Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.21 -1 0 18689

Vékony lányt keresek alázásra esetleg kis farkú fiút. Bp..

kényeztetnélek39 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 18688

Nős pasi vagyok imádom ha irányítanak utasítaniak 

Dr. xXx Creative Commons License 2017.07.23 0 0 18687

Szubmisszívként mik azok a dolgok, amiket a legjobban szeretsz csinálni és mik azok a fantáziák, amiket szívesen megvalósítanál?

Előzmény: Pillangó lány (18686)

Pillangó lány Creative Commons License 2017.06.16 0 0 18686

Hol hangzott el, hogy keresek? Nem keresek, a legkevésbé sem, végtelenül elégedett vagyok jelenleg.

Előzmény: ttoommaass (18685)
ttoommaass Creative Commons License 2017.06.16 0 0 18685

Hogy állsz a partner-kereséssel?

Előzmény: Pillangó lány (18684)
Pillangó lány Creative Commons License 2017.06.16 0 0 18684

:)))) még csak a leadet láttam, de rögtön ide asszociáltam énis... na majd ma megnézem... imádom Péterfy Borit, nagyon szexy nő.

Előzmény: sperm_bath (18683)
sperm_bath Creative Commons License 2017.06.15 0 1 18683
ttoommaass Creative Commons License 2017.06.07 -1 0 18682

A sub nem attól sub, hogy végletekig határozatlan és akarat nélküli.

Ezzel az erővel használhatnánk az ilyen játékokhoz eg yguminőt vagy egy fadarabot is.

Előzmény: Pillangó lány (18681)
Pillangó lány Creative Commons License 2017.06.07 0 0 18681

Lehet;)

Előzmény: manowner (18680)
manowner Creative Commons License 2017.06.07 0 0 18680

Igen határozott sub vagy.

Előzmény: Pillangó lány (18677)
mafi mushkila Creative Commons License 2017.06.05 0 0 18679

Nekem sincs meg sajnos :)

Előzmény: Pillangó lány (18678)
Pillangó lány Creative Commons License 2017.06.04 0 0 18678

ez a pdf elérhető valahol? nagyon szeretném...

Előzmény: mafi mushkila (18675)
Pillangó lány Creative Commons License 2017.06.04 0 0 18677

Részben igazad van, a passzivítás fontos eleme nálam is a sub létnek, azt hiszem ezt imádom a legjobban a kikötözésben is, hogy enged passzív lenni, nincs is választás onnantól. Tehát az első, hogy bejöjjön a másiknak, hoyg az aktivitás nagyrészt rá hárul, ő diktál ami elsőre jól hangzik szinte mindenkinek, de kevesen ugorják meg azt, hoyg tényleg fent tudják tartani a szex lendületét úgy, hoyg végig nekik kell irányítaniuk. kiskapu lehet, ah az ügyes dom aktivítást parancsol a subnak, mondjuk az szép csavar, nekem tényleg büntetés :)

De ezt még egész sokan megugorják, az én tapasztalatom szerint a fájdalom okozás élvezete az igazi megmérettetés, mert én csak úgy tudom élvezni, ha

a, látom, hogy elhiszi, hogy élvezem, de szenvedek. azaz ne sajnáljon, ne legyenek kétségei mert az nagyon zavaró.

b, ez az igazi élmény, ha élvezi ő is, hogy fájdalmat okoz, ha látom az örömét. ezt nem lehet megjátszani és rendkívül illúzióromboló ha kétséget vagy azt látom, hogy taszítja az egész. engem szívességből ne alázzon senki. alázzon azért, mert látja micsoda vágyat gerjeszt vele és azt élvezze maximálisan.

De tanulható. tanítható. erre nagyon jók a fantázia történetek, lehet közösen alakítani egy párbeszéddel mint mi játszottuk itt spermbath-szal, abban kiderül milyen vágyak motiválják a másikat, lehet tesztelgetni, hogy meddig lehet elmenni. Kiindulásnak nagyon jó, aztán persze a gyakorlat mutatja az igazságot...

