Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Hajnal81 2014.12.01 Creative Commons License 151

Cobi72!

Szeretném megkérdezni a véleményedet az említett plasztikai sebészetről! Hogy sikerült a mellműtét? Tényleg annyi volt az ár?

Előzmény: Cobi72 (145)
ladypink 2014.11.14 Creative Commons License 150

Sziasztok

en 2009ben  Mosonmagyarovaron dr wittman ferencnel csinaltattam  mellplasztikat

sajnos 2012ben mar èreztem faj valami nincs rendben.felhivtam dr wittmant közöltem voltam mell ultrahangon es kiderult megrepedt a implant es most 2014oktoberben  kikellett venni es nem az volt bent amit elötte megbeszeltünk.valami olcso sza...volt es dr wittman  nem reagalt  se emailre se telefonra.

en tettem fel videot mindenki döntse el

a jobb mell kissebb mint bal a összevarras 4ev utan is undorito videom

http://youtu.be/WgZYjkSpHig

szep napot nektek

mono33 2014.10.18 Creative Commons License 149

Sziasztok régóta tervezem a mellműtétem a választásom az Seffertanár úr  v Lévay doktornő.Van valakinek személyes tapasztalata?

Kinga007 2014.10.09 Creative Commons License 148

Látom "gyakorlott" fórumozó vagy. Neked írtam, hogy az általad megválaszolt olvtárs egy kisstílű hirdető. Nem te szerencsétlen anyaszomorító. Egyébként a te anyukádat.

Előzmény: Cobi72 (147)
Cobi72 2014.10.09 Creative Commons License 147

édesanyukádra gondoltál? Én biztos nem hirdetek.. 

Előzmény: Kinga007 (146)
Kinga007 2014.10.08 Creative Commons License 146

Ez is csak egy kisstílű hirdető. Azt hiszi, így eladhatja a szarját.

Előzmény: Cobi72 (145)
Cobi72 2014.10.08 Creative Commons License 145

Ez egy óriási kamu.. Kenegetheted vele napestig... 

Én itt voltam most, ráadásul akciós (fél) áron, megérte:) ;) 

Profi csapat, prémium minőség.. Nem egy futószalagos műtét, mint sok helyen.. 

http://egeszsegkuponok.hu/premium-kategorias-mellplasztika-az-r-contur-plasztikai-sebeszeten-490000-ft-ert-most-75000-ft-eloleggel.html?crc=36

Előzmény: Eva3771 (144)
Eva3771 2014.06.09 Creative Commons License 144

Mellnagyobbítás tabletta - http://track.breastfast.hu/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=624&pid=130&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Kinga007 2013.09.03 Creative Commons License 143

Szerintem neked kellene publikussá tenni a címed, vagy megadni egyet. Egyébként én szívesen segítek.

Előzmény: miskolcmellplasztika (141)
Kinga007 2013.09.03 Creative Commons License 142

Ha mutatsz valami előtte-utána képpárt, akkor talán el is hiszem.

Előzmény: Annamari Virág (139)
miskolcmellplasztika 2013.08.29 Creative Commons License 141

Sziasztok! 

Miskolci vagyok, és mellnagyobbítást szeretnék végeztetni, novemberben. 
Akinek bármilyen tapasztalata van, kérem írjon nekem egy email címet, ha engedi, hogy kifaggassam :) 
Szép napot, várom a válaszokat! 

banka1229 2013.08.03 Creative Commons License 140

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e köztetek valaki, aki Kecskeméten volt mellplasztikán?

Annamari Virág 2013.07.30 Creative Commons License 139

Sziasztok,

én plasztikai sebészhez sosem akartam fordulni. Van egy krém ami nagyon is bevált: 2 hónap alatt lettek nagyobbak a melleim, nem lettek óriásak, de én nagyon meg vagyok elégedve. Ha valakit érdekel: http://healthyway.gostorego.com/feminisque-cream-3.html és http://healthyway.gostorego.com/feminisque-three-pack.html

Lajos Eszter 2013.07.01 Creative Commons License 138

Szia!

