Keresés

Részletes keresés

verbenma Creative Commons License 5 napja 0 0 1364

Szeretnék ismét megtanulni tarokkozni. 60 éves nő vagyok, kb. 30 éve játszottam. Most újra szeretném felfrissíteni és csatlakozni egy társasághoz Budapesten vagy Balatonfüred környékén. Tudnának ajánlani esetleg egy tanfolyamot is?

Köszönettel: verbenma@gmail.com

Gábor_Fehérvár Creative Commons License 2017.05.31 0 0 1363

Szia!

Köszönöm a választ.

Itt sem nagyon akar összejönni. Sajnálom, mert a játék nagyszerű és nem lenne szabad kihalnia.

Nagyobb propaganda kell mögé. 1 ember nem fogja fellendíteni, ehhez összefogás kell.

Remélem fogunk még versenyeken részt venni! :-)

Gábor (+36-30-416-2897)

Előzmény: Dr.W.Gy. (1362)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2017.05.19 0 0 1362

Szia,

nincs igazán. Azt sem tudom, mert nem követem annyira, hogy Pesten van-e (nem megy a honlap, az újság, eredmények se frissültek), de erről tudod kit kell kérdezni, mi a helyzet.

Én külföldön vagyok hosszabb ideig, csak Á.Jani maradt egyedül, aki igazából royalos volt, a többiekkel kaisert nyomtunk, de most nincs ki a 4 ember a huhizáshoz se. 

Előzmény: Gábor_Fehérvár (1361)
Gábor_Fehérvár Creative Commons License 2017.05.19 0 0 1361

Sziasztok!

Van még Royaltarokk-ozás Győrben?

Időnként bekapcsolódnék.

Hiányzik a játék :-(

Köszönöm a választ előre is!

Gabor (60)   (+36-30-416-2897)

kaazs Creative Commons License 2017.01.20 0 0 1360

Nagyon szívesen megvitatjuk, megmutatjuk, hogy miben más, amit mi játszunk. Ha egyszer hajlandó eljönni Budapesten közénk, játszhatunk is 1-2 órát. :-)

Előzmény: Dr.W.Gy. (1359)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2017.01.17 0 0 1359

Komolyan érdekelne, mitől hülyeség az ottani? Én vagy 30 éve játszom ezt a játékot, számtalan formájában, ismerem az összes könyvet, írtam is egyet, pesti klubokban is jártam, megbírkozom lélekben néhány házi szabállyal is - pedig ott aztán vannak baromságok, de nem tudom mit találtatok ennyire rossznak. 

Bevallom, a klasszikus paskievicsezés (pláne ortodox módon duplajáték nélkül) pár bemondással és az állandó hármas tulikkal 3 forintért engem sem hoz lázba, de a legtöbb helyen azért egy szórakoztató illusztráltat játszanak. A hivatalos "versenyszabály" is ilyen az egyik klubban.

Előzmény: kaazs (1358)
kaazs Creative Commons License 2017.01.17 0 0 1358

Hát az ok egyszerű! Játszhatatlan, élvezhetetlen a játék abban a formában, ahogy a legnagyobb budapesti klubban játszák. Az, hogy félrement, nézőpont kérdése. Nem volt mindenki marha, de attól még a véleményünk nem változik. Ha az a "Tarokk", amit ott játszanak, akkor mi nem tarokkozunk, hanem kitaláltunk egy kártyajátékot, ami 90%-ig hasonlít ahhoz a sz@rhoz, amit ott játszottak. Én pedig azt javaslom a sok fafejnek, akik ott is ültek, hogy jó lenne felkeresni minket! :-)

Előzmény: Dr.W.Gy. (1355)
Cívistarokk Creative Commons License 2016.12.16 0 0 1357

Az e-mail címem lemaradt.  Írjatok debreceniek, ha tarokkozni szeretnétek!

Berényi Klára : e-mail: berenyi.klara@freemail.hu

Cívistarokk Creative Commons License 2016.12.16 0 0 1356

Sziasztok!

Tarokkosokat keresek Debrecenben, akikkel heti egy- két alkalommal kártyázhatnék, illusztrált, vagy Paskievics tarokkot. 

