlekedő edényről is legyen szó. A V60 pedig nagyon bejön.

Legfőképp a hajtásláncról szóló tapasztalatokra lenne kíváncsi. Csak automata és leginkább gázolajos érdekelne.

Vannak-e kerülendő variánsok vagy csak feltételesen ajánlottak? Tudom, hogy a két rendszám között minden elromolhat az autón, mostani autóm is utazott már tréleren 60ezer valós kilométerrel az órájában... nem a soha el nem romló verziót keresem, mert olyan nincsen, de ha lenne valamiféle összefoglaló a tapasztalatokról, azt megköszönném. Egy linknek is örülnék ha valaki ismer külföldi fórumokon már létező összefoglalót.

Előre is köszönöm.

Alex Raps Creative Commons License 1 napja 0 0 444371

Előzmény: dokeee (444364)
kopiteki Creative Commons License 1 napja 0 0 444370

TP-link ez is.

Előzmény: kopiteki (444369)
kopiteki Creative Commons License 1 napja 0 0 444369

AC 750-es.

Előzmény: dokeee (444368)
dokeee Creative Commons License 1 napja 0 0 444368

Mi a kütyü pontos típusa?

Előzmény: kopiteki (444365)
Lex De Boer Creative Commons License 2 napja 0 0 444367

Előzmény: fargo (444362)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!