Keresés

Részletes keresés

Jossko Creative Commons License 4 órája 0 0 603

Sziasztok ! igen jó lenne kapcsolatba maradni ! Facebookon csinálok egy zárt csoportot a munkákkal, átveréssel kapcsolatos nyomozás,gyorsabb infocsere  véget! 

Jelentkezzen mindenki aki károsult , nagyon sokan vannak még olyanok is akik nem tudnak erről a forumról és ők is károsultak , jó lenne minél hamarabb tájékoztatni őket !

Itt a facebook oldal : 

Jelöljetek ismerősnek :

https://www.facebook.com/groups/1103325749755748/

https://www.facebook.com/jozef.nagy.3576

Előzmény: -Phone (602)
-Phone Creative Commons License 5 órája 0 0 602

Jó lenne kapcsolatban maradni, hogy tudjuk, merre halad az ügyünk.

Előzmény: Xenarious (598)
-Phone Creative Commons License 5 órája 0 0 601

Ezt a fórumot csak a befizetés után találtam meg. Kérlek, ne hátrafelé tekintgess, azon már nem tudunk változtatni, hanem előre! Tudom, te okos vagy, én pedig nem! Ha segíteni nem tudsz, minek írsz ide?

Előzmény: athosz1971 (600)
athosz1971 Creative Commons License 6 órája 0 0 600

Ha nemcsak akkor keresnétek meg a fórumot mikor már befizettétek a lóvét, hanem előbb tájékozódnátok a többiektől.

De igy könnyebb, mert ezek a csalók pont ezt használják ki a Tudatlan Emberek-et. Remélem tanultok belőle. Pénzt előre nem. Ha akkor elküldted, akkor most ne siránkozz, tanulópénz volt.

athosz1971 Creative Commons License 7 órája 0 0 599

Érdekes, hogy mindig utalag veszitek észre, hogy átpaliztak benneteket. Még jó hogy Forrónyomom vagytok!

Xenarious Creative Commons License 7 órája 0 0 598

A Linz-i munka lett volna.

Előzmény: -Phone (597)
-Phone Creative Commons License 17 órája 0 0 597

Melyik volt? A Holland, vagy a Linz-i?

Előzmény: Xenarious (596)
Xenarious Creative Commons License 18 órája 0 0 596

Sziasztok!

Sajnos minket is átvert, megtettük a feljelentést, holnap mi is írunk a megadott címre. 

-Phone Creative Commons License 18 órája 0 0 595

Én holnap szedem össze a bizonyítékokat. Telefonszám, befizetésről visszaigazolás, emailok, aztán írok a Jossko  által feltett címre.  Tedd azt te is!

Előzmény: Leila Cintia Kósa (594)
Leila Cintia Kósa Creative Commons License 19 órája 0 0 594

Sziasztok! Mi is sajnos ennek áldozatai lettünk. :( 

Mit tegyek?

Jossko Creative Commons License 21 órája 0 0 593

Sziasztok! Minden károsultnak azt tanácsolom minél hamarabb tegye meg a feljelentést akár melyik kapitányságon is , de email-be MINDENFÉLEKÉPPEN az  NNI-hez (Nemzeti Nyomozó Irodához) Cím:1062 Budapest, VI. Aradi u. 21-23. 

06-1- 428-9200 

sajto@orfk.adatpark.hu

Ott összesítik az össze feljelentést , és elkezdik a nyomozást! 

Én is nyomoztam már , többen megkerestek , valóban ott vannak azok a gyárak ,de nem veszek fel embereket , 80-100 főt meg semmiféleképpen !!!

Beszéltem Pesti nyomozó ismerősömmel, 3.ker-be is volt korábban hasonló ügy , ott kb.3000 károsult volt nyilvántartva ! állítólag tudják is ,hogy kik voltak, de nem találják őket sehol !!! 

Minél hamarabb cselekednünk kell mert még nem telt el sok idő , hamar el tudják kapni őket ! 

Mert itt nem csak átverésről, megtévesztésről van szó hanem személyes adatokkal való visszaélésről is !!! 

Előzmény: Sándor Muzsik (591)
and0626 Creative Commons License 22 órája 0 0 592

nanemár! Hát nem mondod! Átverés???