Olvastam, hogy milyen problémád van. Én sem tudtam semmit ezekről a dolgokról. Olvasgattam ezerrel a neten. Több hónap múlt el, mire rászántam magam a műtétre. A kedvenc honlapom egyike  http://www.plasztikaisebeszetarak.com/ minden le van írva ami engem aggasztott. Orvost pedig úgy kerestem, hogy kérdezgettem az embereket fórumokon, hogy kinek mi a tapasztalata. én már felkészülten mentem az orvoshoz megbeszélésre. Minden kérdést amit csak találtam a neten leírtam magamnak és azokat a kérdéseket tettem fel az orvosnak, nehogy valahol legyen rejtett költség. és milyen jól tettem :)  sok sikert kívánok neked:)

Előzmény: helokamanoka (136)
Op178 2013.05.26 Creative Commons License 137

Sziasztok!

Hallottam,hogy Bécsben egy maganklinikan mellnagyobbitast csinalnak ossejtekkel,szilikon beultetese nelkul. Ti tudtok errol valamit,hallottatok mar rola? koszonom elore is a valaszokat! 

helokamanoka 2013.04.09 Creative Commons License 136

Szia!
NE haragudj h így ismeretlenül zavarlak, engem nagyon érdekelne a mellfellvarrásod!
Én még fiatalabb vagyok, de mindig kcisit lógtak a melleim...
NAgyon zavart egész éeltemben, sosem tudtam rendesen feloldódni emiatt. Már régóta volt bennem a gondolat és egyre erősebb már h kipróbálom a mellfellvarrást! A gond csak annyi, hogy semmit nem tudok ezzl kapcsolatban, annyi hnap van...annyi orvos...hát de ki tudja ki a megbízható, melyiket kéne választani?? Azért csak nem feküdnék bárki szikéje alá...:)
Szóval egyátalán nem tudom még a megfelelő orvost sem, hogy ki lehetne az, nehezen összespórolt pénz ez nekem, nem szeretném hiába elkölteni. Nah és a másik, hogy még a részletekről sem tudok semmit, h kb mennyibe kerül, és h az ár mit is foglal magában. Olvastam azt, hogy valahol feltüntetnek egy árat, és azt nem írják oda h esetleg alatatás vagy akármi más mennyibe kerül ami nagyon sok. Ajj egyátalán nem tudok ezzel kapcsolatban semmit, jó lenne valami információ, mert tavaly is eldöntöttem, hogy megcsináltatom, csak aztán semmi normális infót nem kaptam és mások sem tudtak segíteni.
Nagyon hálás lennék, köszi szépen 

Előzmény: DisappearinGirl (133)
Zsanna0318 2013.04.09 Creative Commons License 135

Kedves DisappearinGirl !

Engem nagyon érdekelne a tapasztalatod a mellfelvarrással kapcsolatban.

Én is most fogok a héten bejelentkezni, fizetem az előleget...

Eddig határozott voltam, most kicsit kezdek elbizonytalnodni.

Kérlek oszd meg velem a tapasztalataidat! :)

Kösziii. Zsanna

Előzmény: DisappearinGirl (133)
toroveronika 2013.03.10 Creative Commons License 134

Mennyibe kerül most egy mellnagyobbítás és hol érdmes megcsináltatni ?

Válaszotokat előre is köszi

DisappearinGirl 2013.02.12 Creative Commons License 133

Sziasztok!

Látom kicsit haldoklik a topic, de azért leírom,hogy tegnap estem át egy mellfelvarráson, akit érdekel, szívesen leírom részletesen! Az utolsó hozzászólás már elég régi, talán tárgytalan is, azért nem kezdek most bele.

botanika80 2012.11.19 Creative Commons License 132

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Szeretném megcsináltatni a mellemet, mert a második terhességem után nagyon csúnyává vált és rendkívül zavar. Olyan hölgyek válaszát várom akik mellműtéten estek át és elmesélnék a tapasztalataikat és, hogy mi várható a műtét után mit lehet csinálni. Ezt csak azért kérdezem mert a gyerekeim viszonylag elég kicsik és ahogy olvastam a fizikai meterhelés, emelgetés nem tesz jót... Miskolcon lakom, így érdekelne mi a véleményetek a Miskolci plasztikai sebészekről, kb mennyibe kerül, vagy hol lehetnék jó kezekben.

köszönöm a válaszokat

vojudit79 2012.11.04 Creative Commons License 131

Nem tudom jár-e még valaki erre.  A közeljövőben szeretnék mellnagyobbítást végeztetni. Hétfőn megyek az első konzultációra. A dokit ajánlás alapján választottam...viszont megnéztem a weboldalán a galériáját és elszörnyedtem. Az összes mell alul egyenes, nem kerek. Ez normális? Ez csak azért van, mert esetleg még a végleges forma kialakítása előtt lett fotózva?