Előzmény: mafi mushkila (18676)
mafi mushkila Creative Commons License 2017.06.04 0 0 18676

Az én tapasztalatomban inkább úgy néz ki, hogy egy-két fokozatnyi hatással tudok lenni az események alakulására, de messzebbre nem működik a csalogatás. ...Talán ahhoz van köze, hogy nálam a passzivitás az egyik fő eleme a szub hajlamaimnak, és a játék elmélyülésével ez kezd el fokozódni, így a végső soron a férfi fogja meghatározni, hogy meddig megyünk el. De csak saccolgatok ezzel, mert nagyon érdekes kérdés, de túl sok tapasztalatom sincsen, meg összehasonlítani sem tudom magamat másvalakivel így belülről...

És köszi mindkettőtöknek a történetet, jó volt végigolvasni :)

Előzmény: Pillangó lány (18670)
mafi mushkila Creative Commons License 2017.06.04 0 0 18675

Közkívánatra és megkésve :), a legjobb, amit a témában a neten találtam, itt volt: http://kuras.blog.hu/

Sajnos már csak mutatóban van fönt rajta tartalom, amibe bele lehet kóstolni, de számomra feledhetetlen az egész, nem is tudom, hogy lehet ilyen jól csinálni. Át-átlendült A/D témákba is, persze. Korábban én is írtam ide sztorikákat, amik legalábbis nekem megfelelőnek érződtek, de ezt olvasva láttam, hogy mennyiféle eszközzel, hatással nem tudok élni.

Előzmény: sperm_bath (18657)
Diamond123 Creative Commons License 2017.06.03 0 0 18674

Köszönöm szépen a válaszaitokat :)

Előzmény: mellcsipesz (18672)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.01 0 0 18673

Megoldottam valahogy, köszönöm. Maradtunk lényegileg a polcnál (klasszikusok), nem tudtam beemelni olyan kurrens, online tartalmat, ami vállalható.

Előzmény: mellcsipesz (18659)
mellcsipesz Creative Commons License 2017.06.01 0 0 18672

Véleményem szerint a beállítottság ami kialakul vagy adott. Ha valakinek van ilyen irányú érdeklődése, akkor viszont utána az már kemény tanulás. Vagy nevezhetjük hosszú évek tapasztalat szerzésének is. Sőt, valamilyen szinten érezni kell a másikat, tudni hogy mi jó neki és mi nem. A tudás pedig csak tanulással sajátítható el (és itt most el kell vonatkoztatni a bemagolom könyvből-től).

Előzmény: Diamond123 (18663)
ttoommaass Creative Commons License 2017.06.01 0 1 18671

Annyi biztos, hogy ezt a mentalitást tanulni lehet és kell is. De azért ha valakiben nincs meg az az alapmentalitás, hogy felizgassa az a helyzet és látvány, amikor a subja élvezi a fájdalmat, akkor semmi értelme az egésznek.

Előzmény: Pillangó lány (18670)
Pillangó lány Creative Commons License 2017.05.31 0 1 18670

Szerintem tanulható. Engem még sose hozott össze a sors alapból dom pasival, így ha szub akartam (akarok) lenni akkor az elő kell csalogatnom a partneremből. Azaz néhány együttlét után felmérem, hogy lenne-e fogadókészség rá és ha igen milyen mértékben, melyik irány izgatja... van aminek nem megy át, nem baj, akkor elengedem.

De ha valakiben érzem a fogékonyságot, látom rajta hogy izgatja ha a fájdalom beindít, ha tud uralni, szóval ha benne van az amitől közös szenvedélyünké válhat ez a játék - mert nekem ez egy játék... - akkor sokat tudok neki tanítani és a legszebb, hogy mindig újat tanulok önmagamról is.

Az a fontos, hogy izgassa tényleg, hogy lássam a szemében a csillogást ha a hajamba markol, hogy ne szívességet tegyen, hanem élvezze, önmagáért is tegye, ne csak értem. Mert szerintem megjátszani se domot se szubot nem lehet.

Szóval abban az értelemben, hogy sosem késő kipróbálni és igen, szuperul meg lehet tanulni, tanulható, de csak egy olyan "irányultsággal" ami nem zárja ki a durva szexet.

