Keresés

Részletes keresés

Lacoste40 Creative Commons License 7 órája 0 0 5698
kubainfo Creative Commons License 9 órája 0 0 5697

AT&T ugyanolyan jó

Előzmény: suirebit (5691)
snecibobi Creative Commons License 1 napja 0 0 5696

Szia!

http://www.cancunrentacar.com/

Elég sok oldalt néztem a foglaláshoz, de erről az oldalról foglaltam, itt lehetőség volt az autót leadni a Puerto Juarez kompnál. Mi is az Isla Mujeresen voltunk a végén, így kényelmesebb volt, mint a reptérről még taxizni, vagy buszozni. A felvételnél mondták, hogy leadni Cancunban a központban kell, majd ők elvisznek a kikötőbe és ez benne van az árban. A full biztosítást meg felvételnél ajánlotta, elsőre nem kértem, de mikor mondta mennyi (kb 60-70 dollár volt), akkor simán kértem. 

Visszafelé meg a szálloda intézte a transzfert a kikötőből a reptérre 50 dollár volt kettőnknek.

Üdv

Előzmény: Warrior Angel (5693)
Lacoste40 Creative Commons License 2 napja 0 0 5695

Cancun Repter-Puerto Juarez Ferry oda-vissza 60 dollar.Privat.Csak Ti lesztek.A 60 dollar az jarmuvenket,mind1,hogy 2-3 Vagy 4-en lesztek...Megbizhatoak.Mi is mindig veluk megyunk,amikor megyunk Isla Mujeres-re.Visszafele is ott szoktak varni a Ferry Allomáson.

Lacoste40 Creative Commons License 2 napja 0 1 5694

www.happyshuttle.com

Ahoz a ferry allomashoz kicsit maceransabb lenne massal kijutni.Bemehetsz ADO busszal a belvarosba,s onnan helyijarattal  ki a Puerto Juarez Ferry Station-hôz.

Warrior Angel Creative Commons License 2 napja 0 0 5693

Sziasztok,
transfereim sorából csupán egy hiányzik. 
Cancun aeropuerto - Cancun Puerto Juares (Ferry) Oda-vissza
Reptéren adom le a bérautót és onnan kellene eljutnom odafelé kb 11 a.m
és vissza a kikötőből a reptérre kb 7 a.m

Ki mit használt mostanában? Pro és kontra...
A lényeg, hogy a cucokkat ne kelljen sokat cipelni.

Köszi a tippeket!

Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5692

Tényleg nem okoskodni szeretnék,de Szerintem jobb 1-1 Cenote látogatást betenni más program mellé,mint hogy egy egész nap menni megnèzni párat.Nekunk is ùgy jobban tetszett,hogy peldaul elmentunk Akumal Beach-re,strandoltunk,majd a végén megálltunk egy cenote-nél záràs elott 2 órával.Mert igy egy napban tobb erdekes MÁS-MÁS èlmèny èrt.Mi barmikorvoltunk barmelyik cenote-nél,10 embernél rajtunk kivul tobbet még nem láttam.

Amugy csipkedtek a halak,halacskák.Furcsa érzés volt.Sznorkling(hogy irjak!?)felszereles olcso Mexicoban,erdemes ott venni.MEGABAN PÉLDÁUL.Itt arultak kimobdottan jo minosegu 'nyaralòs'polokat Cancun stb felirattal,ami akar ajandeknak is jò lehet.(3-5 dollar/darab).

Előzmény: mdlrk (5690)
suirebit Creative Commons License 3 napja 0 1 5691

Mindenhol ment, én is telcelt szeretem vona a200 pesosat , de nekem azt mondogatták hogy nincs készletén az a fajta SIM csak az alap hang csomagu amire +ba aktivanak internetet az meg 600 lett volna

olyan érzésem volt, hogy a nagyobb csomagot próbálják eladni

Előzmény: mdlrk (5685)
mdlrk Creative Commons License 3 napja 0 0 5690

Igen, a harmadik pedig a Cenote Cristalino. Ezek vannak egymás mellett.

Közben 1 teljes napot tervezünk a cenotékra szánni (nem Tulumból visszafelé) és felírtam még a Dos Ojos cenotét is, ez is elég különlegesnek tűnik.

Előzmény: Lacoste40 (5688)
mdlrk Creative Commons License 3 napja 0 0 5689

Szia! Függetlenítheted a telefonodat, itt a leírás, hogy hogyan kell csinálni:

https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/segitunk/fuggetlenites

Aztán vehetsz kinti SIM kártyát. Mondjuk azt nem tudom milyet, mert a díjcsomagok között még nem sikerült kiigazodnom.

