Keresés

Részletes keresés

Adél84 Creative Commons License 2005.07.21 0 0 20
1
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.27 0 0 19
Nem kel megijedni.
Morfológia zh-m négyes és hármas lett. Csak ennyit akarok mondani. Azt hiszem pénteken ráérek igazi levelet is írni.
SZIA!
Előzmény: Dorian Gray (18)
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.18 0 0 18
Végre kaptam levelet atöbbi HKT-stől. Sajnos nem érnek rá, ritkán járnak haza a koliból. Azt hiszem már csak karácsony körül lehetséges egy teljes létszámú HKT. De mi legalább talákozunk holnap!!!
Már nagyon kíváncsi vagyok , hogy mennek a dolgok a Lévayban.
Szia!
Előzmény: Dorian Gray (17)
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.17 0 0 17
Szia!
Hazajöttem. Kedden találkozunk a buszon.
Előzmény: KAPITANY (16)
KAPITANY Creative Commons License 1999.10.15 0 0 16
SZia!
Uzenetet vettem.Kedden a megbeszelt idopontban.
PA!
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.14 0 0 15
Szia!
A kedd az jobb lesz. Most megyek.Sietek.
Akkor találkozzunk kedden és bemegyünk a Lévayba.
Előzmény: KAPITANY (14)
KAPITANY Creative Commons License 1999.10.14 0 0 14
SZIA DORYAN Itt vagyok.Gondolkodtam rajta,de azt hiszem csak ez a szombat jo,esetleg a keddi nap meg elfogadhato,ha gondolod,akkor attehetjuk arra a napra.De akkor nem tudjuk Katiekat felhivni,mert a koli cimuket en sem tudom.
Ha a keddi napot valasztod,akkor ird meg.Holnap 10.00 ora korul megnezem.
Most meg varok egy kicsit.
Azonnal irj,ha megjoszz!
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.14 0 0 13
Szia KAPITÁNY!
Megkaptam a leveled. Írtad, hogy másoknak is írtál és nem tudnak eljönni. Ha nagyon nem jó ez a szombat, akkor találkozhatunk a jövő szombaton is. Az az igazság, hogy ha hazamegyek akkor a bátyám is hazajön és tudnék vele ábrist tanulni. A következő hétvégén meg ő nem tud hazajönni. Én amúgy otthon leszek egész héten , mert szünetünk van.
Persze sokat kell tanulnom és nem nagyon vesztegethetem a napokat azzal hogy többször is bemenjek Miskolcra. Szóval nekem is jobb lenne más nap ,mint ez a szombat, de ha te nem tudod máskor megoldani , akkor találkozhatunk akor is. Holnap hazamegyek, és talán felhívhatlak telefonon, de attól félek , hogy nagyon későn érek haza.
Sajnos csak most tudok írni, ábrázoló geometriára kell mennem, mert már hetek óta nem fogadja el a tanár a rajzom és teljesen ki vagyok borulva . Ma pl. nemtudtam menni növénytanra se ,mert rajzolok. Szóval nagy szükségem van egy kis segítségre ábrisból.
Szia!
Előzmény: KAPITANY (12)
KAPITANY Creative Commons License 1999.10.14 0 0 12
Olvastam az uyeneted,lehet,hogy en sem tudok bejonni,de megprobalok.Lehet,hogy hamarabb itt leszek es hamarabb megyek el.Ha nem tudnank beszelni,akkor szombaton a buszon talalkozunk.
PA!
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.13 0 0 11
Szia!
Egész péntek délután itt vártam.Holnap megpróbálok bejönni, ha tudok, de nem biztos, hogy tudok. A szombat nekem is jó. Pénteken megyek haza.Délután indulok és estére érek haza. Remélem fel bírok kelni, kora reggel.
Viszlát!
Dorian Gray
Előzmény: KAPITANY (10)
KAPITANY Creative Commons License 1999.10.13 0 0 10
Ujra en vagyok.Holnap:oktober 14-en 16.00-17.00 kozott itt leszek.Irj, ha tudsz!
KAPITANY Creative Commons License 1999.10.13 0 0 9
Szia Eniko!
Csak most talaltalak meg.Mar 1.5 oraja ulok a gep elott.Remelem jol sikerult a zh-d.Arra gondoltam,hogy szombaton talalkozhatnank.En Debrecenbol a 8.24-es busszal indulnek,ami kb. 8.45-9.00 korul van Boszormenyben.Nem tudtam szolni se Katinak se Zsuysanak,de meg biztos nem keso.
4-ig itt leszek.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.08 0 0 8
Ismét itt vagyok!
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.08 0 0 7
Most elmegyek egy kicsit. Aztán még 4 előtt benézek , ha tudok. Ha nem tudok , akkor hétfőn jövök. Újra a tasztalra.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.08 0 0 6
Még mindig várok.
Már sajnos én sem lehetek itt sokáig. Hétfőn morfológia zh-t írok arra akarok tanulni. Ha mégis idetalálnál, kb. 4-ig lehetek. Hétvégén nem tudok írni. Nincs nyitva a laboratórium.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.08 0 0 5
Várok , várok.....
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.08 0 0 4
Szia! Ha idetalálsz.
Csak 4-ig lehetek itt.
Addig remélem megtalálod az üzeneteimet.
Gersu!
Kösz. Nem is járhattál a Lévayba, mert akkor , amikor te érettségiztél a sulink még nem volt meg.
gersu Creative Commons License 1999.10.08 0 0 3
UTEFM!!!

Megvagy, Dorian!
Bár nem oda jártam, azért emelek egyet a topicon.

Előzmény: Dorian Gray (2)
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.07 0 0 2
Még egy javaslat:
Találkozzunk délelőtt, talán az egész napot együtt tölthetjük.
A nap lehet hétvégi is , de szerintem job lenne a hétköznap, mert így a suliba is benézhetünk.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.07 0 0 1
A találkozó lehet bármikor, nagy a választék:
-okt.16,17,18 19, 20....stb. a rektori szünet végéig.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.07 0 0 0
Ha LÉVAYS voltál Miskolcon ide írj.
Dorian Gray Creative Commons License 1999.10.07 0 0 topiknyitó
Mobiltelefont a közgazdásznak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!