Keresés

Részletes keresés

cudarka333 Creative Commons License 2017.08.21 0 0 174

Engem is Rusz műtött, én is elégedett voltam vele. 

Előzmény: bulis csajszi (173)
bulis csajszi Creative Commons License 2017.07.19 0 0 173

Erről én is írtam egy blogot:

http://kedvencmelleim.blog.hu/

Előzmény: netface (96)
bulis csajszi Creative Commons License 2017.07.19 0 0 172

Én Rusz Zoltánnál voltam, az elején kicsit csalódtam benne, mert én baromi nagy implantátumot akarta, hogy nagyobb legyen, mint a fejem. De elkezdte sorolni, hogy ennek milyen veszélyei vannak. A pasim velem volt, ő mindjárt az orvos pártjára állt. De aztán meggyőztek, és nem bántam meg. Tetszenek az új didkóim. 

Előzmény: Alexandra26 (171)
Alexandra26 Creative Commons License 2017.07.09 0 0 171

Sziasztok!

Rászántam magam, hogy megcsináltassam még idén a mellem.

Érdeklődnék, hogy szerintetek kihez lenne érdemes menni?

Már több plasztikai intézetet is néztem ami szimpatikus volt pl. (Budapest Plasztika, Imago Plasztikai Sebészet, és az AlakStúdió) de a személyes pozitív és negatív tapasztalatok érdekelnének.

Előre is köszönöm :)

Esztic Creative Commons License 2017.06.12 -1 0 170

Szakdolgozatomhoz kell a kérdőív, elsősorban plasztikai műtéten átesett nőknek kitölteni. Köszönöm..  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScz98io6OlZl8hrfJPYTfFlFa_KyXCHeVUmwqEvXxFaMHM-6w/viewform

manóka1313 Creative Commons License 2017.04.19 0 0 169

négyen.

Előzmény: cudarka333 (164)
kheiron Creative Commons License 2017.02.13 0 0 168

Nekem a Mepiform nevűvel vannak jó tapasztalataim.

Előzmény: kheiron (167)
kheiron Creative Commons License 2017.02.13 0 0 167

Relatíve kevés plasztikai sebész tesz be a hónalj felől implantátumot, a heg általában egy vékony vonal.

Ha rondán hegesedsz, akkor amint lehet, a szilikontapaszt javasolom. Nem kenőcs, nem krém. Tapasz.

Előzmény: Baxika21 (165)
LillaI Creative Commons License 2017.02.13 0 0 166

Sziasztok! Budapest Plasztikai Intézetről ( http://www.plasztikabudapest.com/szolgaltatasok/mellplasztika/mellnagyobbitas/ ) van valakinek tapasztala? Mellnagyobbítás érdekelne, egy barátnőmnek ők csinálták, láttam is, elég jól néz ki :D Viszont gondoltam itt is megkérdezem.

Baxika21 Creative Commons License 2017.01.29 0 0 165

Sziasztok, kezdő vagyok még a témában, van valakinek tapasztalata esetleg a hónaljból behelyezett implantátumról. Csúnyán hegesedem, csak ez jöhet számításba.

Köszi előre is!

cudarka333 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 164

Na, már hárman vagyunk. 

Enikőbaba Creative Commons License 2017.01.10 0 0 163

ÉN is nálam voltam, és elégedett voltam.

Előzmény: cudarka333 (162)
cudarka333 Creative Commons License 2016.11.17 0 0 162

Nekem is bejött őt. 

Előzmény: bloggazda1313 (161)
bloggazda1313 Creative Commons License 2016.11.17 0 0 161

Szerintem dr. Rusz Zoltánhoz.

Egyébként a történtedet...hát nem tudom, hogy hogyan engedheti meg magának valaki ezt a stílust. Most tudnék mondani ezt meg azt, de inkább nem. 

Előzmény: PractisDomb (160)
PractisDomb Creative Commons License 2015.11.21 0 0 160

Sziasztok!

Nem rég dr Gáspár Leventénél jártam konzultáción. hát mit is mondjak.... szörnyű volt.. kezdem az elején :

Mikor odaértem, az asszisztensek közölték velem, hogy csúszásban van a doktor úr.. mondom nem gond, kibírom.. 20 perc után behívott magához. Kijött bemutatkozott, elég normálisnak tűnt..

Bementünk a rendelőjébe, mondta foglaljak helyet.. elkezdődtek a kérdések.. : "Hány éves vagyok? Mikor szeretnék szülni? Hány kg vagyok? Mi a bajom a mellemmel? Mikor idegesít a mellem formája/nagysága?" Aztán olyan kérdést is benyögött, hogy "Tegyük fel ma Petikével van együtt, holnap Pistikével és még úgyis lesz 30-40 kapcsolata, akkor fogja-e zavarni a melle?" nyomta a kérdéseket, nagyon kellemetlenül éreztem már magam, 10 perc után kérdeztem magamtól hogy mikor lesz már ennek vége?!

Aztán mondta vegyem le a felsőmet, mutassam meg a mellem. Elé álltam elkezdett firkálgatni, aztán mondta hogy a mellbimbóm körül is meg kell vágni, hogy kicsinyítsük a bimbóudvar méretét..(KÖNYÖRGÖM, ÉN NEM MONDTAM HOGY A BIMBÓ NAGYSÁGÁVAL VAN GONDOM. Ja és mellesleg meg SE kérdezte milyen mellformát szeretnék...)..mert ha kicsinyítjük nem kell akkora implantátum bele stbstbsb.. de mondtam hogy az heges marad, mondta hogy "IGEN az heges marad" aztán hozzátette "nagy kegyesen" hogy lehet ezt külön műtéttel is igényelni 12 hónap után...

visszaöltöztem..

