Keresés

Részletes keresés

Kritikus.kritikus Creative Commons License 2009.08.03 0 0 5
ehhez mit szólnál:

klikk ide
trawellers Creative Commons License 2009.02.01 0 0 4
-2
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.25 0 0 3
dobd el
Előzmény: Szpidi (-)
nevtelen_egy Creative Commons License 2006.09.02 0 0 2
Indul a NAGY portalanito jatek!
myjector Creative Commons License 1999.11.08 0 0 1
-1
Bütyök Creative Commons License 1999.11.07 0 0 0
0
Előzmény: Szpidi (-)
Szpidi Creative Commons License 1999.11.07 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

A MUD és a MUSH egy olyan több játékosos labirintus, ahol a szereplok járkálhatnak, beszélgethetnek egymással, tárgyakat vehetnek fel, dobhatnak el, szerepet játszva, különféle feladatokat oldva meg, amiket a kalandmesterek illetve maguk a játékosok adnak fel egymásnak.
Maga a környezet az a régi szöveges kalandjátékokra hasonlít, de itt többen játszhatnak, sot építhetnek is új helyszíneket, létrehozhatnak új tárgyakat, ezzel is új irányt adva a történetnek.

A játékhoz elég a Telnet is, de így elég fapados, létezik számtalan kliens progi is, amivel lényegesen kényelmesebb játszani vele.

További infókat : http://salome.westel.hu/~mush/ címen találhatsz. Ez nem az én anyagom, hanem egy másik élo MUSH honlapja, de nagyon hasznos infók vannak rajta.

Én is most ismerkedek vele, most készítek egy ilyen világot. Ha eljutok vele valameddig (u.a. vége sosem lesz :)), szeretném is kipróbálni, többed magammal :). Ha valakit esetleg érdekel a dolog, szóljon hozzá. Ha te már profi vagy benne, akkor is, szívesen fogadok minden jó tanácsot, hiszem én az elején járok még.

ui: természetesen 0 vezriója is van :))))))

Szpidi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!