Persze több orvoshoz is elmegyek konzultációra, de túl sokhoz nem szeretnék. Két kisgyerekem van és nem nagyon tudom őket hova tenni.

Sajnos a pénztárcám szűke miatt sztár-orvosok szóba sem jöhetnek, az árat is szem előtt kell tartanom. Próbálok tájékozódni implantátum ügyben is, van aki az amerikaira esküszik, van aki egy francira márkára...kinek higgyek? Nagyon nehéz, hiszen az ember szebb akar lenni és igen könnyen igen drágán akár csúnyább is lehet. Aki tudna nekem ajánlani Bp-en és környékén jó plasztikai sebészt, vagy akár bármilyen hasznos infoval rendelkezik implantátummal, orvossal, árakkal, bármivel a témával kapcsolatosan, szívesen fogadom az emailjét. Címem publikus. Előre is köszönöm.

Aesthetica 2012.09.15 Creative Commons License 130

Van valakinek Aestheticás kuponja? Szívesen megvenném!

eperke.t75 2012.06.20 Creative Commons License 129

Sziasztok!

Elsősorban Miskolcon mellnagyobbításon átesettek tapasztalataira lennék kíváncsi.

Végre elhatároztam, hogy a szoptatás, hízás-fogyás után tönkre ment mellemet szeretném megcsináltatni,hosszas gondolkodás után most úgy érzem rá szántam magam.

Kérném azon fórumozók segítségét akik Miskolcon estek át a műtéten írják meg tapasztalataikat, kinél voltak, mennyibe került, volt-e valami probléma.

A neten a Form-Art plasztikai sebészetet találtam egyedül mint miskolci. Tényleg ez az egy lehetőség van, vagy esetleg tudtok másokról is.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Mo78 2012.04.16 Creative Commons License 128

Szia!

Az email címem, ahova nyugodtan írhatsz: frobu@hotmail.com

Puszi.

Előzmény: bolla5252 (127)
bolla5252 2012.04.15 Creative Commons License 127

Szia!

Örülök,hogy jelentkeztél!!!Én sem nézem minden nap a fórumot ezért jelentkezem csak most:)Jó neked,hogy túl vagy rajta.Ismeretlenül is sokat gondoltam rád, de komolyan:).Ha nem nagy gond inkább te add már meg az email-edet,majd megírom miért.Köszi,várom a jelentkezésedet!!!üdv.

Előzmény: Mo78 (126)
Mo78 2012.04.04 Creative Commons License 126

Szia bolla5252!

Szerintem az lenne a legjobb, ha leírnád ide a privát e-mail címedet, és akkor arra írnék egy "élménybeszámolót". De egyébként minden rendben, teljesen kerek a világ. :-)))))

Ja, és bocsi, hogy csak most jelentkeztem.

Előzmény: bolla5252 (124)
bolla5252 2012.03.28 Creative Commons License 124

Szia!

Mi van veled?Megoperáltak?Hogy sikerült?Nagyon kíváncsi vagyok,ha tudsz írjál akár privit is .üdv.

Előzmény: Mo78 (104)
Mr. Tajfel 2012.03.08 Creative Commons License 123

Ez egy vonal. 

Ez után aki konkrét sebészeket reklámoz, számítson nickje és hozzászólásai törlésére. 

Üdvözlettel

a moderátor

bolla5252 2012.02.20 Creative Commons License 117

Szia!

Szorítok Neked nagyon!!Ha túl vagy rajta és már van kedved géphez ülni feltétlenül írj!!!Én is eldöntöttem, bár nekem még májusig várnom kell....Ja és az árak (legalábbis itt vidéken )tényleg nagyon hasonlóak!!Még egyszer sok szerencsét és jelentkezz!!!üdv.:bolla5252

Előzmény: Mo78 (112)
Bananajoe5 2012.02.20 Creative Commons License 116

Hát nem tudom, ki hogy van vele, de a plasztikázott cici (mármint amibe ormótlan méretű implantátumokat tesznek), kifejezetten nem attraktív a férfiak számára. Közhely, de tényleg a természetes a legjobb. Jó, ha valamilyen sérülés érte az embert, akkor csináltassa meg, de akinek amúgy normális alakú, csak kicsi, az ne műttessen. Ebben a klipben van két csaj, műtött cicikkel, és kifejezetten rosszul áll nekik. szerintem.