Keresés

Részletes keresés

1umma_gumma Creative Commons License 2012.07.30 0 0 180

Szerszamkeszito szakma mindig is hiany  volt.

 

Persze aki a metrikus rendszert hasznalja annak azert lesz egy kis tanulni valoja.

Előzmény: heva1964 (176)
romesz Creative Commons License 2012.07.30 0 0 177
Elirtak a ceg nevet :O
http://www.prattvillemachine.com/career.php
Előzmény: heva1964 (176)
heva1964 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 176

Amerika tárt karokkal várja a külföldi szakembereket

Az Egyesült Államokban a  gyárak a helyi szakképzett munkaerő híján tárt karokkal várják a külföldi gépészeket, szerszámkészítőket.A Partville Machine&Tool Company egyike azon amerikai cégeknek, amelyek nem találnak megfelelő szakképzett dolgozót az Egyesült Államokban, és nyitottak arra, hogy külföldi munkaerőt alkalmazzanak a gyárban.

 

tovabbiak a linkben

 

http://amerikaihirujsag.com/2012/07/29/amerika-tart-karokkal-varja-a-kulfoldi-szakembereket/

hééé... Creative Commons License 2012.04.06 0 0 174

Rendben, köszönöm! Megnézem.

hééé... Creative Commons License 2012.04.06 0 0 172

Elolvastam, hogy 1000 dollár. Utaltam is rá.

Azért van ez a fórum, hogy kérdezzünk szerintem... Miért kell nekem beszólni?!

 

Köszönöm a válaszokat!! Azt meg inkább hagyjuk, hogy miért nem az országban, a környékben próbál valaki munkát találni, főleg ha nem tud németül.

 

De lehetne még egy kérdésem? :) Másik fórumban tettem fel a kérdést. De a házvezetőnői munkákról tudtok valamit New York környékékn? Hallottaok már valami rémhírt, vagy nagy átverést? Vagy bármilyen infót róla?

islamorada Creative Commons License 2012.04.06 0 0 171

Ezt a ceget probalni sem kell, magaert beszel. Te fizeted a repulojegyedet, a koltsegeket, itt fizetsz neki 1000 dollart ami lelegzetelallitoan sok, egy matracon alszol egy szedett vedett szobaban masokkal egyutt, es persze 3 honap alatt meg a kifizetett penzed sem jon be szinte, utana mar csak illegalisan maradhatsz, vagyis riziko. Ha jol latom 1000 dollart kereshetsz ha levonjak a kozvetito dijat es a lakast, ennek az egyharmadat kapod keszhez mert vonjakj a dijat is, na meg a munkaba jarast. Ebbol meg enni is kell azon a nyomortanyan ahol lakni fogsz. Egy honapig fizetest sem kapsz hogy nehogy megszokjel, oda vagy ragasztva hozzajuk, ha meg kirugnak akkor egy filleret sem. 10 orat dolgozni nem fogsz tudni, jobb ha azzal szamolsz hogy heti 40-45 ora, egy ismerosom lanya dolgozott egy ilyen cegnel, volt hogy kevesebbet vagy semmit nem dolgozott, az anyja kuldott neki penzt hogy el tudjon onnan jonni, haza is ment.

Nem ertelek benneteket, miert nem Europaban dolgoztok valahol, ott hivatalosan lehet, ott kozelebb vagy az otthonhoz es ott sem fizetnek kevesebbet. Ott legalabb kialakulhat egy allando jobb munka, itt mar csak a papirok miatt sem lehet, szinte soha. Probaljatok meg felfogni hogy ezek a magyar ugynoksegek a borotoket is lenyuzzak, nem hivatalosak, ha azok lennenek akkor be kellene hopgy jelentsenek benneteket hivatalosan. Az is elkepeszto ahogy az orvosrol ir, hogy 150 dollar a vizit meg kapsz a gyogyszertarban gyogyszert. Mi van ha komoly bajod van? Ha korhazba kell menned akkor kiderul hogy illegalis vagy, kirugnak az orszagbol, jo ha le nem ultetnek, hallottam itt egy hasonlo esetrol hogy le is ultettek amikor elcsiptek valamivel, / nem tudom persze hogy mi volt meg a fule mogott esetleg/. Szoval ne probalkozzatok ketes kozvetitokkel, nezzetek korul Europaban inkabb. Itt mire kifizeted a repjegyet, kozvetitoi dijat, munkabamenetel dijat, szallast es kajat, kevesebb marad mintha otthon dolgoznal valamit. Aztan van egy matrac tutajod.... Mert nehogy elhidd hogy napi 10 orat tudsz dolgozni. Ja es a borravalo! Az ismeros lanya azt mondta hogy soha egy fillert nem kapott. Vagy nem adtak, vagy mielott szoltak hogy melyik szobat kell takaritani mar a fonok zsebre is tette a lovet.....

Előzmény: hééé... (166)
tibony Creative Commons License 2012.04.06 0 0 170

Tisztelt,Heee!

 

Mit mondasz majd a bejovetelkor a turista vizumoddal?

