Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

vin. 7 órája Creative Commons License 29059

Melyik száma? A Love Me Tender? :)

Előzmény: Lillik Ákos (29058)
Lillik Ákos 9 órája Creative Commons License 29058

Sziasztok!

Elvis régi száma újra él, keressetek bátran.

Üdv.:

Ákos

qrzor 11 órája Creative Commons License 29057

Hogy te mekkora rasszista vagy! Kikérem az összes garázs nevében.... :-)

Előzmény: slajder (29054)
vau1111 13 órája Creative Commons License 29056

A monofilm, X-Ply gyakorlatilag nem nyúlik. Pont ezért szeretik a vitorlagyártók, elég könnyű vele profilt tervezni. A baj, hogy az UV erősen károsítja, és egy idő után minden kis sérülés, hajtás mellett elreped.

Szerintem egyébként a 2007 körüli Pryde-ok lehetnek olyan állapotban, hogy bevállalható. De ezt mindenképpen látni kell, és mindig benne van a rizikó, hogy megveszed, és az első alkalommal rommá robban.

Az X-Ply egyébként rosszabbul javítható matricával, mert az "érdesebb" felület miatt a vonalak mentén felázhat a fólia. A monofilm meg kevésbé tartós.

Használt vitorla szerintem 1, max. 2 évesen vállalható (de továbbra is állapotfüggő!).

Előzmény: zAum (29055)
zAum 14 órája Creative Commons License 29055

aha, értem, és kb. hány éves vitorlákat érdemes néznem használtban? A monofilm öregedése, nyúlása lehet egyébként a probléma?

slajder 14 órája Creative Commons License 29054

Kukába való az összes. Kivéve ha nem zavar, hogy egy hónapban mikor egyszer fúj a szél te ragasztgatással töltöd az idődet. Utána kezdődik elölről az egész. Akár 1-2 évet is ki lehet így húzni ha elég ritkán szörfözöl. Utána általában a sportág feladása a végeredmény. Légyszi mikor ez eljön és eladod őket te is, legalább ne kérj pénzt értük.

Ha esetleg találsz olyat ami évekig a zsákjában volt akkor azt megveheted. (női tulaj, garázsban tartott stb.). Onnan veszed észre hogy friss és karcmentes a monofilm. 

Előzmény: zAum (29052)
Kilmer Petty 15 órája Creative Commons License 29053

par m2 ontapados dekorfolia legyen azert keznel. meg veget nem ero barkacsolokedv.

(ne erts felre, sok orom lehet meg ezekben a cuccokban, de nem veletlenul ennyi az aruk.)

Előzmény: zAum (29052)
zAum 15 órája Creative Commons License 29052

Sziasztok,

kb. 6.5-ös freeride vitorlát keresek, ezeket találtam jelenleg, mi a véleményetek?

Az első Neilpryde végig X-Ply szerkezetű, érdemes inkább a tartósság miatt egy ilyen idősebb vitorlánál ezt figyelembe venni, vagy jó lehet a többi is? Vagy többit számít ennél az aktuális példány állapota?

Neilpryede Excess 6.4

2007

120 euro

http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/sport-sportgeraete/surfsegel-excess-6-4-96322671?adId=96322671

Hot Sails Maui Stealth 6.5

2004?

79 euro

http://www.hotsailsmaui.com/2004/saildisplay.php?model=stealth

NeilPryde Raf Supernova 6.9

2004?

19.000 Ft

http://www.hi-surf.com/windsurf/hasznalt/hasznalt-vitorlak/NeilPryde-Raf-Supernova-6.9-26/

NeilPryde Supersonic 6.7

2003?

99 euro

kalaszjancika 1 napja Creative Commons License 29051

O.K. szólok Kevinnek !

Előzmény: Combat (29049)
Kilmer Petty 1 napja Creative Commons License 29050

a maestronak sem jo a gyari szog es vagy inzerttavolsag. elso papucsoknal elol hatso, hatul elso inzert. hatso papucs is jo keskeny.

http://www.pwaworldtour.com/fileadmin/user/main_editors/images/events/2014/Sylt_2014/Day_4/SY14_ls_Gollito_Estredo.jpg

Combat 2 napja Creative Commons License 29049

Ha esetleg írna megint szólj neki, hogy van egy rég óta hirdetett árbocom, amit a csomag mellé tudnál csapni, fillérekért adom.