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2016.12.06 0 0 1355

Nem szívózásból, inkább érdeklődve kérdezem, mi volt az ok? Nekem ezt elolvasva úgy tűnik, hogy könyvből autodidakta módon megtanulva, kissé félrement a tarokkozásotok. Talán nem a klubban volt mindenki marha, és ha nem "bírtátok", akkor talán ti csináljátok rosszul. Én nem hsizem, hogy tarokkozni (vagy bridzsezni, sakkozni), igazán emg lehetne tanulni könyvből, úgy, hogy senki nem tudott előtte. Ez tipikusan olyan játék, amit kibicként kell kezdeni, sokat nézni, nyilván játszani, de olyanokkal, akik tudnak. Elég nagy baja a hazai tarokkozásnak a sok helyi szabály meg szokás, de ha valaki maga találja fel a spanyolviaszt, akkor az nem lesz jó. Nem tudom elképzelni, miket ókumláltatok ki, de talán javasolt lenne, ha felderítenétek a klubokban játszott módokat.

Előzmény: kaazs (1354)
kaazs Creative Commons License 2016.11.30 0 0 1354

Sziasztok! Mi kb 10 évvel ezelőtt könyvből és internetről tanultuk meg a tarokkot. Nagyon sokáig összesen öten játszottuk. Most már kicsit többen vagyunk, de nem nagyon tudunk összehozni 8-10 fős versenyt. Mivel mi 10 évig mindenkitől külön játszottunk, ezért -bár a szabályok hasonlóak mindenhol- kicsit máshogy játszuk, mint az egyik egyesületben, ahol voltunk. Én mindössze egyszer, egy másik barátom kétszer és a legtürelmesebb ember sem bírta háromnál tovább.... Ezekután, ahogy mi játszuk, nem tudtuk úgy élvezni a játékot, ahogy ott játszották. Budapesten és környékén (Szigetszentmiklós) játszunk. Keresünk olyan játékosokat, akik ismerik a játékot, de nincs kivel játszani, vagy szeretnék megtanulni. Ha valakit érdekel és ismeri a játékot, pár mondatban elmondható a mi általunk játszott változat. 

FGYKK Creative Commons License 2016.10.08 0 0 1353

Budapesti kártyakör keres illusztrált tarokkot játszó partnereket.

sasuhu kukac citromail pont hu

Gábor_Fehérvár Creative Commons License 2016.09.07 0 0 1352

Kedves Tarokkosok!

A Royaltarokk ágát "űzöm" a tarokknak, és szeretem.

Elköltöztem Fehérvárra, de a játékot tovább szeretném folytatni.

Van lehetőség becsatlakozni baráti társasághoz, ahol lehetőség lenne rendszeresen játszani?

Köszönöm válaszotok. (Pénzben nem játszom! Köszönöm a megértést!)

Nagy Gábor

+36-30-271-2295

baj24 Creative Commons License 2016.06.21 0 0 1351

Ha nem pénzben játszunk én benne vagyok! Kérnék megerősítést, hogy a pénztárcám akár otthon is maradhat akkor megyek én is, vagy akár itt nálam is lehet játszani.

Előzmény: Agota60 (1344)
baj24 Creative Commons License 2016.06.21 0 0 1350

Amennyiben megerősíti itt kedves "Mese", hogy nem pénzben játszanak szívesen felhívom és felfrissítem régebbi tarokk tudásom.

Előzmény: -Mese (1349)
-Mese Creative Commons License 2016.05.29 0 0 1349

Sziasztok!

Budapesti tarokk partnereket keresek Paskievics-féle tarokk játékhoz. Régóta játszom, a család ritkán ül össze, nekem pedig hiányzik a rendszeres tarokkozás.

A számom: 06-20-777-9185.

theharper Creative Commons License 2016.01.21 0 0 1348

Tiszteletem!

2 embert keresek illusztrált tarokk játékhoz Budapesten. Haverom és én 30-as éveinkben járunk és egy teázó/söröző/stb helyen összeülnénk egy jót tarokkozni. Kezdők vagyunk, de tanulékonyak. Ismerem a szabályokat, van kártyám is, de még nem játszottam sokat.

Két lelkes, türelmes és nyilván hasonló korú játékostársat keresünk. Amennyiben érdekel, kérlek írj a numitor_king@hotmail.com e-mail címre.

Üdv,
theharper

pagátos Creative Commons License 2015.11.28 0 0 1347

Kisebb-nagyobb megszakításokkal 40 éve tarokkozom, jelenleg társaság hiányában nem. Ezért keresem a lehetőséget ezúton is Szekszárdon és környékén.