 

 

chafff Creative Commons License 2012.04.05 0 0 169

GYANUS , hogy tobb tucat ilyen kozvetito van , ezeknek van FIZIKAI ELERHETOSEGUK megadva a linkben ? mert en se olvasom el az egesz dumajukat mert en megelek a nyugdijambol es xarok dolgozni

Előzmény: hééé... (166)
chafff Creative Commons License 2012.04.05 0 0 168

bocsanat,a hozzaszolasod veget meg en nem olvastam, ott irod hogy utolag von le toled.AZAZ A KOCKAZAT A TIED , kijossz es ha eppen nincs melo buktal tobb szazezer froncsit

Előzmény: chafff (167)
chafff Creative Commons License 2012.04.05 0 0 167

azert ez fura , megadod a linket amit te el se olvasol es elvarod hogy mas olvassa el helyetted . baloldal : fizetesek es anyagiak . ott van leirva hogy $ 1000 - t fog lenyulni toled

Előzmény: hééé... (166)
hééé... Creative Commons License 2012.04.04 0 0 166

sziasztok.

 

erről tudtok valamit?

http://5mp.eu/web.php?a=tengerentul&o=bnVAmubdnC

 

nem kér előre pénzt, csak utólag von le, már a fizetésből

 

próbálta már vki őket?

 


gudmen Creative Commons License 2012.03.26 0 0 165

Tisztelt fórumozók!

A 28 éves fiam San Franciscoban van. Fizikus, jelenleg egy nyelviskolában tanul. F1-es vízuma van, amellyel úgy gondolta, hogy el tud helyezkedni dolgozni. Egyelőre nem kapott munkát. A rendelkezésre álló pénze erősen fogyóban, és már én sem tudom támogatni Magyarországról.

Segítségre van szüksége valamilyen munka megtalálásában.

Kérem, aki tud segítsen.

tibony Creative Commons License 2012.03.26 0 0 164

Amerikaban,ha hivatalos munkaval atlag ember kezdokent tudna dolgozni,akkor Amerika nem lenne tobbe Amerika!

sani07 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 162

Nincs mit! A kovetkezore amugy is csak osszel tudsz jelentkezni.

Előzmény: Athec (161)
Athec Creative Commons License 2012.02.21 0 0 161

Köszi a tippet. Még van időm amíg elvégzem ezeket a tanfolyamokat, addig jól utána kérdezősködök hogy hogy is van ez, és ha így diplomásként nagyobb esélyem van akkor megpróbálom mindenképp.

Előzmény: sani07 (160)
sani07 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 160

Szia!

 

Szerintem probald meg a zk lottot, diplomaskent eselyed is van ra, maskulonben nem hinnem , hogy hivatalosan lenne barmifele eselyed dolgozni az usaban.

Előzmény: Athec (156)
romesz Creative Commons License 2012.02.19 0 0 159

Ha nincs meg az ACE vagy NASM vizsgad akkor nem fognak sehol alkalmazni.

Előzmény: steve9008 (157)
steve9008 Creative Commons License 2012.02.19 0 0 157

Sziasztok régóta nagy álmom h az usa-ba éljek és dolgozzak azt szeretneém kérdezni azoktól akik az usa-ban laknak hogy mennyire keresett szakma az épület-bútor asztalos és a testépítő edző szakma. köszönöm a segítséget

Athec Creative Commons License 2012.02.19 0 0 156

Sziasztok

 

Már egy ideje azon gondolkodom hogy ki szeretnék menni USA-ba dolgozni.

Közgazdász diplomám van, középfokú angolom, gazdasági szakmai angollal kiegészítve.

Viszont ez a szakma nem érdekel, most diploma után, szeretnék megcsinálni személyi edzői, és még valamilyen más edzői tanfolyamot. Ahol csinálnám az nemzetközileg elismert papírt ad.

Mindenképp sport területen szeretnék elhelyezkedni ha lehetne, mert kicsi korom óta folyamatosan sportolok. Ilyesmire mennyire van esélyem? Esetleg olyan oldalt tud valaki ahol ilyen témájú álláshirdetések vannak főleg? Valami nagy fitness komplexumban elhelyezkednék recpeciósként is kezdetnek vagy bármi ilyen nagyon alsó pozícióba, mert onnan ha már ott vagyok úgyis lehet előrébb jutni.

 

Köszi előre is aki esetleg tud valami hasznos infót.

 

tibony Creative Commons License 2012.02.18 0 0 154

Koszonom Tancikalo,hogy gondoltal ram!

 

Megfogom.... nezni!

tibony Creative Commons License 2012.02.15 0 0 150

Tisztelt,Forumlatogato Otthoni Magyarok!

 

Keresek befektetoket amerikai vallalkozas beinditasahoz.

 

Otleteket varok!

 

Fo a tisztesseg!

 

New York-ban elek es itt semmi sem lehetetlen!

 

tiborny@gmail .com cimre varom az ajanlatokat.

tibony Creative Commons License 2012.02.09 0 0 149

Tisztelt,Dub7!

 

Amerikai vallalkozas beinditasahoz nem kell,hogy itt elj,ezert keves az eselyed,hogy ettol majd minden megoldodik.