Előzmény: kalaszjancika (29048)
kalaszjancika 2 napja Creative Commons License 29048

NNNaagyon jóóó!Hírdetem a deszkám már egy ideje és itt az eredmény!

Windsurfing.hu apróhirdetés

Érdeklődő neve: Mark Zuckerberg
Érdeklődő e-mail címe: starboardmarketing@starboard.com
Érdeklődő telefonszáma: +36702739779
Üzenet: A windsurfing.hu -n feladott hirdetésed felől érdeklődnék:
Starboard formula deszka 159 l ,227x100 cm,2006-os ,orrvédővel,szkeggel,tokkal sok apró használatot nem befolyásoló kis sérüléssel hip-hop eladó 69000huf  Tel: 06703948418 Kedves Eladó, Kevin Pritchard managere vagyok és kérésére írok Önnek. Már rengeteg helyen kerestük és most a hirdetésében rátaláltunk arra a deszkára ami nekünk, illetve Kevinnek kell. Nagyon sokat hallott történeteket a nagypapájától, hogy milyen volt ezzel a típusú deszkával szörfözni. Nem gondoltuk volna, hogy még valaki aktívan használ egy ilyen békebeli és értékes antik deszkát! Ezért mindenképpen megvennénk, természetesen az összeget (69000) USA dollárban fizetnénk. Úgy gondoljuk ha Kevin szörfözni nem is szörfözne vele, de a stégünkön lévő beszakadást pont tudnánk pótolni vele. Úgy látom, hogy a szálirány is stimmel. Ha elfogadja ajánlatunkat, várjuk jelentkezését. Üdvözlettel Mark Zuckerberg

Windsurfing.hu Webáruház Ügyfélszolgálat

badmad 3 napja Creative Commons License 29047

Ezt ismeritek? WiSuKi a neve, iOS-re biztosan van, a PRO verzió is csak 20€, ha örökéletet veszel, de vannak csak pár hónapos verziók is.

Szél, hullám, ár-apály adatok, stb...

Kirali12 3 napja Creative Commons License 29046

koltseghatekonyabb, az biztos! :)

azertitt tobbnyire napsutes van, es 28 fok.

ma meglepi "szel" volt. 18kn 22kn poffel. De csak kb 1,5 orat.

igy ma kicsit lehetett menni. Aztan csokkent a szel. Atmentem Medanoba, mondvan szerzek kolcson cuccot, majd azzal.

A TWS-bol (regi OTC) hoztam cuccot. Sikerelmeny nem volt tobb.  ( nem akartam 130l es 7,5-el menni)

6.2 Simmer Iron vs 6.7 Simmer Enduro 

az Ironom vilagokkak jobb, az Enduronak a merete ellenere nem volt nagyobb huzoereje. A fairseg kedveert, katasztrofalisan volt beallitva, es ki is volt nyulca rendesen.

107 Tabou FS vs 118 Goya Pro Quad

valamivel stabilabb a Goya, de nem siklik hamarabb, csak kenyelmesebb rajta a libazas. Gondolom a wave shape miatt a liter keves a faraban, ezert tunik el valahol az 10l.

Szoval megsiklasban meg mindig Tabounal a pont. A Carving manovereket valoszinuleg a Goya nyerne, de ezt nem tudtam normalisan tesztelni a korulmenyek miatt.

Előzmény: slajder (29045)
slajder 3 napja Creative Commons License 29045

Akkor nem is olyan nagy szopás itthon dolgozni és várni a szelet...

Előzmény: Kirali12 (29044)
Kirali12 3 napja Creative Commons License 29044

Ilyen ez a popszakma! Tenerifen lassan eltelik a 3. teljes het, eddig nem csusztam. Raadasul ket napot esett is csutortok -penteken.

most ket napja 14-15kn van, de ahhoz nekem minimum 7nm es 120l kellene, ami nincs.

Szoval ha ma is ilyen lesz, akkor Cabezobol szegyenszemre atballagok Medanoba egy kolcsonzobe! :(

elorejelzesek szerint holnap ez is elall.

