Keresés

Részletes keresés

mártonka Creative Commons License 2005.10.07 0 0 126
Nos, hát hál'Istennek eldőlt a kérdés! - nem a pufajkás kapta!
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 124
minek volt oka? az, hogy a magyarok már a Nobel díj előtt kurziválták-, és a németek felterjesztették Nobel díjra, ez aztán olyan gúlölethullámot indított el, mint egyetlen más Nobel díjas ellen sem? a filmet is csak gyalázzák! Koltaynak volt egy interjúja, hogy pölö németből mit váltott ki; mert ők már eljutottak oda, hogy elvégezték az emlékezet munkát! nalunk csak a rohadt nagymagyar gőg, aznegész világ összeesküdött ellenünk, ezárt aztán minden gazságunkat másra kenhetjük?
Előzmény: hypertension (123)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 122
hát, én sem hiszem, hogy esélye lenne rá; én csak annyit észleltem, hogy újabb német kitüntetést kap! bár, abban is bizots vagyok, hogy őt sem a magyarok terjesztenék fel soha, ha egyáltalán szóba kerülhetne, hanem a németek; nézd meg, Kertész Imre gyalázására is mennyi topicd született!
Előzmény: hypertension (121)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 120
én is régen olvastam, de erre nagyon emléxem; meg a másik testvérére is, akinek szintén nem szokványos volt a sorsa
Előzmény: hypertension (118)
gunyoros Creative Commons License 2005.10.05 0 0 117

Nem kéne az Index fórumáról tájékozódni.

Besorozták.

Oda!

 

Na most ha azzal jössz, hogy kirúgta valaki fogsorát, körbe röhöglek!

 

Nem mondom, hogy H. Gyula Nobel-díjra érdemes, de ha Arafat megkapta, neki is van esélye.

Előzmény: hypertension (114)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 116
aztat hiszem, hogy tévedel, besorozták,és oda osztották be; bár, ha az én testvéremet ölték volna meg, valszeg én sem jelentkeztem volna, de, olyan nagyon nem is tiltakoztam volna, hogy besoroznak egy erőszakszervezetbe+ persze ez ki van csukva, mert valszeg kimenekültem volna az orazágból, a többiekkel együtt, aztán verhettem volna a mellem, meg most is ott tüntethenék GYF ellen, a nagy USA-ban
Előzmény: hypertension (114)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 115
hát, be kell vallanaom, hetek óta nemtudtam híradót nézni, meg újságokat rendesen elolvasni; de, éppen arafat jó példa arra, hogy Hornnak érdemei is voltak, és, nem szárad halott a lelkén, ami azért arafatról nem mondható el, épp elég sok palseztin terrorista halála, az izraeli áldozatokról pedig szó se essék
Előzmény: gunyoros (113)
gunyoros Creative Commons License 2005.10.05 0 0 113
Ha Arafat megkaphatta, Horn is lehet esélyes!
gunyoros Creative Commons License 2005.10.05 0 0 112

Horn sem volt az!

18-20 évesen besorozva, ez kissé abszurd!

Előzmény: hypertension (110)
gunyoros Creative Commons License 2005.10.05 0 0 109

Ha azt írnám, hogy pufajkás a felmenőd, akkor kitiltanának.

Nem írom!