Előzmény: Sylvieke (5687)
Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5688

Kozben beugrott az CENOTE AZUL melletti masik neve : CENOTE EDEN

Ebbe NEM mentunk be,de allitolag ez szebb

Egymas mellett van 3...erdemes legelabb ezt a kettot megnezni egyszerre

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g1575483-d153377-Reviews-Cenote_Jardin_del_Eden-Yucatan_Yucatan_Peninsula.html

Előzmény: Sylvieke (5687)
Sylvieke Creative Commons License 3 napja 0 0 5687

Hola,

köszönöm a választ:)

végül, kb.hasonló összegért beszereztem itthon. 

Nem vagyok egy nagy műszaki zseni így nem értettem, hogy mi a különbség a hálózati átalakító és az univerzális adapter között. Kiderült, hogy nem mindegyik alakítja át a feszültséget, de szerencsére ez a modernebb okostelefonokhoz már nem is kell, így elegendő volt az olcsóbb átalakító.:)

Nem rég szóba került a kinti sim kártya vásárlás, ennek kapcsán felmerült bennem a kérdés, hogy,mivel Telekom-os előfizető vagyok, így sim kértya nálam felejtős, mert nem kártyafüggetlen a telóm.  Telekom roaminggal kapcsolatban van vkinek infója? ( neten csak telefonálós percidíjakat találtam, adatforgalomra vonatkozóakat  nem.

Lacoste,

köszi a golfkocsi bérlés díjakt, igazán hasznos ill. a Ceote Azul ajánlásod is,, mert kezdtem elveszni a sok cenote lehetőségben:)

Buenas noches para todos!

Előzmény: elhungaro (5627)
mdlrk Creative Commons License 3 napja 0 0 5686

Köszi a tippet és a képeket!

Előzmény: Lacoste40 (5684)
mdlrk Creative Commons License 3 napja 0 0 5685

köszi a választ, és teljesen jó volt a lefedettsége?

Előzmény: suirebit (5668)
Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5684

Ilyesmi lesz  a part a környéketeken.Akkor ezt is ird fel:amikor Toletek mentek be a 'varosba'a korforgalom elott menjetek be BALRA a part fele...1-200 mererre szemben egy etterem.Azon setaljatok keresztul,s ott balra-jobbra jokat lehet enni,setallni a parton + capaval uszni!

Előzmény: mdlrk (5680)
Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 0 5683

OSCAR's GRILL

Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5682

Jo helyen lesztek,aranyos Hotelban.Mi a Playa North-rol szoktunk odamenni amerre Ti lesztek.A Ti 'utcátok' tele lesz nyaralókkal.(Zarojelben irom,hogy Életem egyik nagy vágya,hogy ott legyen egy nyaralóm,imádom a feelingjét...de ez csak 'trukkel'erheto el,mert X tavolsagon belul a parton KULDOLDINEK nem lehet ingatlanja.Igy tudom...,igaz megis hozzajutnak kulfoldiek).

Ahol lesztek,nem nagy dolog bejutni a 'belvaros'reszre,aminek  vegen van az eszaki part(10 perc max)A Ti reszeteken is nagyon szep par helyen a part resz!!

Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 0 5681

Nyugodtan barmikor kerdezz,probalunk valaszolni.

Ha vmi baromsagot irok,majd Alex vagy elungaro kijavit..En is csak turista vagyok ott neha-neha😉

Előzmény: Ádám8608 (5679)
mdlrk Creative Commons License 3 napja 0 0 5680

Melyik ez az étterem? ha nem lesz annyira fürdésre alkalmas/ hínáros lesz, akkor elmegyünk mindkét teljes nap a Playa Norte-ra.

Előzmény: Lacoste40 (5673)
Ádám8608 Creative Commons License 3 napja 0 0 5679

Köszi a gyors választ sokat segítettél.Előszőr utazunk PDC-re úgy,hogy jól jön a segítség.Szép napot. Ádám

Előzmény: Lacoste40 (5677)
Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 2 5678

Cenote Azul

Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5677

Azert is jobb az ADO,Mert valoszinu,hogy nem eppen elottetek megy el..s akkor maris kevesebb,mint fel ora...lehet,hogy 5 perc mulva jon....Legjobb megoldas a 'draga'taxi utan.Amugy a taxi mashol nem draga

Előzmény: Ádám8608 (5674)
Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5676

HELYESIRAST NE NÉZZETEK!! Elirja a telefonom

pl.

elenorzesre = ELLENORZESRE stb stb

Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5675

Gyorsan megy.Igaz legutobb a csomagjainkra vartunk vagy fél órát.Utana mar 20 perc mùlva kint voltunk.Ja! S nem kellett gombot nyomni!!Talalomra valasztottak ki embereket elenorzesre.Engem is,hiaba voltam csakaddal.Atneztek a csonagjainkat,de kedvesek voltak.