Előzmény: the crow (29042)
Laciferi 4 napja Creative Commons License 29043

baszki, akartam menni, de szlalom cucc nélkül nem mertem belevágni. Mondjuk az meg lehet kicsit sok lett volna... (9.0)

Előzmény: Steve 01 (29037)
the crow 4 napja Creative Commons License 29042

Mivel itt Portugáliában sem fúj semmi szél már 10 napja, ma családi biztatásra bevállaltam a hullamlovaglast Guincho-n. Csekély sikerélmény mellett, szerintem maradok a windsurfnél. Holló

Steve 01 4 napja Creative Commons License 29041

Ahogy látom kénytelenek leszünk hetekig az emlékeinkből élni..  :(

Előzmény: backloop (29040)
backloop 4 napja Creative Commons License 29040

Majd ha jöttök legközelebb,nektek ilyent grillezek,a szajaban citrom helyett kalsnyikov lesz.

En 0,azaz nulla csillagot adok a tegnapi napra a cseszlovaknak.

...es vagyunk paran ezzel igy :(

Előzmény: Steve 01 (29038)
Vex72 4 napja Creative Commons License 29039

Én is 4 *-ot adtam, fél 3-tól 4-ig 6.2+107-re is rendben volt (sajnos nem érem rá tovább maradni)

Előzmény: Steve 01 (29037)
Steve 01 5 napja Creative Commons License 29038

Kedves kis állat a hörcsög, ellenben de viszont azonban megfelelően fűszerezve, citromos kagylóval töltve jázminrizzsel isteni! :))

Előzmény: backloop (29036)
Steve 01 5 napja Creative Commons License 29037

Gárdony ma 4* -ot kap az 5-böl! A méret 7.0 /120l  1-töl 5-ig.  :)    

backloop 5 napja Creative Commons License 29036

..... a legujabb "Al-Kaida harcos" neven fut a neten 

...most talaltam :)

Csak igy,szelcsendre.

Capacsali 5 napja Creative Commons License 29035

Az igazat megvallva Szardíniára magammal vittem a feleségem 131 literes Mistral Supervision-jét. Nem kell mondanom, nem egy mai darab, de már nem a hosszú/keskeny szivar fajtából való.

Volt olyan nap, amikor ezt teszteltem és elég meglepő volt, 6,5-el szerelve már az enyhébb huzatban is siklott. Pedig a 80 kilómmal nem vagyok az a kimondott karácsonyfadísz kategória. Nálam hamarabb csak az óriás vitorlával felvértezett szlalomosok indultak meg, de nem volt eget verő különbség. Nyilván ez deszka/vitorla méretfüggő is volt.

Előzmény: Steve 01 (29033)
Laciferi 5 napja Creative Commons License 29034

szerintetek lesz ma valami ebből?! :(

Steve 01 6 napja Creative Commons License 29033

Be kéne szándékolnod egy kissebb vásárlást! 7.0+110 körüli icesonic és mindíg vigyorognál.. Főleg Gárdonyban!

Előzmény: vau1111 (29032)
vau1111 szept. 24. Creative Commons License 29032

A jelen meteorológia egy kész vicc. Csütörtök-péntek lennt leszek a Velencei tónál egyéb ügyben. Persze szörfszállítás csak egy lehetőség a sok közül, és nem is a legjobb. Lemondtam a szörfvitelről, mert nagyon gyenge szelet jeleztek. Erre a guru most fölrakja péntekre. Rángatnak ezek mint egy bábut, aztán úgyis más lesz mint amit igértek.

Coco Loco szept. 24. Creative Commons License 29031

Sziasztok!

Szombattól Limnoson eljön a jóvilág:

http://www.windguru.cz/hu/index.php?sc=501261&sty=m_spot

Néhányan úgy gondoljuk, ezt nem lehet kihagyni. Autóval mennénk Kavaláig, onnan 4 óra komp.

Aki szeretne csatlakozni, hívjon:

húsz/ötven-negyvennyolc-százhuszonhárom

K. Ádám

vau1111 szept. 23. Creative Commons License 29030

A Windspotter androidon sajnos csinál pár érdekességet. Ettől függetlenül nálam az alapfunkciók tökéletesen működnek (Sony Xperia L). 

Gárdony ma meglepően jó volt. Pedig a koreográfia tökéletesen másolta a tegnapit. Érkezésünkkor gyakorlatilag szélcsend, optimista szerelés (5.3) pesszimista beszélgetéssel, majd Moha bement hogy ez úgyis fújni fog, és láss csodát, fújt. Kb. du. 1-ig szinte tökéletes volt, folyamatos siklás-ugrás lehetőséggel. Aztán valahol 1 után visszagyengült, utána néha még visszajött a szél, de már rángatósan. Késóbb már inkább 6+ m2-re működött.

Előzmény: Sonya91 (29028)