Funthomas.hu Creative Commons License 2014.11.28 0 0 1346

Veszprémben keresünk kezdő vagy gyakorlott tarokk társakat.

Érdeklődni: sztamas@funthomas.hu vagy +36703610310

Trector Creative Commons License 2014.04.02 0 0 1345

Kedves fórumozók!Felbomlóban lévő családi tarokktársaság miatt keresek új partnereket heti rendszeres játékra Budapesten. Több mint 30 éve játsszom az illusztrált tarokkot.

Agota60 Creative Commons License 2014.03.30 0 0 1344

Kedves Tarokkosok!

Budapesten bárhol szívesen játszanék hétvégenként bárkivel, csak úgy szórakozásból (nem vagyok nagyon képzett, de imádom a játékot). Sajnos a környezetemben senki sem tud tarokkozni, a gyerekeim pedig ritkán érnek rá.

Tüske Tenisz Creative Commons License 2014.03.15 0 0 1343

Tisztelt Tarokkosok !

Szívesen játszanék!

Profitól tanultam majd 2-3 évig heti gyakorisággal játszottunk. Ezt követően kb. 10 évig, napjainkig nem játszottam. Most viszont szeretnék újra tarokkozni.  Asztaltársaságot keresek, akiknek  egymás rövid megismerése és gibickedés után tarokkpartnere lennék. Elképzelésem heti vagy kétheti játékgyakoriság.

Budapesten lakom, de nyáron nyugat- Balatonnál is szívesen játszanék. Ez Boglártól Badacsonyig területet jelent, de nem csak a Balaton, hanem annak  környékén  is például Marcali.

Kérem jelentkezzenek, jelentkezzetek : 06 30 5172765 hívás / sms vagy tuskezsoltnak@gmail.com.

Zsolt

Sipos Tamás Péter Creative Commons License 2013.12.28 0 0 1342

Kedves Szabolcs 33, bár a megyénk területre nem kicsi, itt nyíregyházán vagyunk 6-8an akik játszogatunk.

Ha érdekel a dolog jelentkezz.

Üdvözlettel:siposta

Előzmény: Szabolcs33 (1341)
Szabolcs33 Creative Commons License 2013.12.08 0 0 1341

Kedves Tarokkosok!

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében keresek tarokkozáshoz társakat (egyelőre Paskievics tarokkhoz).

Nagyon megtetszett ez a játék, de sajnos ismerőseim között senki nem játsza.

Remélem itt találok kártya partnereket!

Üdvözlettel:

egy kezdő tarokkos

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2013.04.06 0 0 1340

Április 20-án Pannonhalmán evben lesz egy huszashívásos játéknap, összejövetel. Direkt nem akarom a "'verseny" kifejezést hazsnálni, bár a napi győztes kap egy kupát, mert tudjuk, hogy a huhi verseny elég értelmetlen (pláne egynapos kivitelben), de ettől még lehet jól szórakozni. meg bosszankodni :)

GYKT Creative Commons License 2013.04.05 0 0 1339

Kedves Tanárnő ! Mi pontosan egy személyt keresünk tarokkjátékunkhoz.A telefonszámot újra írnám : 06303879578

Előzmény: Ency24 (1338)
Ency24 Creative Commons License 2013.03.30 0 0 1338

Kedves tarokkosok!

Nagyon megkedveltem ezt a játékot, tűrhetően el is sajátítottam, de nincs kivel játszanom élőben. Bp-i NEM PÉNZBEN játszó játékostársakat keresek, vagy helyszíneket ahol csatlakozni lehet.

Köszönöm, ha segítetek! 50-es tanárnő

GYKT Creative Commons License 2013.03.29 0 0 1337

3 fős nem túl erős (pár hónapja játszunk) csapat keres egyenlőre Paskievics játékra gyakorlottabb  4. játékost  budai vagy belvárosi régióban. Tel: 06303879578 Nagyon örülnénk !

pristi Creative Commons License 2011.11.25 0 0 1336

Ja, kimaradt: huszashívásos tarokkról volna szó.

Előzmény: pristi (1335)
pristi Creative Commons License 2011.11.25 0 0 1335

Sziasztok, Nem túl erős játékospár másik párt keres rendszeres tarokkjátékhoz.

Kezdő játékos nem akadály, és türelmes profik is jöhetnek.

Mi Kistarcsán vagyunk, ehhez képest lehet jelentkezni, ha valaki előre unja a hosszú telet...

Emailen várom az esetleges érdeklődést, köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!