Előzmény: sperm_bath (18665)
Diamond123 Creative Commons License 2017.05.31 0 0 18669

Én ezt úgy értettem, h például nem mindenki 'alkalmas' a Dom szerepére. Vannak olyan pasik, akik alapból szeretnek irányítani, viszont igenis vannak olyanok, akiket megijesztené az, ha a kedves párjuk azzal rukkolna elő, h: 'Szeretném, ha olykor elfenekelnél erővel' vagy 'Ha látod, hogy közel vagyok az orgazmushoz, kezdj el fojtogatni, mert jól esne' vagy 'Kötözd meg a kezem-lábam, és úgy baszd szét a pinám'...stb...
És tegyük fel, h a pasi belemegy a játékba a hölgy kedvéért, megpróbálja a szerepét hitelesen játszani, de vajon élvezné is? Nagyon sok esetben nem, mert az nem ő, idegen számára...De lehet, h van ilyen. Erre vagyok kíváncsi, h van e ilyen, h vki 'Pálforduláson' esik át és nem ódzkodva teszi meg, élvezettel???

ttoommaass Creative Commons License 2017.05.31 0 0 18668

Nemi vagy némi tapasztalatod van? Vagy mindkettő? :)

Előzmény: Pillangó lány (18667)
Pillangó lány Creative Commons License 2017.05.31 0 0 18667

Jaj rengeteg véleményem és nemi tapasztalatom is van a témában, de sajnos kurvara dolgoznom kell...

elusive butterfly Creative Commons License 2017.05.31 0 0 18666

Ez a kérdés engem is piszkál. Nyilván attól a két embertől függ, de csak kell, hogy legyen mindkettőben ettől függetlenül is igény a sanyargatásra, illetve a sanyargatottságra, nem? 

sperm_bath Creative Commons License 2017.05.31 0 0 18665

Nem, szerintem nem tanulható és nem alakul ki. Nincs olyan, hogy dom típusú férfi, szerintem. Vagy ha van, akkor az régen rossz, mert akkor minden nővel válogatás nélkül ezt akarja megélni, márpedig a nők kb. 10%-a kapható csak erre. Sokkal inkább arról van szó, hogy két ember egymás mellett folyamatos interakcióban van és így alakul ki egy olyan szituáció, ami mindkettejük számára izgató és különleges. Ha valaki rutinból nyomatja a domságot vagy szubságot, akkor az csak egy olcsó és őszintétlen szerepjáték. Persze igen, a dom legyen tapasztalt és sokat próbált, tudja irányítani a szubot, ha kell, meg persze fogja fel józan ésszel, hogy meddig mehet el a testi és lelki sanyargatásban, de lehetőleg ne előre begyakorolt paneleket akarjon a társára erőltetni, hanem legyen sokkal inkább spontán és fantáziadús. Mert írta már más is, hogy van olyan helyzet, hogy a nő reszkető ajkakkal és tocsogó altesttel rebegi, hogy "parancsolj velem, Uram" és van olyan is, hogy csak simán szemberöhögi a másikat. De ez persze csak az én véleményen, más biztosan másként látja a helyzetet.

Előzmény: Diamond123 (18663)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.31 0 0 18664

hmmmm, aztán mit művelt veled ez a jó ember?

Előzmény: Pillangó lány (18662)
Diamond123 Creative Commons License 2017.05.31 0 0 18663

Erről a fojtogatásról jutott eszembe...
Szerintetek a Domság tanulható? Vagy ez alapból kialakul valahol a tiniévek környékén? 
És itt most nem a soft kapcsolatra gondolok...hanem, ahol a Dom igazán képes, és akar is valamilyen szintű fájdalmat okozni arra a pár órára...

Pillangó lány Creative Commons License 2017.05.30 0 1 18662

Nincsenek:) 

de kicsordult a könnyem néha így is;)

Előzmény: sperm_bath (18661)
sperm_bath Creative Commons License 2017.05.30 0 0 18661

wov, ugye nincsenek fojtogatós kényszerei?

;-)))

Előzmény: Pillangó lány (18660)
Pillangó lány Creative Commons License 2017.05.30 0 0 18660

Milyen remek dom lenne :)))))))

én most IRL-ben élek ma végre két órát inkább :)))

Előzmény: sperm_bath (18658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!