 

Kezd el Magyarorszagrol,es ha fel tudsz mutatni valamit,fognak targyalni veled!

rtsrulez Creative Commons License 2012.02.04 0 0 146

Vallalkozas beinditasahoz E2-es vizumot kaphatsz. A minimalis keszpenz amit be kell fektetned 50ezer, de fugg az uzleti tervtol amit beadsz... Nyilvanvalo, hogy ha te azt mondod hogy egy legitarsasagot akarsz beinditani 50ezerbol, azt a tervet nem fogjak komolyan venni, ahhoz lenyegesen tobb penzt kell bemutatni...

 

Azt is figyelembe veszik hogy menyit segitene a vallalkozasod a helyi gazdasagot, tehat ha 100ezert fektetsz be, de gyakorlatilag egyszemelyes vallalkozast inditasz be, akkor kisebb az eselyed mint ha ugyanugy egy 100ezres vallakozast inditasz, de bevallalod hogy felveleszel alkalmazottat is...

 

http://articles.latimes.com/2011/may/16/business/la-fi-smallbiz-visa-20110516

 

Ez egy egesz jo cikk a reszletekrol.

 

 

Előzmény: Törölt nick (144)
sani07 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 145

Nincs mit koszonnod!

 

Egyaltalan milyen vizumkategoriaban szeretnel indulni?

Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.04 0 0 144

Köszönöm a válaszod. Természetesen ez csakis kiköltözéssel működne. Mennyire jellemző, hogy erre megadják a vízumot? Először nyilván csak a szándékomat tudom közölni a vízumkérelemkor, mert a házakat azért látni kell mielőtt megveszi az ember és ez csakis a helyszínen derül ki.

Előzmény: sani07 (143)
sani07 Creative Commons License 2012.02.03 0 0 143

Kersz hazepito vagy foberlo vizumot es azzal kikoltozol, vagy hogy szeretned vegrehajtani az akciot?

Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 139

Üdvözlök mindenkit!
Egy ideje foglalkoztat az Egyesült Államokba való munkavállalás/kitelepülés. Ingatlanokat kerestem és meglepően olcsónak találtam őket - 10-15 ezer $-tól kezdődve találtam első látásra elfogadhatónak tűnő házakat (konkrétan Syracuse és Buffalo városokban néztem). Az ingatlanhirdetések szerint a 4000 $ átírási költségen kívül nincs egyéb rejtett költség, és 10-40 ezer dolláros házak között sok olyat találtam amit befektetésnek ajánl az ingatlaniroda (2-6 részre osztott bérház albérlőkkel), leírva a konkrét bruttó és nettó bevételi lehetőségeket.
Ha valaki esetleg információt tudna adni, hogy ez mennyire reális és működőképes megélhetés lenne, esetleg hallott vagy ismer személyt vagy személyeket akik ezzel foglalkoznak a válaszát előre is megköszönném!

tibony Creative Commons License 2012.01.28 0 0 138

Tisztelt,1 umma gumma!

 

Koszonom a valaszodat.

 

En dolgozom Manhattanban 7.30am-4.30pm 3 orat utazom -subway- ezert nem erek ra munkat keresni.

 

Aki dolgozik az nem er ra penztkeresni!

 

Reggel 5 kor kelek es 11kor fekszem.

 

Hetfotol csutortokokig 6-9pm iskolaba jarok.

 

Reggel 5-kor kelek es 11 kor fekszek.

 

Nem varom a sultgalambot!

 

Ne itelj latatlanbol!

1umma_gumma Creative Commons License 2012.01.26 0 0 134

Tibony

 

A usajobs-on tobb ismerosom is talalt mar munkat es a monsterrol is csak jot hallottam. 

 

Szerintem kitartassal sikerulni fog, de ha egy pillantas utan mar nem latod jonak akkor szerintem csak a sult galambra varsz. 

Nem fog igy sikerulni. 

Regen mikor munkanelkul voltam, bizony nyakamba szedtem a labam es ajtotol ajtoig mentem mire a vegen munkat talaltam. Nem volt tul jo melo, de biztos jovedelem volt. Aztan minden nap munka utan es hetvegen tovabb keresgeltem es a vegen sikerult jo allast jo fizetessel talalnom. 

Minden csak ido kerdese, en kikapartam magamnak a gesztenyet a tuzbel, nem vartam, hogy masok tegyek elem megpucolva.

Előzmény: tibony (133)
tibony Creative Commons License 2012.01.25 0 0 133

Koszi 1 umma gumma!

 

Az a helyzet,hogy ezeken az oldalakon valami olyan valakit keresnek aki nem is letezik.

 

Mindenhol valami csodara varnak,vagy nem tudom en mi.

 

Sok idom eltelt ezekkel,de semmi egyenlore.

 

Itt ha nem tud valaki segiteni hiaba!

 

Ezeket a Web helyeket mindenki ismeri,igy ezeken kar is kereskedni.

 

Itt mar csak ugy lehet,hogy veletlenul eppen keresnek surgosen beugrokat mert pl-ul a hatarido miatt csuszas van stb.

 

Millioan varnak jo munkakra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!