Keresés

Részletes keresés

nagyonpiros Creative Commons License 2011.05.21 0 0 34

Látom,hogy rég nem írt be ide senki ...na de a lényeg az,hogy a tegnap rakattam szemöldök piercinget és most eléggé felvan dagadva? bekentem kenőccsel amit a piercer ajánlott de nem látom gyogyulását?szerintetek lelohad?

picilany18 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 33
Csáó!

Én a westendben csináltattam a tetóválónál asszem itt: www.westend-tattoo.hu és nekem nem volt semmi gond vele eddig. Érdemes a szemöldök piercing kezelésenél odafigyelni hogy mindent betarts és akkor nem lehet gáz vele. Ja anyudat meg tuti h ráveszik m az én anyukám nem akarta megengedni nekem és nagyon szigorú a mamám de kb 2 perc alatt rávették. :) Szal hajrá!
Előzmény: buLLaNT (31)
buLLaNT Creative Commons License 2009.07.07 0 0 32
JAH ÉS anyámat valahogy rákéne még venni :) ha valaki még ebben is tud segiteni , az pláne irjon :) :D , na SZiasztok:D
buLLaNT Creative Commons License 2009.07.06 0 0 31
Sziasztok !


Véleményeket szeretnék kérni a Szemöldök PC-vel kapcsolatba, kinek mennyire fájt,hogy tisztítja,mennyiért lehet csináltatni, akinek van,és lenne szives leirni a tapasztalatait akkor pls irja lee mert most szeretnék csináltatni :) köszi sziasztok
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.02 0 0 28

Sziasztok!

 

www.piercingvarazs.hu

 

Nézzetek be hozzánk ha van időtök :)

erkocic Creative Commons License 2008.09.19 0 0 27

                            KEDVES CSILLA,

 

 

     olvastam hogy nyelv pc akarsz rakni,nem tudom hogy azota rakattal-e de en azert irok hogy biztassalak!nekem van!es ma megyek rakni a szemoldokombe!Sok szornyuseget mondanak minden fele piercingrol hogy be akad ,el fertozik,tonkre teszi a fogakat de ha el szanod magad mint en akkor nem banod meg!nekem is el volt fertozve a nyelvem egyik naprol a masikra el mulik ha nem piszkalod!Csak kamillas teaval oblogettem.Volt egy kis darab hus kinove alul a nyelvemre mindenki mondta csipjem le meg vegyem ki a pc,nem piszkaltam es el mult magatol.A tu kicsit vastag meg hosszu de kapsz erzestelenitot....es 20percre ra bedagad a nyelved es idegesit majd meg nem tudsz dolgokat csinalni max2 hetig.de utanna semmi bajod nem lessz!mostmar fel keszultel?mert ha kell valami jobb ha tudsz rolla mindent...

             

                        Remelem segitettem valamiben..vagy abban hogy soha ne tegyel pc vagy abba hogy egyszer elunk hajra! 

Előzmény: Csilla... (20)
winnetoo Creative Commons License 2008.07.14 0 0 26

hali!

én is szeretnék szemöldök pc-t akinek van az mesélje el pls hogy fáj-e és megéri-e meg ilyesmik! KÖÖÖÖSZIII!!

nickip Creative Commons License 2008.04.23 0 0 25

Sziasztok ,

 

szerintetek ez a piercing elsőnek jó lenne, szúráshoz, vagy hosszabb kéne azt mondták bedagadhat  nem tudom eldönteni

 

http://www.ezustos.hu/home/p_index.php?module=home&type=400&limit=&id=78

 

 

köszi előre is

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.20 0 0 24

Sziasztok:)

 

Sajnos ritkán tudok ide benézni,de amikor bent vagyok mindig végig olvasom a sok jó tanácsot illetve ,hozzászólásokat:)

Én is piercinges vagyok 4éve üzöm eme mesterséget :D .Szivesen segitek, tanácsokban illetve szúrásokban:)

Ha van egy kis időtök nézzetek be az oldalamra.

 

www.piercing.varazs.try.hu

 

 

carlos91 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 23

sziasztok

 

én szeretnék csináltatni egy szemöldök pc-t azt szeretném megkérdezni hogy kb menyibe kerüle meg hogynem tréé az ha jobba akkarom rakatni? ammugy mindengy hogy elsöre miyeln pc-t rajkatok belle vag ne gondolkozak kockába? csak késöbb?

Csilla... Creative Commons License 2008.02.02 0 0 22
szerintem menny át a nyelv piercing tapasztalatok topikba!ott nagyobb az esélye h válaszol valaki a kérdésedre!
arbi86 Creative Commons License 2008.01.28 0 0 21

Helló!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy hol lehet köldökpiercinget kapni szilikon szárral!Osztrák ismerősnek van, azt mondta itt vette Magyarorzságon!

Aki tud infot, segitsen!

köszi

Csilla... Creative Commons License 2008.01.27 0 0 20
húúú itt milyen rég járt már ember....de azért jó lenne ha feléledne!!én most elkezdem..aztán remélem valaki folytattja is:)ide is beirom:jo lenne ha raknátok fel képet mert nagyon kiváncsi vagyok:)mert erősen gondolkodom azon h én is csináltatok egy szépet a nyelvembe!csak még jobban meg kéne győzni.....:)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.24 0 0 17
Úgy látom, nem hagyja, hogy külső cgi-scriptet futtassak, úgyhogy megkérek mindenkit, hogy fáradjon el a lentebb megadott URL-re, és töltse ki ott a kérdőívet.

Rain:
Igazad van, bocs, hogy nem teszteltem.

Lord_Oberon

Rain Creative Commons License 1999.09.24 0 0 16
Halló
csak nekem nem megy küldés a formapapíron?
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.24 0 0 15
A szavazás eredményét majdan közzéteszem.