Előzmény: hypertension (83)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 108
hát, azért a GYF min. eln-i fizetése minden hónapban jól jön annak a szerveztenke, ahová átutalja; arra persze már nincs ideje, hogy ő döntsön, minden hónapban képvieselők segítik, melyik civil szervezetnek utalja; meghát azért csak össze tudott gyűjteni orbán politikusként nem is tudom pontosan, mennyi millát is
Előzmény: hypertension (107)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 106
igen, pénzen; a mi adóforintjainkból; nem kaptál még ilyen ajánlatot egy egyetemről sem?
Előzmény: hypertension (101)
agymosodás Creative Commons License 2005.10.05 0 0 104
Én Medgyessynek adnám a Nobel békedíjat azért, mert tavaly nem verte pofán Gyurcsányt. Ha nem kapja meg pénteken, akkor bepótolhatja.
goldnadel Creative Commons License 2005.10.05 0 0 102
Bárki vásárolhat diszdoktorit az USA-ban.
Kellő vastagságú pénztárca függvénye.
Előzmény: hypertension (101)
goldnadel Creative Commons License 2005.10.05 0 0 100
Orbán Köpönyegforgatási-Nobeldijra jelölt.
Előzmény: hotorpe (87)
lausanne Creative Commons License 2005.10.05 0 0 99
megnézném Kövér arcát
mártonka Creative Commons License 2005.10.05 0 0 97


? ? ? ? ? ? !!!!!!!!? ? ? ? ?
Előzmény: Vida István (55)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 95

Észen legyünk mán emberek!

Nem a Nobel-díjjal van itt a legnagyobb probléma.

 

Képzeljétek el, amint a "Cölöpök" kötelező olvasmánnyá válik, majd megfilmesítik, végül jelölik Oscar-díjra. Na az lesz a gáz!

jobblib Creative Commons License 2005.10.05 0 0 94
Ha ez a hír a Népszabitól származik, akkor annyi a valóságtartalma, mint annak a tegnapi hírének, hogy Áder viaszszobrot avatott, bár lehet, hogy Horn is egy viasz béke nobel-díjat kap, csak el ne olvadjon, mire átveszi...
kalmarkalman Creative Commons License 2005.10.05 0 0 93
A németek kiengedése mennyiben volt világpol. jelentőségű? Ami mellesleg nem Horn saját döntése volt, ő csak külügyminiszterként intézkedett.
Előzmény: LeoALo_ (84)
mártonka Creative Commons License 2005.10.05 0 0 92
vigézettek = kivégzettek, bocs.! gyorsan írtam...
Előzmény: mártonka (91)
mártonka Creative Commons License 2005.10.05 0 0 91
A, lleheccséges!- és viszi a bebörtönzottek, vigézettek listáját, akiket kivontak az forgalombúl, csupán az béke megteremtése érdekébűl kifoljólagosan!
Előzmény: mazsola és tádé (90)
mazsola és tádé Creative Commons License 2005.10.05 0 0 90
Pufajkában megy el átvenni?
mártonka Creative Commons License 2005.10.05 0 0 89
"Nobel békedíj Hornnak???"

No, máán csak ez hijjándzik! - azé'ennyire tán csak neem?!!!
hotorpe Creative Commons License 2005.10.05 0 0 87
eddig csak a a kereszténykonzervativ jobboldal üzent hadat az usa-nak, a msodik háború idején, és 2001. szept. 11-én is csak a magyar jobboldal ünnepelt,és hibáztatta az usa-t, mert terrortámadás érte; csak a drága viktor szócsöve, brekegő katika vette a bátorságot, nyilvánosan megsértse az USA nagykövet asszonyát; ezért aztn télleg orbánnak járna a béke nobel díj; csak van egy objektiv akadálya; azt nem veheti meg pénzen, mint a díszdoktoriját, az usa-ban
Előzmény: MUB BABI (82)
qqch29 Creative Commons License 2005.10.05 0 0 86
legalábbis azokban az országokban nagy jelentőségű és elismert, ahol pozitívan értékelik a sok-sok hazugságot és demagógiát
Előzmény: hypertension (85)
LeoALo_ Creative Commons License 2005.10.05 0 0 84
Nem kötekedes, de ugyan mondj mar barmit, amivel meg lehetne indokolni?
Függetlenül Gyulabatol. Mit tett Viktor ami vilagpolitikai jelentosegu?

