Keresés

Részletes keresés

Ügyes333 Creative Commons License 2014.01.09 0 0 12

Itt találsz néhány leírást >>> De hát az erotikus masszázshoz mióta kell óvszer ? Látszik hogy hazánkban ennek nincs kultúrája.

Előzmény: nagyparna (1)
Rocky40 Creative Commons License 2013.12.30 0 0 11
Előzmény: nagyparna (1)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.05 0 0 10
Sziasztok! Holnap keresünk erotikus masszázst Szegeden részemre!


gobbi Creative Commons License 2010.02.26 0 0 9
-
Pihta Creative Commons License 2007.11.16 0 0 8
Igazából olaj nélkül is jól megy...
nagyparna Creative Commons License 1999.10.20 0 0 7
Na felreertesek elkeruse vegett. Azert erdeklodtem milyen olajok nem artanak a gumunak, mert lehet hogy a dolog nem all meg masszazs szinten hanem tovabb megy.Ilyenkor lehet relevans, hogy olyan olajat hasznaljanak ami nem karositja az ovszert.

Szoval a lenyeg, hogy meg mindig orommel fogdok mindenfele infot mint a technikai reszerol mind arrol, hogy mely masszazsolajok nem karositjak az ovsszert.

CuCu Creative Commons License 1999.10.18 0 0 6
Néhány sportos-erobikos boltban lehet masszázskrémet kapni, ezeket aromával lehet érdekesebbé tenni. DE!
testápoló-krém, baby-olaj: mind-mind alkalmatosak....
istvansz Creative Commons License 1999.10.17 0 0 5
Helló!
Évek óta masszírozok, a szexmasszázst is gyakorlom. Nekem (partnereimnek)a tiszta kukorica-csíra olaj jött be legjobban. Lehet többféle illatosítóval (aromával) keverni ízlés szerint.
Az igazi lényeg az a gyengédség és szeretetet adni akarás, amit a masszőr sugároz partnere felé.
Csodálatos adni és kapni is.
Aki a szexmasszázs technikájára vagy kiváncsi, szerezze meg a Szexuális masszázs és a Tao c. könyvet, nagyon jó alap a tanuláshoz.

István

Előzmény: KÁGÉ (2)
Lady Grey Creative Commons License 1999.10.16 0 0 4
Plusz hozzátenném, hogy a gumikat szétmarja az olaj. Ha arra gondolsz, akkor síkosítót keress. De tényleg, hogy jön ez a masszázshoz?
Előzmény: Dajdaj2 (3)
Dajdaj2 Creative Commons License 1999.10.15 0 0 3
Az erotikus masszazs es a gumi hasznalata szerintem ket kulonbozo dolog!
Az elobbihez mindenfele masszazsolajok szuksegeltetnek.
A masodik resz kifejezetten a szex temakorebe tartozik. Ide a szakboltokban erre a celra kulon arusitott kremek a megfelelok, amelyekbol elegge nagy a valasztek.
KÁGÉ Creative Commons License 1999.10.15 0 0 2
Nos én eddig nem kifejezett erotikus céllal, de néha alapos végigmasszíroztam a feleségemet. Nagyon lazító, nekem fantasztikusan izgató, ahogy simogatom a testét, általában meghozza a kedvünket... Én egy-két csepp levendulával, jázminnal vagy rózsával illatosított mandula-olajat használok, ez nagyon kellemes, de nem tudom az óvszer mit szól hozzá...

Szóval ha valaki speciálisan erotikára kihegyezett technikákat ismer ossza meg velünk, KÁGÉné bizonyára hálás lesz érte!

Üdv

KÁGÉ

nagyparna Creative Commons License 1999.10.15 0 0 1
valami link is jo lenne ahol a masszazs technika le van irva!!
woluta Creative Commons License 1999.10.14 0 0 0
Eddig csak a 0 alaku üvegcsében árultat használtam
nagyparna Creative Commons License 1999.10.14 0 0 topiknyitó
Ha jol emlekszem volt mar egy topic a erotikus masszirtozasrol, de valahogy befulladt, pedig egy ket jotanacs nem artana.
Ahogy en tudom, nem art ha valami olajat hasznalunk ehhez.
A kerdes csak az, hogy milyet. A "szakirodalom" szerint viz alapu olajat kell hasznalni mert az nem karositja az ovszert (ha tovabb is megy a dolog), meg nem okoz mindenfele fertozeseket.
Szoval milyen az a viz alapu olaj? Melyik az?
Mi a neve? Mit kell neznem a dobozon, ha ilyet akarok vasarolni??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!