Lord_Oberon

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.24 0 0 14
A szövegmezőt nem hagyja betenni. :(
Talán frame-ként...
A teljes form megtalálható egyébként itt:
http://www.nexus.hu/oberon/index.html

És most jöjjék a frame...

Hátha...

Előzmény: Törölt nick (12)
Egérke Creative Commons License 1999.09.24 0 0 13
lássam
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.24 0 0 12
Talán átmegy a kérdőívem, talán nem. Azért egy próbát megér...



Lássuk a kérdőívet...




 


Kérlek töltsd ki, hogy lásam a véleményed!
















Ne légy szemérmes, nem sértődöm meg!


Csak töltsd ki, és klikkelj a Küldés gombra!


 



Név



E-mail cím




Ennyire kedvelem a piercinget



Egyáltalán nem

Távolról jól néz ki

Közelről is elviselem

Tetszik

Tetszik, és van is

A piercing vajon mi


 


Szerintem ezek jellemzik a piercinget



Gusztustalan

Gyomorforgató

Míg nem tudom miből ($), nekem sem lesz

Orvosi fémből van

Fáj ha beteszik

Hóbort

Múló rosszullét

Vigyázni kell a futtatott (arany pl.) darabokkal

Csak lányok hordják

Csak fiúk hordják

Az hordja, akinek jólesik

Mindenhol jó, de legjobb a köldökben

Mindenhol jó, de legjobb a nyelvben

Mindenhol jó, de legjobb a szemöldökben

Mindenhol jó, de legjobb a mellbimbóban

Mindenhol jó, mindegy hol van


 


Én csináltatnék magamnak



Igen

Soha


 


Ha tetetnék be magamnak, akkor ide



Köldök

Szemöldök

Nyelv

Orr

Ajak

Mellbimbó

Szeméremajak (ha van)

Pénisz (ha van)

A két utóbbi már túlzás


 


Máshova tetetnék, éspedig






Szerintem ez maradt ki




 



 





czaby Creative Commons License 1999.09.24 0 0 11
Hm. Egyszer volt egy barátnőm, aki ilyen izét pakolt a hasára.
Borzalmas volt.

Igaz, én olyan paranoid vagyok, hogy az ablakba sem szeretek kiállni, hátha valaki kilök.

Mindkét dolog azért taszít, mert a test súlyos sérülésének veszélyét rejti magában (kiszakad-lezuhansz) és ezektől irtózom.

Borg Locutus Creative Commons License 1999.09.24 0 0 10
Tegyétek csak fel a sok fémet. Megkönnyítitek a dolgunkat. Az ellenállás úgyis értelmetlen, legalább élvezkedjetek elôtte.
zsombi Creative Commons License 1999.09.24 0 0 9
Én csak a belső testékszerekre tudok támogatólag tekinteni. Ami az ember bőrén belül van (nem látszik).
Ilyen a fogakon az aranykorona,
a platina térdprotézis
a titanium csontcsavarok

Szerintem csak idő kérdése és ez is divat lesz. És nem ilyen ótvar gagyik, filléres bizsuk.
Az általam említetteknek komoly értékük van és sokkal diszkrétebbek. Mindemellett igazi státusszimbólum.

sófelhasználó Creative Commons License 1999.09.24 0 0 8
Ha tíz évvel fiatalabb lennék (juszt se mondom meg, akkor hány éves lennék): szóval szép feszes hasra biztos odatűznék egy pici ékszert...El tudom még képzelni, hgy a semöldökömbemondjuk egy pici köves valamit odatűzzek (sajnos ehhez már életformám miatt nincs bátorságom),viszont "érzékenyebb" helyekre (orr, nyelv stb) semmiképpen!!!
Som-Som Creative Commons License 1999.09.24 0 0 7
Most olvassátok el mégegyszer amit juci írt, de az összes "juci"-t helyettesítsétek "Som-Som"-mal.
Előzmény: juci (6)
juci Creative Commons License 1999.09.24 0 0 6

Hát lyó: én ki nem állhatom, őszíntén szólva már a fülbevalótól is borsódzik a hátam, lányoknál is, de férfiaknál aztán tejjesen. Szerintem hüje ötlet az embernek jukasztgatnija a testyit.

juci, a konzervatív

Előzmény: Törölt nick (4)
Egérke Creative Commons License 1999.09.24 0 0 5
Kedves L_O!
Véleményt nyilvánítok: Érdekesnek találom. Ha a környezetemben látok ilyet közvetlen közelről megnézem, megvizsgálom (orrban, szájban). Izgatónak semmiképp nem találom. Lehet, hogy a viselőjének az?
Nekem eszem ágában sem lenne csináltatni, mivel a fülbevalóm belövetésekor is majdnem elájultam.... :o)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.24 0 0 4
:)
Nem akartalak téged +bántani, ne haragudj.
Egyébiránt nyilváníccs kérlek véleményt!

Lord_Oberon

Előzmény: juci (3)
juci Creative Commons License 1999.09.24 0 0 3

Te montad, hogy hivatkozás beszúrása kötelező, gondoltam segítek xpt-nek.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.24 0 0 2
DIREKT nem ABBAN a részében jelentettem meg ezt a topicot, mert nem az volt a szándékom, hogy megtudjam, milyen szexuális örömszerzésre lehet felhasználni, vagy milyen izgató egy piercing. Csak azt szeretném tudni, hogy jó, rossz, nem rossz, de nem is jó...
etc.
Majd csinálok egy form-ot, és kitölthetitek, Mint egy online szavazás.

Lord_Oberon

Előzmény: juci (1)
juci Creative Commons License 1999.09.24 0 0 1
Előzmény: Törölt nick (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!