Előzmény: Ádám8608 (5674)
Ádám8608 Creative Commons License 3 napja 0 0 5674

Köszi az infót.Akkor úgy nézni marad az Ado busz.Lenne még egy kérdésem kb. mennyi idő kijutni a reptérről?Gondolok itt a csomagok felvételére és a beléptetésre.

Előzmény: Lacoste40 (5672)
Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 0 5673

mdlrk

Tudom hol van a Hotelotok.Hozzatok van/lesz közel egy etterem,ahova szoktunk menni vacsorázni,ha jo pasta ételekre vágyunk.

Parkolasert sehol sem kell fizetni,s van rengeteg.Gyakorlatilag ott áll meg parkolni,ahol szeretnétek.Szerintem mindenkeppen kell golfkocsit berelnetek.Biztos vagyok benne,hogy a hotel is ki tudja hozatni. A part azon a reszen szep,de szamitaatok sok seaweed-re.Turkiszkek szin fog sötetzolddel,barnával keveredni.Nem tudom,hogy furdesre mennyire lesz alkalmas,de szepnek szép lesz.A sziget nyugodtabbik,csendesebb reszen lesztek,amugy jo reszen

Előzmény: mdlrk (5666)
Lacoste40 Creative Commons License 3 napja 0 1 5672

1.Alax topiktarsunk.Bar nem tudom,hogy O vallal-e repteri transzfert,mert sosem emlitette.

2.https://happyshuttlecancun.com/

3.ADO bus.Ez akar meg a shuttle szolgaltatasoknal is gyorsabb lehet.

Megy PDC-be is minden FÉL órában.Csak PDC belvarosaban all meg.Onnan Pedig taxival(tele van)a hotelig.184 peso/fo.Ha mar 3-an vagytok,akkor a shuttle sem dragabb.

UBERT NE HASZNALJATOK MEXICOBAN!! NEM nezik jo szemmel,s ezt kulonbozo modon a tudtukra is adjak az utasoknak..Rengeteg ember el a taxizasbol(nem tul jol),nem orulnek,ha meg ezt is elveszik Toluk.Ha 'csak'verbalisan tamadnak,szerencsed van.

Sokszor voltam sokfelekeppen.Taxi lenne a legjobb a reoterrol,de az ottaniak nagyon lehuzosak  fix áraktól fuggetlenul.Ha erdekel ez az opcio,megnezem Neked,hogy mennyibe kerult a Repterrol.Most decemberben Playa Del Carmenbol mentunk a Repterre.600 pesoban megegyeztunk,ami NAGYON OLCSÓ ÁR!Berakom ide a taxi árakat Playa Del Carmenbol.

A Shuttle service-ek egy táblával várnak a neveddel.De az oszzekoto.Neki meg hivnia kell a 'sofort'.Volt,hogy 2 órát vártunk!!!!Annyi ido alatt az ADO busszal mar Tulumban furodhettunk volna akár😀A https://happyshuttlecancun.com/ -val sosem volt gond,ezert tudom Oket ajanlani.Keri a flight numbert,s figyelik mikor erkezel be,s mikor várhato,hogy kijottok a Terminalbol.De itt is a privat a jobb  opcio,nem kell masra várni.

DE HA RÁM HALLGATSZ:

Kijossz a Terminalbol,s odasetaltok az ADO buszhoz,felszálltok,s egy ora alatt PDC-ben vagytok.Onnan pedig bepattantok egy taxiba,s mar a HotBel is vagytok!Eskuszom,hogy ez a leggyorsabb.

Előzmény: Ádám8608 (5669)
suirebit Creative Commons License 3 napja 0 0 5671

Igaz én Cancun hotel zonaig foglaltam

Előzmény: suirebit (5670)
suirebit Creative Commons License 3 napja 0 1 5670

Amoma-n keresztül yello transfert foglaltam oda_vissza 15€

Repteren vartak , 24 oraval visszaindulas elott kell telefonalni,

Nehezen talaltak meg a foglalast

Tripadvisoron szidjak, lehet nekem szerencsem volt

Előzmény: Ádám8608 (5669)
Ádám8608 Creative Commons License 3 napja 0 0 5669

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy kinek milyen tapasztalata van Cancún reptér-PDC közötti transzferrel kapcsolatban.Eddig úgy volt,hogy az UBER lesz a befutó de napok óta erre a szakaszra sajnos elérhetetlen.Ha esetleg valakinek volna tippe esetleg elérhetősége azt megköszönném.Az ADO buszt megnéztem az csak visszafelé opció mert a gépünk későn száll le és időbe szeretnénk a szállást elfoglalni.Segítségetek előre is köszönöm. Ádám

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!