Most olvasom, hogy a Fidesz megint nevet keszul valtani. Mondjuk ezert
mar jarna egy dij lassan. Csak nem Nobel. Inditsunk mozgalmat!
Rekordok könyvebe a magyar ulatraliberalis-liberalis-centralista-konzervativ-nemzeti-ultrakonzervativ
partal. Mondjuk az egy evtizedre juto velemenyvaltozas kategoriaban.
Előzmény: hypertension (83)
MUB BABI Creative Commons License 1999.11.08 0 0 82

Martin Luther King- Nobel díj és a gyilkos halál, Yitzhak Rabin - Nobel díj és gyilkos halál, Gorbatschov -Nobel díj és a Csecsenföldi népirtás (vagy talán a kettőnek semmi köze egymáshoz? )

Tiszta szerencse, hogy Gyulus a pufajka paszományos tengernagy nem kapott Nobel díjat, mert akkor biztos a következő szavazáson megint államelnököt szavaztak volna belőle, és feltételezhető, hogy hálából a privát zsebbe jutott Nobel-pénzért, svéd tengeralattjárókat vásárolt volna a magyar nép pénzén, és akkor Magyarország mint igazi tengeri nagyhatalom akár Amerikát is megtámadhatná ... hm.... micsoda jövőkép..... és akkor lehet nem is kellene védjenek minket atombombák ... hanem egyenesen potyognának ...Budapestre .. keletről is nyugatról is....isis...

Bum Baby Creative Commons License 1999.10.18 0 0 81
NOBELDÍJ=IPARIKÉMKEDÉS

A fenti cím a BBC adásában hangzott el.

Kb. évente 1000 tudós küldi el legjobb ötleteit egy Nobeldij reményébe amit egy 10 000 tudóst foglakoztató Bufors-Nobel
kutató intézet felülvizsgál, lemásol és egyetlen egy darabot értékén felül kifizet, (Nobel díjban részesit) ami már induláskor
96%-tiszta profitot jellent a díjkiosztónak.

Mi magyarok erősen büszkék vagyunk hiszen Mo lakóságához viszonyítva szép számban vannak azok a Magyarországon
tanult emberek akik Nobel díjat vághattak zsebbe, de ezekből csak egyetlen egy zsidó tudós van magyarnak nyilvántartva.

Szvenszon úr a Nobel üzlet egyik fő tulajdonosa kevesebb pénzért mint aminyit fiának narkóra szokott kölcsönözni
megvásárolta a Tiszaújvárosi vegyiműveket, ami évi nagyobb profitot hoz Szvenszon úrnak mint 100 Nobeldij.
Igazán a rengeteg magyar érték svéd (és más kapitalisták) kezére jutattása után Hornak is odalökhettek volna egy Nobeldijat.

Aranyközép Creative Commons License 1999.10.18 0 0 80
Kedves rezső!

Meglepö volt olvasni utolsó reakciódat:
"Cáfoljam konkrét tényekkel a Te semmivel sem bizonyított állításodat, hogy Horn gyula hatására 1985-től romániai magyarokat beengedtek, illetve kiengedtek nyugatra? Vagyis cáfoljam azt a nincs?"

Romániai magyarok nyugatra engedéséröl egy szót sem ejtettem. Ha az elözményeket végigolvasod, magad is rájössz.
A másik dologgal kapcsolatosan hiába célozgattam, de ezek szerint nem tudsz a dologról. Romániai magyarok egy csoportja turistaútjuk alkalmával bemenekült a szófiai magyar nagykövetségre és jelezték, hogy nem akarnak visszamenni Romániába. A dolog kiderült, a román hatóság rá akarta venni a bolgárokat, hogy segítsenek a magyarok visszaadásában. Szerencsére nem ez történt, Bécsen keresztül el tudta intézni az akkori külügy, hogy M.o.-ra tudjanak utazni a menekültek. Innentöl kezdve szünt meg a romániai magyarok visszatoloncolása.
A 89-es állításodra nem tértél vissza, tehát azt nem tartod fenn?

Előzmény: rezső (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!