Tovább folytattuk a beszélgetést.. kérdezte, még mi zavar engem a testemen?. mondtam hogy egy kis feleslegem van, de azt le tudom dolgozni. Utána közölte velem arrogánsan, hogy " +/- 2 kg a megengedett súlyingadozás, ezt be kell állítani, és utána jönni 2.konzultációra. Nem csokikákat kéne enni, hanem egészségesen kell táplálkozni" erre én rávágtam neki : "Tudja Doktor úr, eddig 10 kg-ot fogytam, és igenis egészségesen táplálkozom, ja és nem eszem csokoládét ;) " 

Egyfolytában cukkolt, lenézett, előítéletes volt, nem vett komolyan, még egy árat se mondott,hogy mennyibe fog ez kerülni..ja és nagyon gyorsan ledarált mindent, kb fél óra volt a konzultáció..

Egy beképzelt ember, örülök hogy voltam nála is, legalább tudom hova NE menjek.... 

Lányok, légyszi írjatok JÓ orvosokat, akikhez érdemes elmenni!

hero01 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 159

sziasztok ,egy technológiájában új seb és bőrkezelő formula jelent meg ....

akit érdekel mindenben segítek ...

Kinga007 Creative Commons License 2015.01.11 0 0 158

Mindig új nickkel teszed be ezt a baromságot? Kell a pénz?

Előzmény: eva3169 (157)
eva3169 Creative Commons License 2015.01.09 0 0 157

Mellnagyobbítás tabletta - http://track.breastfast.hu/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=624&pid=130&bid=advandec Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Kinga007 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 156

Nem tudom milyen implantátumom van. Meg kellene néznem a zárójelentést. Már több mint három éve volt. Gáspár Levente csinálta és nagyon szép lett. Nem lehet megmondani, hogy nem igazi.

Hogy fodrászként mennyi idő múlva dolgozhatsz fogalmam sincs. Majd az orvos megmondja, de szerintem minimum 3 hét, ha nem négy. A kezeket nem nagyon kell emelgetni eleinte.

Előzmény: lejcsi (154)
lejcsi Creative Commons License 2015.01.05 0 0 155

Sziasztok..

Valakit tud valamit mondani Wagner Pál munkáiról??Ha valakit mütőtt kérem szépen írjon pár mondatban róla véleményt..Köszönöm..

lejcsi Creative Commons License 2015.01.05 0 0 154

SZia..

Köszönöm,hogy válaszoltál..És mennyi idő után lehet dolgozni??Fodrászként dolgozok..Milyen implantátumod van??Jövőhéten megyek az első konzultációra..Tele vagyok kérdésekkel..

Előzmény: Kinga007 (153)
Kinga007 Creative Commons License 2015.01.04 0 0 153

Nekem is félig izom alá tették be. Szerintem a fájdalom egyénenként változhat. Én féltem, hogy fájni fog utána, de meglepetésemre nem fájt. Egy hétig nem volt szabad felemelnem a kezem, a férjem mosdatott. A speciális melltartót sem vehettem le. Talán két hét volt, amíg 2 kilónál nehezebbet nem emelhettem.

Előzmény: lejcsi (152)
lejcsi Creative Commons License 2015.01.01 0 0 152

Sziasztfelépülés??ok!

Segítségeteket szeretném kérni..Nemsokára mellplasztikai műtéten fogok átesni,és nagyon érdekelne ha félig izom alá teszik az implantátumot,mennyi idő a felépülés??Mennyi idő elteltével lehet utána dolgozni??És nem utolsó sorban mennyire fáj,és meddig??

köszönöm a válaszokat

Hajnal81 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 151

Cobi72!

Szeretném megkérdezni a véleményedet az említett plasztikai sebészetről! Hogy sikerült a mellműtét? Tényleg annyi volt az ár?

Előzmény: Cobi72 (145)
ladypink Creative Commons License 2014.11.14 0 0 150

Sziasztok

en 2009ben  Mosonmagyarovaron dr wittman ferencnel csinaltattam  mellplasztikat

sajnos 2012ben mar èreztem faj valami nincs rendben.felhivtam dr wittmant közöltem voltam mell ultrahangon es kiderult megrepedt a implant es most 2014oktoberben  kikellett venni es nem az volt bent amit elötte megbeszeltünk.valami olcso sza...volt es dr wittman  nem reagalt  se emailre se telefonra.

en tettem fel videot mindenki döntse el

a jobb mell kissebb mint bal a összevarras 4ev utan is undorito videom

http://youtu.be/WgZYjkSpHig

szep napot nektek

mono33 Creative Commons License 2014.10.18 0 0 149

Sziasztok régóta tervezem a mellműtétem a választásom az Seffertanár úr  v Lévay doktornő.Van valakinek személyes tapasztalata?

Kinga007 Creative Commons License 2013.09.03 0 0 143

Szerintem neked kellene publikussá tenni a címed, vagy megadni egyet. Egyébként én szívesen segítek.

Előzmény: miskolcmellplasztika (141)
Kinga007 Creative Commons License 2013.09.03 0 0 142

Ha mutatsz valami előtte-utána képpárt, akkor talán el is hiszem.

Előzmény: Annamari Virág (139)
miskolcmellplasztika Creative Commons License 2013.08.29 0 0 141

Sziasztok! 

Miskolci vagyok, és mellnagyobbítást szeretnék végeztetni, novemberben. 
Akinek bármilyen tapasztalata van, kérem írjon nekem egy email címet, ha engedi, hogy kifaggassam :) 
Szép napot, várom a válaszokat! 

banka1229 Creative Commons License 2013.08.03 0 0 140

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e köztetek valaki, aki Kecskeméten volt mellplasztikán?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!