Előzmény: Sándor Muzsik (591)
Sándor Muzsik Creative Commons License 23 órája 0 0 591

Sziasztok.  A tegnapi campona  parkolojabol  kellett volna indulnom,de sajnos atveres volt . rajtam kívül meg 7 ember volt

Krisztina46 Creative Commons License 24 órája 0 0 590

Szerintem a Linz-i és a Holland gyári munka egy volt :)és biztos vagyok benne hogy sok ember elhitte nekik azt hogy tudnak munkát adni  :( én személy szerint megfizettem a tanuló pénzt. :(

Csak arra lettem volna kíváncsi hogy tegnap a Camponához ment e ki  valaki és hogy történt e valami .

Vagy valaki várta e azokat akik kimentek akik befizették ,mert biztos vagyok benne hogy mentek ki   a Camponához és azért mentek ki mert reménykedtek hogy lehet mégis igaz és csak valami rossz álom az egész.

Én is el hittem  mert túl szépnek tűnt  és túl jónak az egész munka, tanultam belőle  ,én Október 30-án utaztam volna :(

-Phone Creative Commons License 25 órája 0 0 589

Nem értem meg a Linz-i károsultakat, miért nem jelentkeznek? Itt nem névvel szerepelünk, ha szégyenérzet tart vissza. Én is hülye voltam, de attól még megteszem a feljelentést. Más ne járjon így!

Jossko Creative Commons License 1 napja 0 0 588

Erre én is kíváncsi lennék !

Előzmény: Krisztina46 (587)
Krisztina46 Creative Commons License 2 napja 0 0 587

Ki ment ma valaki a Camponához a Holland munka és út  miatt ?? és ha igen akkor történt valami ????

Még ha kamu is volt a munka ,legalább valaki adott felvilágosítást ??ott a Camponánál .

-Phone Creative Commons License 2 napja 0 0 586

Nem tegnap 24.-én volt?

Előzmény: Jossko (585)
Jossko Creative Commons License 2 napja 0 0 585

Sziasztok! 

Lesz valaki aki kimegy a Campona parkoloba a megbeszélt időpontban a Holland munkával kapcsolatban?

Előzmény: -Phone (584)
-Phone Creative Commons License 2 napja 0 0 584

Tehát: Aki befizette a Linz-i munkára a 10000 Ft-ot, jelentkezzen! Megtesszük a feljelentést!

Előzmény: Jossko (583)
Jossko Creative Commons License 2 napja 0 0 583

Várjuk őket ide! Azokat is akik tel.on hívtak! 

Előzmény: -Phone (582)
-Phone Creative Commons License 2 napja 0 0 582

Azt írtad: sokan. Kik a többiek?

Előzmény: Jossko (581)
Jossko Creative Commons License 2 napja 0 0 581

Jelentkezem!

Előzmény: -Phone (580)
-Phone Creative Commons License 2 napja 0 0 580

Akkor lássam, hogy velem együtt még ki az, aki megteszi a feljelentést! Jelentkezzetek!

Előzmény: Jossko (579)
Jossko Creative Commons License 3 napja 0 0 579

Igen, nagyon sokan!!!

Előzmény: -Phone (578)
-Phone Creative Commons License 3 napja 0 0 578

A Hollandba nem fizettem be, de a Linz-ibe igen. Van más károsult is?

Előzmény: Jossko (577)
Jossko Creative Commons License 4 napja 0 0 577

Helyesbítek , akár melyik kapitányságon meg lehet tenni a feljelentést a Holland munkával kapcsolatban!!! 

Előzmény: Jossko (576)
Jossko Creative Commons License 4 napja 0 0 576

Sziasztok! Nemrég beszéltem a nyomozó ismerősömmel a Holland munkával kapcsolatban ! Aki budapesti vagy környéki az lehetőleg még ma menjen be személyesen az NNI-hez (Nemzeti Nyomozó Irodához) Cím:1062 Budapest, VI. Aradi u. 21-23. 

06-1- 428-9200 

sajto@orfk.adatpark.hu

Ez egy zárt rendszer a rendőrségen belül , egy "alap" kerületi kapitányság nem tud ilyen (több száz embert érintő ) ügyekkel foglalkozni ! 

Jossko Creative Commons License 4 napja 0 0 575

Előzmény: Jossko (572)
Jossko Creative Commons License 4 napja 0 0 574

Nyugodjon meg mindenki , minden rendben lesz!!! A mai technikával hamar elkapják őket, nem gondolkodtak előre,sok kiskaput, "kapocst"hagytalk nyitva !!! A  mai világban már mindenkiről tudnak mindent ! Rólam is, rólad is .. mindenkiről !!! 

Előzmény: Jossko (572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!